Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Zeiss Loxia 35 és 50 - újszerű

Objektívek, hordtáskák, állványok
Lezárt
Avatar
sigi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 14:21
Értékelés: 19

Re: Zeiss Loxia 35 és 50 - újszerű

Hozzászólás Szerző: sigi »

a két lencse Budapesten található - de nem zárkozom el egy ksi autózástól, komoly szándék esetén

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Zeiss Loxia 35 és 50 - újszerű

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

sigi írta:
2020.08.28., pén. 10:45
sziasztok!
A cserebere topicban is hirdetem (fejhallgatóra cserélnék) - de természetesen KP is jól jön, abból meg tudok venni fejhallgatót :D

Banner.jpg
Banner.jpg (864.97 KiB) Megtekintve 149 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
sigi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 14:21
Értékelés: 19

Zeiss Loxia 35 és 50 - újszerű

Hozzászólás Szerző: sigi »

sziasztok!
A cserebere topicban is hirdetem (fejhallgatóra cserélnék) - de természetesen KP is jól jön, abból meg tudok venni fejhallgatót :D

Szóval újszerű, makulátlan állapotban eladó két Zeiss lencse Sony full frame gépekhez.

Minden tartozéka megvan, első hátsó sapka, napellenző, doboz.

A kettő együtt 360 ezerért vihető ... ez kb a 35-nek az ára, mintha az 50-est ajándékba lenne :)

Természetesen minden variációra nyitott vagyok, csak egyik megvétele, egyik csere, másik KP, értékegyeztetés össze vissza....

(a képen láthat Zeiss Distagon már nincs meg)
loxia.jpg
loxia.jpg (1.23 MiB) Megtekintve 152 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Fényképezőgépek, videokamerák és tartozékok (kínál-keres)”