Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati audio lejátszók

Avatar
Pooli1971
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2019.03.26., kedd 14:00
Értékelés: 242
Tartózkodási hely: Szarvas

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Pooli1971 »

dgyuri írta:
2020.07.31., pén. 14:28
Ó, dehogynem.. már mindent megpróbáltam, de az N70A-t egyik sem látja. Az eredeti appot a Pioneer visszahívta 2019-ben a Play áruházból, ezért nem elérhető. Ha megnézed az összes újabb Pio appot, egyik sem kompatibilis az N30/50/70/A sorozattal. Fel sem ismerik a lejátszót. Beszéltem-leveleztem Basys-el is ez ügyben, de ők sem tudtak segíteni, mert hivatalosan nem elérhető sehol. Viszont szerencsére Apk. fájlként megvan az ominózus oldalon.

Az Aptoid szerintem hasonló áruház, mint a Google Play és szerencsére könnyedén törölhető is a telefonról. Én nem félnék tőle, hogy galibát okozna, bár az ördög nem alszik.. Nekem pár napja tökéletesen teszi a dolgát a program egy "használaton kívüli" telóról (Galaxy A3/2016)
Akkor a foglalkozás elérte célját!
Használd, jó egészséggel és nagy megelégedetséggel!
:tutiok:
Onkyo NS-6170 > Hydra Next Nano > Destiny DC 222T Mk II Hybrid >Hydra Next H.R.C Graphene > KEF R 500 Tápkábelek Hydra Next és Colossus. Biztik szintén Józsitól. Éjszaka : Redmi Note 11 PRO - Dragonfly Cobalt - vagy Bluesound nod 2i - Sennheiser HD 58X - Helot 2x headphone tube amp

Avatar
dgyuri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2012.02.28., kedd 12:35
Értékelés: 15

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: dgyuri »

Ó, dehogynem.. már mindent megpróbáltam, de az N70A-t egyik sem látja. Az eredeti appot a Pioneer visszahívta 2019-ben a Play áruházból, ezért nem elérhető. Ha megnézed az összes újabb Pio appot, egyik sem kompatibilis az N30/50/70/A sorozattal. Fel sem ismerik a lejátszót. Beszéltem-leveleztem Basys-el is ez ügyben, de ők sem tudtak segíteni, mert hivatalosan nem elérhető sehol. Viszont szerencsére Apk. fájlként megvan az ominózus oldalon.

Az Aptoid szerintem hasonló áruház, mint a Google Play és szerencsére könnyedén törölhető is a telefonról. Én nem félnék tőle, hogy galibát okozna, bár az ördög nem alszik.. Nekem pár napja tökéletesen teszi a dolgát a program egy "használaton kívüli" telóról (Galaxy A3/2016)

Avatar
Pooli1971
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2019.03.26., kedd 14:00
Értékelés: 242
Tartózkodási hely: Szarvas

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Pooli1971 »

paramania írta:
2020.07.31., pén. 10:04
dgyuri írta:
2020.07.31., pén. 07:57
Na, akkor elmondom annak, akit érdekel :rolleyes: , hogy sikerült találnom típus azonos távot az N70A-hoz, ami jó N50, N50A, N30, stb stb-hez is.
Innen szedhető...egyelőre legalábbis: https://controlapp.en.aptoide.com/app

10-es androidon már nem fut (pl. nálam), de 7-es, vagy régebbi androidon még igen. Lehet, hogy 8, 9 is még jó, ezt ki kell próbálni..

Minden funkciója működik a távnak, tehát távirányító nélkül is teljes körűen navigálható vele a vas, hiszen gyári app.

Jó szórakozást mindenkinek vele.
El tudnád nekem küldeni , mert sehogyan sem tudom letölteni a linkről ? !
Sziasztok!
Ez a control app. teljesen úgy néz ki mint a Pioneer hivatalos régi vezérlői az iContolAV2 vagy az iControlAV5,
azokat nem próbáltad? Én régen használtam őket,/AVR-hez/ szerettem is, csak az új csodákhoz már újabbat
fabrikáltak.
Ezek pedig letölthetőek App Galleryből.
Üdv.: Pooli
Onkyo NS-6170 > Hydra Next Nano > Destiny DC 222T Mk II Hybrid >Hydra Next H.R.C Graphene > KEF R 500 Tápkábelek Hydra Next és Colossus. Biztik szintén Józsitól. Éjszaka : Redmi Note 11 PRO - Dragonfly Cobalt - vagy Bluesound nod 2i - Sennheiser HD 58X - Helot 2x headphone tube amp

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »

Azért csak óvatosan ezekkel a külső alkalmazásokkal. Sose tudhatod, hogy mi más települ fel vele...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

paramania
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2019.11.28., csüt. 19:39
Értékelés: 8

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: paramania »

dgyuri írta:
2020.07.31., pén. 12:02
Mennie kell, most próbáltam ismét és simán lejön. Az az Aptoid nevű program települ előbb és ha az megvan, onnan tölti le. Tehát az Aptoid programról töltődik le valójában. Ezt utána simán tudod törölni és marad a működő PioneerApp.

