Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Htpc (Home Theatre PC)

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Az biztos, hogy lesz vele melóm ha összedobtam a mozit, amúgyis egy raklapnyi cucc összejött már, és soha nem tudtam időhiányában letesztelni szinte semmit 100%-osan. Hátha valaki más is lát benne fantáziát, és összehoz vele valmit.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1204
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Tamoo »

phyton71 írta:
2020.05.03., vas. 20:38
Az atmost kiküldi a PC HDMI kimeneten azzl nincs baj, és egy erre alakalmas AVR vagy processzor elvégzi a dekódolást, de mint mondtam én sem tudom, ezt az APO ablakot csak összedobtam néhány perc alatt, tulajdonképpen fejhallgatóról mozizok most csak. Nálad viszont megy élesben. :smile32:
Még nem használom élesben csak kipróbáltam. :D Majd ha megrendeltem és összerakom a PC-t, akkor megy élesben. Ha PC-n korrekciózol akkor ott kell kikódolni hogy módosítani tudd a jelfolyamot és Multi CH PCM-ként fog átmenni HDMI-n.
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Az atmost kiküldi a PC HDMI kimeneten azzl nincs baj, és egy erre alakalmas AVR vagy processzor elvégzi a dekódolást, de mint mondtam én sem tudom, ezt az APO ablakot csak összedobtam néhány perc alatt, tulajdonképpen fejhallgatóról mozizok most csak. Nálad viszont megy élesben. :smile32:
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1204
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Tamoo »

phyton71 írta:
2020.05.03., vas. 20:14
Valahogy igy.
Itt az 1-es legfelső sort kell nézni, csak összedobtam + extra csatornákat,de bármit és bármennyit megadhatunk Cavern pedig dekódolja. Mivel most épitem ki a mozit, nincs rá lehetőségem kipróbálni sajnos.
Azzal csak létrehoztad na de mit keversz rá? ;) Atmos nincs megoldva ennyivel, ennek így nem sok értelme van. Bence is mondta hogy max 7.1-et tud, nem lesz Atmos. A Cavern tud valahogy max 5.1.2-t, de én nem foglalkoztam a témával mert nem izgat az Atmos.
(A crossover részben is van pár hiba.)
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Valahogy igy.
EQ APO exra csatorna.png
EQ APO exra csatorna.png (216.6 KiB) Megtekintve 2560 alkalommal
Itt az 1-es legfelső sort kell nézni, csak összedobtam + extra csatornákat,de bármit és bármennyit megadhatunk Cavern pedig dekódolja. Mivel most épitem ki a mozit, nincs rá lehetőségem kipróbálni sajnos.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Mivel nekem nincs Atmos, így nem vagyok benne biztos, de szerintem HDMI kimeneten tudja, mivel a program tartalmazza, csak az APO-ba létre kell hozni még néhány extra csatornát.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1204
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Tamoo »

Morph írta:
2020.05.03., vas. 17:01
És ez hogyan működik Kodin-n keresztül?
Folyamatosan fut, mint egy progi, és beágyazható a kodiba?
Érdekes is lehet...
EQ APO amit fel kell rakni és folyamatosan fut. A Cavern bemér és kiexportálható belőle a korrekciós fájl (ami tartalmaz EQ-t, késleltetés állítást, hangerő beállítást), ezt kell betölteni az EQ APO-ba. Kodiban elvileg annyit kell csinálni hogy kikapcsolod a HDMI passthrough-t mert így PCM-ben kell kimenni a jelnek, a PC-nek kell kikódolni hogy meg tudja rajta csinálni a korrekciót. Nekem a Cavern a 8 csatornára közel 1000 EQ paramétert készített, de erre van többféle opció benne. Az Atmos viszont bukó, azt nem tudja a PC.
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Win alól futtatható, és az equalizer APO-ba lehet átvinni a beállításait, amit aztán rendszerszinten tól ki hangkártyán keresztül vagy HDMI kimeneten, függetlenül mindentől.Tehát utána már mindegy, hogy milyen lejátszó programot használsz, a kimeneten a korrekciózott jel továbbítódik.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Morph »

