Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: kasumi »

Üdv.!

Az új szabályzat 1.11 és 2.9 pontja között látok némi ellentmondást.
Az előző azt mondja, a hozzászólás tartalmáért másodsorban az azt lehetővé tevő felület tulajdonosa is felel; az utóbbi kizárólag a hozzászóló felelősségét mondja ki.
(Elnézést a csak tartalmi idézésért!)
Újratervezés

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Kimber kérte, hogy utolsó üzenetét tolmácsoljam felétek:


Tisztelt Fórumtársak!

Az utóbbi hetek eseményei elgondolkodtattak a folytatásról, a fórumon való részvétel értelméről, amibe belefáradtam, elment a kedvem a közösséghez tartozástól is.

Évek óta üzemeltetjük páran a fórumot mindenféle anyagi és erkölcsi elismerés nélkül. Megértéssel, köszönettel ritkán, ellenben a tevékenységünk elleni bujtogatással az utóbbi időben egyre gyakrabban szembesültünk. Ilyen esetekben más kevésbé lett volna türelmes, én/mi eddig azok voltunk.

Biztos lehet ezt jobban is csinálni, aki tudja, meri, nosza, rajta. Nagy öröm éveken keresztül szabadidőben gyomlálni a hülyeségeket, átrakni a figyelmetlenség miatt rossz helyre rakott hirdetéseket, állandóan figyelmeztetni a szabályok betartására a tagságot (pl. ár megadása, zárd le a hirdetést miután elkelt amit hirdettél, stb.), olvasgatni a jelentéseiteket, amelyben egymást vádoljátok sokszor gyerekes ostobaságokkal, eltűrni, hogy személyes sértésnek vesztek egy-egy intézkedést ami ellenetek, vagy a baráti körötök egy tagja ellen szól. Tűrni az igaztalan vádakat, mindezt úgy, hogy ne élj vissza a lehetőségekkel, ne vedd személyes sértésnek, légy igazságos és elfogulatlan.

Megtehetném, hogy hozok pár példát, de nem akarok személyeskedni, újabb vitákat generálni, miután én már nem leszek itt. Azt is megtehetném, hogy veszek pár hét pihenőt, vagy csak simán lemondok a moderátori jogaimról, viszont úgy sem akarok tenni, hogy teátrálisan elköszönök, aztán mégis itt vagyok, mert ebből élek, vagy enélkül nem élet az élet...(akinek nem inge ne vegye magára) Szerencsére nekem nincsenek senki felé sem kötelezettségeim, érdekeltségeim, amik itt tartanának.

Éppen ezért most elköszönök tőletek. 14 év után végleg elhagyom a fórumot, kitörlöm a munkásságomat, mint ha itt sem lettem volna. Ha valakit eközben megbántottam, attól elnézést kérek, nem őrzök személy szerint senki irányában sem haragot. Nektek további jó fórumozást kívánok, őszintén. És ne feledjétek, minden fórum olyan, amilyenné teszitek.

kimber
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
baka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.12.14., szer. 13:47
Értékelés: 75

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: baka »

Nekem két dolog jön le ebből a legutóbbi válságszituból.

A Kárpátok gödrében elsöprő erejű a tekintély elvű-alapú szemlélet és ítélkezési hajlam. Plusz ezt a "tekintélyt" olykor (gyakran) meglehetős ingoványos talajon növesztik legendák, vakbuzgó hívők igéi és jelzős szerkezetei és a hype lombkoronától már az erdő sem látszik végül. Mindebből táplálkozik a kritikatűrés bányászbéka segge alatti szintje is. És ez nem csupán egyik vagy másik félre vonatkozik, hanem csaknem mindenkire.

Nem csak ez a fórum éli végnapjait nálunk. Értelmes, etikai érzékét féltve őrző, szuverén ember leginkább távolságot próbál tartani.

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonya »

Shimano írta:
2020.01.31., pén. 13:57
tonya írta:
2020.01.31., pén. 13:42

Szerintem amiről itt fent írtál, a soraid elolvasása után ez pont Rád illik. ;)
Kifejtenéd?Ne kímélj,bírom a kritikát,és mond nyugodtan el azt ami benned van,és ezzel talán még meg is érjük végre egymást.
Tehát?
Mit fejtsek ki, hiszen leírtad Magad, Wittaónak szántad, de szerintem pont Te viselkedsz úgy mint amit írtál Róla ezen beírásod alapján. :rolleyes:
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

tonya írta:
2020.01.31., pén. 13:42

Szerintem amiről itt fent írtál, a soraid elolvasása után ez pont Rád illik. ;)
Kifejtenéd?Ne kímélj,bírom a kritikát,és mond nyugodtan el azt ami benned van,és ezzel talán még meg is érjük végre egymást.
Tehát?

