Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fül és Fejhallgatók

pea01
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.09.16., hétf. 08:01
Értékelés: 0

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: pea01 »

Kellnerművek írta:
2020.02.29., szomb. 11:15
pea01 írta:
2020.02.29., szomb. 08:39
Másik kérdésem , ha Pioneer a 656 , h/k 610 erősitővel szeretnék fejhallgatót használni , elég hozzá a beyerdinamic dt 880, 990 sennheiser hd 598 599 569 , illetve ezek a tipusok nem e túl jók a fenti erősitők fejhalgató kimenetére kötve.
Sajnos, ingyen tapasztalat nincs.
Ez nem az a sport.
Van olcsóbb, van drágább tapasztalat.
Túl jó fejhallgató sincs ! Szerintem. :D
Neked kell ,magadnak feltenned a kérdést, mit is szeretnék, milyen irányba ahajtok menni?
Melyek azok a fontos paraméterek, amelyek prioritások?
Ebben már tudunk többen is segíteni, tapasztalat, végig járt hosszú út, kedvencek.
A lényeg, hallgatni, ismerkedni.
Jó kérdést csak akkor lehet feltenni, ha már tudom, hogy mit akarok.

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

Hallott már innen valaki QUAD ERA-1 Fejhallgatót?

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

tottyi írta:
2020.03.12., csüt. 14:32
Embiggen írta:
2020.03.12., csüt. 13:53
tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:18
Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
http://store.treoo.com/sony-ep-ex11-hyb ... black.html
Ezek biztos passzolnak az IE800-ra? Tegnap neztem a regi Sennheiseremet es annk joval nagyobb amire ra kell szurni ezeket a gumikat, ennek az IE800-nak igen picike. Holnap lesz egy hete, hogy napi 24 orat megy egy tabletrol, az is lehet meg se marad nalam. :)
Annak neked kellene utána járnod jó e rá, én a neve miatt linkeltem csak. Kicsit nem vitted túlzásba a járatást? 50-100 óra boven elég szokott lenni.

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Embiggen írta:
2020.03.12., csüt. 13:53
tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:18
Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
http://store.treoo.com/sony-ep-ex11-hyb ... black.html
Ezek biztos passzolnak az IE800-ra? Tegnap neztem a regi Sennheiseremet es annk joval nagyobb amire ra kell szurni ezeket a gumikat, ennek az IE800-nak igen picike. Holnap lesz egy hete, hogy napi 24 orat megy egy tabletrol, az is lehet meg se marad nalam. :)
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:18
Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
http://store.treoo.com/sony-ep-ex11-hyb ... black.html

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

Egyébként érdemes lecserélni a gyari bogyókat . Van a Sony nak igen népszerű bogyoi , most meg nem mondom melyik pontosan,de azok kényelmesebbek és jobb hangjuk is van mint a filléres gyári bogyók.

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:18
Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
Érdemes ilyenkor nagyobb bogyót kipróbálni . Ha arról is lejön ,az úgy érdekes mert ezek rafeszulnek annyira hogy nem jöhet csak úgy le magától a fülben normális használat mellett. Az is elképzelhető nem a gyari bogyó van rajta.

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:35
MrCollector írta:
2020.03.09., hétf. 11:24
tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:18
Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
Már megbocsáss, de ezt a kérdést szerintem felesleges volt feltenni...
Szerinted en nemtudom, hogy normalis-e ez? Valami vegett pikkelsz ram de hat senki sem tokeletes. :napsut:
Miért pikkelnék? De te úgy gondolod ez lehet normális dolog? El bírod képzelni, hogy ezt ilyenre tervezték? És valakinek a megerősítését várod ez ügyben? Szerintem ez akkor lehetséges, ha a gumi meg van nyúlva vagy nem pont rá való.

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: tottyi »

MrCollector írta:
2020.03.09., hétf. 11:24
tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:18
Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
Már megbocsáss, de ezt a kérdést szerintem felesleges volt feltenni...
Szerinted en nemtudom, hogy normalis-e ez? Valami vegett pikkelsz ram de hat senki sem tokeletes. :napsut:
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

tottyi írta:
2020.03.09., hétf. 11:18
Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
Már megbocsáss, de ezt a kérdést szerintem felesleges volt feltenni...