Hogy tudnám átküldeni különben? Email-en nem tudom, mert ahhoz túl nagy.. Nem vágom annyira ezt a dolgot...

üdv Gy.
Igen, köszönöm, már fel is települt...

Avatar
dgyuri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2012.02.28., kedd 12:35
Értékelés: 15

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: dgyuri »

Mennie kell, most próbáltam ismét és simán lejön. Az az Aptoid nevű program települ előbb és ha az megvan, onnan tölti le. Tehát az Aptoid programról töltődik le valójában. Ezt utána simán tudod törölni és marad a működő PioneerApp.

Hogy tudnám átküldeni különben? Email-en nem tudom, mert ahhoz túl nagy.. Nem vágom annyira ezt a dolgot...

üdv Gy.

paramania
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2019.11.28., csüt. 19:39
Értékelés: 8

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: paramania »

dgyuri írta:
2020.07.31., pén. 07:57
Na, akkor elmondom annak, akit érdekel :rolleyes: , hogy sikerült találnom típus azonos távot az N70A-hoz, ami jó N50, N50A, N30, stb stb-hez is.
Innen szedhető...egyelőre legalábbis: https://controlapp.en.aptoide.com/app

10-es androidon már nem fut (pl. nálam), de 7-es, vagy régebbi androidon még igen. Lehet, hogy 8, 9 is még jó, ezt ki kell próbálni..

Minden funkciója működik a távnak, tehát távirányító nélkül is teljes körűen navigálható vele a vas, hiszen gyári app.

Jó szórakozást mindenkinek vele.
El tudnád nekem küldeni , mert sehogyan sem tudom letölteni a linkről ? !

Avatar
dgyuri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2012.02.28., kedd 12:35
Értékelés: 15

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: dgyuri »

Na, akkor elmondom annak, akit érdekel :rolleyes: , hogy sikerült találnom típus azonos távot az N70A-hoz, ami jó N50, N50A, N30, stb stb-hez is.
Innen szedhető...egyelőre legalábbis: https://controlapp.en.aptoide.com/app

10-es androidon már nem fut (pl. nálam), de 7-es, vagy régebbi androidon még igen. Lehet, hogy 8, 9 is még jó, ezt ki kell próbálni..

Minden funkciója működik a távnak, tehát távirányító nélkül is teljes körűen navigálható vele a vas, hiszen gyári app.

Jó szórakozást mindenkinek vele.

Avatar
dgyuri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2012.02.28., kedd 12:35
Értékelés: 15

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: dgyuri »

Sziasztok!

Pioneer N70A-hoz tudtok használható androidos appot? Szerintem N50, N50A is ugyanezt használja. Amik most Pioneer appként elérhetőek, azok egyike sem látja az N70-et.

Köszönöm, ha segít valaki..

Avatar
nagyatt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2013.02.05., kedd 13:50
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: nagyatt »

kvcs_zltn írta:
2020.07.17., pén. 16:36
Sziasztok

A jó öreg Qnap NAS-om kiváltásán gondolkodom. Látva borsos árakat PC alapú NAS építés jutott eszembe.
Van itthon pár régi PC, egy Core2Duo illetve egy I5 4th gen procis is.

Van erre vonatkozóan valami jól bevált módszer? A Core2 Duo elegendő leginkább DSD audió kis részben 4k video célokra? kell az I5?

Openmediavault-tal van valakinek tapasztalata? vagy Win10 és Minim szerver vagy plex?

