Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

1917

Engem lenyűgözött sok szempontból, párszor még biztosan megnézem. Tökéletes példája, hogy hagyományos módszerekkel, számítógép hegyek nélkül is lehet modern filmet készíteni. Egy tanulságos rövidfilm a kulisszák mögül:


youtu.be/ypvd2LJCJHg

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Contagion - Fertőzés - 2011
A jelenlegi helyzet miatt rengetegen letöltik és megnézik a filmat. Nagyon népszerű lett.
Sok sztár játszik benne, de sajnos maga a film kesze-kusza, sokkal sokkal jobbra meg lehetett volna csinálni.
Kicsit azért megjósolta a jelenlegi állapotokat.
contagion.jpg
contagion.jpg (211.96 KiB) Megtekintve 3747 alkalommal

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Quetz írta:
2020.03.17., kedd 10:54
Hifilala írta:
2020.03.17., kedd 10:08
Olyan, mintha senki nem nézne filmeket.Utolsó bejegyzés majdnem 10 napja!
Tegnap megnéztem a Star Wars 9-et.
Nekem tetszett.Végre kiderült pár dolog, amit eddig nem tudtunk.
Sikerült visszahozni a régi filmek hangulatát, még ha néha kicsit másolva pár momentumot.
Vannak, akik fanyalognak, ezt is megértem, de a rossz hír, hogy ők már nem képesek tizenéves szemmel nézni ezeket a filmeket.Kifejezetten jól esett végignézni és segített kikapcsolni két és fél órára ebből az őrületből, ami itt folyik!
Így utólag azt mondom, sokkal jobb lett volna, ha Abrams viszi végig a trilógiát, vagy legalább felügyeli a történetvezetést. Az utolsó film legnagyobb problémája, hogy 2 rész tartalmát próbálták egybe belezsúfolni.
Ahogy így mondod igaz, jobban ki lehetett volna bontani a történetet.Abrams meg tud azért valamit.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

R.G. írta:
2020.03.17., kedd 10:27
milyen lett a hangja?
mert a korábbiaknak hát......
Szerintem az EP7-ek teljesen jó a hangja.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1916
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Hifilala írta:
2020.03.17., kedd 10:08
Olyan, mintha senki nem nézne filmeket.Utolsó bejegyzés majdnem 10 napja!
Tegnap megnéztem a Star Wars 9-et.
Nekem tetszett.Végre kiderült pár dolog, amit eddig nem tudtunk.
Sikerült visszahozni a régi filmek hangulatát, még ha néha kicsit másolva pár momentumot.
Vannak, akik fanyalognak, ezt is megértem, de a rossz hír, hogy ők már nem képesek tizenéves szemmel nézni ezeket a filmeket.Kifejezetten jól esett végignézni és segített kikapcsolni két és fél órára ebből az őrületből, ami itt folyik!
Így utólag azt mondom, sokkal jobb lett volna, ha Abrams viszi végig a trilógiát, vagy legalább felügyeli a történetvezetést. Az utolsó film legnagyobb problémája, hogy 2 rész tartalmát próbálták egybe belezsúfolni.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: R.G. »

milyen lett a hangja?
mert a korábbiaknak hát......
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Olyan, mintha senki nem nézne filmeket.Utolsó bejegyzés majdnem 10 napja!
Tegnap megnéztem a Star Wars 9-et.
Nekem tetszett.Végre kiderült pár dolog, amit eddig nem tudtunk.
Sikerült visszahozni a régi filmek hangulatát, még ha néha kicsit másolva pár momentumot.
Vannak, akik fanyalognak, ezt is megértem, de a rossz hír, hogy ők már nem képesek tizenéves szemmel nézni ezeket a filmeket.Kifejezetten jól esett végignézni és segített kikapcsolni két és fél órára ebből az őrületből, ami itt folyik!

