Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

violin írta:
2020.07.13., hétf. 14:40
:nonononono: Atya ég! Bevallom őszintén,eddig valahogy nem is tudatosult bennem, hogy ilyen tempó is előfordul...ha jól láttam néha belenyaltak a 76-77-be is.... gondolkodik.gif
Ekkora tempóról gyorsan megállni,két ötforintosnyi felületen.... leborulok.gif
aki vette a műsort,az ment 70-80-al, amikor még elmennek mellette mint a szél...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2020.07.13., hétf. 13:29
4:20 körül, azért durva..... :ohnoohnoohno: a sebesség is..

https://youtu.be/KtQ79SL_JAE
próbáltam belőni, ki az a vinibike-os,aki bazi nagyot repül a korlátnál, de nem sikerült. vélhetően Ő a legneccesebben sérült, mert csak annyit tudok, hogy egy vinis kapta a legtöbbet.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: violin »

:nonononono: Atya ég! Bevallom őszintén,eddig valahogy nem is tudatosult bennem, hogy ilyen tempó is előfordul...ha jól láttam néha belenyaltak a 76-77-be is.... gondolkodik.gif
Ekkora tempóról gyorsan megállni,két ötforintosnyi felületen.... leborulok.gif
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

lacee írta:
2020.07.13., hétf. 13:29
4:20 körül, azért durva..... :ohnoohnoohno: a sebesség is..

https://youtu.be/KtQ79SL_JAE
5'32"-kor mászik ki az árokból a korláton át. Ezek szerint ő is ott landolt.
6'04"-től a kormány mögött pakolgatja a kerékpárját. A Fillaris nadrág jól látszik a képen.
Csatolmányok
Kimászás az árokból.jpg
Kimászás az árokból.jpg (290.38 KiB) Megtekintve 1510 alkalommal
Bukás.png
Bukás.png (1.02 MiB) Megtekintve 1520 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LIMAR 2020.07.13., hétf. 14:12-kor.

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

4:20 körül, azért durva..... :ohnoohnoohno: a sebesség is..

https://youtu.be/KtQ79SL_JAE

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

revox írta:
2020.07.13., hétf. 12:04
ott feketében a korlátnál nem ifjabb HG látható?
Nem ő az.
Neki fehér Cannondale bicója és kék Fillari Team-es meze van. Nem látom a képen.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Prohászkát már osztják (lásd Popovics Gergő), ad2: a Bora egyben maradt :)
de mire jön a pelso, ez a csoda is elmúlik.

Kép
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

LIMAR írta:
2020.07.12., vas. 20:47
trane írta:
2020.07.12., vas. 19:48
na, f@sza... sad.gif > https://index.hu/sport/2020/07/12/tomeg ... versenyen/
A fiam is benne volt a bukásban. Szerencsére kisebb sérüléssel megúszta. De sokan nem úszták meg ennyivel. Nagy felelőtlenség volt ennyi embert ráindítani egy lejtőre. Az első ha bukik, utána mindenki átbukik egymáson. De már itthon vannak az unokámmal, aki ott volt vele a helyszínen. Elég nagy felfordulás volt, ahogy mondják.
ott feketében a korlátnál nem ifjabb HG látható?
Kép
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

ha valaki nagyon akar dura ace C40 (9100) kereket(szett), most tudok egy vadi újat, DA sorral, Conti Sprinterrel 500-ért (sor,gumi árát leveszem, 400, kb ennyibe futnak a Bora One kerekek is pucéron).elmerengtem rajta,de már nem akarok a campa/fulcrum mezőnybe behozni egy idegent, Lehet pici alku van benne. de lehet, belefér akár -100 is, fene tudja. Első ajánlat volt az 500, de nem alkudtam rá.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