Mi a Best Practice?
Köszönöm
En Xpenology-t(Synology PC-re)hasznalok egy N3150-es integralt mini itx lappal, 4GB memoria. 4db HDD van Raid5-be kotve. Ezen fut, Plex, SMB, Roon server, es mindenre eleg nekem.
Illetve ehhez kapcsolodik az Audio PC amiben van egy EVGA NU audio Dac, ami megy az erositobe.
Audia Flight FL3S
Dynaudio Contour 20i + Stand 20
Lindemann Musicbook:Source
Hid D5 Speaker, D6 IC, D3,D2 Power

Avatar
tibikecsoki
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2014.07.09., szer. 11:47
Értékelés: 96

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: tibikecsoki »

Üdv kedves fórumtársak!
A napokban sok keresgélés,és fejvakarás után bele ugrottam egy Innuos Zen Mini Mk3 + LPSU párosba. Már próbálkoztam audio pc-vel,volt több dedikált lejátszóm nassal kombinlva,és most is egy Naim Ndx streamer + nas volt a fő forrás. Viszont mivel egyre inkább hallgatok Tidalt is, beszereztem egy mqa képes SMSL M500 dac-ot,és tulajdonképpen ez indította a bogarat,hogy legyen egy mqa képes forrás is. Persze az Innuos ennél jóval többet tud,és azt kell mondjam,csupa hasznos dologgal van felszerelve.De ami a lényeg,hogy a hangminősége is remek, még az SMSL-el is,hát még a Naim dac-al.Szóval nagyon elégedett vagyok vele minden szempontból,és bátran ajánlom másnak is,aki egy nagy tudású,sokoldalú forrás készüléket keres.
eng_pl_Innuos-ZENmini-Mk3-LPSU-3961_7.jpg
eng_pl_Innuos-ZENmini-Mk3-LPSU-3961_7.jpg (124 KiB) Megtekintve 2521 alkalommal
44.jpg
44.jpg (514.48 KiB) Megtekintve 2521 alkalommal
33.jpg
33.jpg (497.01 KiB) Megtekintve 2521 alkalommal
22.jpg
22.jpg (604.23 KiB) Megtekintve 2521 alkalommal
11.jpg
11.jpg (853.76 KiB) Megtekintve 2521 alkalommal
Marantz SR-7013,Zidoo X20 Pro,Naim Nap 300DR,Naim Nac-252pre, Naim Supercap2,Innuos Zenith Mk3,Gustard R26, ProAc Respone D38,Behringer Truth B1031A ,JMlab Electra cc900,JMlab electra sr900,JMlab tantal505,2db Monitor Audio mrw-10 sub.

kvcs_zltn
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018.08.27., hétf. 16:00
Értékelés: 3

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: kvcs_zltn »

Sziasztok

A jó öreg Qnap NAS-om kiváltásán gondolkodom. Látva borsos árakat PC alapú NAS építés jutott eszembe.
Van itthon pár régi PC, egy Core2Duo illetve egy I5 4th gen procis is.

Van erre vonatkozóan valami jól bevált módszer? A Core2 Duo elegendő leginkább DSD audió kis részben 4k video célokra? kell az I5?

Openmediavault-tal van valakinek tapasztalata? vagy Win10 és Minim szerver vagy plex?

Mi a Best Practice?
Köszönöm

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1761
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: -CB- »

mandi írta:
2020.07.02., csüt. 15:15
cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 11:13
mandi írta:
2020.07.01., szer. 13:26

Nem csodálom...Lényegesen gyorsabb stabilabb, átláthatóbb, az na6006 mint az elődje,ez egyértelmű,ezek javára írhatóak tudja a tidalt is. Mindez viszont nem feledteti a száraz,unalmas,lapos hangját... A 6005 egy kellemes hangú ,élvezhető kis készülék volt,spotival háttérzene hallgatásra megfelelt, usbről pedig mondhatni egész jól szólt, úgy érzem az na6006nál nagyot akartak mutatni ,de valahogy nem jött össze a dolog.
Ezt a "laposabbat" nem igazán tudom értelmezni arra tekintettel, hogy sokkal több a magas benne, a tere meg ugyanolyan jó. Egyébként igazat írnak a tesztben, kell neki némi bemelegedés, és sokat tompulnak az élességei. Lassan hozzászoktam, a jobb kezelhetősége, meg gyorsasága ellensúlyozza a némileg ércesebb hangját. De a HEOS az egy átláthatatlan, logikátlan fos a Spoty nativ appjához képest

....2 hét után:

