Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

perempe írta:
2020.01.08., szer. 12:55
Chord egyedi stílusával és zenéivel a Komolyzenei ajánló ékköve volt. engem a komolyzene más korszaka köt le inkább, ennek ellenére mindig örömmel olvastam. ha kiraktátok, akkor szerződtessétek helyére vmelyik Fischert!
Senki sem akarta kirakni, nem az volt a cél - én például nagyon minimális mennyiségű komoly zenét hallgatok, s persze nem abban a "magasságban" ahogy itt többen is teszik, mégis szerettem elolvasni az ajánlóit de: ilyen stílussal (amivel reagált a kérésre, hogy kissé vegyen vissza a kissé pökhendi style-ból) még az ajánlásai és hozzászólásai mennyisége ellenére sem...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
kábelman
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.12.10., szer. 18:24
Értékelés: 9

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: kábelman »

perempe írta:
2020.01.08., szer. 12:55
Chord egyedi stílusával és zenéivel a Komolyzenei ajánló ékköve volt. engem a komolyzene más korszaka köt le inkább, ennek ellenére mindig örömmel olvastam. ha kiraktátok, akkor szerződtessétek helyére vmelyik Fischert!
Egyetértek.

Én szeretem Bach zenéjét és ettől nem ásom el magam, de sokkal gazdagabb lettem komolyzenei előadók terén Chord-nak köszönhetően.

Úgy látom, vissza lett állítva az accountja...

Avatar
perempe
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.05.24., hétf. 16:55
Értékelés: 12

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: perempe »

Chord egyedi stílusával és zenéivel a Komolyzenei ajánló ékköve volt. engem a komolyzene más korszaka köt le inkább, ennek ellenére mindig örömmel olvastam. ha kiraktátok, akkor szerződtessétek helyére vmelyik Fischert!
TV: Panasonic TX-32PX20 * DVD: LG DVX9700 * Jazz J9940 hangfalak * DD dekóder: Audio Storm 5.1 Pro * Beltéri: RADIX Delta 2000 plus * épülő alu polcsugárzó (Fountek FW168, Seas 27TBFC/G)

Avatar
kábelman
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.12.10., szer. 18:24
Értékelés: 9

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: kábelman »

nagyon nem értek veled egyet.



avl2 írta:
2020.01.06., hétf. 17:36
kábelman írta:
2020.01.06., hétf. 17:23
Elmondaná valaki, hogy Chord fórumtárs miért került kitiltásra? Sőt, nemcsak, hogy miért, hanem alá is támasztaná? Én és gyanítom, sokak szerint poros nyomába nem ér itt a legtöbb fórumozó, akár VIP, akár nem. gondolkodik.gif

Azt meg, hogy ki miért kap itt VIP címet, hagyjuk ...
szinte maga kerte, illetve provokalta: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456185&hi ... s#p2456185

vagy: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456104&hi ... n#p2456104

"Sajnos független vagyok.
Ha nem tetszik, zárj ki, te vagy a moderátor. Nekem van hol folytatni, elhiszed? Rajta, lássuk, mered-e...:)"

szerinted ? mit képzel magáról, hogy így ír ? így ne írjon. (a pozitiv hozzajarulasa szerintem is jo volt, de igy nem irhat ...szerintem senki sem)

en nem örülök ennek, de annak igen, hogy aki ilyen (pimasz), azt kizarjak.

Avatar
Kellnerművek
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2014.01.19., vas. 13:50
Értékelés: 500
Tartózkodási hely: Fejér megye

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Kellnerművek »

Sajnálom az adminokat, az adás-vételi szabályzat módosítás nem igazán jutott el a nagyérdeműhöz, még.
Pedig ennél nagyobb betüvel .... :smile51:

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Corola írta:
2020.01.06., hétf. 20:18
Sziasztok!


Miért van az, hogy feliratkoztam "hangsugárzók", "Komplett rendszerek és több komponens együtt" és mégsem jön email, ha feltesznek egy új hirdetést?
köszönöm előre a választ
Azért mert be kell menned a saját topikodba, és ott kell beállítanod a témakövetést.
Témakövetés.jpg
Témakövetés.jpg (181.02 KiB) Megtekintve 1945 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Corola
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2017.04.18., kedd 09:19
Értékelés: 45

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Corola »

Sziasztok!


