Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dynaudio hangsugárzók

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12682
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7374
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Élőben nekem ez a szín nagyon bejön! Ráadásul még sok-sok év gari is van rá!
viewtopic.php?f=33&t=138078
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2008.04.19., szomb. 17:57
Értékelés: 183
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: svan »

gianni321 írta:
2019.11.16., szomb. 14:09
..elég meglepő tapasztalat. Történt ui. hogy elvittem a nappaliból az 1,30x2,60 méretű shaggy típusú szőnyegünket a tisztítóba. Nyilván nem áll meg az élet szőnyeg nélkül, haza értem, play gomb, szóljon egy kis muzsika. Szinte az első pillanatban feltűnt, hogy valami nagyon megváltozott. A közép, prezensz és felső tartomány jelentősen kitisztult, eltűnt a hangból az a kis koszos butaság, ami miatt picit mindig elégedetlen voltam.
..A kérdésem az, voltak-e hasonló tapasztalataitok szőnyegekkel és melyik a "legdynobaràtabb"? :smile53:
Nekem is hasonló tapasztalatom van shaggy jellegű szőnyeggel, bedöglesztette a hangot. Nekem inkább a sűrű, kb 1cm vastag szőnyeg jött be.
Sztereó: TMP Ant LE Dac | Jadis DA 60 | JMlab Utopia Mini
Sztereó 2: Musical Fidelity Tri-Vista 21 | TMP Classic | Dynaudio Confidence C1
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Dynaudio Contour 1.1 / Dynaudio Contour SC -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD   -  Samsung QLED

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: avl2 »

gianni321 írta:
2019.11.16., szomb. 14:09
...A kérdésem az, voltak-e hasonló tapasztalataitok szőnyegekkel ...
nekem (is) volt olyan lakasom/szobám, ahol takarításkor összeszedett / feltekert szönyeggel sokkal jobban tetszett a hangzás (kb. negyzet alaprajzu szoba volt); ..ráadásul leginkább a talajon ülve

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12682
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7374
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

gianni321 írta:
2019.11.16., szomb. 14:09
Egyre inkább úgy tűnik, maradni fog a C4. Több tényezős volt a dolog, egyszer talán majd kifejtem, elég hosszú írás lenne. Ami miatt most billentyűzetet ragadtam, az egy - számomra - elég meglepő tapasztalat. Történt ui. hogy elvittem a nappaliból az 1,30x2,60 méretű shaggy típusú szőnyegünket a tisztítóba. Nyilván nem áll meg az élet szőnyeg nélkül, haza értem, play gomb, szóljon egy kis muzsika. Szinte az első pillanatban feltűnt, hogy valami nagyon megváltozott. A közép, prezensz és felső tartomány jelentősen kitisztult, eltűnt a hangból az a kis koszos butaság, ami miatt picit mindig elégedetlen voltam. Az Esotar 2-t a legjobb magassugárzók között tartják számon, de én ezzel a hangfallal igazán sose éreztem, mi a búbánat ez baromi nagy hype körülötte. Persze nagyon finom, sima és árnyalt volt a magastartománya (a közepe egyébként a legjobb amit valaha hallottam, szinte bármilyen elektronikával) és pont ez volt vele a bajom. Túlságosan finomkodónak éreztem, nem volt benne túl sok játékosság meg élet. Erre persze voltak ötleteim, mitől lehet, (persze legvalószínűbb oknak a C4-et gondoltam), de az egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy az a tetves shaggy szőnyeg babrál ki folyamatosan velem. Miután kikerült a szobából, életre kelt a Dyno. És az a legbizarrabb az egészben, h 1x ez a tapasztalat már félig meddig meg volt. Anno mikor ide költöztünk épp akkor hirdettem meg az 1,3SE-t. Oszi63 fórumtárs jött érte, és baromi gyenge hangot hallott a meghallgatás során, tök lapos és érdektelen volt az egész. Előtte 2 héttel húzták he az ösvényt, és előtte került be a nappalinkba 2 db ebből a szőnyegből. Ez a 2 (vagyis inkább 3...) dolog elég volt a borzasztó hanghoz. Azon csodálkoztam, hogy Oszi így végül elvitte a hangfalat.
Szóval, kitisztult, éltre kelt a C4. Persze a mélytartomány is szálkásabb lett, de az igazán jelentős változás az a közepétől felfelé történt. Most meg van benne a megfelelő mennyiségű információ, felbontás, sebesség és nagyon sokat lépett előre a számomra 2 legfontosabb paraméterben; egységesség és eszköztelenség tekintetében.
A kérdésem az, voltak-e hasonló tapasztalataitok szőnyegekkel és melyik a "legdynobaràtabb"? :smile53:
Ugyan nem ezt kérdezted, de én hallottam Oazi-nál azokat a dobozokat! Szerintem zseniálisak voltak!
Érdekes amit a szőnyegről írtál, nekem csak pozitív tapasztalataim voltak szőnyegekkel kapcsolatban... gondolkodik.gif
Picit letisztult hangkarakter, precízebb, pontosabb közép és melytartomány, magas hangok tekintetében én spec semmilyen változást nem éreztem padlószőnyegek után.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
gianni321
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2364
Csatlakozott: 2010.09.15., szer. 12:10
Értékelés: 735
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: gianni321 »