phyton71 írta:
2020.05.03., vas. 12:40
Kicsit felturbóznám a htpc-t használók állóvizét.
Régebben már ajánlottam VoidXs programját, de most újból megteszem, lehet a programmal autómatikus EQ-t végezni, a hangsugárzókat bárhová helyezhetjük általa, plafon padló tényleg bárhová. A mérési eredményeket lehet APO-ba importálni, és onnan akár HDMI kimeneten AVR vagy processzorba továbbítani, végtelen számú csatornát kezel objektum alapun, akár mondjuk 32db-ot is. Én megmondom őszintén a Trinnov szintet hozza simán, ami felett nem igazán van a porondon versenyző.
http://cavern.sbence.hu/cavern/
És ez hogyan működik Kodin-n keresztül?
Folyamatosan fut, mint egy progi, és beágyazható a kodiba?
Érdekes is lehet...
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Kicsit felturbóznám a htpc-t használók állóvizét.
Régebben már ajánlottam VoidXs programját, de most újból megteszem, lehet a programmal autómatikus EQ-t végezni, a hangsugárzókat bárhová helyezhetjük általa, plafon padló tényleg bárhová. A mérési eredményeket lehet APO-ba importálni, és onnan akár HDMI kimeneten AVR vagy processzorba továbbítani, végtelen számú csatornát kezel objektum alapun, akár mondjuk 32db-ot is. Én megmondom őszintén a Trinnov szintet hozza simán, ami felett nem igazán van a porondon versenyző.
http://cavern.sbence.hu/cavern/
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: albertka »

Szia,

Érdemes feltenni a gépre a legújabb LAV filtereket és MPC HC-ban beállítani, hogy az újakat használja:
https://cyberraiden.wordpress.com/2019/ ... -filters/

Meg persze LAV audio-ban beállítani, hogy passtrough-val tolja ki:
Kép

Ezek után mennie kellene. Legrosszabb esetben a régi jó AC3 filterrel be lehet állítani, hogy csak EAC3-at konvertáljon AC3-ba és úgy küldje tovább...

Avatar
Turbo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2003.09.23., kedd 21:19
Értékelés: 70

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Turbo »

Quetz írta:
2020.04.17., pén. 13:55
- MPC-HC-t ugye nem fejlesztik már, viszont forkolták MPC-BE-re, próbáld ki azt, hogy kezeli-e.
- Elképzelhető, hogy a Denon nem adja vissza HDMI-n mint ismert hangformátum, ezért nincs hangod. Ebben az esetben a playernek kell dekódolnia.
- Ha semmi más nem oldja meg, akkor meg használd úgy a rendszert, hogy az MPC dekódolja és PCM-t küld ki. Nem fogsz veszteni semmit vele.
- Fent van a gépen az MPC-BE is, de nem használom, mert bazi nagy a gépigénye. (Régi gép, kevés RAM) De azért kipróbálom azzal is.
- Erre is gondoltam, de ha így lenne akkor nem jelenne meg a Windows-ban a Dolby Digital Plus a listán.
- Valószínűleg az lesz.

Avatar
Turbo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2003.09.23., kedd 21:19
Értékelés: 70

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Turbo »

Fish írta:
2020.04.17., pén. 13:11
Próbáld ki a dsplayer+madvr verziót, az nem csinált ilyet,csak ha nem tudsz majd megoldást az mphc-s variációra. viszont át kéne térned már nagyon a win10-re, sokkal jobban működik a kodi is..sztem!
A gép 13 éves, lehasalna a madvr-től, de még a Win10-től is valszeg. Viszont a fenti problémától eltekintve, hibátlanul működik. Van egy viszonylag új is egy Ryzen 2200-vel, meg Win10-el, majd kipróbálom azon is. :)

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1916
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Turbo írta:
2020.04.17., pén. 11:34
Sziasztok! Minap belefutottam egy érdekes problémába, gondoltam megosztom, hátha látott már valaki ilyet és tudja mi a megoldás. Adott egy régi rendszer. A HTPC-n Win7 fut, a mozi erősítő egy Denon 4308-as. A lejátszó KODI-ba ágyazott MPC-HC. Manapság egyre több film használ Dolby Digital Plus (E-AC3) hangot. Amennyiben ilyen a hangsáv, az MPC-HC hibát dob, miszerint nem talál hozzá dekódert. (Az MPC-HC LAV Audio decoder-t használom). Így nem is megy ki a hang bitstream-ben az erősítő felé. Ha a beállításoknál kiveszem a pipát az E-AC3 bitstream elől, akkor szépen dekódolja és PCM Multichannel-ben kimegy. Az MPC-HC a legújabb verzió. (.13) A Win7 jelzi a kompatibilitási listában a DD+-t, az öreg Denon szintén DD+ képes. Mi lehet a gond?
- MPC-HC-t ugye nem fejlesztik már, viszont forkolták MPC-BE-re, próbáld ki azt, hogy kezeli-e.
- Elképzelhető, hogy a Denon nem adja vissza HDMI-n mint ismert hangformátum, ezért nincs hangod. Ebben az esetben a playernek kell dekódolnia.
- Ha semmi más nem oldja meg, akkor meg használd úgy a rendszert, hogy az MPC dekódolja és PCM-t küld ki. Nem fogsz veszteni semmit vele.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Fish »

