Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Motoros topic motorosoknak

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 22:10
Na jól van ám! Sokat motorozol Ferivel, úgy látom. :D
Ezt határozottan visszautasítom... :D :D Különben is, Feri mindenhol kétszázzal megy....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.06.09., kedd 21:45
asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 21:38

Csak hébe-hóba, tényleg. Most szombaton is 300km-t kanyarogtam, az egyenesek nem vonzanak. :)
Jó,hát a pálya tényleg rohadt unalmas.... :rolleyes: ...pláne rendes burkolat hiányában...
200 felett már erős diszkomfort érzésem van... :D
Na jól van ám! Sokat motorozol Ferivel, úgy látom. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 21:38

Csak hébe-hóba, tényleg. Most szombaton is 300km-t kanyarogtam, az egyenesek nem vonzanak. :)
Jó,hát a pálya tényleg rohadt unalmas.... :rolleyes: ...pláne rendes burkolat hiányában...
200 felett már erős diszkomfort érzésem van... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.06.09., kedd 21:26
asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 21:22
Nyílt úton "krúzolni" persze más tészta, viszont ahhoz tényleg V2 rotyogás kell, Route 66, bele a Napba. Olyat még nemvolt szerencsém soha, de egyszer kipróbálnám azt is, biztos megvan a maga varázsa.
:tutiok: :car-motor: ...
Azért mondtam, hogy forgalmi helyzet függő...hatodikat nem sokat váltottunk, az biztos... :D
De azért gondolom nem csak azon a környéken szoktál motorozni, hébe-hóba csak beesik egy egyenes szakasz... :rolleyes:
Csak hébe-hóba, tényleg. Most szombaton is 300km-t kanyarogtam, az egyenesek nem vonzanak. :)
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 21:22
Nyílt úton "krúzolni" persze más tészta, viszont ahhoz tényleg V2 rotyogás kell, Route 66, bele a Napba. Olyat még nemvolt szerencsém soha, de egyszer kipróbálnám azt is, biztos megvan a maga varázsa.
:tutiok: :car-motor: ...
Azért mondtam, hogy forgalmi helyzet függő...hatodikat nem sokat váltottunk, az biztos... :D
De azért gondolom nem csak azon a környéken szoktál motorozni, hébe-hóba csak beesik egy egyenes szakasz... :rolleyes:
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.06.09., kedd 21:00
asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 20:53
Én nyomatéktól függetlenül a fordulatszám tartomány közép szegmesét használom, akármennyire tol lentről (pl FJR1300). Több okból is. Csak oda akarok kilyukadni, hogy a lentről ébredő nyomaték nem helyettesíti a megfelelő fordulatszámot. :rolleyes: :D
Az attól függ....hogy éppen mi a forgalmi helyzet. Nyilván, ha csak éppen haladsz a nyílt úton, nem gondolom, hogy csak azért nem váltasz feljebb, hogy bármikor kilőhess.... :rolleyes:

De pl városban meg nem feltétlen váltasz feljebb, csak azért mert "elbírja"...
Mikor hárman gurultunk, emlékszel-e olyan pillanatra, amikor éppen haladtunk a nyílt úton? :D Én 2 esetre emlékszem, vagy épp előztünk, vagy vártuk, hogy legyen hely előzni. :D Illetve Feri nem is várt, csak előzött. :D
Ha egyedül motorozok, akkor igyekszem gyorsan a szerpentinre jutni és ott megyek fel s alá. Nyílt úton "krúzolni" persze más tészta, viszont ahhoz tényleg V2 rotyogás kell, Route 66, bele a Napba. Olyat még nemvolt szerencsém soha, de egyszer kipróbálnám azt is, biztos megvan a maga varázsa.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 20:53
Én nyomatéktól függetlenül a fordulatszám tartomány közép szegmesét használom, akármennyire tol lentről (pl FJR1300). Több okból is. Csak oda akarok kilyukadni, hogy a lentről ébredő nyomaték nem helyettesíti a megfelelő fordulatszámot. :rolleyes: :D
Az attól függ....hogy éppen mi a forgalmi helyzet. Nyilván, ha csak éppen haladsz a nyílt úton, nem gondolom, hogy csak azért nem váltasz feljebb, hogy bármikor kilőhess.... :rolleyes:

De pl városban meg nem feltétlen váltasz feljebb, csak azért mert "elbírja"...