Az NA-6006 hangját időközben megszoktam. Sőt, tetszik is. Alapvetően a Tidal jobb hangminősége, és az ezzel járó többlet magas -no és a Tannoyok nyomókamrás magasai- együtt egy kicsit fülbevágóak voltak az elején. Viszont ég és föld a 6005-höz képest a 6006-os stabilitása, és gyorsasága bármilyen üzemmódban. A kijelzőn a lejátszó csík jó információt ad, hogy mennyi van még a számból. A TV hangja is megtáltosodott (optikai bemenet).
A HEOS az más kérdés. Mostanra rájöttem, hogy nagyjából megvannak azok a funkciók, amik a nativ Spotify appban, csak egész máshonnan lehet lehívni az adott pontokat. PL. Simán nem lehet a csillagra kattintva elmenteni a kedvencekbe az adott számot (elmenti, de soha sehol nem lesz meg...). A saját lejátszási listába is csak az info panelből, ami nem túl logikus. Magától nem ajánl hasonló előadót, mint a Spoty a nyitólapon, szintén az info panelből az előadóra rámenve a "similar" pontban előhoz olyanokat, akik sokszor köszönő viszonyban sincsenek a hallgatott előadóval. Visszalépni egy adott menőben néha lehet, néha előről kell kezdeni a keresést (albumokhoz visszalépni ha kiválasztottál lejátszásra egyet a listából).
Laptopon ugyanakkor a nativ Tidal app. hibátlan, ugyanolyan, mint a Spotify. Egész nap ez szól a műhelyben, szinte hozzá sem kell nyúlnom.
De szívesen fogadok tippeket a HEOS-ra vonatkozóan rutinosabb emberektől.

Windpusher
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2020.04.03., pén. 01:01
Értékelés: 32
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Windpusher »

Tisztelt Fórumtársak!

Csak végtelen örömömet szerettem volna megosztani veletek. Több hónapos kanosszajárás után (20 email váltás a NAD tech supporttal ahol Sanjay és Rajesh próbált továbbképezni hálózatépítő szakmérnökké) végre érkezett egy BluOS upgrade a C658-ra ami működik. Hurrá!!!

kvcs_zltn
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018.08.27., hétf. 16:00
Értékelés: 3

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: kvcs_zltn »

Köszönöm

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

kvcs_zltn írta:
2020.07.12., vas. 12:41

Most tervezem a váltást Lumin-ra, és szeretnék DSD-t hallgatni.

Ez ezzel a konfiggal fog működni? vagy mindenképp szükségem van a Roon-ra (és az ahhoz tartozó izmos storage-ra)?
Vagy a Roon ( a kényelmi funkcióin kívül) csak a Tidal MQA file-ok lejátszásához szükséges?

Kicsit megkavarodtam, megköszönném a segítséget

Zoli
A NAS-ra telepíteni kell a Minimservert. Az mindent ki fog adni a Luminnak. DSD-t is.
A Lumin saját apján keresztül tudja az MQA-t. Nem kell a Roon.

kvcs_zltn
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018.08.27., hétf. 16:00
Értékelés: 3

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: kvcs_zltn »

Üdv Mindenkinek

Jelenleg egy régebbi Qnap NAS-ról hallgatok zenét, egy LinnDS-el. A FLAC-okat gond nélkül viszi, sőt a 4K filmeket is ki tudja streamelni a DNLA szerver a TV-re akadás nélkü, kb 30%-os processzor használatával.

Most tervezem a váltást Lumin-ra, és szeretnék DSD-t hallgatni.

Ez ezzel a konfiggal fog működni? vagy mindenképp szükségem van a Roon-ra (és az ahhoz tartozó izmos storage-ra)?
Vagy a Roon ( a kényelmi funkcióin kívül) csak a Tidal MQA file-ok lejátszásához szükséges?

Kicsit megkavarodtam, megköszönném a segítséget

Zoli

ViXi78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2020.01.05., vas. 10:34
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Angyalföld

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: ViXi78 »

Ha valakit érdekel Westend MM-be bontatlan fekete Denon 800-as lejátszó 140-be van. 1 darabot láttam!
51F959FA-5B58-42C0-894D-641C92128F32.jpeg
51F959FA-5B58-42C0-894D-641C92128F32.jpeg (94.84 KiB) Megtekintve 2988 alkalommal
264B87DA-FAB7-48D7-9C33-A17FBF8B7BF1.jpeg
264B87DA-FAB7-48D7-9C33-A17FBF8B7BF1.jpeg (93.57 KiB) Megtekintve 2988 alkalommal
Rendszer:
- Auralic Aries Mini - Questyle CMA Twelve - Audiolab M-PWR
- Hifiman Sundara / Sennheiser HD660S
- KEF 104aB / KEF Cadenza
CD: Philips CD100, CD104, CD303, CD304, CD304mk2...

