Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Motoros topic motorosoknak

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Ma megszivatott (szó szerint) a motor. Vagy inkább magam.
Sorompó, alapjárat, egyszercsak megáll mint a szög. Nagy nehezen beröffen, megy, de rángat, minden baja van. M5, majd megkergetem hátha. Megy mint az ördög, de azért érzem, hogy valami nem jó.
Már szakmázok, karbi, trafó, kábel, jeladó? Mi a tök lehet?

És ekkor egy hirtelen ötlettől vezérelve, visszatoltam a szivatót. :D
Szerintem!

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

feket663 írta:
2020.09.12., szomb. 19:31
asebestyen írta:
2020.09.12., szomb. 17:51
Más...

A Yamaha kínál gyári futómű tuningot. Öhlins.
Hátsó gátló kedvezménnyel beszerelve ~200e

Előre 3 verziót vázoltak fel gyáriban, de jobban utánanézve, az csak 2.

1. Első villarugók cseréje Öhlins testsúlyra méretezettre, esetleg a villaolaj is. - ilyen verzió nincs valójában. ~50e
2. Öhlins 100-as szett. Ez jelenti az Öhlins első villarugókat, illetve új állítós kupakokat a teló tetejére, illetve a kupak és a rugó közti alátétet és csövet. Ezzel állítható rugóelőfeszítéses lenne elöl és egy jobb rugó lenne benne. ~100e
3. Csillapító patron és rugószett. Itt vannak a testsúlyra méretezett rugók (gyári helyére nem beépíthető magában) és a 2db 22mm-es cartridge. Így komolyabb rugók, állítható előfeszítés és oda-visszacsillapítás állítás lenne. ( Vinkler verzió :D ) ~300e

A teljes Öhlins tuning tehát ~500e Ft lenne. Ez már nem kevés pénz azért (nekem). Nem tudom van-e értelme. A hátsó gátló szerintem indokolt, nagyon szar a hátsó kerék kontaktja a talajjal, sokszor azért blokkol a hátsó kerék és kezd visszarúgni az ABS, mert a levegőben van a kerék. Persze ebből is vannak nem Öhlins, olcsóbb alternatívák is.

Egyenlőre a kanyarokat finomabban adom elő, mint eddig, az esés miatt. Először paráztam sokmindentől mikor visszaültem. Kb 800km-t mentem azóta, már sokkal jobb a helyzet, de még nem az, mint volt. Túrázós motorozáshoz megfelel a gyári futómű is bőven.
Wilbers is létezik szerintem, ott is a súlyodhoz tudod állíttatni már a legolcsóbb gátlót is (annak csak az előfeszítése állítható), de ha be van lőve hozzád, úgysem kell tekergetni. Előre meg egy progresszív rugó, azt jól van, 200 ezerből megúszható nagyjából.
Persze, meg Hyperpro is. Végülis mindet dícsérik a stock-hoz képest.
A Wilbers cuccokat ők forgalmazzák, igény esetén be is szerelik és hozzád is állítják: https://x-bike.hu/termekek/wilbers-tele ... re-szabva/
Még megkotlom... gondolkodik.gif
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

feket663 írta:
2020.09.12., szomb. 19:31
Wilbers is létezik szerintem, ott is a súlyodhoz tudod állíttatni már a legolcsóbb gátlót is (annak csak az előfeszítése állítható), de ha be van lőve hozzád, úgysem kell tekergetni. Előre meg egy progresszív rugó, azt jól van, 200 ezerből megúszható nagyjából.
Na a Wilbers rugót azt pont én is néztem, még a teló felújítás/karbantartás előtt. Kb 150euro a két progresszív rugó, és még pár juró a hozzávaló olaj...

https://www.louis.eu/artikel/wilbers-pr ... e76b34a6d6
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.09.12., szomb. 18:33
Nézd, én a Te motorodhoz kiscserkész vagyok....
Licitálhatunk itt napestig, hogy melyikünk a bénább.... :D ... én is csak azért nem estem még arcra vele, mert fosok tőle mint a pelikán... 31_1_21.gif
Rutinosabb vagy mint én, azt biztos... sajnos közel sem tudok annyit kétkeréken tölteni, mint szeretnék...
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
feket663
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 19:51
Értékelés: 216

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: feket663 »

asebestyen írta:
2020.09.12., szomb. 17:51
Más...