5000-nél van kb 70ló meg 100Nm....az az esetek többségében sok...sőt,rengeteg.
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.06.09., kedd 19:10
AAttila írta:
2020.06.09., kedd 17:27
Könyörgöm, nem kell szétforgatni a vasakat,de kell egy megfelelő fordulat mindig. (és persze nyomaték)
Vagy olyan vas kell aminek mindegy melyik fokozat, és milyen fordulat.... :rolleyes: :D
Én nyomatéktól függetlenül a fordulatszám tartomány közép szegmesét használom, akármennyire tol lentről (pl FJR1300). Több okból is. Csak oda akarok kilyukadni, hogy a lentről ébredő nyomaték nem helyettesíti a megfelelő fordulatszámot. :rolleyes: :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

Lemmy9.1 írta:
2020.06.09., kedd 20:15
Harley? Ó tesó mi van veled? :D :D
Egyszer megállt mellettünk egy valami Harley cucc.
Kiabál az feleségem hátulról, "nézd mindjárt kipottyan a blokk a flaszterra"
Olyat mozgott az egész, azt hittem menten szétesik itt elöttünk darabokra.
:D
Good vibes! :D ;peace;
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Harley? Ó tesó mi van veled? :D :D
Egyszer megállt mellettünk egy valami Harley cucc.
Kiabál az feleségem hátulról, "nézd mindjárt kipottyan a blokk a flaszterra"
Olyat mozgott az egész, azt hittem menten szétesik itt elöttünk darabokra.
Elképzeltem, hogy a dagadt figura bamba fejjel nyugodtan összesöpri a darabokat a járda szélére, és felszáll a buszra. :D
Szerintem!

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Na pont ezért szeretem a banditot, a pincéből húz mint a mozdony, de ha kell megy mint a rakéta.

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

AAttila írta:
2020.06.09., kedd 17:27
Könyörgöm, nem kell szétforgatni a vasakat,de kell egy megfelelő fordulat mindig. (és persze nyomaték)
Vagy olyan vas kell aminek mindegy melyik fokozat, és milyen fordulat.... :rolleyes: :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 17:35

Ki kéne próbálnod egy ilyen MT-07-et, kíváncsi lennék, milyennek érzed. Van a közeledben valahol teszt lehetőség? :rolleyes:
Szigetszentmiklóson lakok, gondolom Bp-n valahol biztos lenne egy kereskedés :rolleyes: De akkor tuti oda lenne a családi béke ;peace; (pedig a feleségem is szeretett motorozni-igaz utasként-már az előttem lévő barátjának is R6 volt a s..gge alatt :D )De főleg a gyerekek születése óta már nem kultiválja, ki is jelentette annak idején, hogy -szinte- bármit, de motort most már ne :ohnoohnoohno: sad.gif Ha nehezen is (főleg eleinte) de eddig még meg tudtam állni.Csak lassan ugye kezd az ember révbe érni, kezdenek a kitűzött célok (családiház,autók,stb) meglenni és így megint könnyebben jut az eszembe a motor. :rolleyes:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

AAttila írta:
2020.06.09., kedd 17:27
asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 16:54


....már alulról jön belőle az erő, középen nagyon. Nyilván el is van rövidítve az első pár fokozat, meg a szél is tép teliben, amitől még inkább úgy érzed, de tényleg meglepően tol, gyorsul méretéhez képest. Nagyon a felhasználási módhoz van igazítva az erőleadás,
Számomra ez egy alap tulajdonság kell legyen egy mocinál.(is) Ha gázt adok, akkor induljon el, de azonnal :smile32: Hozzáteszem, szerintem ez a baleset helyzetek kivédését/kikerülését is nagyban segíti.(autóknál is) természetesen a helyesen megválasztott sebességfokozat mellett. Imádom, amikor 30-cal mennek 4. fokozatban, aztán ha gyorsa kellene cselekedni, iránytváltani stb., csak ráállnak a gázra és várják a csodát :smile51: Könyörgöm, nem kell szétforgatni a vasakat,de kell egy megfelelő fordulat mindig. (és persze nyomaték)
Ki kéne próbálnod egy ilyen MT-07-et, kíváncsi lennék, milyennek érzed. Van a közeledben valahol teszt lehetőség? :rolleyes:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 16:54