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hi, van valakinek tapasztalata a Sennheiser IE800-al, konkretan azzal, hogy az egyik gumi ami a fulbe megy mindig lejon vagy bennemarad a fulben, ez normalis? Akitol vettem azt mondta, hogy csak parszor hasznalta.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

Milyen egybeesések vannak. :rolleyes:
Ma jártam valakinél akinek volt egy T1 2nd és megfülehettem egy kicsit. A karaktere teljesen rendben lenne kivéve azt a 7-10 khz es emelést. Az sok számon elég keményen, fémesen hangzott. Az ATH-AP2000Ti hasonlóan oldja meg a basszust, de a közép és magastartománya jobb, részletezőbb és a kiegyenlítettsége miatt közel sem annyira bántó. Rosszabb minőségű felvételeknél szintúgy megmutatja a hiányosságokat. Az MDR-Z7-ben pont ezt szeretem. Semmivel sem szól kiemelkedően, de mindent élvezhetően tálal. Koncertfelvételeknél ez hatványozottan jelentkezik.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MrCollector 2020.03.08., vas. 19:49-kor.

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Tul »

alto írta:
2020.03.08., vas. 18:11
Nagyon jól látod, a Beyer nagyon erős ebben, visszaadja tűpontosan azt, ami a felvételen van. Elbaltázott felvételek esetén lehet hogy kellemesebb egy hazudós fejhallgató, de ha jó a felvétel, nehéz őt überelni.
Ezt igazából tudtam, a legtöbb tesztben szó esik róla, itt is le volt írva. Más viszont megtapasztalni, hogy mennyire azonos a karaktere, mint egy odafigyeléssel, jól installált PA szett. Az is lehet, hogy csak az én PreSonusaimhoz hasonlít, de zseniális, nagyon szeretem :D

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: alto »

Tul írta:
2020.03.08., vas. 17:56
Közben (visszakanyarodva kicsit a T1-hez) érdekes felfedezést tettem.
Több teremben sikerült a múlt héten installálnom a PA szettem, felfedezni, hogy városkámban milyen hangosításokat vállalhatnék - hova érdemes menni, ahol nem csak küzdök az akusztikával. Natúr és digitális room EQ-val korrigált, nagyon körültekintően beállított verziókat fülelve arra lettem figyelmes, hogy ahol korrekt volt a terem, ott a T1 hangjához nagyon hasonló a megszólalás. Mivel vittem magammal a fülest is, könnyű volt visszaellenőrizni: és tényleg :napsut:
Érdekes, hogy a mikrofonos korrekció mindig ugyanolyan arányokat állított, mint a T1. Holott magamnak kicsit dúsabb hangképet lőttem be kis hangerőn - ami bizony nagyon rossz volt jól meghajtva. Fura párhuzam, tudom. De az van, hogy nagyon, igazán nagyon komoly karakterbeli hasonlóság jött elő. És bizony a T1 volt a jó támpont.

Kis hangerőn kellemesebb volt a topokat full range-ben, a szubokat fentebbi vágási frekvenciával hallgatni. Viszont üzemi körülmények között ez egy massza lett és 80Hz-es cut off, illetve aluláteresztő szűrő volt a megfelelő, akkor ért össze hibátlanul a 2 sáv. És akkor ott van minden. Előbbi felállásban kellemes, de egyre tömörebb, ahogy megyek fentebb dB-ben. Utóbbiban ott van minden, tisztán, súllyal - meg tud ám indulni az a 2x18", de korrektül beállítva akkor csak, ha kell.
A T1 utóbbi hangkarakter - csak épp hangerőtől függetlenül és nem állítható módon :smile29: Valódi dinamika, nem kiemelés. Szóval lehet, hogy "kényelmesebb" hallgatni valamilyen húsosabb (kiemelőbb) hangú eszközt, mégis, ami kevésbé hazudik, az a Beyer lesz. Volt nálam egy HD600 és egy Sony MDR-Z7. Utóbbiak nem nagyon voltak a kinti hang szomszédjában. Ez önmagában nem jelent semmit, még csak nem is mondom, hogy melyik jó, melyik nem. Pusztán most értettem meg Alto szavait, miszerint a legtöbb fejhallgató loudnesses - még olyanok is, amiket jómagam inkább vérszegénynek éreztem. A T1-et pedig sokan kellemetlennek ítélik, pedig megfelelő forrással egészen parádés.