A Yamaha kínál gyári futómű tuningot. Öhlins.
Hátsó gátló kedvezménnyel beszerelve ~200e

Előre 3 verziót vázoltak fel gyáriban, de jobban utánanézve, az csak 2.

1. Első villarugók cseréje Öhlins testsúlyra méretezettre, esetleg a villaolaj is. - ilyen verzió nincs valójában. ~50e
2. Öhlins 100-as szett. Ez jelenti az Öhlins első villarugókat, illetve új állítós kupakokat a teló tetejére, illetve a kupak és a rugó közti alátétet és csövet. Ezzel állítható rugóelőfeszítéses lenne elöl és egy jobb rugó lenne benne. ~100e
3. Csillapító patron és rugószett. Itt vannak a testsúlyra méretezett rugók (gyári helyére nem beépíthető magában) és a 2db 22mm-es cartridge. Így komolyabb rugók, állítható előfeszítés és oda-visszacsillapítás állítás lenne. ( Vinkler verzió :D ) ~300e

A teljes Öhlins tuning tehát ~500e Ft lenne. Ez már nem kevés pénz azért (nekem). Nem tudom van-e értelme. A hátsó gátló szerintem indokolt, nagyon szar a hátsó kerék kontaktja a talajjal, sokszor azért blokkol a hátsó kerék és kezd visszarúgni az ABS, mert a levegőben van a kerék. Persze ebből is vannak nem Öhlins, olcsóbb alternatívák is.

Egyenlőre a kanyarokat finomabban adom elő, mint eddig, az esés miatt. Először paráztam sokmindentől mikor visszaültem. Kb 800km-t mentem azóta, már sokkal jobb a helyzet, de még nem az, mint volt. Túrázós motorozáshoz megfelel a gyári futómű is bőven.
Wilbers is létezik szerintem, ott is a súlyodhoz tudod állíttatni már a legolcsóbb gátlót is (annak csak az előfeszítése állítható), de ha be van lőve hozzád, úgysem kell tekergetni. Előre meg egy progresszív rugó, azt jól van, 200 ezerből megúszható nagyjából.
RPI4B-Allo BOSS V1.2, TPA3255, Canton CT1000

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.09.12., szomb. 18:08
Legközelebb már tényleg cserélünk egy kör erejéig... :rolleyes: ... én úgy vagyok vele, hogy jó az a gyári futómű, ha valami nem oké....akkor én vagyok a béna... :D
De tényleg...kíváncsi vagyok, hogy mit mondasz. Nekem érzésre kicsit túl feszes, de az nagyobb tempónál jól jön. A Buell-éhez képest meg ugyebár ég és föld... az már a felezővonalon áthajtva is kóvájog.... :D
Van az a gyári futómű, ami jó. :D Ez nem az, mindenki szerint a futómű a leggyengébb pontja. Persze a jobb futóműtől nem leszek jobb motoros, ezt aláírom. :D
Nézd, én a Te motorodhoz kiscserkész vagyok. Szégyen, nem szégyen, ez van. Ahhoz hogy a futóművét meg tudjam ítélni, olyat kéne mennem vele, amit elsőre biztos nem fogok. De jó eséllyel sokadjára se. El kéne finomodni hozzá, meg kéne szoknom, stb. De annak, hogy Te kipróbáld az enyémet, továbbra sincs akadálya. :)
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

Legközelebb már tényleg cserélünk egy kör erejéig... :rolleyes: ... én úgy vagyok vele, hogy jó az a gyári futómű, ha valami nem oké....akkor én vagyok a béna... :D
De tényleg...kíváncsi vagyok, hogy mit mondasz. Nekem érzésre kicsit túl feszes, de az nagyobb tempónál jól jön. A Buell-éhez képest meg ugyebár ég és föld... az már a felezővonalon áthajtva is kóvájog.... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Más...

A Yamaha kínál gyári futómű tuningot. Öhlins.
Hátsó gátló kedvezménnyel beszerelve ~200e

Előre 3 verziót vázoltak fel gyáriban, de jobban utánanézve, az csak 2.

