Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

SOL Kolibri fan club

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

KoxyZ írta:
2020.02.15., szomb. 18:40


Nagy nehezen én is megtaláltam az asztalost aki el tudta készíteni a madárkák dobozait, és Andráshoz is sikerült eljuttatni, hogy életre keltse a Kolibri "Black Bird" változatát.
Egy hete már nem csak clubtag, hanem tulajdonos is vagyok. Köszönöm mindenkinek aki segített ebben.
IMG_2095.jpg
Gratulálok hozzájuk! :smile32:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
KoxyZ
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.11.09., hétf. 09:29
Értékelés: 16

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: KoxyZ »

asebestyen írta:
2018.12.02., vas. 15:00
KoxyZ írta:
2018.12.02., vas. 14:38
Jó pár napja a "vándor madárkák" ismét útra keltek, mivel a gazdájuk egy picit nagyobb vadat (Kougar) állított be a helyükre, így kölcsön kaptam. 12 nm-es tetőtéri szobában Denon PMA 880R-rel hajtott Sound Art L2-t (Hivox tuning) hallgattam eddig, annak a helyére, állványára szálltak le a Kolibrik. Amióta itt van hallgattam mindenfélét rajta, de most lehet hogy megköveztek érte, de muszáj leírnom. Ma délelőtt megőrültem egy picit és elindítottam Boris Brejcha "Feuerfalter" című albumát, ami hogy is mondjam, távol áll az itt megszokott zenei műfajoktól, azonban a pici madarak olyan club hangulatot varázsoltak a pici szobába, hogy fiatalodtam vagy 20 évet. Az effektek a szoba különböző pontjairól érkeznek mintha sok.1-et hallgatnák, és igen mintha a .1 is ott volna. A fiam meg is jegyezte, hogy igen ehhez a zenéhez kell már a szub is. Igen, DE az L2-hez szükséges szub most be sincs kötve.
Úgy gondolom ezek a kis dobozok műfaj, és forrás függetlenül, a megfelelő méretű helyiségben jól fognak megszólalni. Persze biztos sokan vannak akinek az ingerküszöbe ennél magasabban van, de akkor sokkal-sokkal mélyebben a zsebbe kell nyúlni.
Remélem befogadtok még egy fant a clubba.
leborulok.gif
Nagy nehezen én is megtaláltam az asztalost aki el tudta készíteni a madárkák dobozait, és Andráshoz is sikerült eljuttatni, hogy életre keltse a Kolibri "Black Bird" változatát.
Egy hete már nem csak clubtag, hanem tulajdonos is vagyok. Köszönöm mindenkinek aki segített ebben.
IMG_2095.jpg
IMG_2095.jpg (92.06 KiB) Megtekintve 2914 alkalommal
Csatolmányok
IMG_2096.jpg
IMG_2096.jpg (107.09 KiB) Megtekintve 2914 alkalommal

Avatar
Giorgio12
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2011.02.03., csüt. 09:31
Értékelés: 366
Tartózkodási hely: Csömör

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Giorgio12 »

És a "nagy" cégek ezt hogyan oldják meg?
Ők sem fognak százezer darabot raktározni. gondolkodik.gif
Avagy szezonról-szezonra változik a minőség?

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

asebestyen írta:
2020.02.03., hétf. 07:54
...Szerintem elég a közvetlen napfény káros UV sugaraitól védeni...
tényleg, ez is kell, de igyekszem: ehhez egyreszt ablakos fal felé nézek hallgatózáskor (tehat a beforgatott Kolibri drivereit direktben nem éri napsugár), hasznalaton kívül meg beborítom öket
dragonweed írta:
2020.02.03., hétf. 07:57
...Valószínű rendelek vagy 2 pár tartalék hangszórószettet amíg van, ha mégis bekövetkezne valamelyik a fenti esetekből.
:smile32:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