....már alulról jön belőle az erő, középen nagyon. Nyilván el is van rövidítve az első pár fokozat, meg a szél is tép teliben, amitől még inkább úgy érzed, de tényleg meglepően tol, gyorsul méretéhez képest. Nagyon a felhasználási módhoz van igazítva az erőleadás,
Számomra ez egy alap tulajdonság kell legyen egy mocinál.(is) Ha gázt adok, akkor induljon el, de azonnal :smile32: Hozzáteszem, szerintem ez a baleset helyzetek kivédését/kikerülését is nagyban segíti.(autóknál is) természetesen a helyesen megválasztott sebességfokozat mellett. Imádom, amikor 30-cal mennek 4. fokozatban, aztán ha gyorsa kellene cselekedni, iránytváltani stb., csak ráállnak a gázra és várják a csodát :smile51: Könyörgöm, nem kell szétforgatni a vasakat,de kell egy megfelelő fordulat mindig. (és persze nyomaték)

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

AAttila írta:
2020.06.09., kedd 16:29
asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 15:57
Össze se lehet hasonlítani egy régebbi sor4 6-700cm3-vel, amik alul nem csinálnak semmit.
Hááááát....emlékeim szerint úgy 4000-ig nem sok minden történt gondolkodik.gif
Teljesen más ez a 270-ben elfokolt 2 hengeres, nyilván hosszabb löketű is, így nem lehet annyira kiforgatni, ellenben már alulról jön belőle az erő, középen nagyon. Nyilván el is van rövidítve az első pár fokozat, meg a szél is tép teliben, amitől még inkább úgy érzed, de tényleg meglepően tol, gyorsul méretéhez képest. Nagyon a felhasználási módhoz van igazítva az erőleadás, igazi vegytiszta hülyegyerek motor. Sajnos minden extra baromi drága hozzá. Pl sima emelőszem nem megy a hátsó lengőkarba, egy hozzávaló végadapter (mart láncfeszítő) kell hozzá, 45e. Ez csak egy apróság, de a láncolajzáshoz elengedhetetlen. Sajnos minden így van. Ülés cserés, a komfort nyereg 90e, egy konzol+pici topcase 100e (a motor saját kulcsával nyílik). A kipufogó rendszer itt is egyben van, csak komplett rendszert lehet venni hozzá, ami 270e-től indul kb, a gyárilag dedikált Akra 400e, rá is van írva a kipufogóra, hogy MT-07. :D De érdemes lenne rá hűtővédő is, mert nagyon kínálja magát a köveknek.
Ma összehasonlítottam a kuplung nehézségét egy Z650-ével, a Z650 ebben sokkal jobb, kb fele erővel működtethető, pedig sima bowdenes az is. Egyéb dolgokban nekem sokkal inkább MT-07.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

asebestyen írta:
2020.06.09., kedd 15:57
Össze se lehet hasonlítani egy régebbi sor4 6-700cm3-vel, amik alul nem csinálnak semmit.
Hááááát....emlékeim szerint úgy 4000-ig nem sok minden történt gondolkodik.gif

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

AAttila írta:
2020.06.09., kedd 15:36
thxfan írta:
2020.06.09., kedd 15:22

Én kb. 20 év kihagyás után úgy tűnik kezdek megkergülni és visszaülnék két kerékre :D, bementem a helyi Harley szalonba felültem egyre és rögtön elkapott a gépszíj :D .
Ezért nem merek felülni semmire. :D 2005-óta nem motorozok (utolsó Suzuki GSXR-750 K2) Már nem kellene sport gép,de egy MT-07 :rolleyes: Nem is akarom tudni :ohnoohnoohno: ;peace;
Ez az MT-07 egy igazi élménymotor. Nem lehet vele lassan menni, de nagyon gyorsan se a szél miatt. Eszméletlenül jön belőle az erő, mindenhol. Össze se lehet hasonlítani egy régebbi sor4 6-700cm3-vel, amik alul nem csinálnak semmit. Gázra kerékre tudja venni, aki szereti az ilyesmit. Javaslom a kipróbálását, aki nakedre vágyik. De nem ilyen szalonos szervezett gyök2-es sebességű 10 perces kanyarra gondolok, ki kell bérelni 1 napra legalább. Kíváncsi is lennék, Ti mit szóltok hozzá. Bécó, ha olvasod, Neked is kéne ám egy motor! :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: thxfan »

