Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

cotag írta:
2020.03.03., kedd 21:59
akvapark írta:
2020.03.03., kedd 19:49
Az Abacus-on nagyon agy - értsd azonnal hallható - hatása van klf. filter beállításoknak.
Most nagyobb légköbméterbe való költözés után, át is kellett állítanom, így tölti be a teret a nyugodt, kiegyensúlyozott hang. leborulok.gif
Melyik beállítást javaslod? Én nem nagyon érzem a különbséget a különböző beállítások között és nem is tudom melyik mit jelent. Megköszönnék bármilyen iránymutatást :smile53:
Én a rossz adottságú panel lakásban, a szoba hosszú oldalára helyezett hangsugárzóknál a menüpontban a "min.soft" beállítást használtam
HAJ_83570.jpg
HAJ_83570.jpg (262.33 KiB) Megtekintve 3653 alkalommal
, most a nagyobb légköbméterű téglaházban a "lin.hard" tűnik jobbnak.
De hangsúlyozom: Főleg LP-t hallgatok; de valószínűleg NINCS köze az ősidők óta tartó CD-LP csatának a beállításhoz.
Udvarhely.JPG
Udvarhely.JPG (257.76 KiB) Megtekintve 3645 alkalommal
leborulok.gif
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára akvapark 2020.03.04., szer. 08:45-kor.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cotag »

akvapark írta:
2020.03.03., kedd 19:49
Az Abacus-on nagyon agy - értsd azonnal hallható - hatása van klf. filter beállításoknak.
Most nagyobb légköbméterbe való költözés után, át is kellett állítanom, így tölti be a teret a nyugodt, kiegyensúlyozott hang. leborulok.gif
Melyik beállítást javaslod? Én nem nagyon érzem a különbséget a különböző beállítások között és nem is tudom melyik mit jelent. Megköszönnék bármilyen iránymutatást :smile53:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Bécó írta:
2020.03.03., kedd 20:03
asebestyen írta:
2020.03.03., kedd 19:41
Bécó írta:
2020.03.03., kedd 19:22
Ok. Mennyibe kerül egy ilyen készülék? A Rega már nem gyárt dac-ot. :tutiok:
Nehogy elkezdjünk autós kártyázni a dacokkal, Béla! :smile53: Én szerettem a DAC-R-t is. :smile32:
Mivel szeretem a Magyar termékeket forgalmaztam közülük egy pár gyártót (Etalon,Human,Ethosz..stb). Egy barátomnak keresek egy jó dac-ot. Ennyi és nem több! Itt is elég harapós a hangulat. gondolkodik.gif
Ilyen dac már jó ideje nincs újban. Abacus van, teljesen más koncepció. Az ára nyilvános.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Shimano írta:
2020.03.03., kedd 17:44
asebestyen írta:
2020.03.02., hétf. 18:29

Balra az újabb 2.3, jobbra a régebbi 2.1 kártya:

DA kártyák.jpg
Vajon milyen hatása lehet a kapott hangra a különböző filterállásoknak? gondolkodik.gif
Voltak már ilyen kártyáim,de akkor valamiért nem éreztem késztetést babrálni rajta,de most hogy újra látom,kíváncsi lennék arra hogy az aki próbálta,mit tapasztalt ez ügyben.
Tehát?
Hopsz,nem jött be a kép az idézetben.De vajon miért?Na mindegy,ezt a fórummotort most már így kell szeretni,vagy nem szeretni. :smile29:
Az Abacus-on nagyon agy - értsd azonnal hallható - hatása van klf. filter beállításoknak.
Most nagyobb légköbméterbe való költözés után, át is kellett állítanom, így tölti be a teret a nyugodt, kiegyensúlyozott hang. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Bécó írta:
2020.03.03., kedd 19:22
Ok. Mennyibe kerül egy ilyen készülék? A Rega már nem gyárt dac-ot. :tutiok:
Nehogy elkezdjünk autós kártyázni a dacokkal, Béla! :smile53: Én szerettem a DAC-R-t is. :smile32:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Bécó írta:
2020.03.03., kedd 19:11
asebestyen írta:
2020.03.02., hétf. 18:29
Régi kártya kiszerelve:

kártya nélkül.jpg

Balra az újabb 2.3, jobbra a régebbi 2.1 kártya:

