Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Qnap TS-112P

Pc-k, Htpc-k, laptopok és alkatrészeik, egerek, billentyűzetek, routerek, hangkártyák, tápok, monitorok, dokkolók, processzorok, memóriakártyák, pendrive-ok
Lezárt
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Qnap TS-112P

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Elkelt más úton a NAS.

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Qnap TS-112P

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Szép jó napot!

Még mindig eladó ez a kis NAS, az ár - természetesen - némileg alkuképes ;-)

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Qnap TS-112P

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Sziasztok!

Eladnám ezt a kis egy lemezes NAS-t. Paraméterei:

https://www.qnap.com/en/product/ts-112p/specs/hardware

2014-ben vettem, első tulajdonosa vagyok. Doboza és minden gyári tartozéka rendelkezésre áll :-) Hibátlanul működik, zajtalan, és még támogatott is: a legújabb szoftver november 7.-én jött ki rá (QTS 4.3.3)

4TB-os vinyó volt benne tele filmmel és zenével, tévékről filmeztünk, zenelejátszókkal zenéltünk, megosztott mappákat a gépeknek (samba és nfs) , ment rajta állandóan a Transmission, mappákat szinkronizált Google Drive-al, stb., szóval nem unatkozott, de meg sem kottyant neki ;-)

Ára: 17.000 forintra saccolom, kb. ennyit érhet szerintem. Ha nem, akkor javítsatok ki nyugodtan ;-) Már nem használom, el szeretném adni, nem porosítani ;-)

Átvehető Zalaegerszegen, pár hetente a Zalaegerszeg - Szentgotthárd (-Graz - Voitsberg ;-) útvonalon, vagy postázom is, ha a vevő kifizeti a postaköltséget.

Üdv: Vasti

Lezárt

Vissza: “Számítógép és alkatrészei, játékkonzolok és tartozékaik (kínál-keres)”