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

asebestyen írta:
2020.01.31., pén. 13:44
wittao írta:
2020.01.31., pén. 12:27

Akkor az teljesen rendben lenne ezen analogia alapjan, ha mi a topikunkban Heed termekeket fikazgatnank ilyen-olyen okokbol? Nem gondolom, hogy ne tevedne “veletlen” oda egy-egy Heed tulaj, vagy Zsolt es megkerdezne sracok ezt most hogy?
Neked is leirom akkor, hogy a vitaindito az volt, hogy a Heed topikban a termekeinkrol nyilatkoztak rosszalloan, amihez Zsolt csatlakozott. Szerintem ez nem egy jo gyartoi magatartas, foleg annak tukreben, hogy mi sohasem huztuk a termekeiket sehogysem le es neztuk baromsagnak a technikai megoldasaikat. Elfogadtuk, van egy iranyuk, ami mukodik.
"Tudom, manapság a nagyonextra tápos, az órajelet is újraórajelező spéciPC-k korát éljük, próbáltam is ilyeneket, de őszintén szólva egyik sem győzött meg"
Úgy gondolod, csak és kizárólag Ti gyártotok ilyeneket vagy elképzelhető, hogy ez most egy trend és azt ítélitek meg másképp?
És úgy gondolom (simán lehet hogy tévedek), Zsolt azt szerette volna a saját érdeklődő/vásárló/rajongó/vérHeed olvasóinak elmondani, hogy aki a Heed vonalban gondolkozik, az a világ tetszik neki, van élet az idézett vonalon kívül is, nyugodtan lépjen a Mac(book, mini) vonalra és használja kb úgy, mint egy CD játszót, ne féljen a fájl alapú vagy streaming vonaltól. Most ebbe szakmailag ne itt menjünk bele, hogy de izé meg bigyó, mert itt most nem ez a kérdés. Egy sima egyszerű útmutatás olyanoknak, akiket Zsolt véleménye érdekel és általában a Heed irányvonal a sajátjuk. Kár ebbe többet belelátni, vagy hadüzenetnek, párbaj kihívásnak venni, tuti100, hogy nem az volt a szándék.
Részemről vége, csak van a dolognak egy ilyesmi megfejtése is, talán.
Mint ahogy látod, nem wittao vette párbajnak, vagy kihivásnak... Másfelől meg, tuti100 hogy nem az volt a szándék wittaonak, hogy Zsolt elmenjen.
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

wittao írta:
2020.01.31., pén. 12:27

Akkor az teljesen rendben lenne ezen analogia alapjan, ha mi a topikunkban Heed termekeket fikazgatnank ilyen-olyen okokbol? Nem gondolom, hogy ne tevedne “veletlen” oda egy-egy Heed tulaj, vagy Zsolt es megkerdezne sracok ezt most hogy?
Neked is leirom akkor, hogy a vitaindito az volt, hogy a Heed topikban a termekeinkrol nyilatkoztak rosszalloan, amihez Zsolt csatlakozott. Szerintem ez nem egy jo gyartoi magatartas, foleg annak tukreben, hogy mi sohasem huztuk a termekeiket sehogysem le es neztuk baromsagnak a technikai megoldasaikat. Elfogadtuk, van egy iranyuk, ami mukodik.
"Tudom, manapság a nagyonextra tápos, az órajelet is újraórajelező spéciPC-k korát éljük, próbáltam is ilyeneket, de őszintén szólva egyik sem győzött meg"
Úgy gondolod, csak és kizárólag Ti gyártotok ilyeneket vagy elképzelhető, hogy ez most egy trend és azt ítélitek meg másképp?
És úgy gondolom (simán lehet hogy tévedek), Zsolt azt szerette volna a saját érdeklődő/vásárló/rajongó/vérHeed olvasóinak elmondani, hogy aki a Heed vonalban gondolkozik, az a világ tetszik neki, van élet az idézett vonalon kívül is, nyugodtan lépjen a Mac(book, mini) vonalra és használja kb úgy, mint egy CD játszót, ne féljen a fájl alapú vagy streaming vonaltól. Most ebbe szakmailag ne itt menjünk bele, hogy de izé meg bigyó, mert itt most nem ez a kérdés. Egy sima egyszerű útmutatás olyanoknak, akiket Zsolt véleménye érdekel és általában a Heed irányvonal a sajátjuk. Kár ebbe többet belelátni, vagy hadüzenetnek, párbaj kihívásnak venni, tuti100, hogy nem az volt a szándék.
Részemről vége, csak van a dolognak egy ilyesmi megfejtése is, talán.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonya »

Shimano írta:
2020.01.31., pén. 00:17
Wittao te őrült módján berúgtad az ajtót a heed topikban,és arrogáns módon leteremtettél mindenkit.
Ez is vélemény nyilvánítás,de ha csak ez telik tőled,akkor köszönjük de nem kérjük.
Nem is fogod fel hogy mekkora kárt okoztál ezzel most itt sokaknak.Egyszer talán ha a fiatalos lendületed mellé majd némi bölcsesség és elég tapasztalat is társul,talán megérted,de most úgy viselkedsz mint egy megbokrosodott ló,eszetlenül tiporsz át mindenkin,és még csak véletlenül sem gondolkodsz el azon,hogy ez vagy az miért is látja másképp a dolgokat.
Zsoltnak a nyomába sem érhetsz tapasztalatban,hozzáállásban,és a hifivel kapcsolatos bármilyen témában,és még Őt oktatod ki?
Nem tudom mennyit képzelsz magadról,de azt oszd el tízzel,és a maradékot meg felezd is meg,és akkor vagy ott ahol lenned kell.
Kaef2 után Zsolt is.Hát ez f@sza,szép jövő elé nézünk ha ez így megy tovább,vagy is csak néztek,mert erre ami maradt már én sem vagyok kíváncsi.
Szerintem amiről itt fent írtál, a soraid elolvasása után ez pont Rád illik. ;)
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

