Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

AT írta:
2020.02.16., vas. 12:18
Aszpirin írta:
2020.02.16., vas. 12:12
Igen-igen. Lényegében ugyanarról beszélünk, és az általad írd egyszerűbb linkmásolási lehetőség akkor is megvolt, amikor írtam a GYIK-bejegyzést, de böngésző- és eszközfüggő ("jobbgomb" ugye nincs pl. mobilon, bár ott is lehet valami helyette), ezért írtam egy olyan módszert, ami minden platformon, minden eszközön működik.
Hogy neked milyen igazad van, a mobil eszközökről mindig elfelejtkezek :smile51:

Kiegészítés: IOS: nyomni a sort addig, amíg a menü megjelenik, utána "share" és "copy" ;peace; Rock'n'rollért, a'n'droidért nem vállalok felelősséget :smile46:
Én is csak azért nem feledkezem meg a mobilokról, mert az esetek legalább 80%-ában iPad-ről fórumozok.
iOS: igen, az pont úgy van, ahogy írtad - Safariban :D Én pl. Chrome-ot használok iOS-en (illetve iPadOS-en) is, és ott másképp megy a linkmásolás :D Mindenki másra esküszik :D
Na de ezekre mindenki rájön majd a saját eszközén/platformján, a saját böngészőjében :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

AT
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2003.09.29., hétf. 19:46
Értékelés: 143

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: AT »

Aszpirin írta:
2020.02.16., vas. 12:12
Igen-igen. Lényegében ugyanarról beszélünk, és az általad írd egyszerűbb linkmásolási lehetőség akkor is megvolt, amikor írtam a GYIK-bejegyzést, de böngésző- és eszközfüggő ("jobbgomb" ugye nincs pl. mobilon, bár ott is lehet valami helyette), ezért írtam egy olyan módszert, ami minden platformon, minden eszközön működik.
Hogy neked milyen igazad van, a mobil eszközökről mindig elfelejtkezek :smile51:

Kiegészítés: IOS: nyomni a sort addig, amíg a menü megjelenik, utána "share" és "copy".

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

AT írta:
2020.02.16., vas. 12:03
Ez se rossz, de az új engine-ben ez már egyszerűbb:

Nyomj egy jobb gombot a hozzászólás tetején lévő sorra, pl: "Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K." és másoljad ki a linket. ;peace;
Igen-igen. Lényegében ugyanarról beszélünk, és az általad írt egyszerűbb linkmásolási lehetőség akkor is megvolt, amikor írtam a GYIK-bejegyzést, de böngésző- és eszközfüggő ("jobbgomb" ugye nincs pl. mobilon, bár ott is lehet valami helyette), ezért írtam egy olyan módszert, ami minden platformon, minden eszközön működik.

Ami az új ablak/böngészőfül nyitását illeti, arra tényleg szükség van, ha már írod a hozzászólást, amibe belinkelnéd a másikat, és biztosan nem akarod elveszíteni, amit addig írtál (nem biztos, hogy elveszítenéd, de mobileszközön ennek elég nagy az esélye - tapasztalat!!! - megint csak eszköztől és böngészőtől függően).
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Aszpirin írta:
2020.02.16., vas. 09:40
kasumi írta:
2020.02.16., vas. 09:21
Üdv.!

Hogyan lehet egy konkrét hozzászólás hivatkozását kimásolni? Úgy emlékszem, korábban erre volt egy egyszerű mód, talán a hozzászólás felett egy ikon; most nem találok ilyet.
Ha idézek egy hozzászólást, a szerkesztés közben látok egy ID-t, de nem tudom, hogyan lehet azt egy URL-ben használni.
viewtopic.php?f=100&t=120604&start=50#p2273272

(a lényeg: a hozzászólás címe tartalmaz linket, azt a linket kell másolni)
Na, ezt én sem tudtam, köszi! :smile53:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

kasumi írta:
2020.02.16., vas. 09:21
Üdv.!

Hogyan lehet egy konkrét hozzászólás hivatkozását kimásolni? Úgy emlékszem, korábban erre volt egy egyszerű mód, talán a hozzászólás felett egy ikon; most nem találok ilyet.
Ha idézek egy hozzászólást, a szerkesztés közben látok egy ID-t, de nem tudom, hogyan lehet azt egy URL-ben használni.
viewtopic.php?f=100&t=120604&start=50#p2273272

(a lényeg: a hozzászólás címe tartalmaz linket, azt a linket kell másolni)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: kasumi »

Üdv.!