Miért van az, hogy feliratkoztam "hangsugárzók", "Komplett rendszerek és több komponens együtt" és mégsem jön email, ha feltesznek egy új hirdetést?
köszönöm előre a választ

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: avl2 »

kábelman írta:
2020.01.06., hétf. 17:23
Elmondaná valaki, hogy Chord fórumtárs miért került kitiltásra? Sőt, nemcsak, hogy miért, hanem alá is támasztaná? Én és gyanítom, sokak szerint poros nyomába nem ér itt a legtöbb fórumozó, akár VIP, akár nem. gondolkodik.gif

Azt meg, hogy ki miért kap itt VIP címet, hagyjuk ...
szinte maga kerte, illetve provokalta: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456185&hi ... s#p2456185

vagy: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456104&hi ... n#p2456104

"Sajnos független vagyok.
Ha nem tetszik, zárj ki, te vagy a moderátor. Nekem van hol folytatni, elhiszed? Rajta, lássuk, mered-e...:)"

szerinted ? mit képzel magáról, hogy így ír ? így ne írjon. (a pozitiv hozzajarulasa szerintem is jo volt, de igy nem irhat ...szerintem senki sem)

en nem örülök ennek, de annak igen, hogy aki ilyen (pimasz), azt kizarjak.

Avatar
kábelman
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.12.10., szer. 18:24
Értékelés: 9

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: kábelman »

Elmondaná valaki, hogy Chord fórumtárs miért került kitiltásra? Sőt, nemcsak, hogy miért, hanem alá is támasztaná? Én és gyanítom, sokak szerint poros nyomába nem ér itt a legtöbb fórumozó, akár VIP, akár nem. gondolkodik.gif

Azt meg, hogy ki miért kap itt VIP címet, hagyjuk ...

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

vazze írta:
2019.12.01., vas. 15:19
zoli73 írta:
2019.12.01., vas. 11:37
vazze írta:
2019.11.29., pén. 21:57


És hogyan válik valaki "VIP" taggá?
Van valamilyen lovaggáütési ceremónia,vagy azok akik alapítótagok voltak,netán anyagilag (vagy valami más módon) támogatták a fórumot vagy baráti viszonyban vannak a tulajjal vagy egyszerűen csak kék a szemük...?
Mi alapján választódnak ki és hogyan érdemlik ki ezt a címet? Ki bírálja el és mikor ellenőrzik,hogy valóban rászolgált-e?
Hogy a "vezetőség" milyen szempontok alapján dönt ezen "cím" odaítéléséről, arra nincs rálátásom, de a segítőgészséget biztosan jó néven veszik. Ez alatt azt értem, hogy az általános hi-fi-s, házi-mozis topicokban felmerülő kérdésekre érdemben válaszol, tapasztalatokat, információkat oszt meg, kezdők segítségére siet, és nem csak az adás-vételi részén gyarapítja a hozzászólásai számát. Ez utóbbival nem rád szerettem volna utalni, de az látható, hogy rengeteg az a fórumtárs, aki csak az adás-vételi topicokban van jelen.
Köszönöm!
A félreértések elkerülése végett szeretném tisztázni,hogy én magam nem küzdök ezért a kitüntetésért,az adás-vételi topikban is egyre kevésbé vagyok jelen,azt a pár hírdetésemet sem nagyon uppolgatom. Erről jut eszembe,hogy tulajdonképpen semmilyen szociális (vagy épp antiszociális... gondolkodik.gif ) hálón nem vagyok jelen.
Ami miatt ezt a kérdéskört boncolgatom az az , hogy van itt néhány "VIP" besorolású ún. kolléga aki bizony elég érdekesen viselkedik.
Van például olyan aki mindenbe beleüti az orrát,mindenhez hozzászól , legtöbbször kéretlenül belekotyog és gyakorlatilag képtelen "csendben" maradni. Aztán van aki hírdetget ezt-azt és sajnos át is ver némelyeket. Sajnos én is belefutottam egy ilyenbe sad.gif . Magaslóról megmondják a tutit és ha nem veszed szentírásnak amit írnak akkor bizony el vagy ásva.

