Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.15., szer. 11:49
revox írta:
2020.07.15., szer. 11:44
jól gurul... csak másnapra 10-ről lemegy 4 barra...
Teljeskörű edzés, először karra, utána mehet lábra ;peace;
a keringést beindítja,az fix, de ezzel az izzadást is. már rájöttem,előbb a gatyát kell felvenni,utána pumpálni, mert fordtíva ragadós a vége :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2020.07.15., szer. 11:44
jól gurul... csak másnapra 10-ről lemegy 4 barra...
Teljeskörű edzés, először karra, utána mehet lábra ;peace;

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2020.07.15., szer. 11:12

Revi,ne xarozz ,előveszel egy másik szettet a 12 ből,mit gumiznál itt. :smile29:
tetszik ezzel a latexes szingóval a metron40. elég gyors. volt egy gyanúm, hogy a conti spinter nehéz arra a kerékre és tényleg. a vittoria corsa (várjál,még van hova ragozni,ezen röhögtem tegnap, kimerítették a repertoárt) xal corsa EVO, meg CX, meg III. és még ott a PRO. xal vittoria corsa EVO cx-III PRO, mondhatjuk, hogy jól gurul... csak másnapra 10-ről lemegy 4 barra...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.15., szer. 11:11
revox írta:
2020.07.15., szer. 11:04
a fenének van kedve ragasztót vakarni
Ehh, a szingós problémák :P
jóaz... csak nő kezébe ne adj szingót :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2663
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2020.07.15., szer. 11:04
AAttila írta:
2020.07.15., szer. 10:50
:D
revox írta:
2020.07.15., szer. 09:15
egyik első gumin lett egy hasítás,
Nem bírta a 33-s átlagot? :D :car-motor:
De jó szemed van :D
már előtte olyan volt. kereket cseréltünk asszonnyal,aztán néztem,hogy ehh,ez meg micsoa :D pedig ezerszer elmondtam neki,hogy ne menjen az út szélén a kavicsosba :smile51:
de a vicc,hogy első,így majd kereshetek használt gumit,mert előre nem tehetek fel egy újat, még csopper lesz a vasből :D vagy akkor hátul is csere, vagy hátső előre,új hátra,de a fenének van kedve ragasztót vakarni
Revi,ne xarozz ,előveszel egy másik szettet a 12 ből,mit gumiznál itt. :smile29:

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2020.07.15., szer. 11:04
a fenének van kedve ragasztót vakarni
Ehh, a szingós problémák :P

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2020.07.15., szer. 10:44
Az ilyeneket gyorsan ki kell nyomni, csak feltolják az ember agyát.
Egy miskolci tag hirdetget rendszeresen Shimano cuccokat, kb. a kinti netáruházak ára alatt 10%-al. Hívtam egy tárcsafék miatt, érdeklődve, hogy ugye számla, gari rendben. Kiröhögött, mintha a csomag mellé a húgát is kértem volna egy éjszakára. Azóta már megérkezett a fék Németországból, normális kereskedőtől, az említett 10%-al magasabb áron. Komolyan, 2020-ban ki a tosz vásárol még ilyen áfa-Rodolfóktól?! Mert hogy megy a boltja az biztos.
azért azt tudni kell,hogy a kinti netárak brutál alacsonyak,itthon nem lehet vele versenyezni. az is csoda,ha a csávó alá tud menni. én egyszer imserőssel nézettem meg a Conti attack/force páost. rosebikeról 21-ben volt itt postával, a gyerek nagyker áron 23-ért tudta hozni(listaár akkor 42). a rose pl felvásárolja,mint gyártó, mocskos alcsony áron. de a shimanonál pl van olyan, hogy aki sokat frorgalmaz,brutál olcsón kapja a nagyker árat,aki keveset,azt azzal ösztönzik,hogy a boltnak se éri meg a shimanot ajánlani :D én erre már xarok. megnézem,ha új és az,aminek kell lenni, megveszem. garancia csak mentálisan segít,ha baj van.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.15., szer. 10:50
:D
revox írta:
2020.07.15., szer. 09:15
egyik első gumin lett egy hasítás,
Nem bírta a 33-s átlagot? :D :car-motor:
De jó szemed van :D
már előtte olyan volt. kereket cseréltünk asszonnyal,aztán néztem,hogy ehh,ez meg micsoa :D pedig ezerszer elmondtam neki,hogy ne menjen az út szélén a kavicsosba :smile51:
de a vicc,hogy első,így majd kereshetek használt gumit,mert előre nem tehetek fel egy újat, még csopper lesz a vasből :D vagy akkor hátul is csere, vagy hátső előre,új hátra,de a fenének van kedve ragasztót vakarni
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