Hogyan lehet egy konkrét hozzászólás hivatkozását kimásolni? Úgy emlékszem, korábban erre volt egy egyszerű mód, talán a hozzászólás felett egy ikon; most nem találok ilyet.
Ha idézek egy hozzászólást, a szerkesztés közben látok egy ID-t, de nem tudom, hogyan lehet azt egy URL-ben használni.
Újratervezés

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3748
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2350
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

viri írta:
2020.02.15., szomb. 14:46
Mindig kipipálom, de hiába. Ezt a több eszköz dolgot nem figyeltem meg, mert a szokásaim nem változtak, és eddig nem volt ilyen "probléma".
Az utóbbi napokban bizony ez nálam is előjött, többször is. Két eszköz(tablet, mobil) van amit használok. E hét elején két napig csinálta, hogy minden egyes belépéskor be kellett jelentkeznem, pedig minden egyes alkalommal pipáltam, az "emlékezz rám" négyzetet. Előtte ez hónapokig nem jelentkezett, és azóta is minden rendben.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: viri »

Mindig kipipálom, de hiába. Ezt a több eszköz dolgot nem figyeltem meg, mert a szokásaim nem változtak, és eddig nem volt ilyen "probléma".
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Tul írta:
2020.02.15., szomb. 13:38
Nem egzakt és alátámasztott megállapítás, de nálam akkor van ez, ha 3-nál több eszközről jelentkezek be. Tablet, céges gép és telefon még oké, ott megjegyez és nem léptet ki. Ha viszont már az otthoni laptop is hozzájön, ugyanaz van, mint nálad. Hiába pipálok.
Remek megfigyelés!!! És tényleg... Ezt alá tudom támasztani. Nálam 4 eszköz van (céges gép, otthoni gép, tablet, telefon), és mindig az utolsónak használt kettőn maradok belépve.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Tul »

viri írta:
2020.02.15., szomb. 12:07
Kb.egy hete az van, hogy szinte minden alkalommal amikor ránézek az AVX-re, be kell lépnem újra, telefonról, PC.-ről,és ipadról is. Nálatok is van ilyen probléma, vagy nálam állítódott át valami?
Nem egzakt és alátámasztott megállapítás, de nálam akkor van ez, ha 3-nál több eszközről jelentkezek be. Tablet, céges gép és telefon még oké, ott megjegyez és nem léptet ki. Ha viszont már az otthoni laptop is hozzájön, ugyanaz van, mint nálad. Hiába pipálok.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

viri írta:
2020.02.15., szomb. 12:07
Kb.egy hete az van, hogy szinte minden alkalommal amikor ránézek az AVX-re, be kell lépnem újra, telefonról, PC.-ről,és ipadról is. Nálatok is van ilyen probléma, vagy nálam állítódott át valami?
Be kell pipálnod az “emlékezz rám” opciót. Amennyiben eszközt váltasz, telóról mondjuk tabletre, vagy vissza, akkor ismét be kell jelentkezni.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: viri »

Kb.egy hete az van, hogy szinte minden alkalommal amikor ránézek az AVX-re, be kell lépnem újra, telefonról, PC.-ről,és ipadról is. Nálatok is van ilyen probléma, vagy nálam állítódott át valami?
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3748
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2350
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

