Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

A Csaba a világ legbecsületesebb embere, a helyetekben csak és kizárólag tőle vennék mindent. :)

Vége.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

A történet kibontása egy fb-csoportban bonyolódik tovább, mivel zárt, ezért nem szeretném idemásolni az eladó kommentjeit, de valóban nem az ártatlanul megkárosított vevő története látszik ott kibontakozni kommentekből.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: mishow »

Messor írta:
2019.12.29., vas. 13:18
Annyit kérdeznék még Tőled, és evvel én befejeztem, hogy ha Te adtad volna el olyan állapotban az erősítőt, amilyenben M , és jeleztem volna, hogy egy hulladékot kaptam 130000 Ft-ért, neked mi lett volna a válaszod?
Csak erre az egy kérdésre felelj, de őszintén!
Kedves Messor, engedd meg, hogy a válaszadáshoz megfordítsam a kérdést: ha nekem adtak volna el így valamit, én mit tettem volna?
Őszinte leszek, mert azt kérted: tuti nem azt a hiba-halmazatot, amit te műveltél!
Biztosan nem álltam volna neki barkácsolni, nem költök rá X Ft-ot, vaktában.
Miután kiderül, hogy mégsem lett jó, nem hirdetem meg újra hibátlanként teli áron + javítási költség.
Van pár kisebb karc rajta, de ennek ellenére egész jól szól...:) -> idézet tőled
Mindeközben nem kezdenék alkudozni a korábbi eladóval egy cserekészüléken, aminek szintén nem győződöm meg a valós piaci értékéről.
Nem fogadom el a cserekészüléket, amit azután azonnal áruba bocsátok.
A végén, amikor rájövök, hogy mindezeken bukta van, nem kezdek el utólag hőzöngeni nyilvánosan.
Az már csak hab a tortán, hogy közben azt írod, még jobban is tetszik a csere erősítő hangja, és egy újabb topicban vadul keresed hozzá a távirányítót, ráutaló módon jelezve, hogy elfogadtad ezt a helyzetet.

Őszinte válaszom az, hogy ha nekem egy ennyire hibás készüléket küldtek volna, leteszem a sarokba, és addig járok a nyakára az eladónak, amíg vissza nem veszi. AKKOR írtam volna ide, és AKKOR teljesen hiteles lett volna ez a bejegyzés itt ebben a topicban, de így ...

Mindezeket azért írom le, mert nem te vagy az egyetlen, aki ilyen sztorikkal megtalál. Többen tudják rólam, hogy "úgy egyébként" ügyvéd vagyok, és kérnek tanácsot. Ilyenkor gyakran meglep, milyen sokan kerülnek úgy bajba, hogy az alapvető óvatosságot sem tanúsítják a vásárlás során, vagy amikor megtörténik a baj, mennyire nem állnak ki magukárt - később pedig már gyakran késő!

Sajnos be kell látni, az a régi bizalom, amivel valaha itt vagy a régi HFP-n lehetett vásárolni, már a múltté. Nekem is rosszul esik, de ez van - úgyhogy javaslom, mindenki legyen körültekintő, ne küldözgessen pénzt vagy árut könnyelműen, és ha baj van, álljon keményen a sarkára!

Peace and Love! :smile53:

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: mishow »

tonee73 írta:
2019.12.29., vas. 15:19
A teljes neveket mindkét esetben kiszedtem-kérek mindenkit, hogy a jövőben maximum monogramot használjatok, az itteni felhasználónevet azt ki lehet írni
Az a fura helyzet, hogy az itt megszólított MCs nem használ nick nevet, ha van is avx-es regje, az inaktív.
A hirdetésekben a saját VALÓDI teljes nevét használja, a valódi lakhelyével és az igazi telefonszámával, amit fel is szokott venni.
Sokáig gondolkoztam, hozzá szabad-e szólnom, mert MCs-t sok éve jól ismerem, néha összefutunk személyesen, sőt megesik, hogy hifi ügyben tanácsot kér, vagy épp elmeséli egy-egy újabb felfedezését. Nem tisztem kéretlenül megvédeni sem, pláne nem jogosított fel arra, hogy helyette és a nevében történeteket meséljek. Annyit talán lehet, hogy nála a hifi adokveszek-cserebere maga a hobby, imád eldugott hirdetési oldalakról kitúrni "kincseket" hogy azután meghallgassa és tovább adja.
Hogy milyen szaldóval, azt akkor sem mondhatnám el, ha tudnám, de van egy sejtésem ... bocs.gif
Mivel a konkrét ügyről nincs kellő információm, így abba nem is mennék bele, de az eset egyfajta "állatorvosi ló" - a következő kommentben megírom, ami ennek kapcsán az eszembe jutott.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