:D
revox írta:
2020.07.15., szer. 09:15
egyik első gumin lett egy hasítás,
Nem bírta a 33-s átlagot? :D :car-motor:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3403
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4367
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

trane írta:
2020.07.15., szer. 10:10
bringahirdetés, újrafestett, bármilyen egyértelmű márkajelzés nélküli, egyébként szép bicó. felhívom az embert, udvariasan megkérdezem, honnét lehet tudni, hogy a gép az, aminek hirdeti :rolleyes: ? válasz: "mer' én mondom!" :smile52: gratula ;peace; , passzoltam is
Az ilyeneket gyorsan ki kell nyomni, csak feltolják az ember agyát.
Egy miskolci tag hirdetget rendszeresen Shimano cuccokat, kb. a kinti netáruházak ára alatt 10%-al. Hívtam egy tárcsafék miatt, érdeklődve, hogy ugye számla, gari rendben. Kiröhögött, mintha a csomag mellé a húgát is kértem volna egy éjszakára. Azóta már megérkezett a fék Németországból, normális kereskedőtől, az említett 10%-al magasabb áron. Komolyan, 2020-ban ki a tosz vásárol még ilyen áfa-Rodolfóktól?! Mert hogy megy a boltja az biztos.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2020.07.15., szer. 10:10
bringahirdetés, újrafestett, bármilyen egyértelmű márkajelzés nélküli, egyébként szép bicó. felhívom az embert, udvariasan megkérdezem, honnét lehet tudni, hogy a gép az, aminek hirdeti :rolleyes: ? válasz: "mer' én mondom!" :smile52: gratula ;peace; , passzoltam is
:D
oszt ha tényleg az? azért nézz utána a hírdetőnek :) ha teszem fel Bodrogi Lászlónak hívják, lehet igazat mond ;peace;
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

ja, felhínám a figyelmet a szelephosszabbítóra :D a tufo egyébként se rövid szeleppel bír, de kapott egy kb 60-ast, így akát telekerékkel is ledfektelhetek, bár ez a veszély nem fenyeget :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

egyik első gumin lett egy hasítás, de lehet picit a szövetszálak is sérültek(kövek), így elmerengtem,hogy biztos-ami biztos, kellene egy pótszingó ha baj lenne. magam is meglepődtem, egy 19-est mennyire össze lehet tekerni. a fotón sima belső van mellette viszonytani, de ahhoz még kell a leszedő is. magyarul a szingó kevesebb helyet foglal a hátsózsebben. költeni meg nem kell rá, mert keresni kell egy leharcolt xart, hazavinni hazavisz :)
tufo_zsebbe_2_k.jpg
tufo_zsebbe_2_k.jpg (281.58 KiB) Megtekintve 1293 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára revox 2020.07.15., szer. 09:23-kor.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2020.07.15., szer. 06:54
revox írta:
2020.07.15., szer. 00:12
AAttila írta:
2020.07.14., kedd 21:00
Na ez ennyi volt: a Mclaren kiszáll az év vègén, mert kevés a pènz, az pedig kell a Forma1-re. sad.gif
Akkor adhatnak néhány meridát,nekik már úgyse kell :D
ambör, a Merida marad bocs.gif > inkább adhatnak néhány McLaren-t, az tuttira nem kell már nekik ;) :napsut: :smile53:
jaa, hogy az f1-ből :D azt ki nem xarja le ;peace;
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2663
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

