Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Online
Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: R.G. »

Fish írta:
2020.08.26., szer. 16:05
Nekem az a fura,hogy aki itt mc10-et vett annak nagy része már el is adta.. gondolkodik.gif
Nem fogom nevesíteni, de volt aki felhívott, hogy mindjárt a szemétbe dobja mert nem bírja beállítani ,vagy mit tudom már mivolt a gond vele,ez is ilyen "olcsó" cuccos volt.. :D
Ha ez vadi új és olcsóbban lehet venni ,akkor meg kell ragadni a lehetőséget,előfordul az ilyen! :smile32:
Nekem személy szerint nem jön be a kinézete, meg az ősrégi lexicon menűje stb..de ez izlés kérdése és nem a pénz! :D
renben, csak óvatosan!

de a többiben ne húzzuk már le más lelkesedését mielőtt a áhitatott készülék megérkezne hozzá
az, hogy valakit kiborít egy menü, az nem a készülék minőségét ítéli meg még akkor is ha valaki azonnal leceréli stb
én is kivagyok az sajátom menü kinézetétől, ezt a másik topicban is jeleztem már, de ettől én nem cserélem le mint ahogy írod
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Fish »

Nekem az a fura,hogy aki itt mc10-et vett annak nagy része már el is adta.. gondolkodik.gif
Nem fogom nevesíteni, de volt aki felhívott, hogy mindjárt a szemétbe dobja mert nem bírja beállítani ,vagy mit tudom már mivolt a gond vele,ez is ilyen "olcsó" cuccos volt.. :D
Ha ez vadi új és olcsóbban lehet venni ,akkor meg kell ragadni a lehetőséget,előfordul az ilyen! :smile32:
Nekem személy szerint nem jön be a kinézete, meg az ősrégi lexicon menűje stb..de ez izlés kérdése és nem a pénz! :D
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: t97eat »

Ezek a leírás szerint vadi újak, nem lehetetlen, hogy a beragadt készletet ki kell árulni, mert jön az új modell.

Azonban én biztosan megnézném (mostmár...) vásárlás előtt, hogy adott cég milyen státuszban van, fórumokon mi a vélemény róla, stb...

Ha minden rendben, akkor is csakis PayPal fizetés, vagy (leginkább) személyesen (átvételekor...)

Az ember azt gondolja, hogy csak másokkal történhet meg ilyesmi, amíg a saját bőrén nem tapasztalja.

Ne legyen igazam, de csak ismételni tudom magam: óvatosan...

Aztán meg a név ellenére bármi történhet szállításkor... Persze ez sem törvényszerű, de ha már megvan a baj, akkor csak a jóindulat marad. A németek nem a rugalmasságról híresek. :-(

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Fish »

Mindenkinek szive joga onnan vásárolni ahonnan csak szeretne, de ezek az újra csomagolt ,javított ,kitudja mit tettek vele gépek, én ennyi pénzért fáznék tőle... azért gondolj bele az mc10 új ára magasabb mint az av860,de érdekes módon mindenki árulgatja nyakra főre fél áron "újként hírdetve" ,valamiért csak fél áron adják őket,vajon miért? Lesz rá gyártói 5 év garanciád? Kizártnak tartom..Az is érdekes ,hogy ennyi lexicon újracsomagolva,honnan került elő? Ennyi rossz lenne,nem is olyan régen jött ki mint új modell,ez is felvett jó pár kérdést azért!
De ne legyen igazam és mindenki boldogan használja ezeket 100évig.. :smile32:
El fogják vinni az Arcamot ,ettől nem félek,ez biztos forrásból, hazai forgalmazótol vásásrolt és én bontottam ki az origi fóliát saját kezemmel, illetve van kihez fordulni kishazánkban ha valami probléma lenne vele, ezekkel a csoda féláras lexiconokkal itthon kb. elküldenek a málnásba ,ha valami gondod van és küldheted saját költségen ki ahonna vetted, azt jó eséllyel vagy visszakapod vagy nem.. gondolkodik.gif
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: t97eat »

denon-x4100 írta:
2020.08.26., szer. 08:44
Úgy néz ki, a Lexicon MC10 lesz a befutó, kb. 1000 euroval lenne csak drágább az új Arcam AV40,
de csatornaszámban nekem bőven elég ez is (Arcam már 16 csatornás).A kalibrálást meg szakemberre bízom,
hozza ki a Dirac-ból a maximumot.Ma szerintem meg is veszem, bár csak szeptemberi szállítással küldik. :D
Tudom, hogy a Hifi-im-hinterhof-ban 2800 EUR +120 EUR a szállitás, csak érjen is ide. Amúgy is azt írják, hogy még csak előrendelést vesznek fel, kiszállítás szeptembertől...