A teljes neveket mindkét esetben kiszedtem-kérek mindenkit, hogy a jövőben maximum monogramot használjatok, az itteni felhasználónevet azt ki lehet írni.
Amennyiben az eladók érdemben tudják cáfolni a felhozott dolgokat, akkor kérem ne egy jelentés vagy privát üzenet formájában tegyék meg miszerint: "kérem törölni mert ez hazugság".Ebben a topikban nyugodtan le lehet írni az ő álláspontjukat.Nem voltunk / vagyunk ott egyetlen esetnél sem, tehát nem tisztünk eldönteni kinek van igaza.A fórumosok elolvassák és majd eldöntik, hogy a jövőben bármely az ügyekben érintett személlyel szeretnének-e a jövőben ügyletet bonyolítani, akár vevői akár eladói oldalról.Köszönet és ;peace;
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Annyit kérdeznék még Tőled, és evvel én befejeztem, hogy ha Te adtad volna el olyan állapotban az erősítőt, amilyenben M , és jeleztem volna, hogy egy hulladékot kaptam 130000 Ft.- ért, neked mi lett volna a válaszod?
Csak erre az egy kérdésre felelj, de őszintén!

Köszönöm!

Avatar
Kriszbet
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2012.11.27., kedd 00:11
Értékelés: 30

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Kriszbet »

Dehogy védem, csak a mondandód több helyen is sántit, sőőt elég zavaros. Azt még a hirdetésedbe sem emlitetted meg hogy fújós fekete spray-vel átfujtad az erősitőt és igy adtad át.

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Volt, hogy napokig jó volt, és azt hittem működik, de amikor ismét jelentkezett, levettem.
Megjegyzem 5 napig volt hirdetve, amiből 3-at itthon sem voltam.
És a basszus, és a kondik és a hozzáállás???
Miért véded, többen is nagyon ráfáztak már vele.
Én csak 60K-t buktam rajta, plusz rengeteg időt, és idegességet.
És a Loewe Legro rendszert, amit nekem felajánlott érte, arra azt mondta 130K-ért eladható, miközben futott az élő hirdetése a jófogáson már több mint két hete, 85K-ért hirdette, de nem kellett senkinek?

Avatar
Kriszbet
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2012.11.27., kedd 00:11
Értékelés: 30

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Kriszbet »

viewtopic.php?f=32&t=139449&p=2448057#p2448057

Igen értjük, amikor meghirdetted egyik oldala nem szólt, csak te erről a hirdetésedben nem szóltál.
Ergó, ezzel át akartál vágni valakit, de a Cs.-t iderángatod, miközben ő ezen az oldalt meg sem hirdetett semmilyen Vincent erősitőt.

Avatar
apacuka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2010.05.27., csüt. 08:40
Értékelés: 504

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: apacuka »

Ez a púposodás biztos hogy az púposodás?

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Amikor visszaadtam, akkor sem működött a bal oldala.

A többi meg lett javítva (basszus poti, kondik).
De, most már a hfp-ről is levette... :)

Avatar
Kriszbet
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2012.11.27., kedd 00:11
Értékelés: 30

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Kriszbet »

Messor írta:
2019.12.28., szomb. 22:24
Sziasztok!