wittao írta:
2020.01.31., pén. 12:27

Akkor az teljesen rendben lenne ezen analogia alapjan, ha mi a topikunkban Heed termekeket fikazgatnank ilyen-olyen okokbol? Nem gondolom, hogy ne tevedne “veletlen” oda egy-egy Heed tulaj, vagy Zsolt es megkerdezne sracok ezt most hogy?
Neked is leirom akkor, hogy a vitaindito az volt, hogy a Heed topikban a termekeinkrol nyilatkoztak rosszalloan, amihez Zsolt csatlakozott. Szerintem ez nem egy jo gyartoi magatartas, foleg annak tukreben, hogy mi sohasem huztuk a termekeiket sehogysem le es neztuk baromsagnak a technikai megoldasaikat. Elfogadtuk, van egy iranyuk, ami mukodik.
Én nem láttam hogy konkrétan meglettetek volna szólítva.Ear egy kerdésre elmondta a véleményét,Zsolt hasonlóképp vélekedett és példát is említett a különböző kiállításokon látottakkal.Erre jöttél te,berúgtad az ajtót,és lényegében lesz@roztad azt amit ear,és Zsolt is megfelelőnek talált.Ja és még a kiállításon is sz@r volt szerinted minden ilyen konfiguráció.
Egy ilyen kemény gyomros komment hogy fér bele egy érdekesen induló beszélgetésbe,ami ráadásul saját kereskedői topik is,és nem egy általános?
Szerintem sehogyan sem.
Ha valamiért ear hozzászólását úgy vetted le hogy rólatok beszél,( nem így volt,de tegyük fel)akkor sem mondott semmi rosszat,csak annyit hogy őt nem győzték meg a hallottak.Ebben mi a fene volt az a nagyon sértő,amire így kellett reagálnod?

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

vidor2009 írta:
2020.01.31., pén. 12:11
Sajnos ma egy olyan világban élünk,ahol az utolsó szempont az,hogy minél jobbat gyártsunk minél olcsóbban!!!
(30-40 évvel ezelőtt tudtak szinte örök életű készülékeket gyártani,ma pár év alatt a többség tönkremegy(az esetek nagy részében javíthatatlanul!?)
A tisztességes haszon ritka,mint a fehér holló!
Sokszor leírtam már,hogy a kereskedők mindig-kivétel nélkül-haszon érdekeltek.így véleményüket mindig fenntartással kell fogadni!
Azt is leírtam,hogy a kereskedők a legkevesebb munkával a legnagyobb hasznot a legdrágább készülékekkel tudják realizálni,ezért elemi érdekük azt hirdetni,hogy a drágább mindig jobb és a legdrágább természetesen a legjobb!
Ergo:A fórumban kötelezően jelölni kéne mindig,minden hozzászólásban,ha valaki kereskedő!!!
Ez tiszta vizet öntene a pohárba!
Enélkül véleményem szerint tényleg közel a fórum végórája!
Üdv. Gyuri :napsut:
A világ, amiben élünk, messze nem ennyire egyszerű, mint a sommás megállapításaid (amelyek nagy része tételesen is cáfolható vagy megkérdőjelezhető). Szerencsére.

Korábban a mérnököket volt divat itt keresztre feszíteni, most úgy tűnik épp a kereskedők vannak soron.
Közben meg alig van (hifi-) kereskedő a fórum általános részein (sajnos), és a nagyon kevesekről úgyis mindenki tudja (sőt, az aláírásukból nagyjából azonnal kiderül), hogy azok. Miért kell még pluszba’ megbélyegezni őket?
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

Sajnos ma egy olyan világban élünk,ahol az utolsó szempont az,hogy minél jobbat gyártsunk minél olcsóbban!!!
(30-40 évvel ezelőtt tudtak szinte örök életű készülékeket gyártani,ma pár év alatt a többség tönkremegy(az esetek nagy részében javíthatatlanul!?)
A tisztességes haszon ritka,mint a fehér holló!
Sokszor leírtam már,hogy a kereskedők mindig-kivétel nélkül-haszon érdekeltek.így véleményüket mindig fenntartással kell fogadni!
Azt is leírtam,hogy a kereskedők a legkevesebb munkával a legnagyobb hasznot a legdrágább készülékekkel tudják realizálni,ezért elemi érdekük azt hirdetni,hogy a drágább mindig jobb és a legdrágább természetesen a legjobb!
Ergo:A fórumban kötelezően jelölni kéne mindig,minden hozzászólásban,ha valaki kereskedő!!!
Ez tiszta vizet öntene a pohárba!
Enélkül véleményem szerint tényleg közel a fórum végórája!
Üdv. Gyuri :napsut:

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Ha valamivel nincs gond, az az eltérő gyártói szemlélet, hiszen akkor csak 1 féle cucc lenne. Hogy mindenki leírja a saját véleményét, szemléletmódját a saját gyártói topicban, az is tök rendben van, erre is van. Hogy általános topicokban csak szakmai szempontok szerint kulturáltan vitatkoznak, önmarkecing nélkül, az is rendben van.
Ment-e Zsolt a Core Audio topicba a saját igéjét hinteni? Nem hiszem, nem az a fajta ember.
Itt most nem szakmai vagy hifista abszolút igazság a kérdés, ami úgysincs, hanem viselkedés-kultúra.
Ezzel együtt, nem értem a kivonulásokat sem, mert egyes hangos/intenzív/túltöltött/túlfűtött vélemény nem lehet ok erre. Persze mindenki döntését tiszteletben tartom, és valahol meg is értem...
Nehéz a netes kommunikáció (nekem is), de ha valaki egy céget képvisel, szerintem kiemelten fontos a higgadt, visszafogott, emberséges kommunikáció, akkor is ha nem potenciális vevővel beszélget. És nem azért, mert kevesebb pénz fog befolyni, hanem csak egy mérnöki teljesítményére (sok szempontból nagyonis jogosan) büszke cégtulaj maga is nőjön fel ehhez, kommunikáció szempontból is. Lehetne ez elegáns és másik szintű is. Akkor miért ne?
:smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: lacee »

Kár ezen ennyit rágódni,ott van példának a ValhallA topik ott sosincs ez,Ákos nem megy bele adok-kapokba sosem,elkerüli az inzultust,talán más gyártóknak is lehetne ezt a szemléletet előtérbe helyezni.Nem megsértődni minden beszólásra,úgy gondolom,hogy az ilyet tudni kellene kezelni, néha az egót félre kellene tenni,hisz nem vagyunk egyformák,sokféle ember- sokféle módón látja a hifit.......
Egyébként a gyártói jelenlétek azért jó dolgok!
Főleg ha van is tartalom a gyártó felől a topikban,nyílván nem veszekedések!
:smile53:

Avatar
Klaca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2009.05.13., szer. 20:51
Értékelés: 577

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Klaca »

Látom én is, hogy a Heed topicban bezárt a bazár.
Kár.
Bár Wittao beszólása csak egy volt az okok során.
De nem kell félni,
holnap is lesz még ilyen, csak más
- talán.

Na jó, ezt a strófát csak a Heed topic emlékére írtam, nem verselek tovább.
Azt azért hozzátenném, hogy nem kell ezt a cicacsatát ennyire komolyan venni. Az egész színtiszta pszichológia. Sztem csak azt kell figyelembe venni,hogy van akinek a hifi az élete középpontja, annak fontos lesz egy mikronnyi különbség is a hangban, amit 1M+ os befektetéssel évek során el is tud érni, és mivel ez az élete, rettenetesen megbántja, ha valaki azt mondja, hogy: figyelj az csak 1 mikron különbség, mi a f@szért vered magad ezért annyira. Az illető - teljesen jogosan - azt fogja gondolni: "micsoda barbárság" ennek az én egy mikronom smafu? Hát nem veszi észre, hogy a magasabb kultúrában minden ilyen 1 mikronokon múlik?
- És akkor el is jutottunk oda, ahol talán megállhatunk, mert itt talán egyet fog érteni a két oldal, ha van köze a kultúrához: mindketten látják, hogy milyen sok múlik az 1 mikronokon, csak van, aki ezt a hifiben találja meg, van aki máshol, és hülyeségnek látja az 1 mikronos javulást hozó hifiket.
- Zsolt sztem olyan embereknek gyárt, akik más dolgokban látják úgy, hogy érdemes éveket gyúrni az 1 mikronos különbségekért, de eközben mellékesen szeretnek zenét is hallgatni jó minőségben, viszonylag racionális áron (nyugat európai kereseteket nézve, merthogy oda termelnek elsősorban).
- Wittao, Limar és a többiek a hifiben találták meg a maguk 1 mikronos területét, így valójában egész más réteget céloznak meg, ezért talán nem kellett volna abban a topicban versenyre kelni a topic tulajjal.

(Alapvetően egyébként ugyanez volt a különbség Chorddal a komolyzene topicban: Neki láthatólag az élete centruma volt a zenehallgatás, és az erről való fórumozás, nekem meg pl. egészen más, sokkal kevesebb, ezért a fentihez hasonló öszeakadásaink voltak. Nekem ez vicces volt, de ő sem sértődött meg ezen soha (amennyire meg tudom ítélni), így ott mindketten jókat röhögtünk a másikon. Kár hogy mások ezt nem értették, és fellázadtak: így ő elvesztette a második otthonát...)
De mondom: amennyire Zsoltot ismerem, nem is ez lehetett a lényeges ok. Egyébként is emlegette már, hogy abbahagyja.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

