Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Kíváncsi lennék a fórum teljes anyaga mekkora helyet foglal, és abból mennyi a képek mérete összesen? Nyilván előbb-utóbb kamionnyi szerver kellene a tárolásához, tehát érthető ha a tulajdonos valahogy kordában tartja ezt.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Korábban volt szó az eltűnt képekről.

Nem emlékszem mikortól visszafelé semmiféle kép nem maradt meg.
Azok sehogy sem visszaállíthatók?

(Így a fórum élvezeti értékeromlik valamelyest, egy rakás anyag volt korábbról. Másrészt ugye nyilván ez nem egy GDPR kompatibilis hiba lehet)
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Ne is aggódj, ki is léptem minden FB csoportból, mint űzött nyúl a bokorból. Az idegrendszerem többet ér. Való igaz, itt általában korrekt dolgok bukkannak fel, csak ritkán, ha behatárolt, amit keresel.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

cannonball írta:
2020.10.09., pén. 12:21
Mondjuk én vettem már Vaterkás "nagyneppertől" jó cuccot jó áron nem is egyszer. Legalább ők tudják mit árulnak, milyen állapotban, korrektül csomagolja, postázza...
Nem úgy, mint a fészen, ahol már eleve olvasni-írni sem tudnak az emberek, bármely csoportban megjelenik egyszer csak egy "aranyszőrű póni" hirdetés, ha rákérdezel miért, akkor meg te vagy a köcsög...
Az értékesítés csúcsa a "fellelt állapot", meg az "1 éve még működött" kategória, főleg mikor egy faék egyszerűségű dolgot hirdet, amit mondjuk csak be kellene dugni a konnektorba, és bekapcsolni, hogy szól-e? Ja, ha nincs áram a lakásban...
:) Fogalmam sincs, mi visz téged ilyen szintű zavarosságban halászásra. A facebooki szint nem legitimálja a vaterkásat. S persze, mindig van kivétel, de én meg azt mondom, hogy a legnyugodtabban még mindig innen válogatok (na meg az e-bay-ről). Semmi olyat nem árulnak nepperek, ami kihagyhatatlan volna vagy máskor szembe ne jönne, így kokettálásra igényt, szükséget nem érzek. Te se strapáld magad.

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Mondjuk én vettem már Vaterkás "nagyneppertől" jó cuccot jó áron nem is egyszer. Legalább ők tudják mit árulnak, milyen állapotban, korrektül csomagolja, postázza...
Nem úgy, mint a fészen, ahol már eleve olvasni-írni sem tudnak az emberek, bármely csoportban megjelenik egyszer csak egy "aranyszőrű póni" hirdetés, ha rákérdezel miért, akkor meg te vagy a köcsög...
Az értékesítés csúcsa a "fellelt állapot", meg az "1 éve még működött" kategória, főleg mikor egy faék egyszerűségű dolgot hirdet, amit mondjuk csak be kellene dugni a konnektorba, és bekapcsolni, hogy szól-e? Ja, ha nincs áram a lakásban...

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

Jó, jó, de azért vannak átmenetek. Nyilván gusztustalan, mikor látod, hogy valamit valahol X-ért eladtak, másnap meg itt megjelenik 2X-ért. De ha vettél valamit jó áron ami mégsem jött be ne kelljen már még olcsóbban eladnod, hogy megtartsd a hiperkorrekt juzer imédzsét... Beletetted az idődet hogy megtaláld, esetleg elhoztad a világ végéről, lepucoltad, stb.
Persze, nem is erről beszélek. Volt már, hogy jófejségből - meg mert sérültként nem lett volna pofám többért adni a komponenst, de tényleg - jó áron adtam, többért fel lett téve aztán. Nem állítom, hogy jól esett, de élesen elkülönül a nepperkedés jelenségétől. A nepper vaterás szókinccsel és jellemmel bír. Ami ide meg ugye nem való. Attól, hogy a facebook átvette a hatalmat, nem szükséges itt lentebb adni a színvonalat.