Aztán van olyan is aki rettentő segítőkész,korrekt,évtizedes tapasztalata van mind a gyártásban és kereskedésben is. Rengeteg humanitárius szolgálatot tett és azt hiszem mondhatom,hogy köztiszteletben áll. Ő viszont nem kapja meg.
Szóval,hogy én milyen pozíciót töltök itt be az nem fontos nekem,az viszont számomra elég bicskanyitogató ha már egy ilyen helyen is igazságtalanságot tapasztalni és gyakorlatilag sok esetben tapintható a "sógor-koma-jóbarát" alapelv.
Nem akarom sem bírálni sem lehúzni a vezetőséget,hisz hálás vagyok amiért én is igénybe vehetem ezt az orgánumot :smile53:
Érdekes az okfejtésed, és nagyban egyet is értek veled. Kicsit átfutottam a fórum szabályzatot, de nem találtam utalást a rangokra. Amúgy olyan találóan körülírtad a meg nem nevezett fórumtársakat, hogy én bizony tudom kikre gondoltál. :smile32:
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Doky »

Valóban egy időben sokan kaptunk V.I.P. rangot, ki ezert ki azert.
Azt gondolom sokunk megérdemelten kapta és volt idő mikor volt "előnye" e rangnak.
Aztán valahogy ez a rang "elvesztette fényét" bizonyos szempontból.
Viszont tán még mindig a V.I.P. rang jelent valamit!
Ée azt gondolom hogy a mai napig az a részben zárt közösség van az AVX-en ahol a legtöbb ember megbízható vagy jelent valamit a "betyár becsület" és kiderülnek a "turpisságok".
Persze viták, ellentétek mindig vóltak, vannak és lesznek de azt gondolom összefogás is van!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: vazze »

zoli73 írta:
2019.12.01., vas. 11:37
vazze írta:
2019.11.29., pén. 21:57
tonee73 írta:
2019.03.02., szomb. 14:03
Páran már kérdezték, itt a rendszer által hsz szám alapján generált ranglista:
Rangok.png
És hogyan válik valaki "VIP" taggá?
Van valamilyen lovaggáütési ceremónia,vagy azok akik alapítótagok voltak,netán anyagilag (vagy valami más módon) támogatták a fórumot vagy baráti viszonyban vannak a tulajjal vagy egyszerűen csak kék a szemük...?
Mi alapján választódnak ki és hogyan érdemlik ki ezt a címet? Ki bírálja el és mikor ellenőrzik,hogy valóban rászolgált-e?
Hogy a "vezetőség" milyen szempontok alapján dönt ezen "cím" odaítéléséről, arra nincs rálátásom, de a segítőgészséget biztosan jó néven veszik. Ez alatt azt értem, hogy az általános hi-fi-s, házi-mozis topicokban felmerülő kérdésekre érdemben válaszol, tapasztalatokat, információkat oszt meg, kezdők segítségére siet, és nem csak az adás-vételi részén gyarapítja a hozzászólásai számát. Ez utóbbival nem rád szerettem volna utalni, de az látható, hogy rengeteg az a fórumtárs, aki csak az adás-vételi topicokban van jelen.
Köszönöm!
A félreértések elkerülése végett szeretném tisztázni,hogy én magam nem küzdök ezért a kitüntetésért,az adás-vételi topikban is egyre kevésbé vagyok jelen,azt a pár hírdetésemet sem nagyon uppolgatom. Erről jut eszembe,hogy tulajdonképpen semmilyen szociális (vagy épp antiszociális... gondolkodik.gif ) hálón nem vagyok jelen.
Ami miatt ezt a kérdéskört boncolgatom az az , hogy van itt néhány "VIP" besorolású ún. kolléga aki bizony elég érdekesen viselkedik.
Van például olyan aki mindenbe beleüti az orrát,mindenhez hozzászól , legtöbbször kéretlenül belekotyog és gyakorlatilag képtelen "csendben" maradni. Aztán van aki hírdetget ezt-azt és sajnos át is ver némelyeket. Sajnos én is belefutottam egy ilyenbe sad.gif . Magaslóról megmondják a tutit és ha nem veszed szentírásnak amit írnak akkor bizony el vagy ásva.

Aztán van olyan is aki rettentő segítőkész,korrekt,évtizedes tapasztalata van mind a gyártásban és kereskedésben is. Rengeteg humanitárius szolgálatot tett és azt hiszem mondhatom,hogy köztiszteletben áll. Ő viszont nem kapja meg.
Szóval,hogy én milyen pozíciót töltök itt be az nem fontos nekem,az viszont számomra elég bicskanyitogató ha már egy ilyen helyen is igazságtalanságot tapasztalni és gyakorlatilag sok esetben tapintható a "sógor-koma-jóbarát" alapelv.
Nem akarom sem bírálni sem lehúzni a vezetőséget,hisz hálás vagyok amiért én is igénybe vehetem ezt az orgánumot :smile53:
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