wittao írta:
2020.01.31., pén. 10:38
Shimano írta:
2020.01.31., pén. 10:08

Én nem szakadod magamba,és az észt sem én osztom,max a tapasztalataimat írom le,és azt is csak azért hogy többen lássák azt hogy így is lehet.Nem vagyok kereskedő,hasznom nics a fórumból,így azt hiszem azt írhatok amit akarok,és úgy is ahogy akarom.Akár úgy is fogalmazhatnék hogy magasról teszek egyes kereskedők érdekeire és a törekvéseire,ha nem látok bennük semmi hasznosat a haszonszerzésen kívül.
Azt meg hogy én mit gondolok az ezoról meg a drótokról,azt akkor is leírom ha fejen állva vered a fejed a földbe,szóval küzdhetsz ellene érdekből,de ezt kb lesz@rom.
Teljesen átszőtte ezt a fórumot az anyagi és az egyéni érdek,haszonszerzés.Nem volt ez így mindig,és valamit tenni is kellene ellene,mert így lassan csak a bólogató jánosok maradnak itt.
Sajnálom, hogy így gondolod és látod a dolgokat. Sokszor tisztességes beszélgetések zajlanak, mindenféle probléma nélkül.
Akkor kezdődik a gond, amikor a ravasz róka farkast kiált ("Teljesen átszőtte ezt a fórumot az anyagi és az egyéni érdek,haszonszerzés")! Ha jobban megnézed több fórumtársnak is segítettem már olyan termékkel kapcsolatosan, amihez semmi közöm, nemhogy anyagi érdekem nincs. Rábeszéltem hálózati lejátszóra, amiket nem forgalmazunk. Rábeszéltem olyan kábelre, amihez közöm nincs, de tudom neki mi van és az jobban illeszkedik a dolgaihoz. Egyik srácnak Bladelius dac-ot segítettem beszerezni, másiknak Primare erősítőt, harmadiknak Harmonic Technology-t. Magam is Valhalla dolgokat használtam sokáig nagy megelégedéssel. ELAC hangsugárzóról írtam tesztet, és leírtam mennyire tetszett nekem, és megdöbbentett mit tudott az a kis monitor, pedig 500m-re van tőlünk a kereskedő "konkuremsem" aki forgalmazza. Leírtam mennyire tetszett a Lumin lejátszó, közöm nincs hozzá, mégis ajánlottam már többeknek. Almás kereskedésem sincsen, mégis több embernek mac + Audirvana kombinációt javaslok.
A fentiek figyelembevételével nagyon mellélőttél, de már lassan ehhez is kezdünk hozzászokni, amikor a cowboy először a saját szemét lövi ki és a villanyfényre panaszkodik!
Legtöbb vita (99%-ban) nem is gyártó-gyártó, kereskedő-kereskedő között van vagy éppen szurkapiszka, hanem az adott gyártó termékét véres kézzel szorongató hifista és egy másik gyártó vagy éppen annak termékét használó fórumtárs között, és elkezdődik a szkander, kinek hosszabb a haja és nagyobb a gitárja.
Bármennyire is próbálod rám akasztani, hogy Zsolt az én beszólásom miatt zárta be a topikját és hagyott fel ezzel az egésszel, ha jobban belegondolsz ennek igen csekély a realitása. Egy ilyen több évtizedes szakmai múlttal rendelkező szakember bőven kapott az alatt a sok év alatt negatív dolgokat is a pozitívak mellé mivel ez egy ilyen szubjektív iparág, nem hiszem egy ilyen hozzászólás fogja kizökkenteni a kerékvágásból, ezt szerintem te sem gondolod komolyan. Valószínű régóta érett már a dolog, ezt csak ő tudja. Mindenesetre azt is fontos lenne tisztán látni, hogy nem én voltam az, aki először rosszmájú megjegyzést tett bármilyen fejlesztésére, termékére, hanem én VISSZAírtam. Csak a miheztartás végett...
Persze,te csak visszaírtál,láttuk.
A hozzászólásaidat bőszen plusszolgató,és a sz@rt jól meg keverő limar barátod is csak visszaírt.
Foglalkozzatok a saját topikjaitokkal,és ott éljétek ki magatokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shimano 2020.01.31., pén. 10:56-kor.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

wittao írta:
2020.01.31., pén. 00:51
Kedves Shimano,

egy kicsit te is magadba szakadhatnal, amikor a kabeles topikban is osztod az eszt, meg mindenhol, hogy ami neked van az tokeletes szamodra es egyenlo a zenevel es pont. Barki aki mashogy eli meg ezt a hobbit, az mar tulkoltekezik, tulmisztifikalja es voodoo es csak az az esszeru, amit te csinalsz.

