Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ATC hangsugárzók

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Robici »

Ehh, ennyire az egész engem már megmondom őszintén nem érdekel, bánom is hogy először hozzászóltam... Ráadásul mint írtam én mindössze kétszer hallottam és egyik körülmény se volt ideális.
asebestyen írta:
2020.11.20., pén. 23:30
Teljesen megértelek, de ez nem egy HiFi doboz, akkor se, ha passzív vagy ha hifi magazinok is tesztelték.
Ezt maga az ATC cáfolja meg, ugyanis "consumer hifi" kategóriában hirdeti. Ugyanez a méret SCM20 néven van aktívként stúdióba szánva.
asebestyen írta:
2020.11.20., pén. 23:30
Vagy hifi dobozt kell venni, aminél a sávszélek megvannak, csak minden másban sokkal rosszabbak.
Ezt az ASR mérései nem igazolják. A mért SCM19 semmiben nem produkált kiemelkedő eredményt.

De én tényleg nem akarok senkit lebeszélni, se rábeszélni. Megértem ha valakinek ez a hangzás tetszik, megvannak az erényei de mint minden ez is kompromisszum.

Online
Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: supravox »

kisbence írta:
2020.11.21., szomb. 14:55
Köszönöm a tanulságos,építő hozzászólását
mindenkinek.Nehéz döntés,ennyi pénzt csak
meghallgatva,és mások/hozzáértő/ tapasztalatait
figyelembe véve adok csak ki.Most meg pláne....
Egyébként én pont egy scm19 meghallgatása után váltam a márka szerelmesévé..
A hitspace-ben amúgy elég mostohák a körülmények...de szerencsére haza tudtam vinni.
Tiszta,torzítatlan,lineáris hang.
Olyan mintha nem brillírozna semmiben mert mindent jól csinál.
Nincs olyan,hogy de jó az ének vagy a zongora vagy bármi..ezért nem is lehet a szokásos hifista hozzáállással megközelíteni.
Winkler jól mondja ez sokaknak nem fog tetszeni😀
Sajnos a passzívakhoz kell a kraft mert zabálják a teljesítményt..
El tudom képzelni,hogy venyige erősítővel elmegy a mélye.. 😀
Ezért én az aktív felé "lökdösnélek"
Rettenetesen sok pénzért lehet a passzívot az aktív szintjére hozni...
Talán nem is lehet..
Amúgy èrdemes meglesni a nemzetközi használtpiacot.
Alig van eladó..
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Az ATC dobozoknak van egy viszonylag egységes megszólalásuk. Kicsik is hasonló karakterekkel szólalnak meg, mint a nagyok. MINDENKÉPPEN hallgass meg párat és, ha teheted az otthonodban is, mielőtt döntenél. Ez a kíméletlen őszinteség és részletező képesség, nagyon kevés torzítás mellett nem való mindenkinek. Ez vagy tetszik, vagy nem.
Véleményem szerint az igazi ATC “hang” az 50-estől felfelé indul, ami egyébkén meglepően jól szólt viszonylag kis helyen is.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
kisbence
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2010.08.12., csüt. 16:26
Értékelés: 6

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kisbence »

Köszönöm a tanulságos,építő hozzászólását
mindenkinek.Nehéz döntés,ennyi pénzt csak
meghallgatva,és mások/hozzáértő/ tapasztalatait
figyelembe véve adok csak ki.Most meg pláne....

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

supravox írta:
2020.11.21., szomb. 08:43

Jellemző reakció a nálam megfordulóktól,hogy szuper minden de lehetne több mély...
Majd mikor viszontlátogatáson vagyok akkor megértem mire gondolnak de köszi abból én nem kérek.
Saját tapasztalatból tudom, hogy nagyon nehéz elvonatkoztatni a megszokott világtól. Elhoztam az APS-t, bekötve valami iszonyat mellbevágó volt. Minden felvétel tök máshogy szólalt meg, de olyan különbségekkel, amit soha egyik hifin se hallottam, ártól függetlenül. Minden addigi referenciapontomat, amit a megszokás, HiFi tapasztalat adott, elvesztettem 1 pillanat alatt, ami erős diszkomfort érzetet okozott. Mert nem az történt, mint hifi rendszer csere után szokott, hogy az eddig valamiyen hangból egy más jellegű, de nagyon felismerhető hang lett.
És ezek a monitorok még közelebb állnak a HiFihez, mint az ATC, de szerencsére már azért kellő távolságra. :smile32:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: supravox »