Avatar
mandi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 721
Csatlakozott: 2017.10.28., szomb. 06:05
Értékelés: 98
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: mandi »

cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 11:13
mandi írta:
2020.07.01., szer. 13:26
cannonball írta:
2020.06.26., pén. 14:17
Marantz NA 6006-ról tapasztalatok? Most váltottam 6005-ről, és elég ambivalensek az érzéseim.
Nem csodálom...Lényegesen gyorsabb stabilabb, átláthatóbb, az na6006 mint az elődje,ez egyértelmű,ezek javára írhatóak tudja a tidalt is. Mindez viszont nem feledteti a száraz,unalmas,lapos hangját... A 6005 egy kellemes hangú ,élvezhető kis készülék volt,spotival háttérzene hallgatásra megfelelt, usbről pedig mondhatni egész jól szólt, úgy érzem az na6006nál nagyot akartak mutatni ,de valahogy nem jött össze a dolog.
Ezt a "laposabbat" nem igazán tudom értelmezni arra tekintettel, hogy sokkal több a magas benne, a tere meg ugyanolyan jó. Egyébként igazat írnak a tesztben, kell neki némi bemelegedés, és sokat tompulnak az élességei. Lassan hozzászoktam, a jobb kezelhetősége, meg gyorsasága ellensúlyozza a némileg ércesebb hangját. De a HEOS az egy átláthatatlan, logikátlan fos a Spoty nativ appjához képest

Avatar
migabi24
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2017.08.04., pén. 09:30
Értékelés: 30

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 13:48
migabi24 írta:
2020.07.02., csüt. 13:19
cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 11:13


Ezt a "laposabbat" nem igazán tudom értelmezni arra tekintettel, hogy sokkal több a magas benne, a tere meg ugyanolyan jó. Egyébként igazat írnak a tesztben, kell neki némi bemelegedés, és sokat tompulnak az élességei. Lassan hozzászoktam, a jobb kezelhetősége, meg gyorsasága ellensúlyozza a némileg ércesebb hangját. De a HEOS az egy átláthatatlan, logikátlan fos a Spoty nativ appjához képest
Jó tápkábel meg ic kell neki és meghálálja 😉
Persze. Meg tuning biztosíték bizbasz golyós készülékalátéttel :-)
Ahogy mondod, az is tovább javítja a hangját🤣

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1761
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: -CB- »

migabi24 írta:
2020.07.02., csüt. 13:19
cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 11:13
mandi írta:
2020.07.01., szer. 13:26

Nem csodálom...Lényegesen gyorsabb stabilabb, átláthatóbb, az na6006 mint az elődje,ez egyértelmű,ezek javára írhatóak tudja a tidalt is. Mindez viszont nem feledteti a száraz,unalmas,lapos hangját... A 6005 egy kellemes hangú ,élvezhető kis készülék volt,spotival háttérzene hallgatásra megfelelt, usbről pedig mondhatni egész jól szólt, úgy érzem az na6006nál nagyot akartak mutatni ,de valahogy nem jött össze a dolog.
Ezt a "laposabbat" nem igazán tudom értelmezni arra tekintettel, hogy sokkal több a magas benne, a tere meg ugyanolyan jó. Egyébként igazat írnak a tesztben, kell neki némi bemelegedés, és sokat tompulnak az élességei. Lassan hozzászoktam, a jobb kezelhetősége, meg gyorsasága ellensúlyozza a némileg ércesebb hangját. De a HEOS az egy átláthatatlan, logikátlan fos a Spoty nativ appjához képest
Jó tápkábel meg ic kell neki és meghálálja 😉
Persze. Meg tuning biztosíték bizbasz golyós készülékalátéttel :-)

Avatar
migabi24
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2017.08.04., pén. 09:30
Értékelés: 30

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 11:13
mandi írta:
2020.07.01., szer. 13:26
cannonball írta:
2020.06.26., pén. 14:17
Marantz NA 6006-ról tapasztalatok? Most váltottam 6005-ről, és elég ambivalensek az érzéseim.
Nem csodálom...Lényegesen gyorsabb stabilabb, átláthatóbb, az na6006 mint az elődje,ez egyértelmű,ezek javára írhatóak tudja a tidalt is. Mindez viszont nem feledteti a száraz,unalmas,lapos hangját... A 6005 egy kellemes hangú ,élvezhető kis készülék volt,spotival háttérzene hallgatásra megfelelt, usbről pedig mondhatni egész jól szólt, úgy érzem az na6006nál nagyot akartak mutatni ,de valahogy nem jött össze a dolog.
Ezt a "laposabbat" nem igazán tudom értelmezni arra tekintettel, hogy sokkal több a magas benne, a tere meg ugyanolyan jó. Egyébként igazat írnak a tesztben, kell neki némi bemelegedés, és sokat tompulnak az élességei. Lassan hozzászoktam, a jobb kezelhetősége, meg gyorsasága ellensúlyozza a némileg ércesebb hangját. De a HEOS az egy átláthatatlan, logikátlan fos a Spoty nativ appjához képest
Jó tápkábel meg ic kell neki és meghálálja 😉