A Beyernél ott lehet elrontani, ha közvetlenül hasonlítgatom. 10-ből szerintem 9 ember nem őt választaná, ha másik is lenne mellette. Pont azért, mert a fentebb említett kényelmes hangot nem mindig hozza. Bevallom, jópár napja a Sonyt hallgatom, mert otthon, kis hangerőn, a legvegyesebb zenei spektrumot tekintve nem válogatós, mosolyogtat. A T1 jó, ahol jó az alapanyag, rossz, ahol rossz. Ez a tuti, vita nincs. Csak épp nem erre vágyik az ember fáradtan, hogy egy másik fórumtársunk idézzem. Illetve a zenei repertoire is adott, van, amin nem lehet javítani :) Azonban azt vettem észre, hogy egy-egy összetettebb zenénél ott motoszkál, hogy vágyok vissza :D És olyankor tényleg mindig mutat valami pluszt a német! Érdekes ez..
Marad hát az MDR-Z1 és a T1 is. Ha bármelyiket eladom, lehet törölni - a többi modinak mondom, komolyan :D

Tudom, hogy gyerekesnek tűnhet ez a fajta összehasonlítás, de annyira mélyre hasító egyezés és felismerés volt, hogy meg kellett osszam.
(A PA hangsugárzók egyébként PreSonus ULT15 és ULT18 páros, nagyon korrekt, nem low budget szintis hangfalak.)
Nagyon jól látod, a Beyer nagyon erős ebben, visszaadja tűpontosan azt, ami a felvételen van. Elbaltázott felvételek esetén lehet hogy kellemesebb egy hazudós fejhallgató, de ha jó a felvétel, nehéz őt überelni.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: alto »

Embiggen írta:
2020.03.08., vas. 15:43
alto írta:
2020.03.08., vas. 13:17
Embiggen írta:
2020.03.08., vas. 11:22
Ezt a típust lehet itthon Magyarországon venni? Áru kereső , ár gép nem dobta ki. Ha nem, akkor hol lehet kapni Európán belül , ami megbízható és garancia esetén korrektek? (Persze ahol az ára is jó )

https://www.audeze.com/products/lcd-2-closed-back
Goglival keress, ne árukeresővel. Az árukeresőn kattintásra fizetünk mi kereskedők. Annyira elszállt mostanában, hogy egyre többen megszüntetjük ott a jelenlétünket, vagy csak az akciós termékeket tesszük fel. Az nem működik, hogy lekattintanak egy hónapban 150-200ezret, és a generált forgalom árrése ennek a töredéke. Nem azért dolgozunk, hogy az árukereső jól éljen belőle.
Google dobja ki ezeket is, ott kerestem természetesen , de ugye itthon csak a nomono volt mint hivatalos forgalmazó . Körbe néztem manuálisan is,de itthon semelyik webshopban sincs . Kérdés a környező országokban hol van ami megbízható is ha garanciáztatni kell. Egyébként a reklám sajnos sose volt olcsó sajnos , muszáj a céget valahogy szem előtt tartatni.
A nomonoval nem tudom mi történt, az Audeze oldalán még ők a hivatalos resellerek.
A reklámról meg annyit, hogy ha reklámozol X összegért, és az generál 10X forgalmat, aminek az árrése mondjuk 2X, akkor az reklám. Ellenben ha csak 2X forgalmat generál 0,4X árréssel, akkor az csak az ablakon kidobott pénz, épeszű ember ilyet meg nem csinál.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Tul »

Közben (visszakanyarodva kicsit a T1-hez) érdekes felfedezést tettem.
Több teremben sikerült a múlt héten installálnom a PA szettem, felfedezni, hogy városkámban milyen hangosításokat vállalhatnék - hova érdemes menni, ahol nem csak küzdök az akusztikával. Natúr és digitális room EQ-val korrigált, nagyon körültekintően beállított verziókat fülelve arra lettem figyelmes, hogy ahol korrekt volt a terem, ott a T1 hangjához nagyon hasonló a megszólalás. Mivel vittem magammal a fülest is, könnyű volt visszaellenőrizni: és tényleg :napsut:
Érdekes, hogy a mikrofonos korrekció mindig ugyanolyan arányokat állított, mint a T1. Holott magamnak kicsit dúsabb hangképet lőttem be kis hangerőn - ami bizony nagyon rossz volt jól meghajtva. Fura párhuzam, tudom. De az van, hogy nagyon, igazán nagyon komoly karakterbeli hasonlóság jött elő. És bizony a T1 volt a jó támpont.