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

venomer írta:
2020.10.09., pén. 11:53
robi20064 írta:
2020.10.08., csüt. 11:17
cannonball írta:
2020.10.08., csüt. 10:53
Az adás-vétel topikokban limitálni kellene a lehetséges megújítások számát. Nem normális, hogy egyesek évek óta hirdetnek változatlan, és sokszor túlzó áron egyes darabokat. ha mondjuk 20 megújítás lenne a limit, és utána nem lehetne azt a terméket újra feltenni, mindenki elgondolkozna, hogy mikor újít, és milyen ütemben csökkenti az árat.
Igazabol nem csak ezt kellene limitalni, hanem az egy honapban letrehozhato uj hirdetesek szamat is. Talan kevesebb lenne a nepper.
Értelmetlen politikai korrektségből eleve mellélövöldözős, értelmetlen finomkodás. Bőven jól látszik, ki a nepper. Vállalja fel a vezetőség, ha nepperkedni lehet. Ha meg nem lehet, ne engedje. Köztes bohóckodás nem frankó. Régen nyoma sem volt neppernek itt.
Jó, jó, de azért vannak átmenetek. Nyilván gusztustalan, mikor látod, hogy valamit valahol X-ért eladtak, másnap meg itt megjelenik 2X-ért. De ha vettél valamit jó áron ami mégsem jött be ne kelljen már még olcsóbban eladnod, hogy megtartsd a hiperkorrekt juzer imédzsét... Beletetted az idődet hogy megtaláld, esetleg elhoztad a világ végéről, lepucoltad, stb.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

robi20064 írta:
2020.10.08., csüt. 11:17
cannonball írta:
2020.10.08., csüt. 10:53
Az adás-vétel topikokban limitálni kellene a lehetséges megújítások számát. Nem normális, hogy egyesek évek óta hirdetnek változatlan, és sokszor túlzó áron egyes darabokat. ha mondjuk 20 megújítás lenne a limit, és utána nem lehetne azt a terméket újra feltenni, mindenki elgondolkozna, hogy mikor újít, és milyen ütemben csökkenti az árat.
Igazabol nem csak ezt kellene limitalni, hanem az egy honapban letrehozhato uj hirdetesek szamat is. Talan kevesebb lenne a nepper.
Értelmetlen politikai korrektségből eleve mellélövöldözős, értelmetlen finomkodás. Bőven jól látszik, ki a nepper. Vállalja fel a vezetőség, ha nepperkedni lehet. Ha meg nem lehet, ne engedje. Köztes bohóckodás nem frankó. Régen nyoma sem volt neppernek itt.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

Nem szabad semmire igényt formálni és máris a Nirvanában van az ember. Hát még ennyit sem tudtok? Cserébe nem kell a csúnya, idegesítő user szerepét sem magunkra ölteni. Belefáradni ér.

Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Az adás-vétel topikokban limitálni kellene a lehetséges megújítások számát. Nem normális, hogy egyesek évek óta hirdetnek változatlan, és sokszor túlzó áron egyes darabokat. ha mondjuk 20 megújítás lenne a limit, és utána nem lehetne azt a terméket újra feltenni, mindenki elgondolkozna, hogy mikor újít, és milyen ütemben csökkenti az árat.

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Javaslom keress meg egy moderátort, zárjátok le a régi témát és mozgassátok a 2018 utániakat egy új témába

Avatar
fakopáncs
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.02.23., csüt. 11:09
Értékelés: 981

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: fakopáncs »

csandaz írta:
2020.10.08., csüt. 09:52
Elárvult csatolmányokat töröltem nem régen mert nagyon sok volt... de azok nem is jelenhettek meg a témádban, mert hát "árvák" nem tartoznak hozzászóláshoz.

Nem lehet megnézni, hogy ott volt e vagy nem

Sajnálom ezzel nem lehet mittenni, csatolmány ami ezen motor előtt volt arra nincs garancia, hogy megmarad
Nem értem mit jelent az elárvult csatolmány,de akkor így jártam. Akkor az összes beírás is törölhető a topikból, képek nélkül értelmetlen minden hozzászólás.

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Elárvult csatolmányokat töröltem nem régen mert nagyon sok volt... de azok nem is jelenhettek meg a témádban, mert hát "árvák" nem tartoznak hozzászóláshoz.

Nem lehet megnézni, hogy ott volt e vagy nem

Sajnálom ezzel nem lehet mittenni, csatolmány ami ezen motor előtt volt arra nincs garancia, hogy megmarad

Avatar
fakopáncs
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.02.23., csüt. 11:09
Értékelés: 981

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: fakopáncs »

csandaz írta:
2020.10.08., csüt. 06:06
fakopáncs írta:
2020.10.07., szer. 18:44
Arra lehetne választ kapni mi lett a Fakopáncs dobozai topikban lévő régebbi képekkel? Minden eltűnt.
2018 közepén költözött az oldal új helyre és új rendszerbe, amik előtte voltak képek, nincs rá garancia, hogy megmaradtak.
Még azelőtt is volt egy nagy költözés, nem tudom mikor, akkor még nem én kezeltem az oldalt.
A 2018-as költözéskor be lettek tömörítve a képek vagy valamiért kisebbek lettek.
A képek eltűnése a hetekben történhetett. Más topikoknál nem láttam ilyet.