avl2 írta:
2020.02.03., hétf. 07:46
dragonweed írta:
2020.02.03., hétf. 07:21
Az SB gyári weboldalán most közölték, hogy beszüntetik a Kolibri mélyközép gyártását.... Ez van, így még ha lenne rá érdeklődés sem élhetne szegényke tovább.... sad.gif
"normalis" hasznalat mellett nemigen tudok a meglevö hangszorok tönkremenéséröl, de azért kérdezem: mit tegyek/ünk, hogy a meglevök minél tovább repkedhessenek ? ...mert nálam repkednek szépen leborulok.gif
(partvissal, gyerekujjal nem beleszúrni, veszettül torzito vagy X W-tal nem megküldeni, ...)
Szerintem elég a közvetlen napfény káros UV sugaraitól védeni. Hifista fülét sokkal hamarabb bántja a hang, mint a dirverek mechanikai vagy elektromos sérülést szenvednének. Te meg amúgyis nagyon odafigyelsz a cuccaidra.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

dragonweed írta:
2020.02.03., hétf. 07:21
Az SB gyári weboldalán most közölték, hogy beszüntetik a Kolibri mélyközép gyártását.... Ez van, így még ha lenne rá érdeklődés sem élhetne szegényke tovább.... sad.gif
"normalis" hasznalat mellett nemigen tudok a meglevö hangszorok tönkremenéséröl, de azért kérdezem: mit tegyek/ünk, hogy a meglevök minél tovább repkedhessenek ? ...mert nálam repkednek szépen leborulok.gif
(partvissal, gyerekujjal nem beleszúrni, veszettül torzito vagy X W-tal nem megküldeni, ...)

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

dragonweed írta:
2020.02.03., hétf. 07:21
Az SB gyári weboldalán most közölték, hogy beszüntetik a Kolibri mélyközép gyártását.... Ez van, így még ha lenne rá érdeklődés sem élhetne szegényke tovább.... sad.gif
sad.gif
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Denonavr »

Az András kezéből kikerülő dobozok már csak ilyenek. Bár nekem most kicsit meggyűlt a bajom a Denonok magasaival, de úgy néz ki, hogy a kábelezés finomhangolásával rendben lesz a helyzet :tutiok:
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

most mar több mint 1 honapja hallgatok zenet a Kolibriken, azota mas hangsugarzok nem kerültek az allvanyra a meglevö Jungson LS3/5A es Swans M1S sem, nincs ra ingerenciam (majd valamikor azert meglesz az is, ugy tervezem), jo igy zenet hallgatni (söt: a Swansot meghirdettem eladni, mert minek alljon nálam, 3 pár doboz 1 szobára)

hallgattam sokféle zenét es nekem nincs hianyerzetem (enekhangok, lanygitar, klasszikus keves elöados, nagyzenekari, kórus [feltünöen sok kórustagi hangot lehet kihallani/megkülönböztetni velük]könnyebb es sulyosabb rock, de orgona, reggae [nem is annyira halkan] is - igaz REL T2 30Hz-es crossoverbeallitassal hozzaprüntyög valamit)
jo felvetelek eseten meg tud lepni, megrezzenek, figyelnem kell, hogy most ez kivülröl szürödik be, vagy tenyleg a Kolibrikból jött a hang (mert legtöbbször akkor hallgatok, ha egyedül vagyok itthon, ugy lehet igazan)

tenyleg hülyen hangozhat a hangszoromérethez képest, de ez van (aki akarja, ertse ugy: kevessel is beérem :D , ne kezdödjön a "kategoriabol nem lép ki" ...nekem kilép - ugy, hogy sok éve hallgatok többféle kicsit nagyobb dobozu hangfalakat)

dölt betükkel, amik szerintem jó, lényeges mércék

Avatar
Giorgio12
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2011.02.03., csüt. 09:31
Értékelés: 366
Tartózkodási hely: Csömör

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Giorgio12 »

Ja, nem figyeltem.
Örülök, hogy a Quaddal jó, idáig nekem Indynél a Myriad elő-végfokkal tetszett a legjobban.