DA kártyák.jpg

2.3 kártya beszerelve:

2.3 dac kártya.jpg

Hangjáról nyilván még nem tudok nyilatkozni, majd a hétvégére már talán lesz némi tapasztalat.
Júj ,de pici trafók! :D
Kb, mint a Rega Dac-R-ben, csak ebben 2 van. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Shimano írta:
2020.03.03., kedd 17:44
asebestyen írta:
2020.03.02., hétf. 18:29

Balra az újabb 2.3, jobbra a régebbi 2.1 kártya:

DA kártyák.jpg
Vajon milyen hatása lehet a kapott hangra a különböző filterállásoknak? gondolkodik.gif
Voltak már ilyen kártyáim,de akkor valamiért nem éreztem késztetést babrálni rajta,de most hogy újra látom,kíváncsi lennék arra hogy az aki próbálta,mit tapasztalt ez ügyben.
Tehát?
Hopsz,nem jött be a kép az idézetben.De vajon miért?Na mindegy,ezt a fórummotort most már így kell szeretni,vagy nem szeretni. :smile29:
Kérdeztem Zsoltot, mit kell tudni a 2 filter állásról, még nem válaszolt. Sejtésem szerint az egyik linear phase, a másik minimum phase filter lehet, de ez csak tipp.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3650
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

asebestyen írta:
2020.03.02., hétf. 18:29

Balra az újabb 2.3, jobbra a régebbi 2.1 kártya:

DA kártyák.jpg
Vajon milyen hatása lehet a kapott hangra a különböző filterállásoknak? gondolkodik.gif
Voltak már ilyen kártyáim,de akkor valamiért nem éreztem késztetést babrálni rajta,de most hogy újra látom,kíváncsi lennék arra hogy az aki próbálta,mit tapasztalt ez ügyben.
Tehát?
Hopsz,nem jött be a kép az idézetben.De vajon miért?Na mindegy,ezt a fórummotort most már így kell szeretni,vagy nem szeretni. :smile29:

Eunos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2018.07.28., szomb. 16:45
Értékelés: 66

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Eunos »

Már csak egy lépésre vagyunk attól, hogy mindenki fényképeket tegyen közzé a saját PAS-áról... Hová jutottunk? ESEM PASOM megáll! :D

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: iistván »

vkz írta:
2020.03.02., hétf. 19:57
Shimano írta:
2020.03.02., hétf. 16:14
A széria PAS végfok biamphoz nem biztos hogy jó az si2-höz?A biampot kipróbálnám egyszer ha szembe jönne egy PAS,ezért kérdezem.
A PAS való biamp párként a Si2-höz és nem hallottam róla hogy nem széria PAS. Viszont kell az X2 is a Si2 mellé, mert úgy lesz a két végfok egyenértékű.
Valamiért PAS, és nem PS (nem tudom az okát), de Zsolt ezt mondta ha jól tudom.
Si3 már más tészta. Ott azt hiszem nincs biamp lehetőség.
Nekem még egy korai PASom van, azon a Heed logó sincs is rajta, de a beltartalma alapján passzol az Si-hez (és Si2-höz). Természetesen Zsolttal egyeztetve.
És igen, X2-vel használom.
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 565
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vkz »

Shimano írta:
2020.03.02., hétf. 16:14
A széria PAS végfok biamphoz nem biztos hogy jó az si2-höz?A biampot kipróbálnám egyszer ha szembe jönne egy PAS,ezért kérdezem.
A PAS való biamp párként a Si2-höz és nem hallottam róla hogy nem széria PAS. Viszont kell az X2 is a Si2 mellé, mert úgy lesz a két végfok egyenértékű.
Valamiért PAS, és nem PS (nem tudom az okát), de Zsolt ezt mondta ha jól tudom.
Si3 már más tészta. Ott azt hiszem nincs biamp lehetőség.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Régi kártya kiszerelve:
kártya nélkül.jpg
kártya nélkül.jpg (2.45 MiB) Megtekintve 3008 alkalommal
Balra az újabb 2.3, jobbra a régebbi 2.1 kártya:
DA kártyák.jpg
DA kártyák.jpg (2.23 MiB) Megtekintve 3008 alkalommal
2.3 kártya beszerelve:
2.3 dac kártya.jpg
2.3 dac kártya.jpg (2.36 MiB) Megtekintve 3008 alkalommal
Hangjáról nyilván még nem tudok nyilatkozni, majd a hétvégére már talán lesz némi tapasztalat.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3650
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