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

-KP- írta:
2019.11.17., vas. 22:42
Fish írta:
2019.11.17., vas. 21:56
Én most nyomtam le a mandalorian 2 részét,, kövezzetek meg nekem tetszett :D de én már csak ilyen vagyok, valószínű túlságosan imádom a sci-fi t, én nézni fogom az biztos :D ja Asszonynak is tetszett.. :smile29:
Ha tényleg szereted a sci-fi műfajt, akkor nézd meg ezeket:

Battlestar Galactica
The Expanse
Star Trek Discovery
Orville

Nemsokára pedig jön a Star Trek Picard is.
Mandaloriant en is vegigneztem ami eddig kijott es jol megcsinaltak. Siman adja a star wars univerzumot. A nagy kedvencem megis a star trek univerzum. Megneztem az osszes discoveryt es mar elkezdtem a Picardt is. Szenzacios. Igaz nem egy voyager vagy deep space 9 vagy next gen de eleg elvezetes. A regiek nagy kedvenceim de jo ujra valami ujat es izgalmasat latni a modern kor latvanyvilagaval.

Egyebkent meg van egy masik scifi is ami szinten bejott nagyon megpedig a lost in space. Par nap alatt azt is vegigneztem a netflixen. Alig varom az uj reszeket.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

A fagy előtt - egy kellemes vígjáték ütős dráma olyan világból, ahol a gazdagok közelebb vannak istenhez és a legjobb tanács a hamar feledés.

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nadtom »

A Falka című lengyel sorozatot nézzük, és csak ajánlani tudom. 8/10
A Lengyel-Ukrán határon dolgozó határőrökről szól, fordulatokban nincs hiány, leköti a figyelmet.
B0C3A579-4CAC-46C2-9407-7FF237524D3E.jpeg
B0C3A579-4CAC-46C2-9407-7FF237524D3E.jpeg (75.68 KiB) Megtekintve 3867 alkalommal
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »


Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Aszpirin írta:
2020.03.01., vas. 19:17
Au revoir là-haut (Viszontlátásra odafönt) - 2017, 9/10
emelik ezt a filmet.
Igazi békebeli. Ma ráadásul unikális. Meseként tudja ábrázolni a veszedelmet. Színházi szaturációjú színek és grandiózus karakterek, mégsem klisé. Lezárt történet, mégis sokáig benne maradnak az emberben a jelenetek. Nem olcsó, sejtelmes, végtelenbe mutató nyitva hagyással vagy bármi hasonlóval kényszeríti maga után a nézőt, nem szorul ilyesmire, messze nem. Tehetségek halmaza, na. Jó ideje nem készül már ilyen film. A helyenként (látszólag?) ripacskodásba hajló játék a francia színjátszás sajátja, arra felé ha úgy tetszik natív, itt élelvevő is. Kellemes volt nagyon. Már amennyire háborús az lehet.

Micsoda csapat: a témát megjelenítő, egyik Simpsons epizódban Homér apja beállt bézbólozni, kirúzsozva, nagyon viccesen volt megrajzolva, megalkotva a jelenet.
scaurus, a világért sem akarnám rád erőszakolni a szokást, de magamból kiindulva csak az ajánlott filmeket szedem vastagon, így lehet tudni átgörgetve-sietve is, hogy milyen irányú az adott bekezdés.


A motel rejtélye - hát komor egy történet.. Milyen szinten lehet jelen ma a feldolgozott téma? Nem mai darab, kizökkenés a mából.

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Nemrégiben megnéztem két filmet.

Házassági történet (Marriage Story) (2019)

ScarJo és Adam Driver jók.
Ellenben a film nem az, pedig jól indul.
Nem bontakozik ki a lélektani dráma, hogy egy szépreményű (vagy eleve reménytelen?) pár hogyan jut el a válásig.
Összességében unalmas, érdektelen, sőt hiteltelen.
Kár érte.
Nem ajánlom.


Micsoda csapat! (A League of Their Own) (1992)

Fikciós film a II. Világháború alatt (a fiúk a fronton, ugye, baseballnak meg lennie kéne, ugye) kialakuló női baseball ligáról.
Hál' Istennek nem akarja egy percig se elhitetni, hogy valós eseményeket látunk.
(Bár nyomokban tartalmaz "mogyorót", pl. a filmben a női ligát gründoló cukorka mágnás Walter Harveyt a rágóról ismert Philip K. Wrigleyről mintázták.)
Nem bonyolult, kiszámítható, de kedves és szórakoztató film.
Esős szombat délutánra ideális.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Au revoir là-haut (Viszontlátásra odafönt) - 2017, 9/10

Csodálatos film. (mozisoknak: nem, nem “művészfilm”, van benne robbanás is bőven, főleg az elején, szóval mehet a házimoziszobába is). Nem is akciófilm, egyfajta kalandfilmnek nevezném, drámával mélységesen áthatva. Felnőtteknek.

