Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Motoros topic motorosoknak

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.04.03., pén. 18:29
És mit mutatott a technika a tankoló körúton?
Perfect working... :tutiok: Szép idő révén neki is volt kedve... :D
Indult elsőre és hibátlanul tette a dolgát.
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.04.03., pén. 18:26
asebestyen írta:
2020.04.03., pén. 18:11
Bodoraudio írta:
2020.04.03., pén. 18:04
Én ha tehetem,motorral járok dolgozni.
Biztonságosabbnak érzem mint a tömegközlekedést.
Holnap én is hazahozom és azzal fogok dolgozni járni. :smile32:
Én is azzal járok dolgozni....nagy kár,hogy három hete home-office-ban vagyok..... :smile51:
És mit mutatott a technika a tankoló körúton?
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.04.03., pén. 18:11
Bodoraudio írta:
2020.04.03., pén. 18:04
Én ha tehetem,motorral járok dolgozni.
Biztonságosabbnak érzem mint a tömegközlekedést.
Holnap én is hazahozom és azzal fogok dolgozni járni. :smile32:
Én is azzal járok dolgozni....nagy kár,hogy három hete home-office-ban vagyok..... :smile51:
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Bodoraudio írta:
2020.04.03., pén. 18:04
Én ha tehetem,motorral járok dolgozni.
Biztonságosabbnak érzem mint a tömegközlekedést.
Holnap én is hazahozom és azzal fogok dolgozni járni. :smile32:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Én ha tehetem,motorral járok dolgozni.
Biztonságosabbnak érzem mint a tömegközlekedést.

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

Töredelmesen megvallom, hogy megszegtem a kijárási korlátozást.... :rolleyes: Mentségemre legyen mondva, hogy tankolni kellett...
Hogy milyen messze van ez a benzinkút.... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.04.03., pén. 14:51
asebestyen írta:
2020.04.03., pén. 14:48

Nekem a klasszikus (kerekebb) forma jobban tetszik ( motoron is :D ).
Az MV Agustáról mindig a kis törpe jut eszembe, nem tehetek róla. Előre is elnézést. ;peace;
Igen...pont a napokban néztem. :D
Egyszerűen nem áll neki jól... :smile29: :D Pláne trikóban. Már csak a strandpapucs hiányzik róla...
Igen, rosszul áll a motornak. :D Az izom meg az erő a motorban van, mégis ő van atlétában. Ki érti ezt? ;peace;
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.04.03., pén. 14:48

Nekem a klasszikus (kerekebb) forma jobban tetszik ( motoron is :D ).
Az MV Agustáról mindig a kis törpe jut eszembe, nem tehetek róla. Előre is elnézést. ;peace;
Igen...pont a napokban néztem. :D
Egyszerűen nem áll neki jól... :smile29: :D Pláne trikóban. Már csak a strandpapucs hiányzik róla...
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.04.03., pén. 14:40
Hát nem gyönyörű..... :rolleyes:

Brutale 800 2016.jpg
Nekem a klasszikus (kerekebb) forma jobban tetszik ( motoron is :D ).
Az MV Agustáról mindig a kis törpe jut eszembe, nem tehetek róla. Előre is elnézést. ;peace;


youtu.be/YulhbtrsBr4
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

Hát nem gyönyörű..... :rolleyes:
Brutale 800 2016.jpg
Brutale 800 2016.jpg (768.95 KiB) Megtekintve 1389 alkalommal
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

giotto14 írta:
2020.04.03., pén. 11:33
Most úgy is sok időnk van. Megkérdezném, hogy kinek mi volt/van a kedvenc motorja/robogója illetve mire vágyott/vágyna a legjobban. Kezdem is a sort. Igen sok robogóm, motorom volt. Kedvenc robi: Vespa 250 Kedvenc motor: Triumph Bonneville és a legjobban vágyott, de sosem birtokolt: Buell Lightning 1200, ami egyébként szintén elég karbantartás igényes (de csak az elején, mint minden régi Harley blokk)
És,hogy mire vágynék... gondolkodik.gif

Ami most nagyon birizgálja a fantáziámat...az az MV Agusta Brutale 800 ,2016 utáni. Na arra szívesen rátenném a fenekem.
Igaz, a vonzalom egyenlőre kizárólag esztétikai indíttatású, de amint lehetőségem nyílik rá, biztosan kipróbálok egyet.
Tetszik veszettül...igazából talán azért lenne "jobb", mert teljesítményben kb ott van mint a Morini, de kisebb,könnyebb és talán könnyebben irányítható.