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1761
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: -CB- »

dbrnsk írta:
2020.07.02., csüt. 12:28
cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 11:13
mandi írta:
2020.07.01., szer. 13:26

Nem csodálom...Lényegesen gyorsabb stabilabb, átláthatóbb, az na6006 mint az elődje,ez egyértelmű,ezek javára írhatóak tudja a tidalt is. Mindez viszont nem feledteti a száraz,unalmas,lapos hangját... A 6005 egy kellemes hangú ,élvezhető kis készülék volt,spotival háttérzene hallgatásra megfelelt, usbről pedig mondhatni egész jól szólt, úgy érzem az na6006nál nagyot akartak mutatni ,de valahogy nem jött össze a dolog.
Ezt a "laposabbat" nem igazán tudom értelmezni arra tekintettel, hogy sokkal több a magas benne, a tere meg ugyanolyan jó. Egyébként igazat írnak a tesztben, kell neki némi bemelegedés, és sokat tompulnak az élességei. Lassan hozzászoktam, a jobb kezelhetősége, meg gyorsasága ellensúlyozza a némileg ércesebb hangját. De a HEOS az egy átláthatatlan, logikátlan fos a Spoty nativ appjához képest
Erről a Marantzról totál ellentmondásos véleményeket lehet olvasni... gondolkodik.gif
Mindenki a folytatást várta hangban a Tidallal felspékelve, ők meg csavartak egyet a hangoláson is. Én nem gondolnám, hogy visszaváltok a régire, ebben az árban meg -főleg, hogy a többi komponens is Malac- nem igazán van jobb, legfeljebb más.

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

cannonball írta:
2020.07.02., csüt. 11:13
mandi írta:
2020.07.01., szer. 13:26
cannonball írta:
2020.06.26., pén. 14:17
Marantz NA 6006-ról tapasztalatok? Most váltottam 6005-ről, és elég ambivalensek az érzéseim.
Nem csodálom...Lényegesen gyorsabb stabilabb, átláthatóbb, az na6006 mint az elődje,ez egyértelmű,ezek javára írhatóak tudja a tidalt is. Mindez viszont nem feledteti a száraz,unalmas,lapos hangját... A 6005 egy kellemes hangú ,élvezhető kis készülék volt,spotival háttérzene hallgatásra megfelelt, usbről pedig mondhatni egész jól szólt, úgy érzem az na6006nál nagyot akartak mutatni ,de valahogy nem jött össze a dolog.
Ezt a "laposabbat" nem igazán tudom értelmezni arra tekintettel, hogy sokkal több a magas benne, a tere meg ugyanolyan jó. Egyébként igazat írnak a tesztben, kell neki némi bemelegedés, és sokat tompulnak az élességei. Lassan hozzászoktam, a jobb kezelhetősége, meg gyorsasága ellensúlyozza a némileg ércesebb hangját. De a HEOS az egy átláthatatlan, logikátlan fos a Spoty nativ appjához képest
Erről a Marantzról totál ellentmondásos véleményeket lehet olvasni... gondolkodik.gif

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

white-tiger írta:
2020.07.02., csüt. 11:50
dbrnsk írta:
2020.06.27., szomb. 11:01
dbrnsk írta:
2020.06.26., pén. 22:47


És a Lightning DS?
???

Szerintem sz@r, az már csak hab a tortán, hogy ios alapon működik ezért a beállításhoz ilyen eszköz kell.
Ja, meg a működtetéséhez is...
A távirányító meg kiváló arra hogy be-ki kapcsold, és kész. Bravó! Szívesen elmesélném hogy hova kellett volna hogy szakadjon a feje annak a kínai baromnak, aki ezt az egészet kitalálta... :smile30:
Konkrétan melyik készülékről van szó? Az IOS nem probléma, de tudtommal beállítás után sokféle progival használható (Bubble, Linn Kazzo stb.)

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”