asebestyen írta:
2020.11.20., pén. 22:08
Tegyük fel úgy a kérdést, hogy milyen minőségű és felbontású a basszus és ne úgy, hogy mennyi. Érdekes módon a magasaknál ez megy, a mélyeknél nem. :) Az ATC egyébként sok szempontból érzékeny az akusztikára, zárt volta miatt a mélyek szempontjából egyel kevésbé, de a magasa elég szépen terít, ellentétben pl a Genelecekkel, vagy akár az én APS-eimmel, ezek sokkal irányítottabbak. ATC se való mindenkinek, de szerintem érdemes hazavinni, pont az akusztika miatt, meg mert ott nem lesz 50 pár másik doboz, amik nyelik a mélyeket hisz mind egy hangolt rezonátor, meg szinte az összes falfelület mögött elnyelő hegyek jó nagy réssel. Amivel persze nincs gond, de a hifistáknak szokatlan, mert tök más füllel hallgatják a zenét, általában teljesen más viselkedésű környezetben, mint akik a Hitspace-ben a törzsvásárlói réteg. A közép tartomány felbontása kritikus, hisz a zene 80%-a ott történik. Keverésnél sok réteg esetén is érthetőnek kéne maradnia mindnek. Hogy mennyi a magas meg a mély, tök mindegy egy ilyen dobozon, mivel a mastering majd 100-as, 150-es ATC-n lesz elkövetve, ott meg nem szokott gond lenni ezzel. ;peace;
Jellemző reakció a nálam megfordulóktól,hogy szuper minden de lehetne több mély...
Majd mikor viszontlátogatáson vagyok akkor megértem mire gondolnak de köszi abból én nem kérek.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: supravox »

Teljes mértékben egyetértek.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Robici írta:
2020.11.20., pén. 22:48
Persze sok összetevője van ennek de ha mondjuk egy zenekari nagydobnál, zongoránál vagy orgonánál (Metallica engem nem hoz lázba) nem tud akkorát szólni amekkorát kellene akor hiába nézem, hogy milyen minősége van, ha közben meg folyamatosan hiányérzetem van. Ezt már eljátszottam 13 évig az egyutasnál, tovább akartam lépni. Egyébként anno a hitspace fórumában is mikor ment a nagy ATC-őrület, többen írták hogy kevesellték a mélyét, szóval nem csak én hallottam így.
Igen, azért írtam én is hogy érdemes legalább meghallgatni akit érdekel. Én a hazavitelnek azok után nem láttam értelmét, azt semmilyen szoba nem fogja kisegíteni (a méréseken is látszik), de ha valaki máshogy látja vagy megfelel neki az amit tud, akkor boldog lehet vele.
Teljesen megértelek, de ez nem egy HiFi doboz, akkor se, ha passzív vagy ha hifi magazinok is tesztelték. Ez egy passzív mixing monitor és arra rohadt jó. Persze, hogy kevés a mélye (-6dB): 54Hz-22kHz, 150mm-es mélyközép zárt dobozban. Itt a cél teljesen más, mint a hifi dobozoknál, de akár a linkelt JBL LSR305 vagy 308-nál. Ennek a lényege a nagyon jó tranziens átvitel és az eszement dinamikaválasz ±0.5dB. 1 paraméterben, a frekvenciafüggő hangnyomásban talán elmarad a nagyobb JBL-től, de minden másban 1000x jobb. Diszperzió: ±80°, ami egy HiFi doboznak is abecsületére válna. Ki lehet terjeszteni a basszust reflex porttal, az ATC is megtehette volna, de milyen áron. Akinek ezek a paraméterek kiterjesztett sávszélekkel kellenek, a nagyobb, drágább modelleket kell megvásárolnia. Vagy hifi dobozt kell venni, aminél a sávszélek megvannak, csak minden másban sokkal rosszabbak. De ott nem lényeg, mert a hifi az illúziókról szól, viszont a munkát nem lehet illúziókra alapozni. Tényleg ezért lényeges, hogy mire kell egy hangsugárzó. Ez mixingre nagyon jó, nem fárasztó hallgatni, tiszta, artikulált, érthető.
Tényleg nem bántásból írom, bárki olvassa, ez nem hifistáknak való doboz. Ők egy referencia monitortól nem ezt várják. Csak ez nem HiFi, ez munkaeszköz.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Robici »