tonee73 írta:
2020.02.14., pén. 19:59
zoli73 írta:
2020.02.14., pén. 19:42
Ismételten olvasgatom az új szabályzatot, és megakadt a szemem a 2.18.3 ponton. Nevesítve, "Az aláírás maximum 300 karakter, és maximum 10 sor lehet. Ha ennél több akkor a moderátorok előzetes figyelmeztetés nélkül törölhetik."
Nos, ezzel semmi probléma nincs, az én aláírásom is kihasználja ezt a maximum 300 karaktert.
Ha akartam volna(szerettem volna még pár szavát.), akkor sem tudtam volna többet írni, mivel 300 karakternél a rendszer nem is engedi tovább írni, sőt figyelmeztet is, hogy nincs tovább. Ezzel sincs gond. Viszont szemet szúrt, az egyik fórumtárs hozzászólását olvasva az aláírása. Nem voltam rest, megszámoltam, 11 sorban részletezi a rendszerét, a karaktereket 400-ig számoltam.
Majd nagyjából átfutottam néhány topicot, pár percben, és találtam további két tagot is akinél jócskán meghaladja a 300 karaktert az aláírása, igaz a sor kevesebb mint 10 mindkettőjüknél.
Mivel csak néhány percet szántam a "nyomozásra" így csak három ilyen aláírást találtam, minden bizonnyal több is van.
Félreértés ne essék, sem irigy, sem féltékeny nem vagyok, csak furcsálom, hogy Ők ezt hogyan oldották meg, mikor a rendszer 300 karakternél nem enged többet írni?
Hogy kik ezek a tagok, azt természetesen nem írom le, és nem is jelentem, mert nem a személyük ellen irányul a felvetésem.
Ha viszont valaki tud rá magyarázatot, azt megköszönném.
Íme:ezek az aláírások még az előző fórummotorból kerültek át, ezért hosszabbak, az enyém is túllóg pár karakterrel.
Ha bármelyikük megpróbálja módosítani a régi hosszú aláírást akkor már a rendszer nem fogja engedni nekik csak a 300 karakter limites aláírást.
Ez logikus, eszembe juthatott volna.
Köszönöm!
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

zoli73 írta:
2020.02.14., pén. 19:42
Ismételten olvasgatom az új szabályzatot, és megakadt a szemem a 2.18.3 ponton. Nevesítve, "Az aláírás maximum 300 karakter, és maximum 10 sor lehet. Ha ennél több akkor a moderátorok előzetes figyelmeztetés nélkül törölhetik."
Nos, ezzel semmi probléma nincs, az én aláírásom is kihasználja ezt a maximum 300 karaktert.
Ha akartam volna(szerettem volna még pár szavát.), akkor sem tudtam volna többet írni, mivel 300 karakternél a rendszer nem is engedi tovább írni, sőt figyelmeztet is, hogy nincs tovább. Ezzel sincs gond. Viszont szemet szúrt, az egyik fórumtárs hozzászólását olvasva az aláírása. Nem voltam rest, megszámoltam, 11 sorban részletezi a rendszerét, a karaktereket 400-ig számoltam.
Majd nagyjából átfutottam néhány topicot, pár percben, és találtam további két tagot is akinél jócskán meghaladja a 300 karaktert az aláírása, igaz a sor kevesebb mint 10 mindkettőjüknél.
Mivel csak néhány percet szántam a "nyomozásra" így csak három ilyen aláírást találtam, minden bizonnyal több is van.
Félreértés ne essék, sem irigy, sem féltékeny nem vagyok, csak furcsálom, hogy Ők ezt hogyan oldották meg, mikor a rendszer 300 karakternél nem enged többet írni?
Hogy kik ezek a tagok, azt természetesen nem írom le, és nem is jelentem, mert nem a személyük ellen irányul a felvetésem.
Ha viszont valaki tud rá magyarázatot, azt megköszönném.
Íme:ezek az aláírások még az előző fórummotorból kerültek át, ezért hosszabbak, az enyém is túllóg pár karakterrel.
Ha bármelyikük megpróbálja módosítani a régi hosszú aláírást akkor már a rendszer nem fogja engedni nekik csak a 300 karakter limites aláírást.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