A Buell meg tényleg nagy fíling...most már viszonylag olcsón hozzáférhető, és talán megéri bevállalni.
Bár az asszonynak csak egy kis Blast-ja van, de én nagyon szeretem. Esküszöm,ahogy Ákos is mondta, ezeket a kis vackokat néha nagyobb élmény terelgetni mint a dromedárt...
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

Nem egyszerű a kérdés... gondolkodik.gif
Talán azért is,mert viszonylag kevés saját járgányom volt eddig...autóból mindösszesen 4db volt a nevemen eddig(ebből két olasz...), de ezen felül legalább 6-8-at használtam huzamosabb ideig (1-200.000km).

Motorból meg talán most járok 6-nál, és igazából mindegyiket tudtam szeretni valamiért.

MZ TS125- az első... :rolleyes: Apámé volt,ezen tanultam motorozni...és szerelni. :D Kellett is...

Yamaha XJ 900 Na őt imádtam...kardán,sornégy,nyomaték.

Yamaha FS 80 Belpiacos mini-chopper. Igazából sosem volta baja, nem kellett folyton szerelni,de nem is nagyon mertem volna komolyabban hozzányúlni. Valóságos űrhajó volt az MZ-hez képest. Forgótácsa,különolajzás...stb...

Sok év kihagyás következett. De azért mindenre felültem ami szembejött...ETZ, Kawa, Suzuki,Yamaha...

Simson Star SR4-2/1 Teljes felújítás,kevéske használat.

Yamaha YBR 125 Darabokban vettem,szószerint... Kicsi,könnyű, faék egyszerűségű benzinkecske. De tökéletesen alkalmas volt arra amire kellett.

Moto Morini 1200 Sport .... mit is mondjak. :rolleyes: Szerelem...így is-úgy is.... :D Most természetesen ő a kedvenc.
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

giotto14 írta:
2020.04.03., pén. 11:33
Most úgy is sok időnk van. Megkérdezném, hogy kinek mi volt/van a kedvenc motorja/robogója illetve mire vágyott/vágyna a legjobban. Kezdem is a sort. Igen sok robogóm, motorom volt. Kedvenc robi: Vespa 250 Kedvenc motor: Triumph Bonneville és a legjobban vágyott, de sosem birtokolt: Buell Lightning 1200, ami egyébként szintén elég karbantartás igényes (de csak az elején, mint minden régi Harley blokk)
Nagyon nehéz kérdés. Én az FJR meg a PanEuropa után átülve a kis Vstromra arra jöttem rá, sokkal jobban tudom élvezni ezeket a közepes gépeket. Nem azért, mertnem tudtam elvezetni a csatahajókat vagy nem tudtam ledönteni, de a könnyedség, kezelhetőség, parkolhatóság, áhhh, teljesen más dimenzió. Az egyenesbe nagyon menni sose vonzott, kanyarodni meg nagyon lehet egy közepessel.
Jó lenne, ha lehetne több motorja is az embernek, ami kedvenc a kategóriájában. :D
Külsőre abszolút a Ducati 821 nekem, de tetszik az új BMW F900R is.
De elfogadnék egy 800-1000cm3-es cruisert is, néha csak úgy gurulni a naplementébe.
De ha nem az álmodozás, hanem a valóság, akkor egy újszerűbb, csőrös 650-es Vstrom nekem egy nagyon jó mindenes motor lenne, 1 - 2 év múlva szerintem ez lesz majd, addig marad az öreg, igaz kevés km-es. Legalább mikor felül a lányom mögém és végigrúgja a lábával a hátsó idomon a fényezést, nem hatol a szívembe a fájdalom. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12092
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

asebestyen írta:
2020.04.03., pén. 11:30
Amúgy sokat gondolkodtam régebben, hogy most ez gyávaság-e vagy mi? Végülis ez nem haszongép, tehát költeni kell rá, tehát üzemszerűen viszi a pénzt. De mikor a gyávaság felmerült, mindig a gimnáziumi rajztanárom mondata jut eszembe, mikor az ifjú titánok próbálgatták a szárnyaikat, mindig azt mondta: Gyerekek, ne tévesszük össze a bátorságot a hülyeséggel! :smile53: :D
De lehet csak nem vagyok elég tökös gyerek egy Ducatihoz és tényleg csak ennyi és a megbízhatatlanság mögé bújok. :D
Az általam említett ember kímélte a 1098S-t - már amennyire egy ilyen gyorsaságról szóló sportgépet lehet, mégis rotty lett a vas.Úgyhogy én igazat adok a tanárodnak, ez nem mindig tökösség kérdése. gondolkodik.gif
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
giotto14
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2015.08.27., csüt. 07:28
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Pest megye

Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: giotto14 »

Most úgy is sok időnk van. Megkérdezném, hogy kinek mi volt/van a kedvenc motorja/robogója illetve mire vágyott/vágyna a legjobban. Kezdem is a sort. Igen sok robogóm, motorom volt. Kedvenc robi: Vespa 250 Kedvenc motor: Triumph Bonneville és a legjobban vágyott, de sosem birtokolt: Buell Lightning 1200, ami egyébként szintén elég karbantartás igényes (de csak az elején, mint minden régi Harley blokk)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára giotto14 2020.04.03., pén. 11:35-kor.
"Ma az emberek tudják mindennek az árát, de nem tudják semminek az értékét." /Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe/

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Amúgy sokat gondolkodtam régebben, hogy most ez gyávaság-e vagy mi? Végülis ez nem haszongép, tehát költeni kell rá, tehát üzemszerűen viszi a pénzt. De mikor a gyávaság felmerült, mindig a gimnáziumi rajztanárom mondata jut eszembe, mikor az ifjú titánok próbálgatták a szárnyaikat, mindig azt mondta: Gyerekek, ne tévesszük össze a bátorságot a hülyeséggel! :smile53: :D
De lehet csak nem vagyok elég tökös gyerek egy Ducatihoz és tényleg csak ennyi és a megbízhatatlanság mögé bújok. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
giotto14
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2015.08.27., csüt. 07:28
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Pest megye

Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: giotto14 »

Mikor vittem haza Csepelről a 0 kilométeres 999-et 5 km után már csak az egyik henger járt :D Ettől függetlenül imádom a márkát (volt egy Monster S4-em is), de egyet értek Sebivel, én sem tudok együtt élni az ilyen kockázatokat jelentő holmikkal
"Ma az emberek tudják mindennek az árát, de nem tudják semminek az értékét." /Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe/

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

tonee73 írta:
2020.04.03., pén. 11:02

Egy ismerősöm anno 0km-esen vett egy 1098S-t, amikor kijött.Az volt a szerencséje, hogy még a garancia időn belül szakadt össze neki a blokk. Amikor kicserélték, finoman bejáratta és azonnal eladta, majd átült egy ezres használt japóra, amit nem is kímélt úgy mint a Dukit és semmi baja nem volt vele jó darabig.
Sajnos nagyon sok ilyen és ehhez hasonló történet van. sad.gif Pl BMW-vel is. BMW S1000RR, újként vette a srác, hordta is vissza a márkaszervizbe a karbantartásokra, majd elkezdett fura hangot hallani a blokkból, visszavitte, azt mondták neki, ez teljesen normális, ezek ilyenek, majd beesett az egyik szelep az égéstérbe, jó hogy nem került az életébe. Bevitték a motort a szevizbe utánfutón és nem akarták se a felelősségüket elismerni, se garanciában javítani, pereskedés lett belőle. Mondjuk elhiszem, hogy abból a mennyiségből, amit itthon eladnak nehéz a blokkcsere garanciában. Nyilván Németországban ez másként megy. Persze, nem menő hogy olyan motoron ülsz, amből van 1 minden utcasarkon, de talán nem véletlen és ha van valami gond, könnyebb megoldani. Ugyanakkor megértem, másnak mások a szempontjai és ha valaki vesz egy egy ilyen 821-es Ducatit, akár a régebbi 2015-öst, tesz rá egy Termignoni kipufogót, 3 kör Héreg-Bajnára adja már kölcsön, legyen szíves. Tudom asszonyt és motort nem, de ez most legyen egy kivétel, vigyázni fogok rá! :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12092
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

