Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

T+A Criterion T160E

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

T. Kattila70 "a hirdető "reklamált", hogy nem veszi meg senki"
Itt valamit nagyon félreértettél.A hirdető én vagyok, és nem reklamáltam!
Csupán Cannonball "te sem ezt a példányt vetted meg, nyilván okkal" hozzászólására írtam, hogy nem tudok vásárlást kizáró okról. Majd Cannonball kioktatott (árazás, lelkiismeretes csomagolás...) olyan stílusban (játszadozol, hirdetgeted), amire nem kívántam reagálni, de sajnos ez a téma már nem a hirdetett hangfalról szól, így zárom.

Hovanszki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2019.03.13., szer. 06:13
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Budapest

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: Hovanszki »

Kattila70 írta:
2020.11.05., csüt. 08:49
A kereskedelem alapvetése a 3P, amiből itt a termék fix, a hely nem különben, tehát az ár az ami az értékesítés sebességét fogja meghatározni.
Azért ez elég leegyszerűsítő vélemény, a világ ettől talán bonyolultabban működik. Az ár fontos lehet egy kezdő hifistának, de nem egy haladó hifistának, aki esetleg hosszabb távra szeretne hangfalat. Neki fontosabb lesz a feleség faktor, a hangfal színe, a hangfal mérete, dizájnja és ehhez képest a saját lehallgatási területének nagysága (amit ez hangfal akár agyon is nyomhat), a saját erősítőjéhez való illeszkedés (ha pl. tart attól, hogy nem tudja meghajtani egy gyengébb erősítővel és nem akar újat venni) és még oly sok minden más. Házimozisoknál például eleve kiesik ez a hangfal, mert praktikusan nem találni hozzá illő centert. Szóval a hangfal ára inkább csak érzelmi kérdés (jó áron veszek vagy rossz áron?), semmi több. Rendszeres gyakorlat itt a fórumon, hogy valaki akciót hirdet rövid időre, szóval én ezt nem tekinteném ellenséges eladói magatartásnak. Majd eljön az a vevő, akinél az összes szempont klappolni fog. :napsut:

Kattila70
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.12.12., csüt. 08:58
Értékelés: 3

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: Kattila70 »

Kedves vájtfül:-)!
A kereskedelem alapvetése a 3P, amiből itt a termék fix, a hely nem különben, tehát az ár az ami az értékesítés sebességét fogja meghatározni. Ha az ember eladni akar, akkor a piaci és a beszerzési ár között határozza meg az árat (ahpogy én is tettem anno a "világosabbnál":)), ellenkező esetben ha alacsony az ár veszteséget generál, ha magas, akkor pedig hosszúra nyúló eladási időt, ami szintén veszteség. A jelenlegi kialakult és egyébként hasznosnak vélt konverzus abból fakadt, hogy a hirdető "reklamált", hogy nem veszi meg senki, aminek oka van, mégpedig az, hogy mindig lesz más ami elérhetőbb árú, ugyan nem ugyanaz, de hasonló és a vevő spórol nem ritkán 50-70e Ft-ot, ami jelen kialakult gazdasági helyzetben erős motiváció. Biztos van ellenvélemény, ami egyensúlyban tartja a világot, de a tények vitathatatlanok, mégpedig, hogy ez a két amúgy kitűnő hangfal csoda még mindig nem cserélt gazdát. A lényeg az egészből, hogy akinek kell ez a nagyszerű hangforrás, tegyen rá ellenajánlatot pénztárcájához mérten és tuti meg fogtok egyezni ha eladó a cucc. Én, ha újból szeretnék egy ilyet, akkor ezt tenném, mint ahogy a világos esetében is tettem, legnagyobb örömömre és meg is egyeztem az akkori eladóval.
Vegyétek ezeket meg, nem lesz mindig minden sarkon elérhető és egyre ritkább lesz az ilyen nem buherált állapotú eredeti hangfal!!!!:)

Avatar
vájtfül:-)
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015.02.26., csüt. 02:06
Értékelés: 47

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: vájtfül:-) »

Nincs baj az árral, az a világosabb volt túlontúl olcsón kínálva. Azt meg ne várja el senki, hogy mindig a legolcsóbb/legalkalmibb vételek legyenek onnantól alapul véve. Amúgy ez is nagyon szép állapotúnak látszik.
Én bő két hónapja vettem egy TMR160-ast; ha az valamiért meghiúsult volna, akkor ez lett volna a soron következő.
El fog ez kelni ezen az áron. Én sem gondolom, hogy ennyiért jobbat lehetne találni.
Az eladási ár hullámoztatása viszont tud unszimpatikus lenni, főleg ha a már említett szóba sem jöhet.