Egyre inkább úgy tűnik, maradni fog a C4. Több tényezős volt a dolog, egyszer talán majd kifejtem, elég hosszú írás lenne. Ami miatt most billentyűzetet ragadtam, az egy - számomra - elég meglepő tapasztalat. Történt ui. hogy elvittem a nappaliból az 1,30x2,60 méretű shaggy típusú szőnyegünket a tisztítóba. Nyilván nem áll meg az élet szőnyeg nélkül, haza értem, play gomb, szóljon egy kis muzsika. Szinte az első pillanatban feltűnt, hogy valami nagyon megváltozott. A közép, prezensz és felső tartomány jelentősen kitisztult, eltűnt a hangból az a kis koszos butaság, ami miatt picit mindig elégedetlen voltam. Az Esotar 2-t a legjobb magassugárzók között tartják számon, de én ezzel a hangfallal igazán sose éreztem, mi a búbánat ez baromi nagy hype körülötte. Persze nagyon finom, sima és árnyalt volt a magastartománya (a közepe egyébként a legjobb amit valaha hallottam, szinte bármilyen elektronikával) és pont ez volt vele a bajom. Túlságosan finomkodónak éreztem, nem volt benne túl sok játékosság meg élet. Erre persze voltak ötleteim, mitől lehet, (persze legvalószínűbb oknak a C4-et gondoltam), de az egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy az a tetves shaggy szőnyeg babrál ki folyamatosan velem. Miután kikerült a szobából, életre kelt a Dyno. És az a legbizarrabb az egészben, h 1x ez a tapasztalat már félig meddig meg volt. Anno mikor ide költöztünk épp akkor hirdettem meg az 1,3SE-t. Oszi63 fórumtárs jött érte, és baromi gyenge hangot hallott a meghallgatás során, tök lapos és érdektelen volt az egész. Előtte 2 héttel húzták he az ösvényt, és előtte került be a nappalinkba 2 db ebből a szőnyegből. Ez a 2 (vagyis inkább 3...) dolog elég volt a borzasztó hanghoz. Azon csodálkoztam, hogy Oszi így végül elvitte a hangfalat.
Szóval, kitisztult, éltre kelt a C4. Persze a mélytartomány is szálkásabb lett, de az igazán jelentős változás az a közepétől felfelé történt. Most meg van benne a megfelelő mennyiségű információ, felbontás, sebesség és nagyon sokat lépett előre a számomra 2 legfontosabb paraméterben; egységesség és eszköztelenség tekintetében.
A kérdésem az, voltak-e hasonló tapasztalataitok szőnyegekkel és melyik a "legdynobaràtabb"? :smile53:

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: lehoako »

Máté84 írta:
2019.11.13., szer. 16:51
Hát igen...sajnos nagyon túlárazottak az új hangfalak, de ez nemcsak a Dynokra igaz.
Gyakorlatilag garantált hogy idehaza egy maroknyi embernél több nem fog ilyet venni, így az apróba is csak nagyon ritkán (vagy sose) fognak feltűnni. Ahogy a hifishark-on lévő kínálatot nézem külföldön más a helyzet, de egy pár hangsugárzó Magyarországra postázása mérete és súlya miatt sajnos nem elenyésző tétel...
Elvileg van itthon DYno-dealer :-)))

Emilékhez se jön Nyíregyre? Vagy le vagyok maradva? Csekkolom a dolgot, bár nem valószínű, hogy váltok... :-)

Máté, Te hogy állsz a kereséseddel? Nem békülsz meg egy 1.4-gyel? Lehet, h hamarabb találnál itthon ilyet. Sztem nem olyan rossz az, hidd el... 36_3_1.gif