AAttila írta:
2020.06.09., kedd 15:36


Ezért nem merek felülni semmire. :D 2005-óta nem motorozok (utolsó Suzuki GSXR-750 K2) Már nem kellene sport gép,de egy MT-07 :rolleyes: Nem is akarom tudni :ohnoohnoohno: ;peace;
Engedj a kísértésnek. Nem is mentem vele, csak ráültem egy szalonmotorra, elég volt... :D
Sport nekem se kellene már, a gerincferdülést kerülném :D, de valami hasonló élménymotor ;peace;
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

thxfan írta:
2020.06.09., kedd 15:22

Én kb. 20 év kihagyás után úgy tűnik kezdek megkergülni és visszaülnék két kerékre :D, bementem a helyi Harley szalonba felültem egyre és rögtön elkapott a gépszíj :D .
Ezért nem merek felülni semmire. :D 2005-óta nem motorozok (utolsó Suzuki GSXR-750 K2) Már nem kellene sport gép,de egy MT-07 :rolleyes: Nem is akarom tudni :ohnoohnoohno: ;peace;

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: thxfan »

asebestyen írta:
2020.06.06., szomb. 18:33
Ma tettem ~300km-t az MT-07-be.
Jó volt olvasni a beszámolót, köszi!
Én kb. 20 év kihagyás után úgy tűnik kezdek megkergülni és visszaülnék két kerékre :D, bementem a helyi Harley szalonba felültem egyre és rögtön elkapott a gépszíj :D . A 4. X- re lehet meglepném magam valamilyen motorral. A lényeg, hogy kényelmes legyen az ülőpozíció, nem a lámpától lámpáig egykerék padlón lenne a cél, hanem egyszerű gurulás.
Pont ezt a Yamahát néztem egyik opciónak, a keretbe is beleférne.
A másik a belépő Harley, amit néztem: https://www.harley-davidson.com/hu/hu/m ... t-750.html
Olvastam a Totalbike-ot, már amennyire az lehet mérvadó, megnéztem pár tesztet a neten, postás MZ aranyáron stb., de nekem baromira tetszik. Ezzel van esetleg valakinek saját tapasztalata itt, vagy a Harley kisebb modellekkel általában?
Esetleg még ez: https://www.honda.hu/motorcycles/range/ ... rview.html
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.06.07., vas. 21:20
asebestyen írta:
2020.06.07., vas. 20:57
A többi motorral is szokott jönni velem, de ez összes közül ez tetszett Neki a legjobban. Ami hát érdekes... :D
A nők más szempontok alapján döntenek... :rolleyes: ....jó a színe,gyakran ennyi is elég... :D
13 éves kis liba, de olyan jól elmondja, melyik motor milyen, hogy éli meg, mi a jó, mi a rossz neki benne. Csak pillázok mindig. Persze nála is sokat nyom latba a motor külseje, de korántsem csak az.
Továbbá érdekes, hogy ennek a nakedes szélnyomásnak is megvan a maga bája, hozzátesz az élményhez, nem elvesz belőle.
Még nem tudom jelenleg, hányadán is állok ezzel a motorral. :nonononono:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.06.07., vas. 20:57
A többi motorral is szokott jönni velem, de ez összes közül ez tetszett Neki a legjobban. Ami hát érdekes... :D
A nők más szempontok alapján döntenek... :rolleyes: ....jó a színe,gyakran ennyi is elég... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

AAttila írta:
2020.06.07., vas. 14:53
asebestyen írta:
2020.06.07., vas. 10:23
Lányommal...

MT07Babával_k.jpg
Gondolom nagy élmény volt neki :smile32:
A többi motorral is szokott jönni velem, de ez összes közül ez tetszett Neki a legjobban. Ami hát érdekes... :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

AAttila írta:
2020.06.07., vas. 18:39
Lemmy9.1 írta:
2020.06.07., vas. 18:27
Ha dönt, hogy kell egy Babetta, ám legyen... :car-motor:
Én anno póni romettel szerettem volna indítani,de a szüleim nem engedték,így simson sb51 lett az első. :rolleyes:
Én mélyebb vízben kezdtem... :rolleyes: ... a fater évek óta letámasztott TS125-ösével. Aztán egy elég éles váltással ráültem egy XJ900-ra... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”