Kattila70
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.12.12., csüt. 08:58
Értékelés: 3

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: Kattila70 »

Üdv, khm a 2-ből az egyik T+160E eladó én voltam idén :),ennél lényegesen olcsóbban és cca. 2*200km-t!!! utaztak érte márciusban. Az én eladott hangfalam gyűjtői példány volt hiba nélkül, ugyanakkor "fa" színű volt, most nem jut eszembe a fa színének típusa, bocs, kövezzetek meg:).
Szerintem a piaci viszonyokat (kereslet és kínálat, árak, stb.) figyelembe véve ennek a reális ára lényegesen alacsonyabb és itt nem 20 ezerre gondolok, mint ahogy hirdetve van. Ha el akarod adni, akkor ezen sajnos el kell gondolkodnod, ha meg nem, akkor hirdeted így, én pedig mindig megnézem, de szinte mindig, mert szép, mindig az én régim jut eszembe, amit most más élvez, de ez így van jól!:) Amúgy meg egyszer jó sokára megjöhet az, aki kifizeti ez csak kicsit olcsóbban mint hirdeted, csak ki kell várni. Döntés, mint minden az üzletben.
Szerintem azzal, hogy hol van jelenleg ez a két gyönyörűséges T+160 nincs gond, mert aki ilyet szeretne, az a boltban nem tudja megvenni, csak itt, ergo elmegy érte Timbuktuba is, nemhogy Bajára és eszik mellé egy jó halászlevet is. Ugye?!
Sok sikert, jó hangfalak, vegyétek, vigyétek, hallgassátok!!!!!, földön nincs párja, nekem volt és mindig emlékezni fogok rá, csak én más zenében utazom ezért eladtam, de volt és milyen jó volt!!!!, én csinálom a zenét, nem hallgatom :)!!
Hello mindenkinek!

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Nem volt semmiféle vásárlást kizáró ok. Legfeljebb okok, ami miatt több, mint fél éve nem tudod eladni:

--Az ország déli felén vagy (nyilván ez csak adottság, de tényező), postázni meg nem egyszerű, bár nem kizárt, csak rajtad áll milyen lelkiismeretesen csomagolsz.

--lehet, nem megfelelő áron adod, az árral is játszadozol le-fel, ráadásul pár százalékokkal ami lehet nem túl szimpatikus egyeseknek.

--ha saját bevallásod szerint sem nézte meg fél év alatt senki, akkor érdemes lenne elgondolkozni ezen a második bekezdésen. 2 ilyen párat adtak el, mióta hirdeted.

Sajnos ha a fórumon hirdetsz, ott marad örökre, nyomon követhető, és ha valamit huzamosabb ideje szinte azonos áron akarnak eladni, akkor drasztikusan csökken az eladás esélye. Nálad ez még nem extrém, van olyan, aki 4 éve árul valamit azonos áron...gyakorlatilag 0 eséllyel.

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

T. fórumtársak!
Cannonball a hirdetett hangfalamról vásárlást kizáró okot sugall:
"te sem ezt a példányt vetted meg, nyilván okkal. Pedig Augusztusban már bőven hirdetgetve volt..."
Ilyenről nem tudok. Mióta hirdetem, senki nem nézte meg.
Ha Turhoval szeretne vitázni, azt se ebben az adás-vétel témában tegye! Legyen itt a főszerep egy T160E-é! Köszönöm!

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Köszönjük, Emese :-)
Ezek szerint te sem ezt a példányt vetted meg, nyilván okkal. Pedig Augusztusban már bőven hirdetgetve volt, mint azóta másik ilyen is itt-ott, amik el is keltek. Biztos máshol, más színben, más paraméterekkel...

Online
Avatar
turho
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.12.13., vas. 08:24
Értékelés: 42
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: turho »

Vicc, mennyi marhaságot megvesznek itt a fórumon, ez meg még nem kelt el. Augusztus eleje óta hallgatom az ikertestvérét, és még mindig keresem az állam. Ha elférne, úgy állnék, megvenném még tartaléknak is. Már anno is lenyűgöző volt, csak elérhetetlen.... Hihetetlen, mekkora térrel, finomsággal, mekkorát zenél. Nálam megy pedig kemény rocktól Rachmaninovig minden....
Félre ne értsen senki, de az ár-érték aránya ennek a dobozpárnak az egyik legjobb, az itt hirdetett holmik között. Ilyen felnőtt hangzást, ilyen középtartománnyal nehéz felmutatni.
Bocs hogy írtam, nem ismerem a tulajt, de néha fogom a fejem, miket adnak-vesznek itt milyen pénzekért.
Ha ennél jobbat szeretnék valaha, az pl. egy T230.
ACR ISOSTATIC RP-400, 2X ClassdAudio SDS470C upgraded (biamp) , ACR RP 300 hangfalak ELADÓ!!! SMSL M300 mk2 AK4497 DAC, és nagy zeneszeretet

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

260e Ft.

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

Ár: 270e Ft.
Csatolmányok
PXL_20200926_163901232_2.jpg
PXL_20200926_163901232_2.jpg (154.05 KiB) Megtekintve 3931 alkalommal
PXL_20200926_162839236.jpg
PXL_20200926_162839236.jpg (220.78 KiB) Megtekintve 3931 alkalommal
PXL_20200926_161853493.jpg
PXL_20200926_161853493.jpg (226.69 KiB) Megtekintve 3931 alkalommal

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

250e Ft.

