Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Elektroncső topik {___]=

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Eroica írta:
2020.03.22., vas. 10:45
Köszi!

Jogos az észrevétel! Még nem szeretném cserélni, csak tájékozódom. Ha egyszer aktuális lenne. Meg ha sikerülne valami jó csöveket szerezni, akkor azért próbálgatnám őket. De most így is tökéletes az erősítő. Teszterem nincs. Azt sem tudom, hogy hifiben mennyit mennek a csövek. Gitárfejekben azért előfordul, hogy kinyírsz egy-egy csövet, de azokat torzításba szoktuk hajtani.

Kristóf
A csövek élettartama 1000 és 15ezer üzem óra között mozog, amit persze kevés gyártó mer az adatlapjára felírni. De ezek is csak akkor igazak ha névleges terhelést nem meghaladó áramok/teljesítmények mennek rajta. A kisebb terhelés, alacsonyabb munkapont emeli az élettartamot, sajnálatos módon alacsonyabb munkapontban a torzításuk kissé növekszik, szubjektív hang általában "melegebb" csövön szokott jobb lenni. A csövek másik élettartam rontó tényezője a durva anódáram felfutás bekapcsoláskor, fűtést egy-két másodperccel hamarabb érdemes anód fesz előtt ráadni. Szintén élettartam kockázat a relatíve túl nagy értékű csatoló kondi főleg azért hogy jó alacsony legyen az alsó határ freki. Ez a tápfeszek bekapcsolásakor könnyen rényit a rácsra a még be sem állt munkapontban. Némely kapcsolás/cső képes nagyfrekisen gerjedni, ami bőven hangfreki felett van, ezért kell oda a gridstopper. A nagyfreki észrevétlenül eszi a csövet.
Tehát a vákumcső egy kényes jószág, odafigyelést kíván, nem úgy mint a félvezetős tesók.

Avatar
Eroica
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 07:48
Értékelés: 3

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Eroica »

Köszi!

Jogos az észrevétel! Még nem szeretném cserélni, csak tájékozódom. Ha egyszer aktuális lenne. Meg ha sikerülne valami jó csöveket szerezni, akkor azért próbálgatnám őket. De most így is tökéletes az erősítő. Teszterem nincs. Azt sem tudom, hogy hifiben mennyit mennek a csövek. Gitárfejekben azért előfordul, hogy kinyírsz egy-egy csövet, de azokat torzításba szoktuk hajtani.

Kristóf

Avatar
Eroica
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 07:48
Értékelés: 3

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Eroica »

Kedves Wittao!

Nagyon Köszönöm a válaszaid! Tényleg alapos és sokat segített! A Mullardjaim biztosan régiek, egy 60-as évekbeli PA erősítőbe voltak. Mint ahogy írtam, zenélek, így az EL 34,et és az ECC83 csöveket használjuk mi is, ezeket cserélgetjük is folyamatosan attól függően, hogy milyen hangzásra vágyunk. Ezekből van egy fióknyi használtunk (Phillips, Siemens, Tungsram). Új csövek közül nálunk a gitár fejelbe a JJ-vel volt a legjobb tapasztalatunk.
Még egy kérdést engedj meg nekem:
A 6V6 csövek után a jelölések mit jelentenek (G, GT, stb.)? Ezeket mind beletehetem a Yaqinba? Lényegében a legfontosabb kérdésem, hogy a 6V6 csövek helyére milyen jelölésüeket tehetek be és kell-e valamit utánállíttatnom? (A zenekari Marshallokba és Fender erősítőkbe csak kicseréljük és kész, de lehet a HIFI érzékenyebb). Na ehhez a részéhez már nem értek.
Köszönettel:

Blaskovics Kristóf

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Aszpirin írta:
2020.03.21., szomb. 20:11
istvan01 írta:
2020.03.21., szomb. 20:07
n DIY csövesemben ha most kéne végcső párt cserélni azonos márka és típusban, akkor 950EUR lenne a pár, de mivel ezzel aszimmetrikussá válna a monoblokk, ezért a másik oldalon is cserélni kéne, tehát 1900EUR.
Szerencsére azért még nem minden NOS cső kerül ennyibe.
Nem NOS, EML520B

Avatar
Eroica
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 07:48
Értékelés: 3

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Eroica »