Én az SG-Akustik-tól rendeltem anno egy Marantz AV7703-at, sosem jött meg... És a pénz sem került vissza, mert a csődeljárás során kiderült, hogy annyi tartozásuk van, hogy én az 1500 EUR követelésemmel igencsak hátrasorolódtam a listában.

Szóval csak óvatosan, légy körültekintő, mert ott sem mindenki makulátlan.

Avatar
denon-x4100
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2014.12.02., kedd 09:25
Értékelés: 39
Tartózkodási hely: Budapest 4.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denon-x4100 »

komarfamily írta:
2020.08.26., szer. 11:13
denon-x4100 írta:
2020.08.26., szer. 08:44
Úgy néz ki, a Lexicon MC10 lesz a befutó, kb. 1000 euroval lenne csak drágább az új Arcam AV40,
de csatornaszámban nekem bőven elég ez is (Arcam már 16 csatornás).A kalibrálást meg szakemberre bízom,
hozza ki a Dirac-ból a maximumot.Ma szerintem meg is veszem, bár csak szeptemberi szállítással küldik. :D
Eletemben eloszor hasznaltam diracot a lexiconnal es pofon egyszeru volt.

Ha van egy laptopod vagy szamitogeped eloszor szerintem probald meg megcsinalni. Kb ugy volt fel ora, hogy az osszes ponton vegigmentem a kalibracioval es a tobbi csak az OK gomb nyomogatasa volt.

Persze a szakember nyilvan melyrehatobban el is magyarazza mi miert van.

Csak kivancsisagbol honnan rendeled meg a lexicon? Mert Angliaban 3 ev garival 2000GBP.
Az angliai 1999 GBP áron hirdetettek amit találtam, azok gyárilag újracsomagolt bemutató darabok.
Ezt Németországból rendeltem, és ott a gyári 5 év garanciával adják.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

denon-x4100 írta:
2020.08.26., szer. 08:44
Úgy néz ki, a Lexicon MC10 lesz a befutó, kb. 1000 euroval lenne csak drágább az új Arcam AV40,
de csatornaszámban nekem bőven elég ez is (Arcam már 16 csatornás).A kalibrálást meg szakemberre bízom,
hozza ki a Dirac-ból a maximumot.Ma szerintem meg is veszem, bár csak szeptemberi szállítással küldik. :D
Eletemben eloszor hasznaltam diracot a lexiconnal es pofon egyszeru volt.

Ha van egy laptopod vagy szamitogeped eloszor szerintem probald meg megcsinalni. Kb ugy volt fel ora, hogy az osszes ponton vegigmentem a kalibracioval es a tobbi csak az OK gomb nyomogatasa volt.

Persze a szakember nyilvan melyrehatobban el is magyarazza mi miert van.

Csak kivancsisagbol honnan rendeled meg a lexicon? Mert Angliaban 3 ev garival 2000GBP.

Avatar
denon-x4100
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2014.12.02., kedd 09:25
Értékelés: 39
Tartózkodási hely: Budapest 4.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denon-x4100 »

t97eat írta:
2020.08.26., szer. 09:32
denon-x4100 írta:
2020.08.26., szer. 08:44
Úgy néz ki, a Lexicon MC10 lesz a befutó, kb. 1000 euroval lenne csak drágább az új Arcam AV40,
de csatornaszámban nekem bőven elég ez is (Arcam már 16 csatornás).A kalibrálást meg szakemberre bízom,
hozza ki a Dirac-ból a maximumot.Ma szerintem meg is veszem, bár csak szeptemberi szállítással küldik. :D
Akkor már miért nem Arcam AV860? Ugyanaz, mint az MC10, és gondolom láttad az adás-vételben, hogy van eladó, garanciával diszkont áron...
Én nem vennék újat, inkább felhívnám Fish-t a helyedben.
Neves, nemzetközi szállítást vállaló hifi üzletből, új Lexicon MC10-et 5 év garanciával olcsóbban vettem meg, mint a Fish által hirdetett Arcam.Valóban jó áron kínálja ő is, de aki keres talál. :D

