Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Online
Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Megyer »


Udv, Urak! 
Ha erdekel valakit, csinaltam nehany kepet Frankfurtban az autokiallitason. Lehet szemezgetni.
 
TB

hát apám, ezek nem semmi képek. nekem főleg annak a BMW-nek a spéci felnije, a Peugeot 907-s a Porsche Cayman S, Carrera GT, Masseratik, és az a Wiesmann GT tetszett nagyon. Nagyon szép volt még az a szürkének tűnő Masseratira hasonlító V8 Vantage. Az mi volt?

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LittleL »


ez a Trabant , Honda motorokkal jól néz ki..
Vajon elcserélné a tulaj az én Hondámra ?
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
Torkosborz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2005.06.29., szer. 17:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Torkosborz »


Udv, Urak!
 
Ha erdekel valakit, csinaltam nehany kepet Frankfurtban az autokiallitason. Lehet szemezgetni.
 
TB

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


4.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


3.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


2.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Ezt a hirdetést most találtam:
 
 
Trabant 601 Nagyon Special 424Le
 
Évjárat 2005
Teljesítmény 310 kW
Felszereltség Gyorsulás 0-100 km/h: 3.8s, 2db Honda CBR 1000F motor (304 Le) + nitro (120 Le), 6 sebességes szekvencionális váltó (hátra meneti fokozat nincs), egyes sebesség vége 100 km/h, BMW lengőkarok, Kawasaki tárcsafékek, Forma 3000-es felnik gumikkal, Renault lámpák
Ár 2 990 000 Ft

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Amikor először vezettem automatát
a tulaj nekem is azt tanácsolta hogy a bal lábamat felejtsem el, és
"szögezzem" oda a lábtartóra. DD
 
--akkor mindenkinek ezt tanácsolták ?
 
és igen, a "kúszás" az remek dolog...: ha felengeded a féket, miközben sebességben van a váltó, elindul a kocsi, dugóban nagyon jó dolog ez...
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LittleL »



- hehe
- a lentebb emlitett 2.7T biturbos autosebvaltost minkor hajtottam az elso par kilometeren, 3x volt, hogy bal labbal kemenyen belekuplungoztam a fekbe , a hatul uloket az elso szekek tamlaja fogta meg...
egyszerre nyomtad a féket meg a gázt ?
 
amikor először indultam el a Hondával énis egyszerre lenyomtam reflexből.
olyan hirtelen megállt.... DD
 
de aztán minden oké volt, bár lassításkor még néha rátesazem a kezem a vátóra, mintha váltani kéne.
 
 
De ez még mindig jobb mint Amerikában.
Ott biztos a váltós autók a ritkák, és ha véletlenül olyat kell vezetniük,
el sem tudnak indulni vele, csak rángatóznak...
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- gyarilag ilyenek, sebessegben ha felengeded a feket mar indulnak is.., sztem tok jo ez - de a kozel 10cm-es szelessegu fekpedalt okozott egy kis kellemetlenseget, mindket labam elfert rajta egyszerre
- ettol fuggetlenul 140-nel odalepve turbo bekapcs es ereztem, hogy belenyomott az ulesbe ... nagyon joo hangszigetekese kivallo a kocsinak fekszi az utat rendesen elmeny volt vele autokazni.

persze! nem vitatom hogy jó, csak manuál után furcsa volt
Nem rég volt szerencsém egy 3.0 TDI új A6-hoz, szintén autómata. Kellemes volt...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Én is szinte szóról szóra ugyanezeket a tanácsokat kaptam a tulajtól mikor először vezettem autómatát....érdekes egy találmány....az újak már biztos jobbak és mások (ez egy 98 körüli Passat volt). Nekem végig olyan érzésem volt mintha csúszna a kuplung...
- gyarilag ilyenek, sebessegben ha felengeded a feket mar indulnak is.., sztem tok jo ez
- de a kozel 10cm-es szelessegu fekpedalt okozott egy kis kellemetlenseget, mindket labam elfert rajta egyszerre
- ettol fuggetlenul 140-nel odalepve turbo bekapcs es ereztem, hogy belenyomott az ulesbe ... nagyon joo hangszigetekese kivallo a kocsinak fekszi az utat rendesen elmeny volt vele autokazni.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- a lentebb emlitett 2.7T biturbos autosebvaltost minkor hajtottam az elso par kilometeren, 3x volt, hogy bal labbal kemenyen belekuplungoztam a fekbe  , a hatul uloket az elso szekek tamlaja fogta meg... 
Mikor először vezettem ótómatát (egy S320 CDI-t), azt mondta a gazdija, hogy legelőszöris, a bal lábamat tegyem irtó messzire mindentől és szögezzem a padlóra, akkor talán nem fogok időnként a fékbe taposni. Megszívlelendő!

Én is szinte szóról szóra ugyanezeket a tanácsokat kaptam a tulajtól mikor először vezettem autómatát....érdekes egy találmány....az újak már biztos jobbak és mások (ez egy 98 körüli Passat volt). Nekem végig olyan érzésem volt mintha csúszna a kuplung...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


- ma egy ceges 307-es 5 ajtossal jottem haza.. tomoren: haat mitnemondjak..inkabb a ronom
Az a kocsi egy szar. Feleségemnek ilyen van, és rühellem.
 