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

fakopáncs írta:
2020.10.07., szer. 18:44
Arra lehetne választ kapni mi lett a Fakopáncs dobozai topikban lévő régebbi képekkel? Minden eltűnt.
2018 közepén költözött az oldal új helyre és új rendszerbe, amik előtte voltak képek, nincs rá garancia, hogy megmaradtak.
Még azelőtt is volt egy nagy költözés, nem tudom mikor, akkor még nem én kezeltem az oldalt.

Avatar
fakopáncs
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012.02.23., csüt. 11:09
Értékelés: 981

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: fakopáncs »

Arra lehetne választ kapni mi lett a Fakopáncs dobozai topikban lévő régebbi képekkel? Minden eltűnt.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: R.G. »

csandaz írta:
2020.10.05., hétf. 06:14
Sajnos a közelembe senkinek nincs Apple terméke, azzal nem tudom kipróbálni.

De több fajta böngészőben, több android verzión is próbáltam már hogy bejelentkezve marad e és nekem egyiken se léptetett ki a 24 órán belül.
Vegyesen admin felhasználó és mezei felhasználó. Ami még variálva volt, hogy volt wifis is és mobilnetes próba is.
Érdekesség és eltérés a 8-as android volt egyedül, ami 2 nap után léptetett ki Firefox-ban

Android 7.1.1 Chrome, Firefox, Opera és beépített böngésző
Android 8 Chrome, Firefox, Opera és beépített böngésző
Android 9 + MIUI11 Chrome, Firefox, Opera és beépített böngésző

Asztali rendszer ugyanúgy mindhárom böngészővel több gépen. Hálózaton belül és kívül is.

Semmilyen takarító program cCleaner és társai.
Nem sok mindent szoktam a telefonra telepíteni

Sajnos ezzel nem tudok több időt tölteni, amíg nem tudom reprodukálni a hibát, addig nem tudom kijavítani

Javaslom a cache-elések és egyéb gyorsítótárazás kikapcsolását, ha mobil adatotok megengedi és a takarító programok finomhangolását, vagy használatuk ritkítását.
Mert olyat viszont láttam telefonon egyszer chrome-ban, hogy bejelentkeztem, elmentem egy oldalra és mintha nem lettem volna bejelentkezve, mert a cache-ben a bejelentkezés nélküli oldal volt eltárolva. Újratöltéskor megvolt a bejelentkezés.
(Ezt már többen jelezték a Google felé és tudnak róla, hogy a cache egy kicsit agresszív is tud lenni)
azért köszönjük
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: avl2 »

R.G. írta:
2020.10.03., szomb. 08:22
...Jelezni szeretnem, hogy kb 4-5 napja telefonnal bejelentkezve kidob surun. ...
wittao írta:
2020.10.03., szomb. 10:00
Nalam Safari iOS es macOS detto mostanaban.
csandaz írta:
2020.10.05., hétf. 06:14
Sajnos a közelembe senkinek nincs Apple terméke, azzal nem tudom kipróbálni.

De több fajta böngészőben, több android verzión is próbáltam már hogy bejelentkezve marad e és nekem egyiken se léptetett ki a 24 órán belül....
nekem ceges felügyeletü laptop (DELL, Chrome-mal) es ceges felügyeletü iphone SE 2016-os: egyik sem dobal ki, csak 24 ora mulva, az elmult napokban is igy volt

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Sajnos a közelembe senkinek nincs Apple terméke, azzal nem tudom kipróbálni.

De több fajta böngészőben, több android verzión is próbáltam már hogy bejelentkezve marad e és nekem egyiken se léptetett ki a 24 órán belül.
Vegyesen admin felhasználó és mezei felhasználó. Ami még variálva volt, hogy volt wifis is és mobilnetes próba is.
Érdekesség és eltérés a 8-as android volt egyedül, ami 2 nap után léptetett ki Firefox-ban

Android 7.1.1 Chrome, Firefox, Opera és beépített böngésző
Android 8 Chrome, Firefox, Opera és beépített böngésző
Android 9 + MIUI11 Chrome, Firefox, Opera és beépített böngésző

Asztali rendszer ugyanúgy mindhárom böngészővel több gépen. Hálózaton belül és kívül is.