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: t97eat »

denon-x4100 írta:
2020.08.26., szer. 08:44
Úgy néz ki, a Lexicon MC10 lesz a befutó, kb. 1000 euroval lenne csak drágább az új Arcam AV40,
de csatornaszámban nekem bőven elég ez is (Arcam már 16 csatornás).A kalibrálást meg szakemberre bízom,
hozza ki a Dirac-ból a maximumot.Ma szerintem meg is veszem, bár csak szeptemberi szállítással küldik. :D
Akkor már miért nem Arcam AV860? Ugyanaz, mint az MC10, és gondolom láttad az adás-vételben, hogy van eladó, garanciával diszkont áron...
Én nem vennék újat, inkább felhívnám Fish-t a helyedben.

Avatar
denon-x4100
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2014.12.02., kedd 09:25
Értékelés: 39
Tartózkodási hely: Budapest 4.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denon-x4100 »

Úgy néz ki, a Lexicon MC10 lesz a befutó, kb. 1000 euroval lenne csak drágább az új Arcam AV40,
de csatornaszámban nekem bőven elég ez is (Arcam már 16 csatornás).A kalibrálást meg szakemberre bízom,
hozza ki a Dirac-ból a maximumot.Ma szerintem meg is veszem, bár csak szeptemberi szállítással küldik. :D

Avatar
Gtaati
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2018.06.07., csüt. 09:02
Értékelés: 4
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Gtaati »

Helló Mindenki!

Nem tudom, hogy jó helyen járok-e.... A kérdésem az lenne, hogy valaki Cambridge Audio CXR120/200-on az MCU-t frissítette-e már, ha igen akkor tudna-e nekem ebben segíteni? Állítólag a CA erre is adott ki frissítéseket, de némelyik erősítő tégla lett tőle, így ezt visszavonták és csak szervíz tudta őket jó esetben helyre rakni őket... Vagy melyik szervízt tudnátok ajánlani ahol biztonsággal le tudnák frissíteni?

Nagyon köszönöm!
Cambridge Audio CXR 200, Cambridge Audio CXUHD, Monitor Audio Silver 8, Monitor Audio Silver Center, Monitor Audio Silver FX, Monitor Audio RSW12:)

Online
Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: R.G. »

nekem az XMC-1 menüje viszont "túl" egyszerű kinézetű, vagy legalább a felbontása lehetne jobb, mert nagy képen nem annyira szép mondjuk így
az érthetőséggel nincs gond,
a használhatósága is mondhatni egyszerű
pl színeket is lehet állítani, de nekem ez meg végképp nem kell :D
de egy normál kiemelés, valami normális betűtípus már jobban esne, vagy legalább ha lenne keret a szövegezésnél
esetleg ha valakinek lenne infója, hogy tud e ilyet és csak simán át kell állítani, azt megköszönném :D
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Speter írta:
2020.08.25., kedd 09:38
Az Anthem D2V menüje után, hidd el mind űrtechnika :D
Még sem dőlök a kardomba, egyszer kell beállítani, aki ezt nem bírja ki, fizessen érte, hogy valaki beállítsa :smile29:
Amúgy meg a kapott hang mindenért kárpótol, ha nem, akkor rossz hobbit választott, vegyen egy tejfeles dobozt és telóról küldje rá a zenét és filmet, ennyi :smile53:
Nekem speciel semmi bajom az Anthem menüjével. Igazából egy dolog volt amire rá kellett jönnöm, a többi tök magától értetődő. Szvsz.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Ezt onnan is meg lehet kozeliteni, hogy a datasat menujet nem is latom mivel az oppo direktbe van kotve a tvre.