M Cs urat mindenki kerülje el messzire.
Sok helyen hirdet, itt nem tudom mi a nickje...
Az "Úr" telefonszáma (csak, hogy be lehessen könnyebben azonosítani) 06-70-2092402

A történet röviden: Vettem tőle egy Vincent 226 MKI-et, nem próbáltam ki, tudom hülye vagyok, de megbízom az emberekben...
Pár óra múlva, otthon derült ki, hogy gyakorlatilag használhatatlan.
A bal oldal néha, teljesen váratlanul elnémul, a basszus poti be van ragasztva, és egy torx csavar van a tengelyébe fúrva!!!!
Felhívtam, mondván adja vissza a pénzem (130000 Ft.-) de nem volt hajlandó.
Kicseréltettem a potikat, alps gyáriakra, de semmi javulás.
Ugyanolyan rossz, a basszus megjavult persze... :)
A Rubycon kondik is cserére szorultak, mert mindegyik púpos volt.
Hosszas telefonálás után, végül hajlandó volt egy-az egyben elcserélni egy Loewe Legro szettre, ami elmondása szerint "patika" állapotú.
Csak a rendszer távirányítója volt halott... :)
Itt mondtam, hogy ettől meg kell menteni a többieket.
És most ezt a Vincentet árulja a hfp aprón, ugyancsak 130000 -ért.



Képek, ahogyan a vincent kinézett:

20191004_194510.jpg

20191004_194516.jpg

20191005_080737.jpg

20191005_080742.jpg

Köszönöm, hogy elolvastátok!

Boldog Új Esztendőt mindenkinek! :)

Árpi
Akkor a gyakorlatilag használhatatlan erősitőt hirdetted meg itt a fórumon egy hete, hibátlanként?!? Értjük...

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Sziasztok!

M Cs urat mindenki kerülje el messzire.
Sok helyen hirdet, itt nem tudom mi a nickje...
Az "Úr" telefonszáma (csak, hogy be lehessen könnyebben azonosítani) 06-70-2092402

A történet röviden: Vettem tőle egy Vincent 226 MKI-et, nem próbáltam ki, tudom hülye vagyok, de megbízom az emberekben...
Pár óra múlva, otthon derült ki, hogy gyakorlatilag használhatatlan.
A bal oldal néha, teljesen váratlanul elnémul, a basszus poti be van ragasztva, és egy torx csavar van a tengelyébe fúrva!!!!
Felhívtam, mondván adja vissza a pénzem (130000 Ft.-) de nem volt hajlandó.
Kicseréltettem a potikat, alps gyáriakra, de semmi javulás.
Ugyanolyan rossz, a basszus megjavult persze... :)
A Rubycon kondik is cserére szorultak, mert mindegyik púpos volt.
Hosszas telefonálás után, végül hajlandó volt egy-az egyben elcserélni egy Loewe Legro szettre, ami elmondása szerint "patika" állapotú.
Csak a rendszer távirányítója volt halott... :)
Itt mondtam, hogy ettől meg kell menteni a többieket.
És most ezt a Vincentet árulja a hfp aprón, ugyancsak 130000 -ért.



Képek, ahogyan a vincent kinézett:
20191004_194510.jpg
20191004_194510.jpg (4.08 MiB) Megtekintve 2651 alkalommal
20191004_194516.jpg
20191004_194516.jpg (3.85 MiB) Megtekintve 2651 alkalommal
20191005_080737.jpg
20191005_080737.jpg (5.11 MiB) Megtekintve 2651 alkalommal
20191005_080742.jpg
20191005_080742.jpg (4.94 MiB) Megtekintve 2651 alkalommal
Köszönöm, hogy elolvastátok!

Boldog Új Esztendőt mindenkinek! :)

Árpi

A teljes nevet itt is kiszedtem.üdv, tonee

Avatar
Collx
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2015.01.07., szer. 16:59
Értékelés: 21

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Collx »

stromfeusz írta:
2019.11.19., kedd 09:14
Sziasztok !

Kedves Történet a Synthetis Soprano erősítő hirdetéssel kapcsolatban:
Az erösítőt az AV-Online "szakujságírója " Gordos Koppány árulta. Felvettem vele a kapcsolatot, majd megbeszéltük vele, hogy ideadja letét ellenében kipróbálásra. El is hozta a munkahelyemre . Természetesen kifizettem. ' hét sem telt el mikor jeleztem, hogy az én hangfalaimhoz nem passzol visszaadnám. Volt olyan korrekt, hogy azóta fel sem veszi a telefont, facebookon letiltott. Beszéltem az AV Online főszerkesztőjével, elítéli a dolgot, de nem tud mit tenni, mert nem alkalmazott , csak szerződött partner . Sajnálom, hogy ilyen újságírónak titulált senkiházi van közöttünk . Ez ír nekünk cikkeket bármiről ? egy hiteltelen , gerinctelen alak !