AAttila írta:
2020.07.14., kedd 21:00
Na ez ennyi volt: a Mclaren kiszáll az év vègén, mert kevés a pènz, az pedig kell a Forma1-re. sad.gif
Most az F1-ben jó szezonjuk van az azért jobb reklámfelület.....Meg kell Ricciardo érkezésére a pénz :D

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.14., kedd 21:00
Na ez ennyi volt: a Mclaren kiszáll az év vègén, mert kevés a pènz, az pedig kell a Forma1-re. sad.gif
Akkor adhatnak néhány meridát,nekik már úgyse kell :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Na ez ennyi volt: a Mclaren kiszáll az év vègén, mert kevés a pènz, az pedig kell a Forma1-re. sad.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2020.07.14., kedd 07:20
revox írta:
2020.07.13., hétf. 22:54
MKSz közlemény. Ez ennyi volt. Vizsgálat, hogy máskor ne legyen. Enyi volt... Hamarabb,mint gondoltam...
"A Magyar Kerékpáros Szövetség közleménye...
holló a hollónak... :yingyang: - de azért egyrészt ez még nem pont az ügy végére, másrészt pedig ez az MKSz, és nem a bukottak jelenlegi álláspontja leborulok.gif
Látom Robin (Hód) nem vágod a szitut :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2020.07.13., hétf. 20:58
HSRT8 írta:
2020.07.13., hétf. 20:33
Lehet menni a bíróságra.....nem fog megállni semmilyen felelősség a szervezőkkel kapcsolatban. Sőt, el sem jut ebbe a szakaszba. Revox leírta miért. Persze lehet erősködni, meg feljelenteni mindenkit.
meg persze lehet mindent benyelni is... hi.gif

p.s.: nemtom, tudod-e, megtapasztaltad-e valaha, legalább kb. mit jelent magánszemélyeknek, a kis kluboknak, de a nagyo(bbakna)k is egy/több széttört karbonváz, kerék, kormány, stb., a versenyzőikről, vagy épp' az előzőek következtében utóbbiak szezonjáról, netán pályafutásáról/egészségéről már nem is beszélve, egy ilyen fiaskó :quetionmark:
MKSz közlemény. Ez ennyi volt. Vizsgálat, hogy máskor ne legyen. Enyi volt... Hamarabb,mint gondoltam...
"A Magyar Kerékpáros Szövetség közleménye
Egy versenybaleset mindig ijesztő, szerencsére azonban az I. Grand Gella Giro Kupán történt súlyos, tömeges bukás nem torkollott tragédiába. Tudomásunk szerint 19 sérültet ápolnak kórházban, akik között amatőr kerékpárosok és profi versenyzők is vannak. Nekik kitartást és mihamarabbi felépülést kívánunk.