Masodsorban: Zsolt szakmai tudasat egyetlen egyszer sem kerdojeleztem meg ezidaig, o irta le - a tarsasag nagy egyuttrezgesevel - , hogy iiigggeennn, mac boven eleg, azon kivul minden tulzas. Ear kollega leirasara nem csak en kaptam fel a fejem, hanem mas is (akinek egy “picit” tobbet adok a szakmai hozzaertesere).
Ferit hozod peldanak most itt, mikor semmi kozom ahhoz ami vele kapcsolatban tortent, sot rendszeresen reszt veszek a talalkozoin es beszelgetek vele nagy orommel, es nagy sajnalattal tapasztaltam amikor elment innen.
(Hozzateszem a te faraszto antikabelista, nekoltekezzmertcsakvoodoo hozzaallasod is sokakat zsibbaszt, nem csak engem)
Fapaci meg a nagy teatralis bucsuzojaban sem felejtette el megragadni a billentyuzetet, hogy szurjon felem egyet (hozzaszolas szama es a regisztraciom ideje kapcsan, mintha ez valami merce lenne egyeseknel, teszem hozza a hsz-ek es upvote-ok aranya kettonknel szinte azonos). Azota azert csak lassan visszaszivarog, engem eddig sem zavart, ezutan sem fog, de ennyit a nagy porfelhovel jaro brexitekrol...
Zsolt ha az en hsz-emen kapta fel a vizet, akkor elmagyarazhatna miert, akar priviben is orulnek neki, semmi banto szandek nem volt bennem Zsolt fele. Mindazonaltal most is tartom, hogy a Heed eddigi termekpalettajat atnezve nem talaltam AudioPC fejlesztesekre valo utalasokat, sem kristalyoszcillatorok hatasara utalo kiserleteket. A legnagyobbat akkor rohognek mondjuk rajtad, ha kiderulne Zsoltek is foglalkoztak/nak ezekkel a kerdesekkel (bar a dac-juk miatt muszaki szempontokat figyelembeveve minimalis szintig elkerulhetetlen szvsz). Akkor mar hirtelen mindenhova TCXO/OCXO-t jeligere valtoztathatnak paran az alairasukat.
Tehat megegyszer: nem kimondva, nem leirva de mindenki tudta melyik ceg milyen tapolt es orazott termekeire gondol a nagytiszteletu Ear kollega, es ebben Zsolt leirta szorul szora egyetert. Akkor mi nem vilagos? Hogy jon ide Zsolt es az en szakmai tudasom/nem tudasom osszehasonlitasa? Min kell csodalkozni, ha beirom szerintem sracok gondoljatok ezt at megegyszer?
Gondolom ha a Core Audios topikban arrol trecselnenk, hogy a legujabb dacunk -137dB-n dolgozik, hat van itt az a 4 betus magyar gyarto ahol khmm, meg a meghallgatasra is felesleges a dacjuk, lenne nagy karate. De mi meg csak gondolati sikon sem tettunk ilyet soha. Es Zsolt sem felenk, ezert is volt fura tole ez most. Fulelektol vagy Fapacitol mar megszoktuk, csak lesz..juk. Ennyi.
Én nem szakadod magamba,és az észt sem én osztom,max a tapasztalataimat írom le,és azt is csak azért hogy többen lássák azt hogy így is lehet.Nem vagyok kereskedő,hasznom nics a fórumból,így azt hiszem azt írhatok amit akarok,és úgy is ahogy akarom.Akár úgy is fogalmazhatnék hogy magasról teszek egyes kereskedők érdekeire és a törekvéseire,ha nem látok bennük semmi hasznosat a haszonszerzésen kívül.
Azt meg hogy én mit gondolok az ezoról meg a drótokról,azt akkor is leírom ha fejen állva vered a fejed a földbe,szóval küzdhetsz ellene érdekből,de ezt kb lesz@rom.
Teljesen átszőtte ezt a fórumot az anyagi és az egyéni érdek,haszonszerzés.Nem volt ez így mindig,és valamit tenni is kellene ellene,mert így lassan csak a bólogató jánosok maradnak itt.

Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

wittao írta:
2020.01.31., pén. 01:00
Sokminden nincs itt rendben, de nem erzem, hogy csak velem lenne a gond.
Kedves wittao, úthenger módjára taposod magadnak a PC hifi szakértő címet, miközben komplett vallássá hergelsz bármit, amit mókolni tudtok. Oké. Csak szerintem a fórum érdekében döntsd el a szereped és viselkedj ahhoz méltóan. Nem lehetsz egy vitában egyszerre vitapartner, bíró, gyártó és még lelkipásztor is.... illetve természetesen Te még az is lehetsz. Egyet nem fogsz tudni elérni, hogy ez így mindenkinek tetszeni is fog.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