iistván írta:
2020.03.02., hétf. 14:48


Kb. 12-13 éve hallgatom az Si-t, bi-amp-ban (nem széria termék PAS a másik végfok).
Kb. 2 éve tértem át az Si2-re, Zsolt javaslatára (annak a végfok tranyói megegyeznek az én Si-hez kapott PAS-oméval, tehát egységes marad a rendszer bi-ampban is).
A széria PAS végfok biamphoz nem biztos hogy jó az si2-höz?A biampot kipróbálnám egyszer ha szembe jönne egy PAS,ezért kérdezem.

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: iistván »

Rotox írta:
2020.03.01., vas. 22:37
mishow írta:
2020.03.01., vas. 18:51
...az Elixírrel szóltak, én is azokkal hallottam, ami nem véletlen, mert ezzel a termékkel azokat szeretné Zsolt megszólítani, akiknek a klasszikus Obelisk hangzás talán túlságosan visszafogott...
A pirossal kiemelt szövegrészre szeretnék reflektálni (és a végén majd kérdezni is ;)).
Korábban volt obelisk si+x2 erősítőm, melyet akkor noha kristálytiszta, de (nekem) kicsit "sótlan" erősítőnek tartottam (viewtopic.php?f=32&t=88019&p=2036207&hi ... a#p2036207). Viszont most van egy "sima" (nem I, nem SI) Obelisk itthon, melyet oly mértékben jobbnak (életszerűbbnek, hihetetlen jelenlétérzettel, jó értelemben vett dögösséggel) hallok az emlékeimben élő si+x2 hangnál - bár ezek az emlékek jópár évesek gondolkodik.gif - melyet egyszerűen nem tudok hova tenni.

Szóval a kérdés; az emlékeim csalnak, esetleg az ízlésem változott, vagy más is tapasztalt ilyen jellegű különbséget az Obelisk generációk között? (A kérdés nem az, hogy van-e különbség, azt hiszem azt korábban már Zsolt (is) jól kifejtette: "miközben ezek az erősítők kapcsolásukat tekintve szinte klónok, mégis hallható különbség van közöttük, véleményem, véleményünk szerint nem is csak un "másság", de egy előremutató evolúció.": viewtopic.php?f=132&t=5712&p=1645250&hi ... 3#p1645250)

A teljességhez hozzátartozik, hogy általában jobban szeretem a vintage készülékek (szvsz.) melegebb, teltebb hangját a (szintén szigorúan szvsz.) ma preferált, tűpontos, holografikus, "hifis" hangzásnál, lehet, hogy e perverzióm :rolleyes: is közrejátszik véleményalkotásomban. Még egy információ, mely talán nem lényegtelen: Rega RS3 hangsugárzók vannak a lánc végén.