vazze írta:
2019.11.29., pén. 21:57
tonee73 írta:
2019.03.02., szomb. 14:03
Páran már kérdezték, itt a rendszer által hsz szám alapján generált ranglista:
Rangok.png
És hogyan válik valaki "VIP" taggá?
Van valamilyen lovaggáütési ceremónia,vagy azok akik alapítótagok voltak,netán anyagilag (vagy valami más módon) támogatták a fórumot vagy baráti viszonyban vannak a tulajjal vagy egyszerűen csak kék a szemük...?
Mi alapján választódnak ki és hogyan érdemlik ki ezt a címet? Ki bírálja el és mikor ellenőrzik,hogy valóban rászolgált-e?
Hogy a "vezetőség" milyen szempontok alapján dönt ezen "cím" odaítéléséről, arra nincs rálátásom, de a segítőgészséget biztosan jó néven veszik. Ez alatt azt értem, hogy az általános hi-fi-s, házi-mozis topicokban felmerülő kérdésekre érdemben válaszol, tapasztalatokat, információkat oszt meg, kezdők segítségére siet, és nem csak az adás-vételi részén gyarapítja a hozzászólásai számát. Ez utóbbival nem rád szerettem volna utalni, de az látható, hogy rengeteg az a fórumtárs, aki csak az adás-vételi topicokban van jelen.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

vazze írta:
2019.11.29., pén. 21:57
tonee73 írta:
2019.03.02., szomb. 14:03
Páran már kérdezték, itt a rendszer által hsz szám alapján generált ranglista:
Rangok.png
És hogyan válik valaki "VIP" taggá?
... vagy egyszerűen csak kék a szemük...?
Nekem pont kék a szemem. Bár én ezt valószínűleg azért kaptam, mert akkoriban sokat vásároltam az ATC soundnál (ezzel a fórumot is támogatva) és sikerült velük jó viszonyt kialakítani. Igaz nem kérvényeztem, de nekem jól esett a megkülönböztetés. Máig jó érzéssel viselem, és igyekszem is ennek megfelelni.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: vazze »

tonee73 írta:
2019.03.02., szomb. 14:03
Páran már kérdezték, itt a rendszer által hsz szám alapján generált ranglista:
Rangok.png
És hogyan válik valaki "VIP" taggá?
Van valamilyen lovaggáütési ceremónia,vagy azok akik alapítótagok voltak,netán anyagilag (vagy valami más módon) támogatták a fórumot vagy baráti viszonyban vannak a tulajjal vagy egyszerűen csak kék a szemük...?
Mi alapján választódnak ki és hogyan érdemlik ki ezt a címet? Ki bírálja el és mikor ellenőrzik,hogy valóban rászolgált-e?
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Igen egy kicsit paprikás voltam, de nem a zaklatás miatt.

Azért elnézést kérek

Leírtam mit gondolok, de aztán kitöröltem.

A lényeg, hogy ezek a "hibák" egy kis odafigyeléssel és ráfordított energiával megoldhatóak. Nem szeretem amikor valaki még a fáradtságot sem veszi.

pl.: "Sok a levél, nem lehet keresni" - Bocsánat, de tegyél rendet és nem lesz sok a levél.
Üzenetek letölthetőek, egész oldalt lehet mappákba mozgatni.
Munkám során rengetek kis fájlt email-t generálok. Minden évben létrehozok egy mappát az előző évről/hónapokról és szépen elteszem őket, ha kellenek meg legyenek és az aktuális évet ne zavarják.
Bármelyik email rendszerben a bejövő mappát mindig üresen tartom, elteszem az email-eket a megfelelő témájú mappába.
Ott is és itt lehet automata szűrőket csinálni amik elteszik az üzeneteket.
Pláne megcsinálom, ha pénzt keresek az oldalon, legyen rend, a vevők email-jeit azonnal meglássam.
Én beszéltem.... UFF

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tottyi »

csandaz írta:
2019.11.27., szer. 12:39
Mit írtam?
Nem ismerem mindegyik beállítást. Előfordulhat, hogy van olyan, hogy ugorjon oda, ahol abbahagytad az oldvasást
Hogy, nem ismered mindegyik beallitast de az nem jelenti azt, hogy epp ezt ne ismerned. :D
Elhiszem, hogy eleged lehet a sok zaklatasbol. :napsut:
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Mit írtam?
Nem ismerem mindegyik beállítást. Előfordulhat, hogy van olyan, hogy ugorjon oda, ahol abbahagytad az oldvasást

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tottyi »

csandaz írta:
2019.11.27., szer. 11:34
Legközelebb ha ilyen történik, légyszíves jegyezd fel, hogyan jutottál oda.
Másold le a linket a címsávban.
Fórumon kattintasz a topic-ra, vagy mentett linkról a böngésződben?