Az erősítő természetesen eladó !
Ha nem rögzitetted telefonon, a megegyezést "hány napig lehet nállad tesztelésre" a szolgáltatók 3 hónapig örzik. Feljelentés után a rendőrségnek pár nap alatt ki adják a beszélgetést.
Musical Fidelity - Paradigm - Silver Sonic - Transparent - Furutech - Pro Ject

Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: prando »

A kolléga Pinkpanther néven van itt fent. Nem túl aktív, teljesen hihető akár, hogy nagyon elfoglalt és sokat dolgozik.
[/quote]

Ez tényleg lehetséges, ugye mi ketten is egy kicsit viszontagsàgosan üzleteltünk a Linn-nel, meg sem fordult a fejünkben svindli.
Búék!
Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »

Sziasztok !

Kedves Történet a Synthetis Soprano erősítő hirdetéssel kapcsolatban:
Az erösítőt az AV-Online "szakujságírója " G. K. árulta. Felvettem vele a kapcsolatot, majd megbeszéltük vele, hogy ideadja letét ellenében kipróbálásra. El is hozta a munkahelyemre . Természetesen kifizettem. ' hét sem telt el mikor jeleztem, hogy az én hangfalaimhoz nem passzol visszaadnám. Volt olyan korrekt, hogy azóta fel sem veszi a telefont, facebookon letiltott. Beszéltem az AV Online főszerkesztőjével, elítéli a dolgot, de nem tud mit tenni, mert nem alkalmazott , csak szerződött partner . Sajnálom, hogy ilyen újságírónak titulált senkiházi van közöttünk . Ez ír nekünk cikkeket bármiről ? egy hiteltelen , gerinctelen alak !

Az erősítő természetesen eladó !

A nevet kiszedtem az említett személy kérésére , (csak a monogram maradt).Viszont a hsz-t törölni nem fogom, ha cáfolni tudja ezen dolgokat a fenn említett eladó akkor kéretik itt a topikban tenni,Köszönet.Üdv, tonee

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

atis írta:
2019.11.15., pén. 13:27
Sziasztok.
Igen van fejlemény, az összeg átutalásra került. Igaz, küldtem egy utolsó-utolsó üzenetet, hogy nagyon sajnálom, de lépni fogok, ha nem sikerül utalni.
Ezután végül megérkezett a pénz, egy hölgy utalta.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatosan, a kolléga nevét megadom itt jelzés-értékkel.

KÁR VÉGÜL NEM ÉRT.

Hosszúra nyúlt a fizetési idő a részéről, ennek sok oka lehet, talán ha előre tudom, ahogyan írtam is, utánvéttel küldöm.

A kolléga Pinkpanther néven van itt fent. Nem túl aktív, teljesen hihető akár, hogy nagyon elfoglalt és sokat dolgozik.
Hallelujah.Örülök, hogy (még ha nehezen is) megoldódott.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

atis írta:
2019.11.15., pén. 13:27
Sziasztok.
Igen van fejlemény, az összeg átutalásra került. Igaz, küldtem egy utolsó-utolsó üzenetet, hogy nagyon sajnálom, de lépni fogok, ha nem sikerül utalni.
Ezután végül megérkezett a pénz, egy hölgy utalta.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatosan, a kolléga nevét megadom itt jelzés-értékkel.

KÁR VÉGÜL NEM ÉRT.

Hosszúra nyúlt a fizetési idő a részéről, ennek sok oka lehet, talán ha előre tudom, ahogyan írtam is, utánvéttel küldöm.

A kolléga Pinkpanther néven van itt fent. Nem túl aktív, teljesen hihető akár, hogy nagyon elfoglalt és sokat dolgozik.
Jó, hogy azért sikerült végérejárni ennek az ügynek, és jól végződött.
Bennem csak egy kérdés fogalmazódott meg ezzel kapcsolatban, egy olyan ember, akinek még "levegőt venni sincs idelye", akkor annak zenét hallgatni sincs idelye ugye, de akkor minek neki egy lemezalátét? gondolkodik.gif
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: atis »

Sziasztok.
Igen van fejlemény, az összeg átutalásra került. Igaz, küldtem egy utolsó-utolsó üzenetet, hogy nagyon sajnálom, de lépni fogok, ha nem sikerül utalni.
Ezután végül megérkezett a pénz, egy hölgy utalta.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatosan, a kolléga nevét megadom itt jelzés-értékkel.