Semmilyen takarító program cCleaner és társai.
Nem sok mindent szoktam a telefonra telepíteni

Sajnos ezzel nem tudok több időt tölteni, amíg nem tudom reprodukálni a hibát, addig nem tudom kijavítani

Javaslom a cache-elések és egyéb gyorsítótárazás kikapcsolását, ha mobil adatotok megengedi és a takarító programok finomhangolását, vagy használatuk ritkítását.
Mert olyat viszont láttam telefonon egyszer chrome-ban, hogy bejelentkeztem, elmentem egy oldalra és mintha nem lettem volna bejelentkezve, mert a cache-ben a bejelentkezés nélküli oldal volt eltárolva. Újratöltéskor megvolt a bejelentkezés.
(Ezt már többen jelezték a Google felé és tudnak róla, hogy a cache egy kicsit agresszív is tud lenni)

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: R.G. »

csandaz írta:
2020.10.03., szomb. 08:35
Be van pipálva az "emlékezz rám"?
Termeszetesen :D
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Be van pipálva az "emlékezz rám"?

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: R.G. »

Szia!

Jelezni szeretnem, hogy kb 4-5 napja telefonnal bejelentkezve kidob surun. Ma reggel kb 2 oraja is be voltam jelentkezve es most ujra be kellett. A 24orat meg sem kozeliti mint korabban ( android chrome)

Koszi
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Aszpirin írta:
2020.09.29., kedd 13:34
zoli73 írta:
2020.09.28., hétf. 19:52
csandaz írta:
2020.09.28., hétf. 11:10
A telefonom azóta is be van jelentkezve
Reggel óta, többször(6-8x) is benéztem az oldalra, és mindössze csak egyszer kellet újra bejelentkezni. Akkor viszont történt valami. Bejelentkeztem újra, majd előugrott egy kicsi ablak, ami eddig még egyszer sem, benne egy kérdéssel, hogy "akarom-e menteni a jelszót?" ráklikkeltem, és azóta(4-5x léptem be) egyszer sem kért semmit, mindíg felismert. Valószínű ezzel volt a gond. Csak azt nem értem, eddíg miért nem ajánlotta fel, ezt a jelszó mentést? Több mint egy hétig járatta a bolondját velem. gondolkodik.gif
Mindegy, úgy néz ki megoldódott! ;peace;
Köszönöm mégegyszer!
Ez a jelszómentés szvsz nem megoldása, hanem megkerülése a problémának, és nem feltétlenül a legbiztonságosabb megoldás. Sejtésem szerint ott valami egyéb azon a telefonon, ami nem engedi kitakarítja, vagy nem is engedi perzisztálni a sütiket..., vagy valamiféle "vírusvédő" (ezekkel amúgy nagyon kell vigyázni szvsz), vagy adblocker-okosság, vagy egy "túlbuzgó" antitracking megoldás, vagy valami szerencsétlen beállítás... vagy egyszerűen egy bugos oprendszer-változat.
Nem kétlem, hogy ilyen problémak állhatnak a dolog hátterében, de nem igazán értek a telefonok/számítógépek lelki világához, igy kinyomozni sem tudom. De olyan nagyon nem is töröm magam rajta, az óta(tegnap reggel) minden rendben, gond nélkül be tudok lépni, és nekem csak ez fontos.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

zoli73 írta:
2020.09.28., hétf. 19:52
csandaz írta:
2020.09.28., hétf. 11:10
A telefonom azóta is be van jelentkezve
Reggel óta, többször(6-8x) is benéztem az oldalra, és mindössze csak egyszer kellet újra bejelentkezni. Akkor viszont történt valami. Bejelentkeztem újra, majd előugrott egy kicsi ablak, ami eddig még egyszer sem, benne egy kérdéssel, hogy "akarom-e menteni a jelszót?" ráklikkeltem, és azóta(4-5x léptem be) egyszer sem kért semmit, mindíg felismert. Valószínű ezzel volt a gond. Csak azt nem értem, eddíg miért nem ajánlotta fel, ezt a jelszó mentést? Több mint egy hétig járatta a bolondját velem. gondolkodik.gif
Mindegy, úgy néz ki megoldódott! ;peace;
Köszönöm mégegyszer!
Ez a jelszómentés szvsz nem megoldása, hanem megkerülése a problémának, és nem feltétlenül a legbiztonságosabb megoldás. Sejtésem szerint ott valami egyéb azon a telefonon, ami nem engedi kitakarítja, vagy nem is engedi perzisztálni a sütiket..., vagy valamiféle "vírusvédő" (ezekkel amúgy nagyon kell vigyázni szvsz), vagy adblocker-okosság, vagy egy "túlbuzgó" antitracking megoldás, vagy valami szerencsétlen beállítás... vagy egyszerűen egy bugos oprendszer-változat.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

csandaz írta:
2020.09.29., kedd 05:40
Az viszont az android/chrome csinálja, nem az oldal.
Biztosan így van, mivel a másik két eszközömröl minden rendben volt eddid is, de most már ezzel is.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”