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Hát igen...sajnos nagyon túlárazottak az új hangfalak, de ez nemcsak a Dynokra igaz.
Gyakorlatilag garantált hogy idehaza egy maroknyi embernél több nem fog ilyet venni, így az apróba is csak nagyon ritkán (vagy sose) fognak feltűnni. Ahogy a hifishark-on lévő kínálatot nézem külföldön más a helyzet, de egy pár hangsugárzó Magyarországra postázása mérete és súlya miatt sajnos nem elenyésző tétel...
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: lehoako »

Máté84 írta:
2019.11.12., kedd 18:19
Én most hallottam a kiállításon de nekem nem igazán tetszett. Valahol az Audience és a Focus széria közé tenném hang tekintetében.
Köszi szépen, h beírtad. Amikor először megláttam, h 18as mélyközép, háááát, nem is nagyon tudom, aztán ránéztem erre:

https://www.argep.hu/product_2713381.html

És kiderült, hogy hatnegyven... Nem, ez nem a telefonszáma... Ahhoz képest, hogy 350 és 400 között már jó 1.4et lehet kapni...

80 és 100 között meg nemrég láttam Audience 42est... Kicsi helyiségbe inkább az lehet jó sztem.

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Én most hallottam a kiállításon de nekem nem igazán tetszett. Valahol az Audience és a Focus széria közé tenném hang tekintetében.
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: lehoako »

Barátaim!

Egy fórumtársunk azt kérdezte tőlem, mit tudunk az Evoke 20ról... Én sajna semmit, de azt javasoltam neki, hogy tegye be ide a kérdést és összeszedjük, mit kell róla tudni.

Valakinek valami inputja ezzel a dobozzal kapcsolatban?

Köszi mindenki! :smile53: :smile53: :smile53:

18as mélyközép... Jól hangzik... 36_3_1.gif

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12682
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7374
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Ezzel valaki elég jól járhat!
viewtopic.php?f=33&t=137624
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: dynaudio x14 Active Black Satin új

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »

Kedves Kolléga!

Nem tudom ezt miért erölteted.

Amennyiben csak a müszaki adatokat megnézed, sem a keresztváltási frekvencia sem az átviteli frekvencia sem ugyanaz ennek és az általad említett stúdió dynaudio monitornak.

Tehát más felhasználásra készült.

uote=flexxx post_id=2429603 time=1572730830 user_id=6226]
Az 20 éve volt...de a Bm6 és az A52 is lemezkosaras + ugyanúgy D28 magassal szerelt, A52SE az öntvény +D260 magas és mind passzív hangfal
az újakban egy ideje ugyanaz a driver, DSP-s váltás, kapcs.táp, D osztály végfok. csak a csatlakozó és faborítás tér el volt nálam mind elnézést az OFF-ért
wwwolfman írta:
2019.11.02., szomb. 18:40
Nem sok köze van ezekhez a stúdió monitoroknak... Más motor, más váltó - más cél. Nem véletlen az árbeli különbség sem. Úgy emlékszem A52-t hasonlítottak BM6-hoz. A BM6-ban a középsugárzó pl. lemezkosaras volt... :rolleyes:
[/quote]

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Vinkler írta:
2019.11.03., vas. 10:00
tonee73 írta:
2019.11.03., vas. 07:59
Most került fel az apróba:
viewtopic.php?f=64&t=137279
Ezt azonnal vegyétek meg! Ennyiért ajándék!
Ráadásul ritkán is bukkan fel, ezért mertem bedobni a témát. ;)
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12682
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7374
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

tonee73 írta:
2019.11.03., vas. 07:59
Most került fel az apróba:
viewtopic.php?f=64&t=137279
Ezt azonnal vegyétek meg! Ennyiért ajándék!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Most került fel az apróba:
viewtopic.php?f=64&t=137279
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
flexxx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2005.10.15., szomb. 18:30
Értékelés: 41

Re: dynaudio x14 Active Black Satin új

Hozzászólás Szerző: flexxx »

Az 20 éve volt...de a Bm6 és az A52 is lemezkosaras + ugyanúgy D28 magassal szerelt, A52SE az öntvény +D260 magas és mind passzív hangfal
az újakban egy ideje ugyanaz a driver, DSP-s váltás, kapcs.táp, D osztály végfok. csak a csatlakozó és faborítás tér el volt nálam mind elnézést az OFF-ért
wwwolfman írta:
2019.11.02., szomb. 18:40
Nem sok köze van ezekhez a stúdió monitoroknak... Más motor, más váltó - más cél. Nem véletlen az árbeli különbség sem. Úgy emlékszem A52-t hasonlítottak BM6-hoz. A BM6-ban a középsugárzó pl. lemezkosaras volt... :rolleyes:

Avatar
wwwolfman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2014.11.24., hétf. 12:00
Értékelés: 83

Re: dynaudio x14 Active Black Satin új

Hozzászólás Szerző: wwwolfman »

Nem sok köze van ezekhez a stúdió monitoroknak... Más motor, más váltó - más cél. Nem véletlen az árbeli különbség sem. Úgy emlékszem A52-t hasonlítottak BM6-hoz. A BM6-ban a középsugárzó pl. lemezkosaras volt... :rolleyes:

Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: dynaudio x14 Active Black Satin új

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »

Ok, szerintem meg nem ugyanaz.