Persze biztos jo a csili-vili menu es talan el is varhato 2020ban ebben igaza van a forumtarsnak, de nalam a hang illetve a kapott szolgaltatasok a legfontosabbak. Sok high-end gyarto ezekre a menus reszletekre sajnos oda sem figyel.

Jelenleg szerintem a lexicon a legjobb lepes a high-end fele ezen az arszinten foleg a dirac live teszi fel az I-re a pontot.

Online
Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: R.G. »

Roli80 írta:
2020.08.25., kedd 09:39
denon-x4100 írta:
2020.08.25., kedd 09:15
Tísztelt Komarfamily!
Szerintem félreértettél,nincs gond a külső designnal, természetesen a 4K,atmos, DTS-X, dirac mind benne vannak, amitől
tényleg feső kategóriás, én a beállítási menű vizualítását látom elmaradottnak 2020-ban.
Ez minden tesztben kritikát kapott, de az is tény, ha egyszer átküzdi magát rajta tulaj,
napi szinten már nem okoz gondot.A hang szerintem is maximálisn rendben van.
A menü kinézete tényleg ennyire fontos? Ez egy erősítő! Egyszer beállítod oszt jó van.
szerintem fontos lenne
nem arról szól, hogy 4k felbontás, animációk, parasztvakítás stb.
de mondjuk egy régebbi Marantz szintje kb. a minimum lenne, de sok "prémium" gyártó ezt elhanyagolja
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 986
Csatlakozott: 2013.09.13., pén. 11:36
Értékelés: 124

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Roli80 »

denon-x4100 írta:
2020.08.25., kedd 09:15
Tísztelt Komarfamily!
Szerintem félreértettél,nincs gond a külső designnal, természetesen a 4K,atmos, DTS-X, dirac mind benne vannak, amitől
tényleg feső kategóriás, én a beállítási menű vizualítását látom elmaradottnak 2020-ban.
Ez minden tesztben kritikát kapott, de az is tény, ha egyszer átküzdi magát rajta tulaj,
napi szinten már nem okoz gondot.A hang szerintem is maximálisn rendben van.
A menü kinézete tényleg ennyire fontos? Ez egy erősítő! Egyszer beállítod oszt jó van.

Avatar
Speter
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2013.05.29., szer. 13:36
Értékelés: 261
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Speter »

Az Anthem D2V menüje után, hidd el mind űrtechnika :D
Még sem dőlök a kardomba, egyszer kell beállítani, aki ezt nem bírja ki, fizessen érte, hogy valaki beállítsa :smile29:
Amúgy meg a kapott hang mindenért kárpótol, ha nem, akkor rossz hobbit választott, vegyen egy tejfeles dobozt és telóról küldje rá a zenét és filmet, ennyi :smile53:
Anthem D2V; Musician Audio Pegasus R2R; HTPC-Intel-Nvidia; AudioSquare-SB Acoustics-DIY MZ/X-Kalmi aktív 5.0; Rythmik Audio F15SE-MZ/X mod; Samsung 77" S90C OLED; ValhallA kábelezés; AudioQuest HDMI; Isotek Aquarius; Isotek Polaris; Hivox Alces; Synergistic Research; MZ/X-USB kártya

Avatar
denon-x4100
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2014.12.02., kedd 09:25
Értékelés: 39
Tartózkodási hely: Budapest 4.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denon-x4100 »

Tísztelt Komarfamily!
Szerintem félreértettél,nincs gond a külső designnal, természetesen a 4K,atmos, DTS-X, dirac mind benne vannak, amitől
tényleg feső kategóriás, én a beállítási menű vizualítását látom elmaradottnak 2020-ban.
Ez minden tesztben kritikát kapott, de az is tény, ha egyszer átküzdi magát rajta tulaj,
napi szinten már nem okoz gondot.A hang szerintem is maximálisn rendben van.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Fish »

Nálam a malac 8802a után az Av860 előrelépés volt,nem is kicsit,mondom úgy ,hogy marantz fan vagyok, de ami jobb az jobb :D Új arcamot nem halottam még ,az mc10 az egy lexicon menüs av860 ,sztem!
Mondanám ,hogy gyere el és hallgasd meg ,de már a procit is elcsomagoltam, persze vizuálisan megtekinthető :D
Én nem bántam meg ,nekem nagyon bejött, de mivel nem használom hónapok óta a rendszert ,így a procinak is mennie kell és minden másnak is! Ez van,elmúlt a varázs nálam is!