A kép, a zene, a történet, a karakterek kidolgozottsága szerintem mind mesterművé emelik ezt a filmet.

Van azért hibája is: francia, és úgy tűnik a franciáknál az a menő, ha igen komoly dolgokat is könnyedebbé tesznek: egy-két szerep olyan “franciásan” túljátszott, és néhány jelenet merő bohóckodás - ezeket kihagyva viszont tényleg nagyon súlyos a film, talán a francia ízlésnek már túl komor lett volna.

Ha unod már a szuperhősös filmeket és képregény-adaptációkat, esetleg a kötelező sztár-életrajz is megvolt, és szeretnél mar végre egy igazán eredeti történetet és összességeben egy minden tekintetben emlékezetes egyestés moziélményt, akkor ne habozz: ezt a filmet minden felnőttnek jó szívvel ajánlom.
Csatolmányok
08C81439-962C-4866-806D-92D4F1FE8F01.jpeg
08C81439-962C-4866-806D-92D4F1FE8F01.jpeg (611.56 KiB) Megtekintve 4015 alkalommal
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Szeki2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.05.12., kedd 13:39
Értékelés: 169
Tartózkodási hely: 1043 Budapest, 2120 Dunakeszi

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Szeki2 »

Én köszönöm, hiszen te ajánlottad korábban ezt az oldalt. :smile53:
Igen, én is rendeltem 3db magyar vonatkozású 4K UHD filmet, 13 ezer forintért.
Most már csak ki kell várni azt a 3-4 hetet, mire megérkezik... :)
Üdv.: Jani

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Szeki2 írta:
2020.02.28., pén. 21:56
Sziasztok!

Szíves tájékoztatásul! :)

A zoom.co.uk -n elég jó kedvezmények vannak most...
Nagyon köszönöm!

Sikerült is megrendelnem 6 újabb filmet tőlük, hátha még valakit érdekel, a képeken látható 4K UHD kiadványok UHD korongja (mindegyiké) tartalmaz magyar hangot és feliratot is.
(többször rendeltem már a zoomonline-tól, de ilyen jó áron még soha nem sikerült... 4150 forintra jött ki darabja OTP-s Mastercard-dal :smile32: ).
.
965AE807-7B69-431A-8E30-2641F92A440A.png
965AE807-7B69-431A-8E30-2641F92A440A.png (464.12 KiB) Megtekintve 3849 alkalommal
A8E1703F-C176-4D32-9624-6E0AC5969A5B.png
A8E1703F-C176-4D32-9624-6E0AC5969A5B.png (482.43 KiB) Megtekintve 3849 alkalommal
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Szeki2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.05.12., kedd 13:39
Értékelés: 169
Tartózkodási hely: 1043 Budapest, 2120 Dunakeszi

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Szeki2 »

Sziasztok!

Szíves tájékoztatásul! :)

A zoom.co.uk -n elég jó kedvezmények vannak most...
Üdv.: Jani

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Ebgondolat / The Art of Racing in the Rain
Az imdb kommentek egyik találó címe: "Warning! You will cry, your girl will cry.". Tartalmában klisék, egyszerű, egyenes vonalvezetés, előre tudható tartalom és szándékos érzelmi sokkolás. Muszáj annyit figyelmeztetésképp spoilereznem, hogy a film leginkább az elmúlásról szól. Ha ezt előre tudom én biztos nem nézem meg, de azért így sem bántam meg. (csak talán nem ilyet ültem le nézni...). Szóval aki szereti kutyákat és bírja az érzelmi sokkolást az ne hagyja ki, mert egy szép film.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: GTomi »

The Kominsky Method 10/10

Mindkét évada.

Korábban már írtam róla, szvsz kihagyhatatlan sorozat, a maga humorával, bájával, az életigenléséről, családról, barátokról , szerelmekről, és hogy 70-80 körül van-e még célja az embernek, mind az élet, mind a nők terén, miközben a prosztata problémák és egyéb más dolgok kínoznak...Mindez humorral fűszerezve, miközben néha kiszúrja az ember, hogy a színészek is elnevetik magukat egyszer-egyszer.