Ezen ne vesszünk össze.

Ez 1 éves, lehet hogy szerinted újként túl van árazva, használtként ez a hangszóró kinn kb 900 euro

Én 200e Ft ért adom. Szerintem remek hangfal jó hanggal. Ennyiért nem veszel x14 et meg ilyen hangú erősítőt. Csak egy forrás kell elé.

Üdv

quote=flexxx post_id=2429379 time=1572701650 user_id=6226]
De teljesen ugyanazok csak a fa borítása/szín más az X aktív hangfalak túl vannak árazva
Az X széria SUB600 600eFt-os subja teljesen ugyanaz mint a studio széria BM14S-II amely a kifutáskor 330Ft volt
stromfeusz írta:
2019.11.02., szomb. 13:21
flexxx írta:
2019.11.02., szomb. 09:20
Az ezzel a típussal azonos méretű és specifikációjú studio szériás Dynaudio LYD5 monitorok és az eggyel nagyobb BM5MKIII monitorok jóval olcsóbban mennek használtan (120e-160e Ft/pár)
Ok, de ez nem stúdió monitor. Ennek az új ára 1300 euro volt.
[/quote]

Avatar
flexxx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2005.10.15., szomb. 18:30
Értékelés: 41

Re: dynaudio x14 Active Black Satin új

Hozzászólás Szerző: flexxx »

De teljesen ugyanazok csak a fa borítása/szín más az X aktív hangfalak túl vannak árazva
Az X széria SUB600 600eFt-os subja teljesen ugyanaz mint a studio széria BM14S-II amely a kifutáskor 330Ft volt
stromfeusz írta:
2019.11.02., szomb. 13:21
flexxx írta:
2019.11.02., szomb. 09:20
Az ezzel a típussal azonos méretű és specifikációjú studio szériás Dynaudio LYD5 monitorok és az eggyel nagyobb BM5MKIII monitorok jóval olcsóbban mennek használtan (120e-160e Ft/pár)
Ok, de ez nem stúdió monitor. Ennek az új ára 1300 euro volt.

Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: dynaudio x14 Active Black Satin új

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »

flexxx írta:
2019.11.02., szomb. 09:20
Az ezzel a típussal azonos méretű és specifikációjú studio szériás Dynaudio LYD5 monitorok és az eggyel nagyobb BM5MKIII monitorok jóval olcsóbban mennek használtan (120e-160e Ft/pár)
Ok, de ez nem stúdió monitor. Ennek az új ára 1300 euro volt.

Avatar
flexxx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2005.10.15., szomb. 18:30
Értékelés: 41

Re: dynaudio x14 Active Black Satin új

Hozzászólás Szerző: flexxx »

Az ezzel a típussal azonos méretű és specifikációjú studio szériás Dynaudio LYD5 monitorok és az eggyel nagyobb BM5MKIII monitorok jóval olcsóbban mennek használtan (120e-160e Ft/pár)

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: lehoako »

earforce írta:
2019.10.30., szer. 14:18
nehezfiu írta:
2019.10.30., szer. 12:20
Elírtam a 200 zenél nálam.
Köszi és milyen, hogy tetszik?
65000-ért van most egy eladó 200-as ami igen jó árnak tűnik.
Earformancia, simán beír6nád az aláírásodba, h (és átmenetileg, jobb híján) Dynaudio. 36_3_1.gif

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: lehoako »

Vinkler írta:
2019.11.01., pén. 14:02
Sosem tudjuk meg, hogy kinél landolt a spec 40?
Az még hagyján, de azt se, h Leather szakkolléga melyik szavazókörzetbe tartozik... :D

Avatar
richiesuk
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015.11.05., csüt. 13:08
Értékelés: 13

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: richiesuk »

En hajtottam focus 160 és 260- at Hegel H160 al. Nagyon szépen, feszesen, kontrolláltan szoltak nagy hangerőn is
Teufel Connector 2 - Dynaudio Music 7

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12682
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7374
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Dynaudio hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Sosem tudjuk meg, hogy kinél landolt a spec 40?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”