Előre is köszönöm, ha bárki hozzáfűz ehhez valamit. :smile53: (Bár a legegyértelműbb választ nyilván egy mostani összehasonlítás adhatná, szerintem valahogy majd sort fogok arra is keríteni.)
Kb. 12-13 éve hallgatom az Si-t, bi-amp-ban (nem széria termék PAS a másik végfok).
Járt nálam az Si3 is, de visszavittem Zsolthoz azzal, hogy tényleg részletezőbb, szebb, hifisebb stb a hangja, de nekem az Si világa jobban tetszik, teltebb, "romantikusabb" a hangja.
Kb. 2 éve tértem át az Si2-re, Zsolt javaslatára (annak a végfok tranyói megegyeznek az én Si-hez kapott PAS-oméval, tehát egységes marad a rendszer bi-ampban is).
Az Si2 még az Si világához tartozik, az Si 3 már tényleg más, de ettől még nagyon jó cucc. :rolleyes:
Szóval részemről -bár nem tartom magam gyakorlott hifistának- alá tudom támasztani Rotox tapasztalatát :smile32:
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Megjött a 2.3 DAC kártya. :smile32: :smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Na igen, az Obeliskek... Az Si3 annyiból más, mint az összes többi, hogy a Thesis DNSéből is lecsippantettek Zsolték egy szakaszt és beépítették az Obelisk kapcsolás DNS-ébe. Miközben szerintem tudja mindazt, amit a régiek, a tisztaság/artikuláltság 1 szinttel feljebb van. Hogy ez ér-e annyit, amennyivel drágább? Abszolút értéken nem, de ha azt a hangot akarod tisztábban (ettől még szerintem nem hifisebben), akkor ez marad, mint lehetőség.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Giorgio12
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2011.02.03., csüt. 09:31
Értékelés: 366
Tartózkodási hely: Csömör

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Giorgio12 »

Ha Mishow erre jár remélem válaszol.
Ő végigzongorázta az egész evolúciós láncot SI 3-ig bezárólag.

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1029
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Rotox »

mishow írta:
2020.03.01., vas. 18:51
...az Elixírrel szóltak, én is azokkal hallottam, ami nem véletlen, mert ezzel a termékkel azokat szeretné Zsolt megszólítani, akiknek a klasszikus Obelisk hangzás talán túlságosan visszafogott...
A pirossal kiemelt szövegrészre szeretnék reflektálni (és a végén majd kérdezni is ;)).
Korábban volt obelisk si+x2 erősítőm, melyet akkor noha kristálytiszta, de (nekem) kicsit "sótlan" erősítőnek tartottam (viewtopic.php?f=32&t=88019&p=2036207&hi ... a#p2036207). Viszont most van egy "sima" (nem I, nem SI) Obelisk itthon, melyet oly mértékben jobbnak (életszerűbbnek, hihetetlen jelenlétérzettel, jó értelemben vett dögösséggel) hallok az emlékeimben élő si+x2 hangnál - bár ezek az emlékek jópár évesek gondolkodik.gif - melyet egyszerűen nem tudok hova tenni.

Szóval a kérdés; az emlékeim csalnak, esetleg az ízlésem változott, vagy más is tapasztalt ilyen jellegű különbséget az Obelisk generációk között? (A kérdés nem az, hogy van-e különbség, azt hiszem azt korábban már Zsolt (is) jól kifejtette: "miközben ezek az erősítők kapcsolásukat tekintve szinte klónok, mégis hallható különbség van közöttük, véleményem, véleményünk szerint nem is csak un "másság", de egy előremutató evolúció.": viewtopic.php?f=132&t=5712&p=1645250&hi ... 3#p1645250)

A teljességhez hozzátartozik, hogy általában jobban szeretem a vintage készülékek (szvsz.) melegebb, teltebb hangját a (szintén szigorúan szvsz.) ma preferált, tűpontos, holografikus, "hifis" hangzásnál, lehet, hogy e perverzióm :rolleyes: is közrejátszik véleményalkotásomban. Még egy információ, mely talán nem lényegtelen: Rega RS3 hangsugárzók vannak a lánc végén.

Előre is köszönöm, ha bárki hozzáfűz ehhez valamit. :smile53: (Bár a legegyértelműbb választ nyilván egy mostani összehasonlítás adhatná, szerintem valahogy majd sort fogok arra is keríteni.)

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Bécó írta:
2020.03.01., vas. 19:51
Az áráról van valami információd?
Tudok egy tervezett árat, de ezt inkább majd Zsolt ...

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2020.03.01., vas. 09:21
A StandArt 30-ról valami infó? Hallgatta már valaki?
Igen, néhány nappal ezelőtt jártam Zsoltnál, aki épp a StandArt 30-at tesztelte, és elmondása szerint az utolsó visszahallgatásokat/finomhangolásokat végzi a dobozon, vagyis gyakorlatilag kész terméknek tekinthető.
Sokat elmond, hogy az Elixírrel szóltak, én is azokkal hallottam, ami nem véletlen, mert ezzel a termékkel azokat szeretné Zsolt megszólítani, akiknek a klasszikus Obelisk hangzás talán túlságosan visszafogott, és/vagy akik nem tudnak megbarátkozni az Enigma nem direktsugárzó jellegéből fakadó sajátosságaival.