1. Első villarugók cseréje Öhlins testsúlyra méretezettre, esetleg a villaolaj is. - ilyen verzió nincs valójában. ~50e
2. Öhlins 100-as szett. Ez jelenti az Öhlins első villarugókat, illetve új állítós kupakokat a teló tetejére, illetve a kupak és a rugó közti alátétet és csövet. Ezzel állítható rugóelőfeszítéses lenne elöl és egy jobb rugó lenne benne. ~100e
3. Csillapító patron és rugószett. Itt vannak a testsúlyra méretezett rugók (gyári helyére nem beépíthető magában) és a 2db 22mm-es cartridge. Így komolyabb rugók, állítható előfeszítés és oda-visszacsillapítás állítás lenne. ( Vinkler verzió :D ) ~300e

A teljes Öhlins tuning tehát ~500e Ft lenne. Ez már nem kevés pénz azért (nekem). Nem tudom van-e értelme. A hátsó gátló szerintem indokolt, nagyon szar a hátsó kerék kontaktja a talajjal, sokszor azért blokkol a hátsó kerék és kezd visszarúgni az ABS, mert a levegőben van a kerék. Persze ebből is vannak nem Öhlins, olcsóbb alternatívák is.

Egyenlőre a kanyarokat finomabban adom elő, mint eddig, az esés miatt. Először paráztam sokmindentől mikor visszaültem. Kb 800km-t mentem azóta, már sokkal jobb a helyzet, de még nem az, mint volt. Túrázós motorozáshoz megfelel a gyári futómű is bőven.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Ma elmentem megvizslatni az Alcsútdoboz - Etyek között épülő új utat, igazából nem új, hanem felújított. Kb 95% van kész, még ici-pici részen hiányzik az aszfalt felső rétege és a felfestések. Nagyon szép környezetben van ésvannak benne kanyarok is meg föl-le, minden. :)

Csákváron megálltam a rehab kórház parkjában, felmértem hova kerülök majd, ha jobban összetöröm magam :D :
Csákvár.jpg
Csákvár.jpg (5.21 MiB) Megtekintve 1039 alkalommal
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

Dodor elvesztette a Morini-szűzességét..... :D ...úgy tűnik jól esett neki.... :rolleyes:

https://www.facebook.com/Dodorshow/vide ... 3991916891
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.09.04., pén. 12:23
violin írta:
2020.09.04., pén. 12:21
asebestyen írta:
2020.09.04., pén. 12:06
Kész.jpg
:tutiok: ...most már vigyázzatok egymásra! :rolleyes:
Ő szegény nem tehet semmiről, nekem osztotta az élet. :rolleyes:
:D A sors keze.... :rolleyes: ... de ezek szerint egymásnak vagytok rendelve!
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2020.09.04., pén. 12:21
asebestyen írta:
2020.09.04., pén. 12:06
Kész.jpg
:tutiok: ...most már vigyázzatok egymásra! :rolleyes:
Ő szegény nem tehet semmiről, nekem osztotta az élet. :rolleyes:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2020.09.04., pén. 12:06
Kész.jpg
:tutiok: ...most már vigyázzatok egymásra! :rolleyes:
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Kész.jpg
Kész.jpg (217.85 KiB) Megtekintve 1075 alkalommal
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

asebestyen írta:
2020.08.31., hétf. 14:09
No, az anyagi kár nem jelentős, de legalább van. :D Az anyag 196.000.- Ft. Elvileg a héten meg is lesz. A dobozt nem cseréltetem ki, hogy ,indig emlékeztessen, de minden más ami karcos vagy hajlott, az csere.
És a ruházat, hogy nézett ki? Otthon nem ijedtek meg nagyon a látványtól? :rolleyes: (szerintem nálunk egy ilyen után a zasszony nem engedné el a gyerekeket,pedig tényleg ügyes voltál :smile53: )

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

No, az anyagi kár nem jelentős, de legalább van. :D Az anyag 196.000.- Ft. Elvileg a héten meg is lesz. A dobozt nem cseréltetem ki, hogy ,indig emlékeztessen, de minden más ami karcos vagy hajlott, az csere.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

3 év közös motorozás kihagyása után mi is gurultunk egy picit a feleségemmel. Manó leadva, nyugis gurulás, egy ebéd, egy gyorsrandi. :tutiok: dejóvót
Szerintem!

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Az enyémen kívül még egy gsf750, és egy vstorm 650 volt. Így a legkisebbhez igazodva 100 körül volt az átlag, a max pedig 130.
Nézelődni mentünk.
Hazafelé az autópálya már más kérdés, ott picit elszaladt a ménes.
10 óra volt az út.