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Denonavr »

Giorgio12 írta:
2019.11.17., vas. 15:07

Mi is kipróbáltok a Kolibrit több erősítővel, az én Evergreenemmel is és nem volt igazán jó.
Valahogy nem passzoltak össze.
Úgyhogy csak keresgélj! :tutiok:
Igen, én Avl2 hozzászólását próbáltam idézni. Szóval nálam NADC320BEE-vel indultak, azzal nem volt az igazi. Tuningolt Kenwood KA550D-vel már jobb volt a helyzet, utána jött a Quad 77, amivel minden a helyére került. :)
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
Giorgio12
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2011.02.03., csüt. 09:31
Értékelés: 366
Tartózkodási hely: Csömör

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Giorgio12 »

Denonavr!
Mi is kipróbáltok a Kolibrit több erősítővel, az én Evergreenemmel is és nem volt igazán jó.
Valahogy nem passzoltak össze.
Úgyhogy csak keresgélj! :tutiok:

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

szilvás írta:
2019.11.17., vas. 09:30
...A Béla féle LS3/5 kit saját, gyártott dobozban nekem cserélhetetlen darab...
nekem most egyszerre van ugyanarra a szobara (korabban volt más is): Jungson LS3/5A, Swans M1S es a Kolibrik (+REL T2 - a REL 30 Hz-es crossover-rel megy a Kolibrikkel, es minimalisan fölötte a masikakkal; valtogatva hallgatom öket, ...illetve miota a Kolibri megvan a masikakat még nem tettem vissza (lehet kicsit feleslegessé váltak ? gondolkodik.gif )

a harombol, nekem, ebben a szobaban (2.9x3.9m) a Kolibri a legjobb, masodik a Jungson, harmadik a Swans.

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Denonavr »

Dunaudio Evergreen helyett kiprobaltam a Quad Elite Int-tel is és csak áradozni tudok róluk. zongoran is marha jó, tényleg (ismerösnél pianínó hangját ismerem élöben)

Nem hiába voltak nálam a Quad 77-el :)
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
szilvás
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2008.10.11., szomb. 23:23
Értékelés: 49

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: szilvás »

dragonweed írta:
2019.11.16., szomb. 19:02
Hangsugárzó "szintre" vonatkoztatva az előbbieket, ott van pl. az örök antik mestermű, a számos inkarnációban készített LS 3/5-ös minimonitor. Ami ugye szigorúan műszaki szemmel nézve,- hát- nem egy nagy dobás. Igazi mélyei nincsenek, a magasa is elég karcsú, színezett, a torzítása is elég magas. És mégis, tíz perc után a legmegátalkodottabb kritikusát is el tudja varázsolni... Hogyan, mivel? Jó kérdés, ha valaki tudja a választ szívesen hallgatom.... :smile53:
Valahogy én is így érzem. A Béla féle LS3/5 kit saját, gyártott dobozban nekem cserélhetetlen darab, HTA 30-assal hallgatom.
Igaz, több százezres monitorom sohasem volt. gondolkodik.gif

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

dragonweed írta:
2019.11.16., szomb. 13:03
..A két mellékelt kép példa...
az elsöben jobb ...kirándulni, változatos hegyes-völgyesebb a táj :-)

(en a szakmamban ugy latom a 3D abrazolasokat, hogy jól mutatnak, szép összkepet adnak - CFD=colorfull dynamics :-) - , de ha reszleteket akarok leolvasni, pláne értékeket, mennyiségeket, akkor ezekböl 2D-s "sima" ábrákat jobb használni - nyilván egyik célra így, másikra úgy jobb)

persze: belátom, hogy sokaspektusu* a viselkedés (megítélése), és ki tudja melyik aspektus melyik alkalmazásban, helyszínen, fülnek mennyire fontos - mert nyilvan olyan nincs, ami minden aspektusban igen jó, pláne megfizethetö áron
*pl. aspektusok autonal: üzembiztonsag, fogyasztas, gazdasagossag, dinamika, hang, latvanybenyomas, méret kivül és belül, károsanyagkibocsatas, ...)