Köszönöm a hozzászólást. A csöves hifihez nem értek. Viszont aktívan zenélek. Egy Marshall plexim van 79-es 100 wattos. Abba vettem 4 db. el 34-et (igaz, sokáig kerestem). Mármint nem az el 34-et, hanem a Jó el 34-et. Csere-bere is volt benne. de az ára a 4 darabnak kb 50 ezer forint volt. Ez egy quartet, egy régi Sound Cityben voltak, amit egyáltaln nem használtak. 4 db made in great britain Mullard csőröl van szó.Az előfokban pedig 4 db. JJ van, amit újként vettem darabonként 3000 forintért szintén quartettben. A lényeg, hogy az 1900 euróval én nem tudok mit kezdeni. Csak segítséget szerettem volna kérni a Yaqinba való csövekkel kapcsolatban, de sajnos arra nem kaptam választ. Azért szeretnék majd egyszer csöveket cserélni, mert Édesapámé volt az erősítő, aki kb. 10 éveig használta. Engem inkább a zenehallgatás érdekel, nem a hifizés.
Azért Köszönöm!
Üdvözlettel:

Blaskovics Kristóf

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

istvan01 írta:
2020.03.21., szomb. 20:07
n DIY csövesemben ha most kéne végcső párt cserélni azonos márka és típusban, akkor 950EUR lenne a pár, de mivel ezzel aszimmetrikussá válna a monoblokk, ezért a másik oldalon is cserélni kéne, tehát 1900EUR.
Szerencsére azért még nem minden NOS cső kerül ennyibe.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Eroica írta:
2020.03.21., szomb. 17:08
Kedves FórumTársak!

Segítséget szeretnék kérni, mivel eléggé kezdő vagyok a témában. Most tettem szert egy Yaqin Ms 6v6 erősítőre. Gondolokodom rajta, hogy csöveket cserélek benne.
Még alig csomagoltad ki és máris csőcserén spekulálsz?
Hallgasd, szokjad, járasd be. Aztán érdemes azon is gondolkozni, Yaqin márka eléggé alsó szintjét képviseli a csöves hifinek.
A kompatibilis csövek szoktak egészen másképpen is szólni, de a jó hangú, megbízható üzemű NOS vagy nem NOS cső drága mulatság. Javaslom inkább hallgasd, szokjad a hangját, látogass el csöves hifi baráthoz, nála milyen a csöves hang.

Az én DIY csövesemben ha most kéne végcső párt cserélni azonos márka és típusban, akkor 950EUR lenne a pár, de mivel ezzel aszimmetrikussá válna a monoblokk, ezért a másik oldalon is cserélni kéne, tehát 1900EUR.

Avatar
Eroica
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 07:48
Értékelés: 3

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Eroica »

Kedves FórumTársak!

Segítséget szeretnék kérni, mivel eléggé kezdő vagyok a témában. Most tettem szert egy Yaqin Ms 6v6 erősítőre. Gondolokodom rajta, hogy csöveket cserélek benne. Ahogy nézem a készlet a következő: 6V6×4 12AU7×2 12AT7×2
A kérdéseim a következők lennének:
A 6v6-ból mi az a 6v6GT? Meg 6v6G? Mi a különbség? Jelenleg a gyári kszlet van benne. A végfokcsövek ebben fekete színűek.

Ezek például milyen csövek? Nagyon tetszenek.
https://www.flickr.com/photos/45319070@N03/4164153335

Továbbá ezek is jók bele? https://stageshop.hu/hu/erosito-alkatre ... o-kvartett

Az előfokcsövekből meg gondolom veszek egy pár 12AU7-et, meg egy pár 12AT7-et és ennyi?

Szükség van ilyenkor valami utánállításra? Esetleg van olyan csőkészlet, aminek a teljesítménye nagyobb a gyári szettnél és beletehető?
Nagyon megköszönném, ha valaki hozzá értő elmondaná a véleményét.

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: kasumi »

Érdekes írások cső témában: http://www.vac-amps.com/pages/TechMonographs.html
Újratervezés

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: tonya »

Gabor80. írta:
2020.01.30., csüt. 13:13
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni csövek beszerzése kapcsán. Nagy megelégedéssel használok egy Cary Audio SLP03 előfokot (ez az első csöves cuccom), amit újonnan vásároltam, így még a gyári csöveket használom. A legtöbb review tanácsolja a NOS csövekre történő váltást, ami tovább javítja a hangzást. Találtam egy oldalt, ahol kifejezetten ehhez az erősítőhöz árulnak upgrade csöveket:

https://www.thetubestore.com/cary-slp-0 ... te-package

Van valakinek tapasztalata a linkelt oldallal kapcsolatban? Esetleg megbízható webshop, ami Európában van, így kevesebb szállítási költséggel/vámmal lehet kalkulálni?

Azt látom, hogy a gyártók kapcsán mindenki mást javasol, kinek-kinek a saját ízlése, tapasztalata alapján. Ezt az útat pedig úgyis nekem kell végigjárnom, így elsősorban a beszerzési forrásokról szeretnék tanácsot kérni.