KÁR VÉGÜL NEM ÉRT.

Hosszúra nyúlt a fizetési idő a részéről, ennek sok oka lehet, talán ha előre tudom, ahogyan írtam is, utánvéttel küldöm.

A kolléga Pinkpanther néven van itt fent. Nem túl aktív, teljesen hihető akár, hogy nagyon elfoglalt és sokat dolgozik.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

atis írta:
2019.11.08., pén. 22:27
A hsz után (bár nem hinném, hogy olvasta) jött sms, abban azt írta, hogy ma sem volt ideje utalni (banknál befizetni), de a párja intézi, meg kellett, vagy meg kell érkeznie hamarosan.
Nos, jövő hétig várok még feltétlenül, ma még nem érkezett a számlámra.
Itt van valami fejlemény?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: vkz »

atis írta:
2019.11.08., pén. 22:27
A hsz után (bár nem hinném, hogy olvasta) jött sms, abban azt írta, hogy ma sem volt ideje utalni (banknál befizetni), de a párja intézi, meg kellett, vagy meg kell érkeznie hamarosan.
Nos, jövő hétig várok még feltétlenül, ma még nem érkezett a számlámra.
Szerintem (is) simán nevesíthető az illető az előzmények ismeretében.

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pali923 »

atis írta:
2019.11.08., pén. 22:27
A hsz után (bár nem hinném, hogy olvasta) jött sms, abban azt írta, hogy ma sem volt ideje utalni (banknál befizetni), de a párja intézi, meg kellett, vagy meg kell érkeznie hamarosan.
Nos, jövő hétig várok még feltétlenül, ma még nem érkezett a számlámra.
Szerintem többre mész, ha a feleség feladja neked postán azt a cuccost, és visszakapod. Próbáld meg inkább arra rávenni.

Egyszer volt hasonló esetem a vaterán: hülyeségekkel hitegetett valaki, amiről utólag kiderült, hogy csak át akart verni. Bízott abban, hogy elvesztem a türelmem, és hagyom a fenébe az egészet. Szerencsére én addig fenyegetőztem, míg el nem küldte az árut. Ne hagyd magad.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: atis »

A hsz után (bár nem hinném, hogy olvasta) jött sms, abban azt írta, hogy ma sem volt ideje utalni (banknál befizetni), de a párja intézi, meg kellett, vagy meg kell érkeznie hamarosan.
Nos, jövő hétig várok még feltétlenül, ma még nem érkezett a számlámra.

Avatar
pferi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009.07.28., kedd 14:07
Értékelés: 251

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pferi »

Fel kell jelenteni. Igaz szabálysértési értékhatár, de sok kicsi sokra megy.
Zene lejátszó: Advance WTX-Stream Tubes, Argon Audio Solo, DAC: Audio Note One 1.x, RIF DAC, Erősítö: Line Magnetic 211IA; Tápkábel:PS Prelude Sc; Hangsugárzó: Xavian XN 270; IC kábel: Audience Conductor, Arzachel; Hangfalkábel: Audience Conductor.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Doky »

sad.gif :angry:
Nem tudok okos lenni.
Az egyik gond szerintem hogy te jóhiszeműen jártál el és elküldted (sajnos régebben én is bele sétáltam) neki.
Vannak páran itt jogtudós emberek, majd leírják remélem a teendőt, lehetőségeket.

Nos, a vevőnek ha annyi ideje sincs hogy levegőt vegyen akkor minek neki az alátét (nem tudom milyen) hiszen nincs ideje használni a rajta pihenő készüléket sem.
Az utaláshoz meg csak annyit hogy (előre is elnézést) a reggeli "kábelezés" alatt simán mobilról elintézhető a dolog ha akarja valaki!
Sajnálom!

Nem szorosan a témához... de talán igen...
Mostanaban én is egyre gyakrabban "találkozom" olyan emberekkel akik megkeresnek hogy ez kellene, az kellene (akár több darab is) majd arra sem képesek hogy válaszoljanak (holott olvasta az üzenetet, mailt).
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”