..és még az sem 100-as nekem/szerintem, hogy a szokásos, de alapos görbék (frekvenciatvitel, polárgörbe, vagy frekv.átvitel nem csak tengelyen, fázis, impedancia, lecsenges, impulzusválasz, ...) mindent leírnak

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

dragonweed írta:
2019.11.15., pén. 18:08
...Nem a diagramokat és méréseket tartalmazó papírt markolászva kell a zenét hallgatni, rettegve, hogy most akkor tényleg jó, vagy mi?....
persze, evvel teljesen egyetértek.

nálam az van benne (mármint a folyton mérés után érdeklödésben :-), hogy
- mérnök vagyok :-) szakmamban is a méréses fejlesztési irányt és nem a szimulációs irányt választottam (mikor 20+ éve választhattam)
- kicsit szeretném megérteni is
- esetleg láthatnám belöle, hogy milyenség "jön be" nekem

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

dragonweed írta:
2019.11.15., pén. 17:37
Kimberé készül, műben van (festve lesz, mert a furnér nem volt rajta 101-es....)
Mérésem ez az egy van talán az első vagy második párról, ez rajta volt a zene PC-n, azért maradt meg a későbbiek elszálltak a vinyóval.
köszi. bocs, ha nagyon forszirozasnak érzed: tovabbi nem lesz ? (ha nem, hát nem :-)

az impulzusvalasz összehasonlithato pl. stereophile mereseivel ? azoknal joval hosszabb lecsengest latok, ez magyarazza a Kolibri jóságát (vagy: ez is :-)

meret alapjan gondolom a Totem Dreamcatcher hasonlo: 1" (25mm) titanium-dome tweeter, 4" (102mm) woofer. kicsit kevesbe mely, kisebb terfogatu: Dimensions: 11.3" (287mm) H by 5.1" (130mm) W by 7.1" (180mm)
https://www.stereophile.com/content/tot ... asurements

illetve Totem Mite: Woofer 5.5" Tweeter 1" Dimensions 6 x 10.8 x8.4" - erröl nem lattam mérést

Rainmaker nagyobb: 1" tweeter; 5½" woofer. Dimensions: 14" H by 6.8" W by 9"
es pláne hosszabban lecsengö: https://www.stereophile.com/content/tot ... asurements

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

tovabbi elöadokkal, zenekkel hallgattam (Aurora Aksnes, La Dispute, Kate Bush, Jethro Tull, RHCP, Vikingur, Gould, Bach...), illetve ma a Dunaudio Evergreen helyett kiprobaltam a Quad Elite Int-tel is és csak áradozni tudok róluk. zongoran is marha jó, tényleg (ismerösnél pianínó hangját ismerem élöben)

jelenleg 4 pár hangsugárzóm van, ha csak 1 maradhatna, ez lenne az
(de erre a hsz.-ra ne már annyi "értékelés" jöjjön, mint az elözöre, nem azért írtam !)

Kimberé készülöben ? ...félve és halkan kérdezem: mérés (mert HDD-vel elözö huss elveszett) ?

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

athozom a masikbol, hisz idevalo:
avl2 írta:
2019.10.28., hétf. 18:43
Ma kerültek hozzám haza:
- papiron ismertem a mereteit, élöben azért meglepett, hogy milyen kicsi
- persze azonnal rakerült az allvanyra, noha nem nagyon tudtam nyugodtan (idöhiany + öszi szünidös gyerek) hallgatozni, Dunaudio Evergreen erösitö möge, SF hangfalkabellel; elölapja mögött kb. 105cm, mellette 70cm
- egy rövid hallgatózásom volt is, 7-8 féle zenével
- elsöre ami nagyon tetszett: a tér és az "idözítés": szép nyugodt lecsengések, volt beütés vagy hangindulás (dob, gitár, fuvola) amikor meg a tudattalan reflex becsukatta a szememet, nehogy belemenjen valami - pedig hangerö nagyon pianoban volt
- persze méretéhez képest megdöbbentö az egész megszólalás

ugye már régóta kíváncsiskodtam, most már saját tapasztalat is van, és örülök, hogy ott "lapátra" kerültek :smile53:

András: gratulállok, teljesen egyértelmü: leborulok.gif köszönöm !
...
azota került beléjük több óra zenehallgatás, más, sokféle, köztük súlyosabb (Mahler, Mozart, Metallica, Judas Priest) hangzású müfaj.

(nálam, nekem) marha jók. tényleg többször rezzentem már össze, füleltem, hogy valaki idegen bejött, utcáról hallatszott-e be vagy mi, de nem: a Kolibrikböl jött. elképesztö tér, realitásérzet, hangzás, ritmus-ritmika-idözítés

öröm velük zenét hallgatni. :tutiok:

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Denonavr »

"Nézek majd hozzá valami megfelelő kis erősítőt, és ezek lesznek az esti zenehallgatások során a társaim. :)"

Már egy full belépő Kenwood KA550D-vel - amit András rendbe rakott - is egész jó volt, de azért meghálálja a jó vasat. NAD C320BEE-vel pl. nekem nem tetszett. Csináltunk egyszer egy ilyen 5 erősítőből álló tesztet a 20ezres árkategóriától a 4-500 ezres Heed elő/végfokig, szépen megmutatta a fokozatos feljebb lépést :)
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: pärt »

Háztáji alternatív csodabogár: balsafa. 5-6 liter körül van, falvastagságra már nem emlékszem, de többrétegű, huszonpár miliméter, belül térhálós ráccsal agyonmerevítve. Úgy rémlik, 1,2 kg üresen. Szóval energiatárolásban-illetve annak hiányában igen jó.
Hátrány? Az van bőven. Drága, sérülékeny, rémálom vele dolgozni; a legcudarabb, szemkikaparós pora van.
Azt hiszem ezek a ritkán használt anyagok, mindig megmaradnak egzotikumnak. A piac, a józan ész és nem utolsó sorban a tervezők kísérletezgetéssel kiérlelt tapasztalata alapján még jó ideig a faforgács, mdf marad az alapanyag.
Jut eszembe: Magico dobozok aluból marva. Szerintem a nemzetközi űrállomás elemeit sem készítik nagyobb gondossággal.
Csatolmányok
IMG_20191011_183340.jpg
IMG_20191011_183340.jpg (1.14 MiB) Megtekintve 3223 alkalommal

Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: vkz »

Ez izgalmasan hangzik. Kompozit Kolibri? Kiváncsi vagyok hogy megoldható-e, és ha igen milyen eredménnyel, költséggel.
Egyébként mennyire elterjedt a hangfalaknál alternatív anyagok használata? Ha nem (csak mert nem találkozom vele - nem a PC hangszóró kategóriára gondolok) akkor miért? Egyszerűen megszokás a fa?

Avatar
nagyatt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2013.02.05., kedd 13:50
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: nagyatt »

En tudok nyomtatni 3D-ben.
Ha ugy gondoljatok van relevanciaja, meg tudom probalni, viszont anyagok tekinteteben eleg nagy a valasztek. Gondolom minel merevebb kellene.
Audia Flight FL3S
Dynaudio Contour 20i + Stand 20
Lindemann Musicbook:Source
Hid D5 Speaker, D6 IC, D3,D2 Power

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tul »

András, miközben néztem a folyamatot, eszembe jutott a Kolibri..

Vajon milyen lenne, ha 3D nyomtatóval, valami komoly szilárgságú műanyagból csinálnánk hangsugárzó kabinetet?

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”