Mert lehet ilyen is:

Kód: Egész kijelölése

https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?p=2439983#p2439983
De lehet ilyen is:

Kód: Egész kijelölése

https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=24402
Az előbbe egy adott hozzászóláshoz megy.
Az utóbbi a fórumot nyitja meg és az utolsó hozzászólást mutatja, függ a beállításaidtól is. Nézz szét a felhasználói vezérlőpultban. Nem ismerem mindegyik beállítást. Előfordulhat, hogy van olyan, hogy ugorjon oda, ahol abbahagytad az oldvasást
Hi, azt hogyan kell vagy mit kell beallitani a vezerlopultban, hogy ahol abbahagytam az olvasast, onnet folytatja?
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

Köszi a tippeket, figyelgetni fogom, kihegyezve az említettekre. Fórumon kattintok a topik címére, frissen lekérdezett listában, tehát az elvileg a aktualitásba visz, ahogy a 2. linkeddel mutattad is. Lehet, hogy én nézem be. Az előző motorban volt alkalmanként nemelső oldalra ugrás, de ott kibukott aránylag jól, mert az önkényesen kiválasztott, többedik oldal volt aktívnak jelölve (világoskék hátterű négyzet). Itt, a mostaniban én úgy emlékszem, hogy egy fals 1. oldalon vagyok. Na majd.

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Legközelebb ha ilyen történik, légyszíves jegyezd fel, hogyan jutottál oda.
Másold le a linket a címsávban.
Fórumon kattintasz a topic-ra, vagy mentett linkról a böngésződben?

Mert lehet ilyen is:

Kód: Egész kijelölése

https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?p=2439983#p2439983
De lehet ilyen is:

Kód: Egész kijelölése

https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=24402
Az előbbe egy adott hozzászóláshoz megy.
Az utóbbi a fórumot nyitja meg és az utolsó hozzászólást mutatja, függ a beállításaidtól is. Nézz szét a felhasználói vezérlőpultban. Nem ismerem mindegyik beállítást. Előfordulhat, hogy van olyan, hogy ugorjon oda, ahol abbahagytad az oldvasást

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

csandaz írta:
2019.11.27., szer. 11:11
Nem értem.... tehát megnyitsz egy topic-ot és nem az első oldal jelenik meg?
Tulajdonképpen igen. Bár azt állítja magáról, hogy az az aktuális, átszámozva az oldalakat. Nem gyakori, de a kelleténél - ami nulla - épp annyival több, hogy ciki legyen.

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Nem értem.... tehát megnyitsz egy topic-ot és nem az első oldal jelenik meg?

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

Na jó. Többedszerre viccel meg a rendszer, van, hogy csak pár oldallal azelőtti, de aktuálisnak tűnő hozzászólásra reagálok, van, hogy másfél évesre... Azaz nem az utolsó, legfrissebb oldal a legfrissebb a topikba lépve, hanem egy korábbi inkarnációt jelenik meg akként. Gondolom nekem van ilyen egyedül. Okosságaim határtalanok és örökérvényűek, szó se róla, de könnyen tűnik zizinek a hozzászóló ilyenkor.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

ZolaBA írta:
2019.11.22., pén. 05:13
Shimano írta:
2019.11.21., csüt. 22:22
Hali.Ha valaki tudna segíteni abban hogy a haragosnak felvett felhasználót hogyan lehet újra aktiválni,tehát vissza vonni,azt megköszönném.
Rámész az illető profiljára, majd az avatarja alatt (vagy mellett) van egy szöveg, hogy "Törlés az ellenségek közül." rákattintasz, oké, stb.

(a profiljára pl. ott rá tudsz kattintani, ahol a topicban csak egy csík van a hozzászólása helyett)
Köszi,így sikerült. :smile53:
Hahó Aszpirin!! szia.gif Újra haragmentesek lettünk. :D
Az összes hozzászólása eltűnik egyébként annak az illetőnek akit bejelölünk,szóval ez a funkció jól teszi a dolgát.De azért remélem hogy nem kell aktiválnom soha.
Köszi még egyszer a segítséget,és szép napot. :napsut:

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”