Avatar
Cloud Strife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2019.08.07., szer. 00:27
Értékelés: 35

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: Cloud Strife »

tapaizo írta:
2020.10.02., pén. 14:56
Cloud Strife írta:
2020.10.02., pén. 14:40
tapaizo írta:
2020.10.02., pén. 11:43
Csak kp. jöhet szóba?
Megvan adva telefonos elérhetőség, miért nem hívod fel és kérdezed meg gondolkodik.gif
Talán azért, mert ez egy nyilvános fórum, és mint ilyen arra hivatott, hogy kérdéseket tegyünk fel.
Aha oké, van aki felteszi a hirdetést és hetekig hónapokig nem néz fel ide utána, talán azért ad telefonos elérhetőséget, gondolom... bocsánat,hogy segíteni akartam, nem fog többet előfordulni :tutiok:

Avatar
tapaizo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013.12.27., pén. 12:56
Értékelés: 48

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: tapaizo »

Cloud Strife írta:
2020.10.02., pén. 14:40
tapaizo írta:
2020.10.02., pén. 11:43
Csak kp. jöhet szóba?
Megvan adva telefonos elérhetőség, miért nem hívod fel és kérdezed meg gondolkodik.gif
Talán azért, mert ez egy nyilvános fórum, és mint ilyen arra hivatott, hogy kérdéseket tegyünk fel.

Avatar
Cloud Strife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2019.08.07., szer. 00:27
Értékelés: 35

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: Cloud Strife »

tapaizo írta:
2020.10.02., pén. 11:43
Csak kp. jöhet szóba?
Megvan adva telefonos elérhetőség, miért nem hívod fel és kérdezed meg gondolkodik.gif

Avatar
tapaizo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013.12.27., pén. 12:56
Értékelés: 48

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: tapaizo »

Csak kp. jöhet szóba?

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

250e Ft.

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

Akció: 250e Ft.

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

Akció vége. Ára: 270e ft. Versenytársat a használt 500e-ig, nem az új 500e-ig kategóriában kell keresni szerintem. Nem javaslom az "öntapadó matricázást".

Online
Avatar
turho
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.12.13., vas. 08:24
Értékelés: 42
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: turho »

magica írta:
2020.08.15., szomb. 17:13
turho írta:
2020.07.14., kedd 16:00
Köszi!
Jól néznek ki, de rájöttem, hogy nem akarok feketét még egyszer, se zongoralakk kivitelt.
Reménykedem, felbukkan egy fautánzatú világosabb példány.
Azért egy nagy up! 👍

Bocsi nem akarok nagyon beleszolni,de fillérekböl megváltoztathatod a külsejét öntapados matricával és ha megunod akár évente cserélheted ! Amugy jo kis sugárzok vigyétek bátran !
Lett egy pár, mogyorószínben, és 300-ért se adnám oda. Amúgy megvettem volna ezt. Nem hazudik, aki áradozik róla. Ez egy különleges hangdoboz(pár). Én elég széles skálán hallgatok zenét, de a legtöbb műfajon bámulatosat produkálnak. Ilyen élet, tér, dimenzió kevés termékben van. Ha lenne fél millióm, bajban lennék, mit vegyek pl újonnan, ami ezt a megszólalást hozza. Nem ismerem az eladót, csak reagáltam.
ACR ISOSTATIC RP-400, 2X ClassdAudio SDS470C upgraded (biamp) , ACR RP 300 hangfalak ELADÓ!!! SMSL M300 mk2 AK4497 DAC, és nagy zeneszeretet

Avatar
magica
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2011.12.10., szomb. 13:23
Értékelés: 51

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: magica »

turho írta:
2020.07.14., kedd 16:00
Köszi!
Jól néznek ki, de rájöttem, hogy nem akarok feketét még egyszer, se zongoralakk kivitelt.
Reménykedem, felbukkan egy fautánzatú világosabb példány.
Azért egy nagy up! 👍
Bocsi nem akarok nagyon beleszolni,de fillérekböl megváltoztathatod a külsejét öntapados matricával és ha megunod akár évente cserélheted ! Amugy jo kis sugárzok vigyétek bátran !

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

Akció: 250e ft.

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

Fekete T+A Criterion T160E eladó!

Online
Avatar
turho
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.12.13., vas. 08:24
Értékelés: 42
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: turho »

Köszi!
Jól néznek ki, de rájöttem, hogy nem akarok feketét még egyszer, se zongoralakk kivitelt.
Reménykedem, felbukkan egy fautánzatú világosabb példány.
Azért egy nagy up! 👍
ACR ISOSTATIC RP-400, 2X ClassdAudio SDS470C upgraded (biamp) , ACR RP 300 hangfalak ELADÓ!!! SMSL M300 mk2 AK4497 DAC, és nagy zeneszeretet

Avatar
foki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2016.09.09., pén. 08:33
Értékelés: 21

Re: T+A Criterion T160E

Hozzászólás Szerző: foki »

:smile32:

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”