Köszönöm előre is!
Szia !
Nem lesz egyszerű, a régi NOS csövek valóban jobbak véleményem szerint, beszerzés, hirdetések figyelése, ebay, webshopból szerintem már csak akkor vegyél ha tudod, hogy mi kell, nem biztos, hogy ami az egyik készülékbe jól szól az a másikba is nyerő lesz, érdemes elkezdeni a csövek gyűjtögetését, próbálgatását, vagy esetleg ha van olyan jó fej valaki akinek többféle csöve is van, felajánlja a próba lehetőségét. ;)
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
Gabor80.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015.08.24., hétf. 21:49
Értékelés: 3

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Gabor80. »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni csövek beszerzése kapcsán. Nagy megelégedéssel használok egy Cary Audio SLP03 előfokot (ez az első csöves cuccom), amit újonnan vásároltam, így még a gyári csöveket használom. A legtöbb review tanácsolja a NOS csövekre történő váltást, ami tovább javítja a hangzást. Találtam egy oldalt, ahol kifejezetten ehhez az erősítőhöz árulnak upgrade csöveket:

https://www.thetubestore.com/cary-slp-0 ... te-package

Van valakinek tapasztalata a linkelt oldallal kapcsolatban? Esetleg megbízható webshop, ami Európában van, így kevesebb szállítási költséggel/vámmal lehet kalkulálni?

Azt látom, hogy a gyártók kapcsán mindenki mást javasol, kinek-kinek a saját ízlése, tapasztalata alapján. Ezt az útat pedig úgyis nekem kell végigjárnom, így elsősorban a beszerzési forrásokról szeretnék tanácsot kérni.

Köszönöm előre is!
Cary Audio SA-200.2 - Audio Research LS17SE - Cary Audio PH-302 MkII.
Rega P8 - Rega Apheta - Audio Research CD5
Tannoy Turnberry SE - Wireworld kábelek

Avatar
6c33c
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014.04.06., vas. 20:43
Értékelés: 455

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: 6c33c »

Gonagra írta:
2020.01.29., szer. 02:53
6c33c írta:
2020.01.28., kedd 18:45
Milyen hangfal ?
Egy modifikált Wega Direct 500-as..
Elnézve az érzékenységét - kiestem.
Thorens 320 MK3 - Jelco 750 D - Denon DL103R
Naim Uniti Atom
AN-E/Snell Type E/III hibrid

 
 

Gonagra
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2020.01.08., szer. 21:34
Értékelés: 0

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Gonagra »

6c33c írta:
2020.01.28., kedd 18:45
Milyen hangfal ?
Egy modifikált Wega Direct 500-as..

Gonagra
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2020.01.08., szer. 21:34
Értékelés: 0

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Gonagra »

tonya írta:
2020.01.28., kedd 20:07
Gonagra írta:
2020.01.28., kedd 18:22
tonya írta:
2020.01.26., vas. 13:27

Írtam mailt.
Köszönöm, de hová?
Amit megadtál a profilodban.
haromkutyamvan@gmail.com
Lehet, hogy eltette valamelyik egyéb mappába. Megnézem...

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: tonya »

Gonagra írta:
2020.01.28., kedd 18:22
tonya írta:
2020.01.26., vas. 13:27
Gonagra írta:
2020.01.26., vas. 04:15


Esetleg az TAD ECC83-CZ vagy TAD 12AX7A csövek valamelyike? Ezeket egy ismerős ajánlotta..
Írtam mailt.
Köszönöm, de hová?
Amit megadtál a profilodban.
haromkutyamvan@gmail.com
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
6c33c
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014.04.06., vas. 20:43
Értékelés: 455

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: 6c33c »

Milyen hangfal ?
Thorens 320 MK3 - Jelco 750 D - Denon DL103R
Naim Uniti Atom
AN-E/Snell Type E/III hibrid

 
 

Gonagra
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2020.01.08., szer. 21:34
Értékelés: 0

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Gonagra »

Közben azon gondolkodtam, hogy szívesen meghallgatnám a hangfalaimat egy csöves erősítővel. Véleményetek szerint van valahol erre lehetőség Gödöllő környékén?

Gonagra
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2020.01.08., szer. 21:34
Értékelés: 0

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Gonagra »

tonya írta:
2020.01.26., vas. 13:27
Gonagra írta:
2020.01.26., vas. 04:15
Gonagra írta:
2020.01.25., szomb. 18:40


DIY erősítő, így típust nem tudok mondani, a csövek kínaiak, fényképet próbálok feltölteni.
Azért szeretnék cserélni, mert az egyik egyáltalán nem izzik be, de megcserélem őket, így a foglalathiba kizárva.
2 darabot szeretnék...
Esetleg az TAD ECC83-CZ vagy TAD 12AX7A csövek valamelyike? Ezeket egy ismerős ajánlotta..
Írtam mailt.
Köszönöm, de hová?

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3748
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2350
Tartózkodási hely: 2465

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

zoli73 írta:
2019.12.14., szomb. 19:39
Jó estét mindenkinek!