LIMAR írta:
2020.07.12., vas. 21:15
trane írta:
2020.07.12., vas. 21:03
LIMAR írta:
2020.07.12., vas. 20:47
A fiam is benne volt a bukásban. Szerencsére kisebb sérüléssel megúszta. De sokan nem úszták meg ennyivel. Nagy felelőtlenség volt ennyi embert ráindítani egy lejtőre. Az első ha bukik, utána mindenki átbukik egymáson. De már itthon vannak az unokámmal, aki ott volt vele a helyszínen. Elég nagy felfordulás volt, ahogy mondják.
mostanában valahogy nincs szerencséje... :yingyang:
apropó, van valami a nőcis gázolásból :rolleyes: ?
Hát nincs. Tegnap még készült a mai napra. Alig várta, hogy elinduljon a szezon.
Egyelőre semmi. A biztosító kijött, felmérte a "kárt". Aztán majd történik valami. Az a gond, hogy nincs már villa ehhez a vázhoz. Anélkül meg totálkár. Ilyen komplett használt váz meg 400 eFt körül van az ebay-n.
És a kárszakértő fel tudta értékelni? A tt vázak elég drágák... Azért drukkolok,hogy rendeződjön,mai napot meg kipiheni remélhetőleg.
ez a szervezés egy3bként nem jellemző a hazai versenyekre. Ezt egy elszigetelt, főként bevételorientált csapat rendezi, nem tökeltes biztosítással,stb...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

trane írta:
2020.07.12., vas. 21:03
LIMAR írta:
2020.07.12., vas. 20:47
A fiam is benne volt a bukásban. Szerencsére kisebb sérüléssel megúszta. De sokan nem úszták meg ennyivel. Nagy felelőtlenség volt ennyi embert ráindítani egy lejtőre. Az első ha bukik, utána mindenki átbukik egymáson. De már itthon vannak az unokámmal, aki ott volt vele a helyszínen. Elég nagy felfordulás volt, ahogy mondják.
mostanában valahogy nincs szerencséje... :yingyang:
apropó, van valami a nőcis gázolásból :rolleyes: ?
Hát nincs. Tegnap még készült a mai napra. Alig várta, hogy elinduljon a szezon.
Egyelőre semmi. A biztosító kijött, felmérte a "kárt". Aztán majd történik valami. Az a gond, hogy nincs már villa ehhez a vázhoz. Anélkül meg totálkár. Ilyen komplett használt váz meg 400 eFt körül van az ebay-n.

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

trane írta:
2020.07.12., vas. 19:48
na, f@sza... sad.gif > https://index.hu/sport/2020/07/12/tomeg ... versenyen/
A fiam is benne volt a bukásban. Szerencsére kisebb sérüléssel megúszta. De sokan nem úszták meg ennyivel. Nagy felelőtlenség volt ennyi embert ráindítani egy lejtőre. Az első ha bukik, utána mindenki átbukik egymáson. De már itthon vannak az unokámmal, aki ott volt vele a helyszínen. Elég nagy felfordulás volt, ahogy mondják.

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

trane írta:
2020.07.12., vas. 19:48
na, f@sza... sad.gif > https://index.hu/sport/2020/07/12/tomeg ... versenyen/
A versenyen indult ismerősöm is kórházban kötött ki. Azt mondta, együtt indították az u19 , u23, elit, welit és master kategóriát. Kb. 200 fő. Előre állították az amatőröket, hátra a licenszes versenyzőket és hajrá lassú rajt nélkül. 3kili után jött a 8%os lejtő.

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: kasumi »

Ez most egy jó lehetőség, szerintem:

https://www.bikester.co.uk/shimano-xtr- ... 83886.html
Újratervezés

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Ma K3kesen heghyi OB volt. Mondjuk nem látfam se Valtert, se Dinát, Peákot se,ahogy Pelikánt se.. De láttam sok erős fiút. A 15-16 éves Árva Kristóf abszolút második időt ment gondolkodik.gif
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