wittao írta:
2020.01.30., csüt. 22:58
Ugy gondolom a gyartok kozul mi aztan nem szekiroztunk soha senkit, es most sem (a valaszom Ear kolleganak volt cimezve, de a tevedes az adott temakorben Zsoltot is erintette, ezert emlitettem meg ot is). A PC-s topikban soha nem kardozott senki gyartoi asztalra kopkodessel amikor a mi PC-ink kerultek teritekre es az orajelek, meg a tapok es stb. erdekes modon ket gyarto is lelkesen jelen volt (Fulelek ur es Fapaci, akik mint tudjuk mindketten PC epitessel is foglalkoznak). Bodor Ferivel pl. tok jo a viszonyunk, tehat normalis korulmenyek kozott el lehetne itt ferni. Csak ugye nem kellene megfogni a kard markolatat, meg a masik felreertheti. Eleg a linux, jo a kapcsi tap stb, a full linearis tap es az orajelek csak a vasarlok lehuzasara szolgalo eszkozok termeszetesen stb. Kapunk itt napi szinten hideget-meleget. Legtobbszor legyintunk, de van amikor nem hagy bennunket sem a dolog, hiszen tobb kollegank kemeny, honapokig tarto munkajat tiporjak sarba egy-egy fogalmatlan, rosszindulatu megjegyzessel.
Zsolt reszerol pedig hatalmas ferdites volt amit irt, hogy az egyes HES-eken mit hasznaltak forrasnak, ugyanis rengeteg helyen volt streamer, audioPC, LP jatszo es CD jatszo, es a leginkabb szar produkciokat nehanytol eltekintve a notebook (mindegy milyen oprendszer + Tidal) es usb-s dac osszeallitasa jelentette.
Mindenki meresi eredmenyekert es szakmai informaciokert kialt, technikai infokert es miertekert, gyartasi allapotokert. Ja! Csak az altalunk latogatott topikokban. Meg lehet nezni Beco aki kivonult vegig dokumentalta az erositojuk fejleszteset, mi a mart aluhaztol az orakon at a szoftverig mindent betettunk ide, ugyanugy nyilt napokat szervezunk. Es termeszetesen mi kapjuk az epes megjegyzest egy konkurens gyartotol, hogy azert tapkabelt illik csomagolni a PC melle, mikor mi mindent igy adunk ki, csomagolast es dokumentaciot, fejlesztunk. Igen, uj fiuk vagyunk a jatszoteren, de nem jelenti azt, hogy 1-2 fos garazs Bt. lennenk, akik felvallrol veszik ezt, es nem olnek milliokat technikai fejlesztesbe. Megkaptuk a “csak osszeszerelo uzem” cimszot is mar itt, raadasul gyartotol, tehat ugy gondolom sokmindenkinek van sepregetnivaloja, mielott csendorert kialtana! Emellett fontos megjegyezni, hogy nagyon sok “konkurenssel” rendkivul jo viszonyt apolunk es ahol lehet segitjuk egymast, egyaltalan nincsen szo gyartoi kakaskodasrol. Nulla metszespontunk van pl. a HEED-del is, es magam reszerol mindig is csak gratulalni tudtam nekik az elert eredmenyekhez. SOHA egyetlen megnyilvanulasom nem volt a forumon, amivel negativ modon irtam volna Roluk. Szoval lehet jonni megint egy kis sunyi “akinek nem inge” szoveggel, de az a baj, itt allandoan egy csomoan hatulrol mellbe viselkedest folytatnak, tobben mar a velemenyuket sem merik elmondani, mert jonnek es ejnye-bejnye. Legtobben csak olvasnak emiatt, de az unalmas es szepen lassan kikopnak innen az olvasok is, nemhogy azok akik a velemenyuket le merik irni! Miert ne erthetnek egyet pl. Zsolttal vagy eppenseggel total mas velemenyen lehetnek mint Zsolt??!? Az mar rogton gyartoi erdek valamelyikonk reszerol?? Egyaltalan nem. Ez a normalis, velemeny - ellenvelemeny. Errol szol egy forum. Vagy nem?
Wittao te őrült módján berúgtad az ajtót a heed topikban,és arrogáns módon leteremtettél mindenkit.
Ez is vélemény nyilvánítás,de ha csak ez telik tőled,akkor köszönjük de nem kérjük.
Nem is fogod fel hogy mekkora kárt okoztál ezzel most itt sokaknak.Egyszer talán ha a fiatalos lendületed mellé majd némi bölcsesség és elég tapasztalat is társul,talán megérted,de most úgy viselkedsz mint egy megbokrosodott ló,eszetlenül tiporsz át mindenkin,és még csak véletlenül sem gondolkodsz el azon,hogy ez vagy az miért is látja másképp a dolgokat.
Zsoltnak a nyomába sem érhetsz tapasztalatban,hozzáállásban,és a hifivel kapcsolatos bármilyen témában,és még Őt oktatod ki?
Nem tudom mennyit képzelsz magadról,de azt oszd el tízzel,és a maradékot meg felezd is meg,és akkor vagy ott ahol lenned kell.
Kaef2 után Zsolt is.Hát ez f@sza,szép jövő elé nézünk ha ez így megy tovább,vagy is csak néztek,mert erre ami maradt már én sem vagyok kíváncsi.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

wittao írta:
2020.01.30., csüt. 22:58
Ugy gondolom a gyartok kozul mi aztan nem szekiroztunk soha senkit, es most sem (a valaszom Ear kolleganak volt cimezve, de a tevedes az adott temakorben Zsoltot is erintette, ezert emlitettem meg ot is). A PC-s topikban soha nem kardozott senki gyartoi asztalra kopkodessel amikor a mi PC-ink kerultek teritekre es az orajelek, meg a tapok es stb. erdekes modon ket gyarto is lelkesen jelen volt (Fulelek ur es Fapaci, akik mint tudjuk mindketten PC epitessel is foglalkoznak). Bodor Ferivel pl. tok jo a viszonyunk, tehat normalis korulmenyek kozott el lehetne itt ferni. Csak ugye nem kellene megfogni a kard markolatat, meg a masik felreertheti. Eleg a linux, jo a kapcsi tap stb, a full linearis tap es az orajelek csak a vasarlok lehuzasara szolgalo eszkozok termeszetesen stb. Kapunk itt napi szinten hideget-meleget. Legtobbszor legyintunk, de van amikor nem hagy bennunket sem a dolog, hiszen tobb kollegank kemeny, honapokig tarto munkajat tiporjak sarba egy-egy fogalmatlan, rosszindulatu megjegyzessel.
Zsolt reszerol pedig hatalmas ferdites volt amit irt, hogy az egyes HES-eken mit hasznaltak forrasnak, ugyanis rengeteg helyen volt streamer, audioPC, LP jatszo es CD jatszo, es a leginkabb szar produkciokat nehanytol eltekintve a notebook (mindegy milyen oprendszer + Tidal) es usb-s dac osszeallitasa jelentette.
Mindenki meresi eredmenyekert es szakmai informaciokert kialt, technikai infokert es miertekert, gyartasi allapotokert. Ja! Csak az altalunk latogatott topikokban. Meg lehet nezni Beco aki kivonult vegig dokumentalta az erositojuk fejleszteset, mi a mart aluhaztol az orakon at a szoftverig mindent betettunk ide, ugyanugy nyilt napokat szervezunk. Es termeszetesen mi kapjuk az epes megjegyzest egy konkurens gyartotol, hogy azert tapkabelt illik csomagolni a PC melle, mikor mi mindent igy adunk ki, csomagolast es dokumentaciot, fejlesztunk. Igen, uj fiuk vagyunk a jatszoteren, de nem jelenti azt, hogy 1-2 fos garazs Bt. lennenk, akik felvallrol veszik ezt, es nem olnek milliokat technikai fejlesztesbe. Megkaptuk a “csak osszeszerelo uzem” cimszot is mar itt, raadasul gyartotol, tehat ugy gondolom sokmindenkinek van sepregetnivaloja, mielott csendorert kialtana! Emellett fontos megjegyezni, hogy nagyon sok “konkurenssel” rendkivul jo viszonyt apolunk es ahol lehet segitjuk egymast, egyaltalan nincsen szo gyartoi kakaskodasrol. Nulla metszespontunk van pl. a HEED-del is, es magam reszerol mindig is csak gratulalni tudtam nekik az elert eredmenyekhez. SOHA egyetlen megnyilvanulasom nem volt a forumon, amivel negativ modon irtam volna Roluk. Szoval lehet jonni megint egy kis sunyi “akinek nem inge” szoveggel, de az a baj, itt allandoan egy csomoan hatulrol mellbe viselkedest folytatnak, tobben mar a velemenyuket sem merik elmondani, mert jonnek es ejnye-bejnye. Legtobben csak olvasnak emiatt, de az unalmas es szepen lassan kikopnak innen az olvasok is, nemhogy azok akik a velemenyuket le merik irni! Miert ne erthetnek egyet pl. Zsolttal vagy eppenseggel total mas velemenyen lehetnek mint Zsolt??!? Az mar rogton gyartoi erdek valamelyikonk reszerol?? Egyaltalan nem. Ez a normalis, velemeny - ellenvelemeny. Errol szol egy forum. Vagy nem?
Viktor, tedd a szívedre a kezed! Szerinted ez így rendben volt?
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