asebestyen írta:
2020.04.03., pén. 10:20

De, sajnos a Ducatiknak rengeteg mindenféle bajuk van, újaknak is. Minden tulaj azt mondja, eszméletlen jó amikor megy, csak rengetegszer romlik el. Rengeteg Ducati tulajjal beszélgettem tavaly is a Héreg-Bajnán. :) Nagyon megbízhatatlanok, milyenek lesznek öreg korukra? gondolkodik.gif
Persze a japán is elkopik, elromlik, sajnos volt/van hozzá szerencsém, pláne ha nemtörődöm a gazda. Viszont épp ezért megbízhatatlan technika akkor sem kell, ha amúgy gyönyörű és amikor éppen jó, brutál élményt ad. Így nekem marad a ducikatis nyálcsorgatás. Te pl sokkal könnyebben veszed ezeket a dolgokat, én meg nagyon nehezen tolerálom a műszaki nyavalyákat, pláne a megbízhatatlanságot, csak a full tüchtig dolgokat tudom elfogadni. Nálam ez szakmai ártalom, én minden gépet igyekszem gyári állapotra hozni, amikor a kezem közé kerül és utána abban is tartani. Végülis ebből is élek. :smile53:
Egy ismerősöm anno 0km-esen vett egy 1098S-t, amikor kijött.Az volt a szerencséje, hogy még a garancia időn belül szakadt össze neki a blokk. Amikor kicserélték, finoman bejáratta és azonnal eladta, majd átült egy ezres használt japóra, amit nem is kímélt úgy mint a Dukit és semmi baja nem volt vele jó darabig.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.04.03., pén. 10:03
asebestyen írta:
2020.04.02., csüt. 21:57
Sose lesz ilyenem, félek az olaszok műszaki megoldásaitól, de az érzékekre nagyon tudnak hatni.
Gyáva népnek nincs hazája.... :D

Nem hiszem,hogy egy ilyen fiatal géppel több probléma lenne, mint egy hasonló korú keleti vassal... gondolkodik.gif
Idősebb korban meg azért a japók is tudnak hibát produkálni...

És ahogy te is megjegyezted...az egyik az észre, a másik a szívre hat... :rolleyes:
De, sajnos a Ducatiknak rengeteg mindenféle bajuk van, újaknak is. Minden tulaj azt mondja, eszméletlen jó amikor megy, csak rengetegszer romlik el. Rengeteg Ducati tulajjal beszélgettem tavaly is a Héreg-Bajnán. :) Nagyon megbízhatatlanok, milyenek lesznek öreg korukra? gondolkodik.gif
Persze a japán is elkopik, elromlik, sajnos volt/van hozzá szerencsém, pláne ha nemtörődöm a gazda. Viszont épp ezért megbízhatatlan technika akkor sem kell, ha amúgy gyönyörű és amikor éppen jó, brutál élményt ad. Így nekem marad a ducikatis nyálcsorgatás. Te pl sokkal könnyebben veszed ezeket a dolgokat, én meg nagyon nehezen tolerálom a műszaki nyavalyákat, pláne a megbízhatatlanságot, csak a full tüchtig dolgokat tudom elfogadni. Nálam ez szakmai ártalom, én minden gépet igyekszem gyári állapotra hozni, amikor a kezem közé kerül és utána abban is tartani. Végülis ebből is élek. :smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.04.02., csüt. 21:57
Sose lesz ilyenem, félek az olaszok műszaki megoldásaitól, de az érzékekre nagyon tudnak hatni.
Gyáva népnek nincs hazája.... :D

Nem hiszem,hogy egy ilyen fiatal géppel több probléma lenne, mint egy hasonló korú keleti vassal... gondolkodik.gif
Idősebb korban meg azért a japók is tudnak hibát produkálni...

És ahogy te is megjegyezted...az egyik az észre, a másik a szívre hat... :rolleyes:
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Nekem "A" motor így, ebben a white/red kombinációban 36_3_1.gif :

Kép

Sose lesz ilyenem, félek az olaszok műszaki megoldásaitól, de az érzékekre nagyon tudnak hatni.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

29. Totalcar Parkoló Parádé... :rolleyes:
pp buell.jpg
pp buell.jpg (497.32 KiB) Megtekintve 1429 alkalommal
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.03.28., szomb. 19:15
Gurultatok valamerre?
Készültem, de délutánra levert a lábamról az allergia.... :smile30: Talán holnap elgurulok "tankolni"... :rolleyes: ....valami közeli kútra... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Gurultatok valamerre?
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”