A StandArt 30 egy igazi vérbő direktsugárzó hang, és kb úgy viszonyul az Enigmához, mint az Elixír az Obeliskhez. Több bugi, és a szó jó értelmében véve valamivel több a "hifi" benne, azokat célozza meg, akik úgy szeretnének nívós hangot, hogy közben a mi "audiofil bogaraink" :D :rolleyes: egyáltalában nem érdekli őket.
Nem agyalnak felbontásokon és sávszéleken, meg efféle hobbista huncutságokon, hanem egyszerűen szeretnének egy RENDES zeneláncot, oxt szóljon a rákkendroll
:smile52:
Miközben tud mindent, amiért a Heed-et szeretjük, de meg tudja szólítani azokat is, akik egy "nem áruházi" Plug&Play rendszerre vágynak, ki tudnak érte fizetni egy korrekt összeget, de nem kütyüznek "csak" élvezettel szeretnének BÁRMILYEN zenét hallgatni.

Tudom, hogy Zsolt nem olvassa, így csak remélhetem, jól foglaltam össze mindazt, amit nekem erről a termékről, és az azzal kapcsolatos elképzeléseiről mesélt, akit érdekel, javaslom ugorjon el a Reviczky utcába ;)

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Doky »

Sene írta:
2020.03.01., vas. 12:17
Számítógép olvassa rendesen, így megoldásként berippeltem és így azért meg tudtam hallgatni.
Fura, de hirtelen nem találtam itthon másik írott CD-t, hogy kipróbáljam a DT-t másik lemezzel, ezért kérdeztem, illetve ebből adódóan annyira nem is izgat.
Pc, laptop kell hogy olvassa (ha a hardver és szoftver alkalmas rá) mert ugye nekik a 3-as saválló lemezt is kell olvasniuk!
Mindenképpen meg kellene próbálni másik írott lemezzel is (de szerintem mennie kell, ha csak nem valami speckó módon van megírva) és a te lemezedet ki kellene próbálni másik készülékben is!
Azt gondolom a lemezzel van valami speckó dolog.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Sene
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 18:03
Értékelés: 88

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Sene »

Doky írta:
2020.03.01., vas. 09:56

Másik készülék tökéletesen olvassa?
Csak a te DT-d nem játsza le?
Számítógép olvassa rendesen, így megoldásként berippeltem és így azért meg tudtam hallgatni.
Fura, de hirtelen nem találtam itthon másik írott CD-t, hogy kipróbáljam a DT-t másik lemezzel, ezért kérdeztem, illetve ebből adódóan annyira nem is izgat.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Doky »

Sene írta:
2020.02.28., pén. 21:59
Sziasztok!

Eddig nem foglalkoztatott az írott CD lejátszása DT-vel, de most belefutottam egy eredetinek látszó szerzői kaidásként futó írott CD lemezbe, amit szerettem volna meghallgatni, de a beolvasáson túl nincs lejátszás.
Mik a tapasztalatok írott CD lejátszása DT-vel témában?
Másik készülék tökéletesen olvassa?
Csak a te DT-d nem játsza le?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3650
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

A StandArt 30-ról valami infó?Hallgatta már valaki?
Szép lett azt látom.Mondjuk ez elmondható mindegyikre.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5897
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Sene írta:
2020.02.28., pén. 21:59
Sziasztok!

Eddig nem foglalkoztatott az írott CD lejátszása DT-vel, de most belefutottam egy eredetinek látszó szerzői kaidásként futó írott CD lemezbe, amit szerettem volna meghallgatni, de a beolvasáson túl nincs lejátszás.
Mik a tapasztalatok írott CD lejátszása DT-vel témában?
Sima ügy neki, nekem minden lemezt lejátszott eddig, írottat is, szerzői írottat (promó) is.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”