kasumi írta:
2020.02.14., pén. 19:11
Shimano írta:
2020.02.14., pén. 19:04
ZolaBA írta:
2020.02.14., pén. 04:56
Az "új" kék felső menüsorban az "Audio-video" fül alatti "Hifi" elem linkje hibás, nincs a https mögött kettőspont.
Ez a kék menüsor elég sok helyet is foglal el mobilnézetben,és zavaró is.Valamit tenni kéne vele,ha lehet.
Valóban! Mobilon használva nem lenyíló menüként funkcinál, ugyanis "kattintáskor" bár lenyílik, nem marad úgy, hanem egyből a fő topicba navigál (abba, aminek a nevére kattintok).
Nálam a tableten is egyből a fő topikba visz,de nem is ez a gondom mert ezt a funkciót nem használom,ha nem az hogy a mobilon nézve túl sok helyet foglal el.A tableten csak egy vízszintes sáv ez,a mobilon viszont egy fél oldal.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3748
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2350
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Ismételten olvasgatom az új szabályzatot, és megakadt a szemem a 2.18.3 ponton. Nevesítve, "Az aláírás maximum 300 karakter, és maximum 10 sor lehet. Ha ennél több akkor a moderátorok előzetes figyelmeztetés nélkül törölhetik."
Nos, ezzel semmi probléma nincs, az én aláírásom is kihasználja ezt a maximum 300 karaktert.
Ha akartam volna(szerettem volna még pár szavát.), akkor sem tudtam volna többet írni, mivel 300 karakternél a rendszer nem is engedi tovább írni, sőt figyelmeztet is, hogy nincs tovább. Ezzel sincs gond. Viszont szemet szúrt, az egyik fórumtárs hozzászólását olvasva az aláírása. Nem voltam rest, megszámoltam, 11 sorban részletezi a rendszerét, a karaktereket 400-ig számoltam.
Majd nagyjából átfutottam néhány topicot, pár percben, és találtam további két tagot is akinél jócskán meghaladja a 300 karaktert az aláírása, igaz a sor kevesebb mint 10 mindkettőjüknél.
Mivel csak néhány percet szántam a "nyomozásra" így csak három ilyen aláírást találtam, minden bizonnyal több is van.
Félreértés ne essék, sem irigy, sem féltékeny nem vagyok, csak furcsálom, hogy Ők ezt hogyan oldották meg, mikor a rendszer 300 karakternél nem enged többet írni?
Hogy kik ezek a tagok, azt természetesen nem írom le, és nem is jelentem, mert nem a személyük ellen irányul a felvetésem.
Ha viszont valaki tud rá magyarázatot, azt megköszönném.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: kasumi »

Shimano írta:
2020.02.14., pén. 19:04
ZolaBA írta:
2020.02.14., pén. 04:56
Az "új" kék felső menüsorban az "Audio-video" fül alatti "Hifi" elem linkje hibás, nincs a https mögött kettőspont.
Ez a kék menüsor elég sok helyet is foglal el mobilnézetben,és zavaró is.Valamit tenni kéne vele,ha lehet.
Valóban! Mobilon használva nem lenyíló menüként funkcinál, ugyanis "kattintáskor" bár lenyílik, nem marad úgy, hanem egyből a fő topicba navigál (abba, aminek a nevére kattintok).
Újratervezés

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

ZolaBA írta:
2020.02.14., pén. 04:56
Az "új" kék felső menüsorban az "Audio-video" fül alatti "Hifi" elem linkje hibás, nincs a https mögött kettőspont.
Ez a kék menüsor elég sok helyet is foglal el mobilnézetben,és zavaró is.Valamit tenni kéne vele,ha lehet.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Az "új" kék felső menüsorban az "Audio-video" fül alatti "Hifi" elem linkje hibás, nincs a https mögött kettőspont.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
6c33c
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014.04.06., vas. 20:43
Értékelés: 455

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: 6c33c »

perempe írta:
2020.02.13., csüt. 09:07
kérdésem újra:
ha a zenetörténész Chord-ot kitiltottátok-kiutáltátok, akkor milyen másik MTA taggal pótoljátok?
Tisztázzunk 1-2 dolgot.
Chordot senki sem hívta a fórumra. Önszántából regisztrált. Ahogy Te vagy én.
A regisztrációval elfogadtunk egy szabályzatot. Ha ezt valaki megsérti, annak vannak konzekvenciái.
Senki sem utálta ki. Túlment egy határon. Ennyi történt.
Sajnálom, hogy így történt. Nagy tudású fórumtárs volt, anno leveleztünk DP 6c33c témában, illetve AN-E - Snell hibrid építése kapcsán. Sok információt osztottunk meg egymással. Sokat segített. De túllépett egy határt. Sajnos. sad.gif

Ez egy magánfórum. G.B tulajdona. Ő fizeti a cehhet. És aki fizet , az bazseváltat. Mi itt G.B vendégei vagyunk, és ha nem úgy viselkedünk, ahogy Ő elvárja, akkor ki fog minket dobni. És egy rossz szót sem szólhatunk. G.B toleráns vendéglátó, de a lóf..sznak is van vége.