Kis hangerőn kellemesebb volt a topokat full range-ben, a szubokat fentebbi vágási frekvenciával hallgatni. Viszont üzemi körülmények között ez egy massza lett és 80Hz-es cut off, illetve aluláteresztő szűrő volt a megfelelő, akkor ért össze hibátlanul a 2 sáv. És akkor ott van minden. Előbbi felállásban kellemes, de egyre tömörebb, ahogy megyek fentebb dB-ben. Utóbbiban ott van minden, tisztán, súllyal - meg tud ám indulni az a 2x18", de korrektül beállítva akkor csak, ha kell.
A T1 utóbbi hangkarakter - csak épp hangerőtől függetlenül és nem állítható módon :smile29: Valódi dinamika, nem kiemelés. Szóval lehet, hogy "kényelmesebb" hallgatni valamilyen húsosabb (kiemelőbb) hangú eszközt, mégis, ami kevésbé hazudik, az a Beyer lesz. Volt nálam egy HD600 és egy Sony MDR-Z7. Utóbbiak nem nagyon voltak a kinti hang szomszédjában. Ez önmagában nem jelent semmit, még csak nem is mondom, hogy melyik jó, melyik nem. Pusztán most értettem meg Alto szavait, miszerint a legtöbb fejhallgató loudnesses - még olyanok is, amiket jómagam inkább vérszegénynek éreztem. A T1-et pedig sokan kellemetlennek ítélik, pedig megfelelő forrással egészen parádés.

A Beyernél ott lehet elrontani, ha közvetlenül hasonlítgatom. 10-ből szerintem 9 ember nem őt választaná, ha másik is lenne mellette. Pont azért, mert a fentebb említett kényelmes hangot nem mindig hozza. Bevallom, jópár napja a Sonyt hallgatom, mert otthon, kis hangerőn, a legvegyesebb zenei spektrumot tekintve nem válogatós, mosolyogtat. A T1 jó, ahol jó az alapanyag, rossz, ahol rossz. Ez a tuti, vita nincs. Csak épp nem erre vágyik az ember fáradtan, hogy egy másik fórumtársunk idézzem. Illetve a zenei repertoire is adott, van, amin nem lehet javítani :) Azonban azt vettem észre, hogy egy-egy összetettebb zenénél ott motoszkál, hogy vágyok vissza :D És olyankor tényleg mindig mutat valami pluszt a német! Érdekes ez..
Marad hát az MDR-Z1 és a T1 is. Ha bármelyiket eladom, lehet törölni - a többi modinak mondom, komolyan :D

Tudom, hogy gyerekesnek tűnhet ez a fajta összehasonlítás, de annyira mélyre hasító egyezés és felismerés volt, hogy meg kellett osszam.
(A PA hangsugárzók egyébként PreSonus ULT15 és ULT18 páros, nagyon korrekt, nem low budget szintis hangfalak.)

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

Aszpirin írta:
2020.03.08., vas. 15:33
Embiggen írta:
2020.03.08., vas. 11:22
Ezt a típust lehet itthon Magyarországon venni? Áru kereső , ár gép nem dobta ki. Ha nem, akkor hol lehet kapni Európán belül , ami megbízható és garancia esetén korrektek? (Persze ahol az ára is jó )

https://www.audeze.com/products/lcd-2-closed-back
Becsülöm a kitartásodat, Lumberjack/Krenko ;)
Figyellek ám...
Ment pü