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

AAttila írta:
2020.08.30., vas. 21:28
Bodoraudio írta:
2020.08.30., vas. 20:44
Én ma megjártam a tátrát.
Csodálatos 700Km volt.
Szép túra lehetett, csak rövid. :rolleyes: Neked ez ebéddel,fotózással is csak 4 óra ;peace;
Mindegy...a tájat úgysem látja menet közben.... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Bodoraudio írta:
2020.08.30., vas. 20:44
Én ma megjártam a tátrát.
Csodálatos 700Km volt.
Szép túra lehetett, csak rövid. :rolleyes: Neked ez ebéddel,fotózással is csak 4 óra ;peace;

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Én ma megjártam a tátrát.
Csodálatos 700Km volt.
Csatolmányok
IMG_20200830_133114.jpg
IMG_20200830_133114.jpg (2.57 MiB) Megtekintve 1255 alkalommal
IMG_20200830_120221.jpg
IMG_20200830_120221.jpg (1.51 MiB) Megtekintve 1255 alkalommal
IMG_20200830_114411.jpg
IMG_20200830_114411.jpg (2.11 MiB) Megtekintve 1255 alkalommal

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: avl2 »

asebestyen írta:
2020.08.30., vas. 09:31
...Egyenlőre fejben nem tudok mit kezdeni azzal, hogy úgy érzem, hogy ezt 20 év gyakorlás után se tudtam volna megoldani. És innen adódik a kérdés, hogy akkor hogyan tovább? ...
mindenkinek barmiben lehet / van határ
számos autóversenyzöre, motorversenyzöre, kerékpárversenyzöre gondolhatunk - "esnek kelnek" ..pedig nyilván nem kevés gyakorlatuk van és jópár esetet láthatunk, amit parádésan megfognak, amikre nekünk valószínü esélyünk sem lenne

mindig lesz olyan, amit akármennyi gyakorlással sem tudunk megcsinálni, a mi köznapi eseteinkben nem is tudjuk (elegendö ismeret hiányában) meg sosem, hogy vajon XY aki Z éve profi ebben, meg tudta volna-e fogni, azaz "csak" tehetség és/vagy gyakorlottság kérdése e, vagy akkor ott a fizika ennyit engedett volna bárkinek

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

asebestyen írta:
2020.08.30., vas. 09:31
Egyenlőre fejben nem tudok mit kezdeni azzal, hogy úgy érzem, hogy ezt 20 év gyakorlás után se tudtam volna megoldani. És innen adódik a kérdés, hogy akkor hogyan tovább? Bocsánat ezekért a hangosan gondolkozásokért! :rolleyes:
Sajnálom, hogy eldobtad a vasat...de ezen kár törpölnöd.Ahogyan leírtad - így abszolúte nem motoros emberként - nekem úgy tűnik, hogy egy olyan szituban találtad magad, amit egy rutinos rider sem biztos, hogy kapásból megoldott volna.Sajnos ez van, tedd túl magad rajta és ha kész a gép gurulj tovább. :car-motor:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5855
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Az igazság az, én a szerpentineken való kanyargást élvezem egyedül a motorozásban, se a gyorsulás, se a magas sebesség nem hoz lázba, a túrázás meg végképp nem. Ha ezt a kanyargást csak gyök2-vel tehetem, inkább el se indulok és a motor maga is okafogyottá válik, hisz ezért vettem. Mocskos sokat gyakoroltam, lassan felépítve, szépen, hogy technikailag ne legyek legalább nagyon szar. Egyenlőre fejben nem tudok mit kezdeni azzal, hogy úgy érzem, hogy ezt 20 év gyakorlás után se tudtam volna megoldani. És innen adódik a kérdés, hogy akkor hogyan tovább? Bocsánat ezekért a hangosan gondolkozásokért! :rolleyes:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Motoros topic motorosoknak

Hozzászólás Szerző: avl2 »

AAttila írta:
2020.08.29., szomb. 17:09
Sajnálom, de én meg megdicsérlek...
én is
sajnos könnyen történhet sokféle baj
de tudjuk ezeket értékelni, tudjuk a prioritásokat (ember vs. cucc), akár hálát is lehet adni !!
bölcsességben gyarapodós megemésztést, feldolgozást, továbblépést kívánok ! (lehet a lányodnak is sokat számít ez/ az ilyen eset !!)

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”