MGMART írta:
2020.07.11., szomb. 15:07
pärt írta:
2020.07.11., szomb. 12:10
Pofás darabok.
Amik a legproblémasabb alkatrészek rajtuk: hátsó agy, fogaskerekek (menetes racsni), váltók, hajtómű. Vedd számításba, hogy ezek szerény minőségű alkatrészek, elég darabos működésű, pár éven belül cserés darabok. A csere költsége sok tízezres nagyságrendben mozog.
A felhasználási területet figyelembe véve ÉN biztosan gyűjtögetnék még egy kicsit egy ilyesmire:
https://bolha.testbike.hu/apro/hasznalt ... ado-373257
Sajnos ennél többet nem tudok rászánni. A kérdés akkor az, hogy ezért a pénzért nem lehet egy városi közlekedésre alkalmas , relatív tartós bringát venni?
Vígan fogod évekig használni. Egyszerűen csak hamarabb elhasználódó, kicsit pontatlanabb alkatrészekkel vannak szerelve. Valószínűleg nem fogja szeretni, ha esős időben is használod (nem tömített, beázós csapágyai vannak).

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Én 120e-t fizettem egy használt Cube montiért, aminek mindene Deore, plusz a kormányról lockolható a teleszkóp. Persze használt volt, de még ma is hibátlanul teszi a dolgát. ;peace;

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: MGMART »

pärt írta:
2020.07.11., szomb. 12:10
Pofás darabok.
Amik a legproblémasabb alkatrészek rajtuk: hátsó agy, fogaskerekek (menetes racsni), váltók, hajtómű. Vedd számításba, hogy ezek szerény minőségű alkatrészek, elég darabos működésű, pár éven belül cserés darabok. A csere költsége sok tízezres nagyságrendben mozog.
A felhasználási területet figyelembe véve ÉN biztosan gyűjtögetnék még egy kicsit egy ilyesmire:
https://bolha.testbike.hu/apro/hasznalt ... ado-373257
Sajnos ennél többet nem tudok rászánni. A kérdés akkor az, hogy ezért a pénzért nem lehet egy városi közlekedésre alkalmas , relatív tartós bringát venni?

Online
Avatar
feket663
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 19:51
Értékelés: 216

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: feket663 »

MGMART írta:
2020.07.11., szomb. 09:07
Szaiasztok!

Városi közlekedésre, rissz-rossz utcákon, padkákon keresztül tekerésre milyen bringát javasolnátok max 120-130 ezres kategóriáig?

Ezeket néztem:
http://www.rajbike.hu/termek/torpado-t7 ... ete-piros/
http://www.rajbike.hu/termek/torpado-t7 ... rake-neon/

Vélemény a márkáról?
Nekem hasonló váltórendszer van a Neuzer Courier bringámon (nem a drágábbik DT verziós, hanem a sima olcsó). Négy éve használom, semmi baja nem volt még a váltónak, kb 3000 kilométer után. Persze én mindig csak rekreációs céllal bringázom, kb 25-el tekerek, míg bírom.
RPI4B-Allo BOSS V1.2, TPA3255, Canton CT1000

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Pofás darabok.
Amik a legproblémasabb alkatrészek rajtuk: hátsó agy, fogaskerekek (menetes racsni), váltók, hajtómű. Vedd számításba, hogy ezek szerény minőségű alkatrészek, elég darabos működésű, pár éven belül cserés darabok. A csere költsége sok tízezres nagyságrendben mozog.
A felhasználási területet figyelembe véve ÉN biztosan gyűjtögetnék még egy kicsit egy ilyesmire:
https://bolha.testbike.hu/apro/hasznalt ... ado-373257

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: MGMART »

Szaiasztok!

Városi közlekedésre, rissz-rossz utcákon, padkákon keresztül tekerésre milyen bringát javasolnátok max 120-130 ezres kategóriáig?

Ezeket néztem:
http://www.rajbike.hu/termek/torpado-t7 ... ete-piros/
http://www.rajbike.hu/termek/torpado-t7 ... rake-neon/

Vélemény a márkáról?