Szóval ha kell egy hivatalos magyar forgalmazótól vásásrolt 4,5 évig garis szinte új av860 keress bátran :D ez itt a reklám helye! :D bocsi...
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Hat nalam volt lexicon mc10 es szerintem bomba hangja van de persze kinek a pap...mondom ezt ugy, hogy a datasatomtol nincs nagyon messze.

A marantz szerintem nem nagyon er a nyomaba bar nekem csak 8802 volt meg 8801 de a legujabbat nem ismerem.

Az lexicon tudja a legujabb formatumokat es dirac live meg 4k nem tudom mi elavult neked rajta. Egyebkent izlesek es pofonok de nekem a dizajn nagyon bejon. A menuje meg a datasat utan egy alom de hat ugye ismet, nem vagyunk egyformak.
Csatolmányok
IMG_20200721_36246.jpg
IMG_20200721_36246.jpg (199.31 KiB) Megtekintve 1690 alkalommal

Avatar
denon-x4100
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2014.12.02., kedd 09:25
Értékelés: 39
Tartózkodási hely: Budapest 4.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denon-x4100 »

Én is ettől tartok az Arcam 860-nál,vagy Lexicon MC10-nél
régi 90-es évek fapados menüje, nehézkes, szakembert igénylő beállítás.
De ha a kalibrálás megvan, nagyon jó hangot kaphatunk cserébe.
Az űj AV40-et nagyon lehúzták az első teszteken, és fórumozók szidták, hogy félkészen
került a boltokba,
de azóta több frissítés kijött rá, és most már egész jónak írják.

Best
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2011.02.07., hétf. 08:05
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Best »

denon-x4100 írta:
2020.08.23., vas. 19:58
Sziasztok!
Új processzort fogok beszerezni, most leginkább az Arcam AV40 az elsődleges jelöltem,
illetve a Lexicon MC10, de ez kifutó modell, erősen akciós jó áron ( jó hang, de elavult menü és külső. nincs wifi...).
Kérdésem, az új Arcam porciról van valakinek hiteles infója, a kezdeti hibákat mennyire oldották meg a
szoftverfrissítések?
A Marantz stabil és igényesen kidolgozott menürendszere után nehéz lesz megemészteni a felsoroltak elavult menüjét.
Az Arcam még az előző procik hibáit sem tudta megoldani szoftverfrissítésekkel.

Avatar
denon-x4100
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2014.12.02., kedd 09:25
Értékelés: 39
Tartózkodási hely: Budapest 4.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denon-x4100 »

Sziasztok!
Új processzort fogok beszerezni, most leginkább az Arcam AV40 az elsődleges jelöltem,
illetve a Lexicon MC10, de ez kifutó modell, erősen akciós jó áron ( jó hang, de elavult menü és külső. nincs wifi...).
Kérdésem, az új Arcam porciról van valakinek hiteles infója, a kezdeti hibákat mennyire oldották meg a
szoftverfrissítések?

bubazozirea
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.08.20., csüt. 12:46
Értékelés: 0

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bubazozirea »

Sziasztok
Most vettem egy Onkyo TX-SR500E erősítőt de sajnos nem tudtak hozzá magyar használati útmutatót adni.
Ha valakinek vagy ilyen és el tudná küldeni pdf-ben vagy bármilyen más formátumban esetleg egy linket ahonnan le tudnám tölteni magyarul nagyon örülnék neki. :)
Előre is köszönöm, Üdv
Robi

Avatar
Gombi45
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2015.02.24., kedd 07:54
Értékelés: 5

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Gombi45 »

Köszönöm, de ezzel kezdtem, egy szerelő szerint DTS chip, de neki nincs Denonhoz szoftvere! Így nem vállalja, ismertek valakit???

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”