Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ARC SP8 utánépített RIAA

Két csatornás elő és végfokok, integráltak, fejhallgató erősítők, phono előerősítők, csöves, tranzisztoros, digitális, hibrid és fetes konstrukciók, streaming funkciós erősítők
Lezárt
Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Két biztosnak tűnő vevőnek ígértem meg (jelentkezési sorrendben) a január 5-i héten történő postázást, így addig türelmet szeretnék kérni az esetleges további érdeklődőktől. Ha lezajlik a tranzakció, zárom a hirdetést, ha esetleg meghiúsul, azt is jelezni fogom.

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Köszönöm a hirdetés újranyitását. A korábban (harmadszor... :D) visszavásárolt phono ára 75 E Ft.

Van hozzá illő lemezjátszó is: viewtopic.php?f=31&t=155091

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Unlocked 2.jpg
Unlocked 2.jpg (3.28 KiB) Megtekintve 1136 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Nem kaptam Tőled üzenetet.

Ma feladtam a csomagot, köszönöm a vásárlást, az AVX fórumnak pedig a hirdetési lehetőséget.

Avatar
U-Lab
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2012.09.22., szomb. 19:43
Értékelés: 5

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: U-Lab »

Beállok a sorba, pár napja irtam üzenetet, amit valamiert nem küldött el az AVX felülete, legalábbis a kimenőben sem találtam...

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Kialakult egy kis sorbanállás, az első (és konkrét) ajánlatot tévő fórumtársnak megadtam a számlaszámomat, ha esetleg bármi miatt meghiúsulna az adásvétel, jelezni fogom.

Megértéseteke kérve, "rálicitálással" ne is keressetek (találkoztam már itt ilyennel, nyilván nemet mondtam, de kicsit kényelmetlen számomra ez a szituáció).

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Rotox írta:
2020.05.27., szer. 20:50
Privátban üzenetben és telefonon feltett kérdésekre (és ajánlatra) válaszolva:

Sajnos nem tudom, milyen csövek vannak benne, sosem szedtem szét (és nem is tervezem). Palotás Feri biztosan szívesen válaszol erre a kérdésre (is).

Pontosítok: 70 E Ft az ár, melyből nem szeretnék engedni. Szerintem ez egy nagyon jó phono, tudtommal Feri 80 E Ft-ért készítette az utolsó példányt és nem fog mostanában többet építeni. Persze azért nyilván érdemes nála érdeklődni.

Nem létkérdés, hogy eladjam, sőt, lehet, hogy megbánom. (Kétszer már visszavásároltam... :smile32: :D)

Köszönöm a megértést.
Bocsánat a belevauért, de mivel én is ilyen phono-t halgatok, és az építőjét is jól ismerem(barátom), így tudok egyet smást róla.
Három darab cső van benne kettő darab ECC83 nos Tungsram, és egy darab E88CC nos Siemens. Feri minden egyes phono-t ezzel a csőkészlettel(természetesen 0km-es) ad ki a kezéből.
A hangja messze túlmutat ezen az árkategórián, én a helyedben meggondolnám, hogy eladjam-e.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Privátban üzenetben és telefonon feltett kérdésekre (és ajánlatra) válaszolva:

Sajnos nem tudom, milyen csövek vannak benne, sosem szedtem szét (és nem is tervezem). Palotás Feri biztosan szívesen válaszol erre a kérdésre (is).

Pontosítok: 70 E Ft az ár, melyből nem szeretnék engedni. Szerintem ez egy nagyon jó phono, tudtommal Feri 80 E Ft-ért készítette az utolsó példányt és nem fog mostanában többet építeni. Persze azért nyilván érdemes nála érdeklődni.

Nem létkérdés, hogy eladjam, sőt, lehet, hogy megbánom. (Kétszer már visszavásároltam... :smile32: :D)

Köszönöm a megértést.

rozsnok
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2019.02.20., szer. 16:46
Értékelés: 36

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: rozsnok »

Érintettként annyi kiegészítés, hogy én adtam vissza a phonot Rotox fórumtársnak, de nem azért, mert az új jobb, hanem mert Palotás-féléből kettő volt akkor. Most már csak egy, de ez marad is :D A phono kiváló, javaslom a kipróbálását!

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Ha esetleg valaki szívesen megismerkedne vele, kis kacskaringóval mégis hazatért. (Szívesen elmesélem :rolleyes:: az ismerős fórumtárs a megelégedéssel használt phono helyett talált egy másik, neki jobban tetsző, szintén hazai gyártású csöves phono-t, én meg épp akkor puhatolóztam nála, mert ismét szükségem volt egy phono-ra. Szerencsére közel lakunk egymáshoz. Egyébként már másodszor vásároltam vissza :D, de most tényleg downgrade jön az analóg vonalon, havi 2-3 lemez meghallgatása miatt felesleges egy ilyen jó készülék.)

Fekete színű, makulátlan Norstone Stylum 2 állványt beszámítanék (45 E Ft-ot kellene ráfizetni: 70-25, vagy 65-20 ;)).

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Betonkemény jég (egy ideje itt nem szoktam ilyet tenni, de ismerős fórumtársról van szó).

Zárni csak akkor fogom, ha megtörtént az átadás, addig viszont - megértéseteket előre is megköszönve - türelmet szeretnék kérni.

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

ARC SP8 utánépített RIAA

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Drasztikus rendszer egyszerűsítés okán eladó egy Palotás Ferenc által épített ARC SP8 utánépített phono előerősítő. Makulátlan állapotban van (bár nagyítóval nem néztem át :rolleyes:), mint egy új.

Információk a linken (remélem, a készítő nem haragszik meg érte, ennél alaposabban sehogy nem tudnám ismertetni): viewtopic.php?f=32&t=116236&p=2433834&h ... a#p2433834

Irányár: 70 000 Ft.

A készülék Pécsen van, kb. havonta járok Bp.-en. Postázni nem szeretném, de ha nagyon muszáj (megelőzve a helyesírással kapcsolatos esetleges hozzászólásokat: https://helyesiras.mta.hu/helyesiras/de ... usz%C3%A1j#), kizárólag a vevő terhére és felelősségére!
Csatolmányok
sp-8.jpg
sp-8.jpg (140.83 KiB) Megtekintve 2268 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Sztereó erősítők”