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

alto írta:
2020.03.08., vas. 13:17
Embiggen írta:
2020.03.08., vas. 11:22
Ezt a típust lehet itthon Magyarországon venni? Áru kereső , ár gép nem dobta ki. Ha nem, akkor hol lehet kapni Európán belül , ami megbízható és garancia esetén korrektek? (Persze ahol az ára is jó )

https://www.audeze.com/products/lcd-2-closed-back
Goglival keress, ne árukeresővel. Az árukeresőn kattintásra fizetünk mi kereskedők. Annyira elszállt mostanában, hogy egyre többen megszüntetjük ott a jelenlétünket, vagy csak az akciós termékeket tesszük fel. Az nem működik, hogy lekattintanak egy hónapban 150-200ezret, és a generált forgalom árrése ennek a töredéke. Nem azért dolgozunk, hogy az árukereső jól éljen belőle.
Google dobja ki ezeket is, ott kerestem természetesen , de ugye itthon csak a nomono volt mint hivatalos forgalmazó . Körbe néztem manuálisan is,de itthon semelyik webshopban sincs . Kérdés a környező országokban hol van ami megbízható is ha garanciáztatni kell. Egyébként a reklám sajnos sose volt olcsó sajnos , muszáj a céget valahogy szem előtt tartatni.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Embiggen írta:
2020.03.08., vas. 11:22
Ezt a típust lehet itthon Magyarországon venni? Áru kereső , ár gép nem dobta ki. Ha nem, akkor hol lehet kapni Európán belül , ami megbízható és garancia esetén korrektek? (Persze ahol az ára is jó )

https://www.audeze.com/products/lcd-2-closed-back
Becsülöm a kitartásodat, Lumberjack/Krenko ;)
Figyellek ám...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: alto »

Embiggen írta:
2020.03.08., vas. 11:22
Ezt a típust lehet itthon Magyarországon venni? Áru kereső , ár gép nem dobta ki. Ha nem, akkor hol lehet kapni Európán belül , ami megbízható és garancia esetén korrektek? (Persze ahol az ára is jó )

https://www.audeze.com/products/lcd-2-closed-back
Goglival keress, ne árukeresővel. Az árukeresőn kattintásra fizetünk mi kereskedők. Annyira elszállt mostanában, hogy egyre többen megszüntetjük ott a jelenlétünket, vagy csak az akciós termékeket tesszük fel. Az nem működik, hogy lekattintanak egy hónapban 150-200ezret, és a generált forgalom árrése ennek a töredéke. Nem azért dolgozunk, hogy az árukereső jól éljen belőle.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Azt mondtak minumum 100 ora kell bele, pentek estetol jaratodik. :)

IMG-0440.jpg
IMG-0440.jpg (78.84 KiB) Megtekintve 1943 alkalommal
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Embiggen
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.03.03., kedd 22:18
Értékelés: 6

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Embiggen »

Ezt a típust lehet itthon Magyarországon venni? Áru kereső , ár gép nem dobta ki. Ha nem, akkor hol lehet kapni Európán belül , ami megbízható és garancia esetén korrektek? (Persze ahol az ára is jó )

https://www.audeze.com/products/lcd-2-closed-back

Linner
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2017.05.08., hétf. 12:50
Értékelés: 34

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Linner »

Üdv Mindenkinek!
Van valakinek itt tapasztalata Human Audio Sileoval?
Előre is kösz!
Linn LP12 Sondek, Origin Live Encounter, Benz-Micro Ace S H; Pink Triangle, Denon DL103
Moon 390, Draco Refernce , AgPt RXF
Moon 760a, / Gauss Audio LZ7, ValhallA AgPt-R
PMC Twenty5 26, ValhallA AgPtVIII/III

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: earforce »

MrCollector írta:
2020.03.02., hétf. 16:34

Én a sima AEON C-t kicsit unalmasnak találtam. Kiegyensúlyozott a hanglya, de nekem lapos volt. Az Ether C sokkal jobb, persze drágább is.
Nekem nagyon bejött, annyira hogy bele is ugrottam. Rég volt ilyen jó és kényelmes fejhallgatóm :smile53:
A Shure1540 sehol sincs ehhez képest, persze árban sem ennyi...
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: alto »

MrCollector írta:
2020.03.03., kedd 23:18
Hát én maradok az ADX5000-nél. :rolleyes:
Igen, kifelejtettem, de ő is nagy kedvenc.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”