Egy kis segítségre volna szükségem!
A phono előerősítömben Tungsram ecc83 csövek teljesítenek szolgálatot. Még jó "egészségnek" örvendenek, de szeretnék beszerezni tartalék csöveket, ebben kérnék segítséget, eligazítást.
Az említett csövek mennyire nehezen beszerezhetők, illetve ha nem Tungsram, akkor milyen más alternatíva jőhet szóba? Nos, vagy új gyártású is elérhető? Mennyit kell ill. szabad kiadni 2db ecc83-ért?
Köszönöm előre is a segítséget!
Erre azért még szeretnék választ kapni.
Köszönöm!
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: tonya »

Gonagra írta:
2020.01.26., vas. 04:15
Gonagra írta:
2020.01.25., szomb. 18:40
tonya írta:
2020.01.25., szomb. 16:34
Pontosan milyen erősítőbe kellene, hány darab és miért kell cserélni, illetve jelenleg milyenek vannak benne ?
DIY erősítő, így típust nem tudok mondani, a csövek kínaiak, fényképet próbálok feltölteni.
Azért szeretnék cserélni, mert az egyik egyáltalán nem izzik be, de megcserélem őket, így a foglalathiba kizárva.
2 darabot szeretnék...
Esetleg az TAD ECC83-CZ vagy TAD 12AX7A csövek valamelyike? Ezeket egy ismerős ajánlotta..
Írtam mailt.
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Gonagra
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2020.01.08., szer. 21:34
Értékelés: 0

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Gonagra »

Gonagra írta:
2020.01.25., szomb. 18:40
tonya írta:
2020.01.25., szomb. 16:34
Pontosan milyen erősítőbe kellene, hány darab és miért kell cserélni, illetve jelenleg milyenek vannak benne ?
DIY erősítő, így típust nem tudok mondani, a csövek kínaiak, fényképet próbálok feltölteni.
Azért szeretnék cserélni, mert az egyik egyáltalán nem izzik be, de megcserélem őket, így a foglalathiba kizárva.
2 darabot szeretnék...
Esetleg az TAD ECC83-CZ vagy TAD 12AX7A csövek valamelyike? Ezeket egy ismerős ajánlotta..

Gonagra
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2020.01.08., szer. 21:34
Értékelés: 0

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Gonagra »

tonya írta:
2020.01.25., szomb. 16:34
Pontosan milyen erősítőbe kellene, hány darab és miért kell cserélni, illetve jelenleg milyenek vannak benne ?
DIY erősítő, így típust nem tudok mondani, a csövek kínaiak, fényképet próbálok feltölteni.
Azért szeretnék cserélni, mert az egyik egyáltalán nem izzik be, de megcserélem őket, így a foglalathiba kizárva.
2 darabot szeretnék...
Csatolmányok
733E2339-96B6-46E5-8B7C-AA7DE95AF7DD.png
733E2339-96B6-46E5-8B7C-AA7DE95AF7DD.png (3.19 MiB) Megtekintve 2300 alkalommal

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: tonya »

Pontosan milyen erősítőbe kellene, hány darab és miért kell cserélni, illetve jelenleg milyenek vannak benne ?
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
6c33c
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014.04.06., vas. 20:43
Értékelés: 455

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: 6c33c »

Gonagra írta:
2020.01.25., szomb. 14:33
Aszpirin írta:
2020.01.25., szomb. 09:00
Gonagra írta:
2020.01.25., szomb. 08:58


Jó reggelt! Igazán köszönöm! Kipróbálom...
Majd írd meg, lsz., hogy hol és mennyiért sikerült beszerezned (ha sikerül) ;)
Ezek szerint ez nem a "csak leugrok a közértbe" kategória..?! :)
Ki se kell lépni otthonról. 650 euroért van az Ebay-en NOS.
Thorens 320 MK3 - Jelco 750 D - Denon DL103R
Naim Uniti Atom
AN-E/Snell Type E/III hibrid

 
 

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Gonagra írta:
2020.01.25., szomb. 14:33
Aszpirin írta:
2020.01.25., szomb. 09:00
Gonagra írta:
2020.01.25., szomb. 08:58


Jó reggelt! Igazán köszönöm! Kipróbálom...
Majd írd meg, lsz., hogy hol és mennyiért sikerült beszerezned (ha sikerül) ;)
Ezek szerint ez nem a "csak leugrok a közértbe" kategória..?! :)

nem egészen ;)
Keress rá pl. ebayen, és nézd meg, mennyiket kérnek el EGY darabért. (segítek, pl.: https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 4144886377)
Nem tudom, milyen hibrid erősítőd van, de akár még az is lehet, hogy egy ilyen csőszettel megtripláznád az értékét :D
Tonya vicces srác, ismerem, hehe :D De végülis arra válaszolt, amit kérdeztél :rolleyes:
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”