:D Tudom,hogy ezzel a beírásommal sok embernél vesztettem csekély népszerűségemből, de már eltettem arról, hogy halálom után szeretetotthont nevezzenek el rólam. :D
Thorens 320 MK3 - Jelco 750 D - Denon DL103R
Naim Uniti Atom
AN-E/Snell Type E/III hibrid

 
 

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

avl2 írta:
2020.02.13., csüt. 09:56
ha hozza ragaszkodsz: (valoszinü) van blogja
Nem "valószínű", hanem tény. Van neki, ezzel ő maga is többször kérkedett (bocs, de jobb kifejezést nem tudok találni arra, ahogy ezt előadta). Csak rá kell guglizni a "komolyzenei ajánló" kifejezésre.
Remélem segítettem.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

perempe írta:
2020.02.13., csüt. 09:07
kérdésem újra:
ha a zenetörténész Chord-ot kitiltottátok-kiutáltátok, akkor milyen másik MTA taggal pótoljátok?
Nem kell pótolni, nem veszett el, csak elköltözött, illetve L5S1-gyel átköltöztek egy másik fórumra és ott folytatják, ahol itt abbahagyták, illetve Chordnak van blogja is, ahogy előttem is írták.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: avl2 »

perempe írta:
2020.02.13., csüt. 09:07
kérdésem újra:
ha a zenetörténész Chord-ot kitiltottátok-kiutáltátok, akkor milyen másik MTA taggal pótoljátok?
nekem sem tetszett a viselkedese, ezert irok ra
- provokalodott, szinte maga akarva a "kitiltást" - az en ertelmezesemben
- dicseretes az MTA, Nobel dij, akarmi, de attol még "kulturaltan", "értelmesen", a helyi szabalyok szerint kell viselkedni ! ...esetleg/söt/talán/valószinü: annál inkább ugy kell viselkedni !!!
- olyannal lenne jo, aki méltó a "gittegyletei" (komoly ember szohasznalata, mert tudja, hogy olyanok, lasd Feynman, pl. https://fs.blog/2015/12/deviations-from ... ten-track/) tagságához,
- ...

ha hozza ragaszkodsz: (valoszinü) van blogja

Avatar
perempe
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.05.24., hétf. 16:55
Értékelés: 12

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: perempe »

kérdésem újra:
ha a zenetörténész Chord-ot kitiltottátok-kiutáltátok, akkor milyen másik MTA taggal pótoljátok?
TV: Panasonic TX-32PX20 * DVD: LG DVX9700 * Jazz J9940 hangfalak * DD dekóder: Audio Storm 5.1 Pro * Beltéri: RADIX Delta 2000 plus * épülő alu polcsugárzó (Fountek FW168, Seas 27TBFC/G)

AT
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2003.09.29., hétf. 19:46
Értékelés: 143

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: AT »

kasumi írta:
2020.02.07., pén. 12:31
Üdv.!

Az új szabályzat 1.11 és 2.9 pontja között látok némi ellentmondást.
Az előző azt mondja, a hozzászólás tartalmáért másodsorban az azt lehetővé tevő felület tulajdonosa is felel; az utóbbi kizárólag a hozzászóló felelősségét mondja ki.
(Elnézést a csak tartalmi idézésért!)
Köszönöm az észrevételt! Ennek alapján módosítom a tervezet 1.11 pontját:

1.11. A Fórumban a hozzászólásra lehetőséget biztosít a Fórum tulajdonosa, és nem jogot, minthogy a Fórumon közzétett hozzászólásokért elsősorban az azt közzé tevő tag, másodsorban viszont az esetlegesen elmaradó intézkedések miatt a Fórum tulajdonosa is felelőssé tehető. Éppen ezért a Tag kifejezetten tudomásul veszi azt, hogy számára egyetlen jogszabály sem biztosítja azt a jogot, hogy jelen Fórum szabályzattal, vagy az abban nevesített személyek érdekeivel ellentétes hozzászólásának a megjelenítését a Fórum tulajdonosának tűrnie kelljen.

Így már egyértelmű? :napsut:

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”