Mármint a 307-est.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- ma egy ceges 307-es 5 ajtossal jottem haza.. tomoren: haat mitnemondjak..inkabb a ronom
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Azért ez nem semmi: macskabenzin.
 
Extra szolgáltatásként pedig a duda hangja átalakul nyávogássá.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Jet kút rulez. Tegnap 282-ért tankoltam ott a 95-öst. A szomorú csak az, hogy már ennek az árnak is örülni kiell. 

Jet-el vigyázni! Miskolciában volt már hogy vacak benzint adtak. Én félek tőlük pedig frankók az áraik...

Én úgy gondolom hogy inkább kút specifikus, hol adnak szar benzint, nem hálózat specifikus. De persze fene tudja, pl. totál ismeretlen gagyi kutakhoz sose mertem én sem menni.
 
Sztem tök igényes a Jet, általában elég kevesen is szoktak lenni, míg a 100m-re levő Shellnél tolonganak (mindenki fél? ) meg amúgy is jó sok töltőfej van. A Pug206-ot úgy 45e km-en keresztük 90%-ban a Jet kúton tankoltam Szegeden, és sose volt gond. Persze ebből se lehet semmit se levonni.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Jet kút rulez. Tegnap 282-ért tankoltam ott a 95-öst. A szomorú csak az, hogy már ennek az árnak is örülni kiell. 

Jet-el vigyázni! Miskolciában volt már hogy vacak benzint adtak. Én félek tőlük pedig frankók az áraik...

Jó a shopjuk...
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Jet kút rulez. Tegnap 282-ért tankoltam ott a 95-öst. A szomorú csak az, hogy már ennek az árnak is örülni kiell.

Jet-el vigyázni! Miskolciában volt már hogy vacak benzint adtak. Én félek tőlük pedig frankók az áraik...

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


- a lentebb emlitett 2.7T biturbos autosebvaltost minkor hajtottam az elso par kilometeren, 3x volt, hogy bal labbal kemenyen belekuplungoztam a fekbe , a hatul uloket az elso szekek tamlaja fogta meg...
Mikor először vezettem ótómatát (egy S320 CDI-t), azt mondta a gazdija, hogy legelőszöris, a bal lábamat tegyem irtó messzire mindentől és szögezzem a padlóra, akkor talán nem fogok időnként a fékbe taposni. Megszívlelendő!

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Jet kút rulez. Tegnap 282-ért tankoltam ott a 95-öst.
A szomorú csak az, hogy már ennek az árnak is örülni kiell.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


- a lentebb emlitett 2.7T biturbos autosebvaltost minkor hajtottam az elso par kilometeren, 3x volt, hogy bal labbal kemenyen belekuplungoztam a fekbe , a hatul uloket az elso szekek tamlaja fogta meg...


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Aki még nem próbálta volna a jobbkormányzást + bal kezes váltást, és hozzá a jobb oldalon közlekedést, az feltétlen próbálja ki. Újra átérezheted milyen volt, mikor még nem tudtál vezetni.
- hehe
- a lentebb emlitett 2.7T biturbos autosebvaltost minkor hajtottam az elso par kilometeren, 3x volt, hogy bal labbal kemenyen belekuplungoztam a fekbe , a hatul uloket az elso szekek tamlaja fogta meg...
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- hetvegen vezettem egy Audi A6 Quattro 2.7T biturbo-t {ifju part kellet furikaznom vele..} vazze k*rvajolmegy..
Háát az a 2.7 biturbó motor bizony elég jó szerkezetnek tűnik!
annál már csak az RS6-osok 4.2 V8 biturbója tűnik jobbnak
 
sajnos még nem volt hozzájuk szerencsém csak a régi 2.2-2.3T-hez de az is szépen megy és még megfizethető is pl. egy régi S4-S6 külsővel...

- egyszeruen eszmeletlen erzes ezt a kocsit vezetni

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Atom gép a skyline. A felnik színe azért elég rémes. 
Kíváncsi lennék fake -e a hirdetés, avagy legjobb esetben is valaki beimportálja neked, ha megrendeled tőle. Itthon sztem egy darab sincs belőle. Vagy tévedek?


Nem valószínű, hogy van Skyline Magyarországon, mivel nem készült belőle balkormányos verzió.

Tudom, hogy gyárilag nem készült belőle, bár van cég, aki balkormányosítja jó pénzért.
 
De attól egyébként még lehetne belőle itthon import jobbkormányos. Csak valószínűleg mégsincs, mert akinek nálunk erre van lóvéja, az presztizsből inkább fekete mercit vesz meg audit, vagy inkább valami olcsóbb porschét. Skyline-t csak a fanatikusok ismerik, azoknak meg ritkán van erre pénze.
 
 
ui:
 
Aki még nem próbálta volna a jobbkormányzást + bal kezes váltást, és hozzá a jobb oldalon közlekedést, az feltétlen próbálja ki. Újra átérezheted milyen volt, mikor még nem tudtál vezetni.

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- hetvegen vezettem egy Audi A6 Quattro 2.7T biturbo-t {ifju part kellet furikaznom vele..} vazze k*rvajolmegy..
Háát az a 2.7 biturbó motor bizony elég jó szerkezetnek tűnik!
annál már csak az RS6-osok 4.2 V8 biturbója tűnik jobbnak
 
sajnos még nem volt hozzájuk szerencsém csak a régi 2.2-2.3T-hez de az is szépen megy és még megfizethető is pl. egy régi S4-S6 külsővel...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”