Michael Douglas és Alan Arkin zseniális, ismert vendégszereplőkkel megfűszerezve a széria.

Tervben van a harmadik évada is, remélem megvalósul.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: GTomi »

Standoff 8/10

szinte egy kamaradarab, nem túl hosszú, tele feszültséggel.


youtu.be/RgQH6snjLj4


A kidobó 6,5/10

hangulata megfogott, nem túl pörgős, egy klasszikus stílusúnak mondható krimi, rosszfiúkkal, ha bunyó van, az legalább közelít a reális felé. egy próbát megér.


youtu.be/2X7EGI7OWhk
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Tőrbe ejtve - ezt a színvonalat illene tartani minden kriminél (is), ez alá nem menni, nem is lenne semmi gond a világban. Kötelező-bogozható szövevényességet hozza - ami nem feltétlenül kiszámítható - de amivel még nem bucskázik logikai bukfencekbe bele. Igényes kivitelezés. Tetszett.

Újranézve: A kihalás szélén - hangulatos apokaliptik. Eldugott kis film.

Hivatali eltávozás: B-határi alkotás vagy tán az is. Aktuális és nagy témákkal akarja eladni magát, 1x nézhető. Hanem az egyik pendítése a mozinak, hogy együnk-e embert. Ti ennétek? Izgalmas látni, ahogy szinte rendre ugyanaz a forgatókönyv: a kifele élő Jani elsőként borul meg egy ilyen valós szituációban. Itt nem volt ennyire sarkítva, de mindig megindul bennem a gondolat ilyenkor: semmi igazi nem történik velünk. Nem az ősemberség a cél, de nagy, nagy kontraszt adódna, mely sokként jelenne meg a legtöbb emberben, ha ilyen választás elé kerülne.

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »

Morph írta:
2020.02.12., szer. 18:33
Vukkeinstein írta:
2020.02.11., kedd 20:29
atást nyert a "mindentvisz kategóriába" legalábbis a tesztlemezen,amin kb egy 4-5 perces részt ollóztak ki a filmből
A mai naptól,már kölcsönözhető 26GB kivitelben.
https://www.youtube.com/watch?v=HExlBHxQ_60
Azt melyik kölcsönzőben van 26gb-s?
Én a magtárban nem látok olyat. gondolkodik.gif

Pedig ott figyel a kisnnagyCnagyOnagyRnagyE-n HDhun A 75-ös cápali és A világ legjobb apukája között beékelve Az elveszett kardforgató elnevezéssel 26,42GB 1080P remux

Avatar
hinar01
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.10.19., vas. 19:31
Értékelés: 6

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: hinar01 »

Morph írta:
2020.02.12., szer. 18:33
Vukkeinstein írta:
2020.02.11., kedd 20:29
atást nyert a "mindentvisz kategóriába" legalábbis a tesztlemezen,amin kb egy 4-5 perces részt ollóztak ki a filmből
A mai naptól,már kölcsönözhető 26GB kivitelben.
https://www.youtube.com/watch?v=HExlBHxQ_60
Azt melyik kölcsönzőben van 26gb-s?
Én a magtárban nem látok olyat. gondolkodik.gif
Az elveszett kardforgató néven van fent.

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Morph »

Vukkeinstein írta:
2020.02.11., kedd 20:29
atást nyert a "mindentvisz kategóriába" legalábbis a tesztlemezen,amin kb egy 4-5 perces részt ollóztak ki a filmből
A mai naptól,már kölcsönözhető 26GB kivitelben.
https://www.youtube.com/watch?v=HExlBHxQ_60
Azt melyik kölcsönzőben van 26gb-s?
Én a magtárban nem látok olyat. gondolkodik.gif
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Vukkeinstein írta:
2020.02.11., kedd 20:29
Nem túl sűrűn szoktam ajánlani filmet de ennek az "elérhetősége" meghozta a kedvemet hozzá.
...
Érdemes lenne a hozzászólásban a film címét beírni, mert ha pl. törlik a Youtube videót, senki nem fogja tudni mit ajánlottál (lehet, még Te magad sem).
Plusz, a cím ismeretében megspórolható egy felesleges videó megtekintése (adatforgalom).
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”