És az, amit írsz, el is fér kulturáltan vagy hevesebben az általános témában. De a HEED saját topikjában?
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Elmesélné valaki, hogy erre egyáltalán hogyan kerülhetett sor? Legalább az itt jelenlévő gyártóknak kellene betartani a netikett (és úgy általában: a korrekt emberi hozzáállás és viselkedés) szabályait! Vendégségben nem köpünk a házigazda asztalára. Lesz ezzel kapcsolatban bármilyen moderátori lépés?
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Hifilala írta:
2020.01.27., hétf. 11:37
csandaz írta:
2020.01.27., hétf. 10:11
Hifilala írta:
2020.01.27., hétf. 09:51

Igen, szeretem, ha pörögnek a dolgok, nem vagyok az a türelmes típus mint te :)
Ez sajnálatos
Nem vagyunk egyformák.Köszönöm a munkátokat!
Igazán nincs mit!

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

csandaz írta:
2020.01.27., hétf. 10:11
Hifilala írta:
2020.01.27., hétf. 09:51
csandaz írta:
2020.01.27., hétf. 05:48


Ez pont az ellentéte egy zárt fórumnak. Ennél már csak úgy lehetnénk nyitottabbak, ha regisztráció nélkül lehetne válaszolni bárhol.
Nem, nem lehetne eltűntetni, mert működik, közel sincs annyi bot üzenet mint eddig.
(Nem értem mi a baj ezzel, én most is elrontottam, beírtam és kész. Hova ez a nagy sietség?)
Igen, szeretem, ha pörögnek a dolgok, nem vagyok az a türelmes típus mint te :)
Ez sajnálatos
Nem vagyunk egyformák.Köszönöm a munkátokat!

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Hifilala írta:
2020.01.27., hétf. 09:51
csandaz írta:
2020.01.27., hétf. 05:48
Hifilala írta:
2020.01.25., szomb. 14:09
Ezt a biztonsági kódot nem lehetne eltüntetni? Nagyon macerás amikor mobilról írok és mi szükség van erre egy zárt fórumon? Köszi
Ez pont az ellentéte egy zárt fórumnak. Ennél már csak úgy lehetnénk nyitottabbak, ha regisztráció nélkül lehetne válaszolni bárhol.
Nem, nem lehetne eltűntetni, mert működik, közel sincs annyi bot üzenet mint eddig.
(Nem értem mi a baj ezzel, én most is elrontottam, beírtam és kész. Hova ez a nagy sietség?)
Igen, szeretem, ha pörögnek a dolgok, nem vagyok az a türelmes típus mint te :)
Ez sajnálatos

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

csandaz írta:
2020.01.27., hétf. 05:48
Hifilala írta:
2020.01.25., szomb. 14:09
Ezt a biztonsági kódot nem lehetne eltüntetni? Nagyon macerás amikor mobilról írok és mi szükség van erre egy zárt fórumon? Köszi
Ez pont az ellentéte egy zárt fórumnak. Ennél már csak úgy lehetnénk nyitottabbak, ha regisztráció nélkül lehetne válaszolni bárhol.
Nem, nem lehetne eltűntetni, mert működik, közel sincs annyi bot üzenet mint eddig.
(Nem értem mi a baj ezzel, én most is elrontottam, beírtam és kész. Hova ez a nagy sietség?)
Igen, szeretem, ha pörögnek a dolgok, nem vagyok az a türelmes típus mint te :)

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”