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

gianni321 írta:
2020.07.10., pén. 14:25
revox írta:
2020.07.09., csüt. 10:31
trane írta:
2020.07.09., csüt. 10:10


10km-en :rolleyes: ? ;) :smile29: :smile53:
debrecen szovát debrecen szokásos 27 kilis táv. rövid,viszont itt nincs pihenési lehetőség (pihensz 10-20 másodperceket és az átlag 1km/h-t esik ekkora távon) és mivel a starthoz közel lakunk,az első 5 kili melegítés csak, de a pulzus se áll be ennyi távon rendesen(nekem se), ráadásul, mint írtam, ha be is állna,kellene egyet fújni, pihenni(főleg,hogy az első 5 kiliben van 4 autópálya felüljárós kaptató), de itt nem megengedett. megfigyelésem szerint,aki itt ilyen távon 31-et hoz,az ugyanezt az átlagot,tudja normál hosszab távon is, ahol jobban van lehetőség néha pihenni.
de még kevés a kilómétere. gyűjteni kell, még nem mennek az 1kilizések.
Hát Revi, ha így haladtok, el se merek jönni a Tiszatavi dzsemborira. De most komolyan. Azt érzem, hogy sehova se fejlődök, pedig nyomom, heti 4-eket megyek, olyan 200-220 között van a heti összkm és niente, nyista, pacikuki, semmi fejlődést nem érzek. Ilyenkorra már egész jól szokott alattam gurulni a bringa - magamhoz képest - de most vhogy nem akarja kiadni...
Az egész jól és a magamhoz képest alatt azt értem hogy mondjuk 60 kilin 32-es átlag, amiben benne van a bemelegítés, a város oda-vissza, ami nekem a 60 kiliből kb. 9,6km. Ettől most elég messze vagyok, pedig még fogytam is az előző évi súlyaimhoz képest. Lehet el kellene kezdeni intervallozni, de az intervall edzések után elég gyakran előfordult némi szívritmus zavar, úh onantól kezdve hagyagoltam a dolgot. gondolkodik.gif
32 jó átlag. Szerintem csak nincs viszonyítási alapod.@
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.10., pén. 14:17
Bátor vagy ilyen bringákkal az Olympos-ra felmenni, pontosabban lejönni ;peace;
Mefoldottuk :D
Kérdezte kölcsönzős, merre jártunk, aztán kicsit elképedt :D aztán akartunk bérelni quadot,hogy azzal megyünk a hegyig,onnan gyalog fel a csúcsra, de levette és azt mondta, nekünk nem ad ki quadot,mert az olympusra megyünk és meg fogunk halni :D
Mindenestre van olyan szakasz,ahol az átlag 24% !!!!! Ott a quadot ketten tolták,járó motorral :D 34/23-al elmentünk mellettük (persze nem az Orbissal,bár azzal is felmentünk)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Én egyelőre még nem tudom elengedni a verseny részét a sportnak. Az utóbbi pár évet leszámítva, egész életemben versenyszerűen sportoltam. Most is vannak verseny céljaim, bár a határaimmal tisztában vagyok, azért próbálom kitolni. Szerencsére összefutottam egy sráccal, akivel hasonló erősek (gyengék :D ) vagyunk, így jól tudunk együtt edzeni, ha az időnk is engedi. 20 kilire már most ősszel van esélyünk 40-es átlagra,(Kb. ennyi szokott lenni egy időfutam verseny, amatőröknek) jövőre indulnánk versenyen is. Addig fejlődünk még :rolleyes:
De helyén kezelem a dolgokat és a Tiszatóra sem fax méregetni mennénk, hanem hogy személyesen is dumcsizzunk és honozzunk. ;peace;

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Túl komolyan veszitek a sportolás sport részét. ;) Annyi minden mással lehet foglalkozni tekerés közben. Vegyetek példát pl. Trane-ről; ő tuti nem görcsöli szét magát az átlagán, inkább nézelődi a nézelődnivalót. :D

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”