Turbo írta:
2020.04.17., pén. 11:34
Mi lehet a gond?
Próbáld ki a dsplayer+madvr verziót, az nem csinált ilyet,csak ha nem tudsz majd megoldást az mphc-s variációra. viszont át kéne térned már nagyon a win10-re, sokkal jobban működik a kodi is..sztem!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Turbo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2003.09.23., kedd 21:19
Értékelés: 70

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Turbo »

Sziasztok! Minap belefutottam egy érdekes problémába, gondoltam megosztom, hátha látott már valaki ilyet és tudja mi a megoldás. Adott egy régi rendszer. A HTPC-n Win7 fut, a mozi erősítő egy Denon 4308-as. A lejátszó KODI-ba ágyazott MPC-HC. Manapság egyre több film használ Dolby Digital Plus (E-AC3) hangot. Amennyiben ilyen a hangsáv, az MPC-HC hibát dob, miszerint nem talál hozzá dekódert. (Az MPC-HC LAV Audio decoder-t használom). Így nem is megy ki a hang bitstream-ben az erősítő felé. Ha a beállításoknál kiveszem a pipát az E-AC3 bitstream elől, akkor szépen dekódolja és PCM Multichannel-ben kimegy. Az MPC-HC a legújabb verzió. (.13) A Win7 jelzi a kompatibilitási listában a DD+-t, az öreg Denon szintén DD+ képes. Mi lehet a gond?

Online
Avatar
traumraise
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2014.08.18., hétf. 21:28
Értékelés: 78

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: traumraise »

skyplanet írta:
2020.02.21., pén. 15:08
Yahama mikor lesz eladó?
És mennyiért?
két héten belül sztem. 550-600ezer körül. annyit kell tudni, hogy gariztatva volt de több infót majd privátba ha valakit érdekel. 2019. év eleji. 2év garis ami 3ra bővíthető Yamaha regisztrációval.

skyplanet

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: skyplanet »

Yahama mikor lesz eladó?
És mennyiért?

Online
Avatar
traumraise
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2014.08.18., hétf. 21:28
Értékelés: 78

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: traumraise »

Farkinca71 írta:
2020.02.21., pén. 13:22
traumraise írta:
2020.02.21., pén. 13:05
skyplanet írta:
2020.02.21., pén. 12:33
Milyen processzoról váltasz?
Megéri kínlódni?
Vagy csak pénzt szeretnél kivenni a rendszeredből?
Azért a procik kifejezetten célirányosan vannak tervezve.
Emberes feladat összehozni egy jó működő PC konfigot.
Akár működhet jól csak rengetek kitartás szükséges illetve türelem.
A pc kvázi megvanニ van egy gamer pc-m i7 procival, 16gb rammal, nvidia rtx2080 super kártyával, Seasonic 750gold táppal, ami adja magát hogy kiváltsa a procit. Csak egy asus stx 7.1-et kellett rendelnem bele.

A proci yamaha cx a5200 ami megy majd az apróra és az árából lesz második szub dsp kártyával.
Ha a htpc-vel processzálsz akkor apo eq val tudsz dsp-ézni és akkor nem kell minidsp a szubnak, csak dsp nélküli végfok ha passziv. Az apoval tudsz high pass filtert is állítani.
Egyébként az én konfigom is hasonló, csak a video kari az nvidia gtx980 és én hdmi-n küldöm ki a 7.1-es pcm hangot a denon x4500-as avr-nek, ahol kap még auromatic vagy neuralx upmixet. Ez nálam most tesztelés alatt van.
Az asus stx 7.1 milyen minőségű hangot ad ?
Maga a pc konfigja nekem egy két nap alatt megvolt nulláról és a kép messze jobb mint egy kommersz media lejátszóé.
Ha lejátszás már onnan megy és nem kell az atmos vagy auro akkor simán vállalható és élvezhető a pc-és lejátszás és processzálás. Ez szigorúan SZVSZ ! :D :smile32:
Még nem tudom, érkezés alatt van. Eddig csak egy jobb fajta alaplapi sztereó kimrnetet próbáltam ki végfokra kötve, meggyőző volt.

skyplanet

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: skyplanet »

Auro3d van pc-re is!
De vajon milyen hangkártyával működhet?