Az eset kapcsán a Magyar Kerékpáros Szövetség a klubok és a szakmai tagszervezetek bevonásával megvizsgálja, hogy milyen plusz elvárásokat lehet megfogalmazni és foganatosítani a versenyszervezőkkel szemben, amelyek csökkenthetik a hasonló balesetek előfordulásának kockázatát. A vizsgálat következtetéseit beépítjük a versenyszervezési feltételekbe, annak lezárultáig azonban felelősségi kérdésekben sem szakmailag, sem etikailag nem lenne helyes állást foglalni."
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Node,egy kicsit más. Az asszonnyal kereket cseréltünk. Hát, betojás a metron mennyivel jobban megy a Vittoria latexel... gondolkodik.gif
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2020.07.13., hétf. 21:51
revox írta:
2020.07.13., hétf. 21:27
Eltelt 30 év,mióta beingáztál. Sokat gyorsult a világ. A tdh-n megindulnak és 80+100 kilit veretnek 52-55-el. Én kisértem tdh mezőnyt... Frissítés után gyöngyösnél hugyoztunk és elment a zárókocsi. A budai várig nem értük utól a mezőnyt(autóval). Nyilván minket már fogott a forgalom. De még valahol van is egy videóm a székely körön. Kb 2% emelkedőn a mezőny 55-57- el rongyolt felfele. Autó órája 60-at mutatott,de az csal valamennyit.
na-na, '96-ban még versenyeztem :angry: :smile53:
52-55km/h-s átlagot még a TDF/GdI/V-n sem láttam "80+100 kilin" :ohnoohnoohno:
egyszer már írtam, anno a Hegyi OB-n hogy téptünk (én monnyuk akkor épp' katona voltam, így télleg csak stéherben) fölfelé Bánkútra, tom, miről írsz leborulok.gif
A tdf 3 hetes, a tdh 5 napos. Kicsit máshogy osztják be az erőt 5 napra. De mondom, ezeket nem tév3ben néztem, ott voltam. Volt eg,szuer egy csávó. Nem emléxem a nevére. Ránézésre egy szakállas informatikus alkat volt. A tdh elótt a giron memt végig. Egyszer megunta a tötyögést, előreállt és síkon 80 kilit vezetett 50-el. Ezek más dimenziók,mint amihez szokva vagyunk. A magyar csapatok ezeket a versenyeket jóformán lelobogják, de az utóbbi időben néhány ügyes fiatal kicsit bekavar, persze, sokszuor hegyen, de pl Peák végig ott volt. A prológ utáni 3 másodperces hátrányát lefaragta 2 -re és itt megállt a dolog. Akkor ment a szöveg, minden magyar peákért hajt. Nem tudtak neki segíteni, saját erőből ment.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2020.07.13., hétf. 17:15
revox írta:
2020.07.13., hétf. 17:03
OK :rolleyes: de Te is sejted, hogy ez ide kevés lesz :smile29:
revi, én nem szoktam hagyni a dolgokat :ohnoohnoohno: , szóval ha benne lettem volna a bukásban, tuttira nem állnék meg ott, hogy sajnálkozok a szétrobbant bicóm képeit nézegetve :angry: . most pedig elég sokan (50) megszívták, úgyhogy remélem, a kollektivizmus jegyében nem állnak meg az átlagmagyar szintjén :rolleyes:
Van versenyzői bizutosítás. Az mksz el is intézte a biztosítóval,milyen dormában lesz ez jó a versenyzőknek. Lehet kötni bárkinek. A szervezőt nem lehet felelősségre vonni,hidd el.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2020.07.13., hétf. 17:11
revox írta:
2020.07.13., hétf. 17:01
...cserébe mi síkon is tudtunk menni 60-al :P
a tányérra gondolsz, ugye? 31_1_21.gif
Eltelt 30 év,mióta beingáztál. Sokat gyorsult a világ. A tdh-n megindulnak és 80+100 kilit veretnek 52-55-el. Én kisértem tdh mezőnyt... Frissítés után gyöngyösnél hugyoztunk és elment a zárókocsi. A budai várig nem értük utól a mezőnyt(autóval). Nyilván minket már fogott a forgalom. De még valahol van is egy videóm a székely körön. Kb 2% emelkedőn a mezőny 55-57- el rongyolt felfele. Autó órája 60-at mutatott,de az csal valamennyit.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »

Röviden: igen
Magamnak kellett a kárt rendezni (időfutam bringa, óra, ruha). A pálya ismert volt, be lehetett járni előtte.....stb mégis leszaladtam az útról egy kanyarban (apró kavicsos volt a széle) Próbálkoztam én is....de csak idő és energia pocséklás volt.
2 hét kihagyás (ujj törés, tenyér sérülés, horzsolás hegyek) után pattantam a másik bringámra. Ennyi.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »

trane írta:
2020.07.13., hétf. 17:15
revox írta:
2020.07.13., hétf. 17:03
OK :rolleyes: de Te is sejted, hogy ez ide kevés lesz :smile29:
revi, én nem szoktam hagyni a dolgokat :ohnoohnoohno: , szóval ha benne lettem volna a bukásban, tuttira nem állnék meg ott, hogy sajnálkozok a szétrobbant bicóm képeit nézegetve :angry: . most pedig elég sokan (50) megszívták, úgyhogy remélem, a kollektivizmus jegyében nem állnak meg az átlagmagyar szintjén :rolleyes:
Lehet menni a bíróságra.....nem fog megállni semmilyen felelősség a szervezőkkel kapcsolatban. Sőt, el sem jut ebbe a szakaszba. Revox leírta miért. Persze lehet erősködni, meg feljelenteni mindenkit.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”