Avatar
Farkinca71
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2016.07.27., szer. 23:15
Értékelés: 274
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Farkinca71 »

traumraise írta:
2020.02.21., pén. 13:05
skyplanet írta:
2020.02.21., pén. 12:33
Milyen processzoról váltasz?
Megéri kínlódni?
Vagy csak pénzt szeretnél kivenni a rendszeredből?
Azért a procik kifejezetten célirányosan vannak tervezve.
Emberes feladat összehozni egy jó működő PC konfigot.
Akár működhet jól csak rengetek kitartás szükséges illetve türelem.
A pc kvázi megvanニ van egy gamer pc-m i7 procival, 16gb rammal, nvidia rtx2080 super kártyával, Seasonic 750gold táppal, ami adja magát hogy kiváltsa a procit. Csak egy asus stx 7.1-et kellett rendelnem bele.

A proci yamaha cx a5200 ami megy majd az apróra és az árából lesz második szub dsp kártyával.
Ha a htpc-vel processzálsz akkor apo eq val tudsz dsp-ézni és akkor nem kell minidsp a szubnak, csak dsp nélküli végfok ha passziv. Az apoval tudsz high pass filtert is állítani.
Egyébként az én konfigom is hasonló, csak a video kari az nvidia gtx980 és én hdmi-n küldöm ki a 7.1-es pcm hangot a denon x4500-as avr-nek, ahol kap még auromatic vagy neuralx upmixet. Ez nálam most tesztelés alatt van.
Az asus stx 7.1 milyen minőségű hangot ad ?
Maga a pc konfigja nekem egy két nap alatt megvolt nulláról és a kép messze jobb mint egy kommersz media lejátszóé.
Ha lejátszás már onnan megy és nem kell az atmos vagy auro akkor simán vállalható és élvezhető a pc-és lejátszás és processzálás. Ez szigorúan SZVSZ ! :D :smile32:
Anthem AVM60 7.2.4
DP dVision 35 WQXGA
146” Screenline, Microperforated
Speakers: K.C.S.
LCR: 3*S-2000(C-115-PLF) Crown CDi 4/300
Surround: 6*SR-12-N, Dsi1000, IMG Stageline 400D
Atmos: 4*SR-12-N, 2*IMG Stageline 400D
Sub:2*C-218-A, 2*Marty Cube, HoverBoss-Behringer NX3000D,Crown Xls1002,1502

Online
Avatar
traumraise
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2014.08.18., hétf. 21:28
Értékelés: 78

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: traumraise »

skyplanet írta:
2020.02.21., pén. 12:33
Milyen processzoról váltasz?
Megéri kínlódni?
Vagy csak pénzt szeretnél kivenni a rendszeredből?
Azért a procik kifejezetten célirányosan vannak tervezve.
Emberes feladat összehozni egy jó működő PC konfigot.
Akár működhet jól csak rengetek kitartás szükséges illetve türelem.
A pc kvázi megvanニ van egy gamer pc-m i7 procival, 16gb rammal, nvidia rtx2080 super kártyával, Seasonic 750gold táppal, ami adja magát hogy kiváltsa a procit. Csak egy asus stx 7.1-et kellett rendelnem bele.

A proci yamaha cx a5200 ami megy majd az apróra és az árából lesz második szub dsp kártyával.

skyplanet

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: skyplanet »

Milyen processzoról váltasz?
Megéri kínlódni?
Vagy csak pénzt szeretnél kivenni a rendszeredből?
Azért a procik kifejezetten célirányosan vannak tervezve.
Emberes feladat összehozni egy jó működő PC konfigot.
Akár működhet jól csak rengetek kitartás szükséges illetve türelem.

Online
Avatar
traumraise
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2014.08.18., hétf. 21:28
Értékelés: 78

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: traumraise »

Sziasztok.

Belevágok a pc alapú lejátszásba kiváltva a processzort is ezért némi segítséget szeretnék kérni.

Tudna valaki leírást, bemutató videót küldeni arrok hogy a rew, audiolense méréseket miként lehet használni 5.1 felállásban? Tehát hogyan lehet implementálni Jriverbe vagy Equalizer apo-ba.

Köszönöm 

Online
Avatar
Speter
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2013.05.29., szer. 13:36
Értékelés: 261
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Speter »

HDR hírek, AMD RX 5700XT-vel, AMD 19.12.1-es driverrel, kérdés nélkül működik a HDR, Kodi-madvr kombó, minden nyűg nélkül! Újabbakkal és régebbiekkel nem! Remélem sokak életét menti meg ez a hír :D Aki tudta az ne vegye magára ;)
Anthem D2V; Musician Audio Pegasus R2R; HTPC-Intel-Nvidia; AudioSquare-SB Acoustics-DIY MZ/X-Kalmi aktív 5.0; Rythmik Audio F15SE-MZ/X mod; Samsung 77" S90C OLED; ValhallA kábelezés; AudioQuest HDMI; Isotek Aquarius; Isotek Polaris; Hivox Alces; Synergistic Research; MZ/X-USB kártya

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”