Persze sok összetevője van ennek de ha mondjuk egy zenekari nagydobnál, zongoránál vagy orgonánál (Metallica engem nem hoz lázba) nem tud akkorát szólni amekkorát kellene akor hiába nézem, hogy milyen minősége van, ha közben meg folyamatosan hiányérzetem van. Ezt már eljátszottam 13 évig az egyutasnál, tovább akartam lépni. Egyébként anno a hitspace fórumában is mikor ment a nagy ATC-őrület, többen írták hogy kevesellték a mélyét, szóval nem csak én hallottam így.
Igen, azért írtam én is hogy érdemes legalább meghallgatni akit érdekel. Én a hazavitelnek azok után nem láttam értelmét, azt semmilyen szoba nem fogja kisegíteni (a méréseken is látszik), de ha valaki máshogy látja vagy megfelel neki az amit tud, akkor boldog lehet vele.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Tegyük fel úgy a kérdést, hogy milyen minőségű és felbontású a basszus és ne úgy, hogy mennyi. Érdekes módon a magasaknál ez megy, a mélyeknél nem. :) Az ATC egyébként sok szempontból érzékeny az akusztikára, zárt volta miatt a mélyek szempontjából egyel kevésbé, de a magasa elég szépen terít, ellentétben pl a Genelecekkel, vagy akár az én APS-eimmel, ezek sokkal irányítottabbak. ATC se való mindenkinek, de szerintem érdemes hazavinni, pont az akusztika miatt, meg mert ott nem lesz 50 pár másik doboz, amik nyelik a mélyeket hisz mind egy hangolt rezonátor, meg szinte az összes falfelület mögött elnyelő hegyek jó nagy réssel. Amivel persze nincs gond, de a hifistáknak szokatlan, mert tök más füllel hallgatják a zenét, általában teljesen más viselkedésű környezetben, mint akik a Hitspace-ben a törzsvásárlói réteg. A közép tartomány felbontása kritikus, hisz a zene 80%-a ott történik. Keverésnél sok réteg esetén is érthetőnek kéne maradnia mindnek. Hogy mennyi a magas meg a mély, tök mindegy egy ilyen dobozon, mivel a mastering majd 100-as, 150-es ATC-n lesz elkövetve, ott meg nem szokott gond lenni ezzel. ;peace;
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Robici írta:
2020.11.20., pén. 11:28
avl2 írta:
2020.11.20., pén. 10:49
a meghallgatással maximalisan egyetértek. valahol ASR oldalon olvastam es szerintem nagyon jo, kb.: ezek a meresek, ez a mért valóság, objektivitás; hogy ki mit szeret/preferál az egy egészen másik kérdés
Igazából ha úgy vesszük az amit én hallottam a hitspace-nél (kevés a mélye de iszonyat részletező középtartomány) az pont megfelel az ASR-es mérésnek is. :-)
Én azt mondom, hogy nem kevés a mélye (és nincs átverős kiemelése sem), viszont annyi van, amennyi a zenében. Hallgasd meg pl a Metallica-tól a One-című számot, 80% feletti hangerővel, ha ott nincs mély, akkor semmi sincs! ;peace;
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Robici »

avl2 írta:
2020.11.20., pén. 10:49
a meghallgatással maximalisan egyetértek. valahol ASR oldalon olvastam es szerintem nagyon jo, kb.: ezek a meresek, ez a mért valóság, objektivitás; hogy ki mit szeret/preferál az egy egészen másik kérdés
Igazából ha úgy vesszük az amit én hallottam a hitspace-nél (kevés a mélye de iszonyat részletező középtartomány) az pont megfelel az ASR-es mérésnek is. :-)

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: avl2 »

Robici írta:
2020.11.20., pén. 10:30
avl2 írta:
2020.11.20., pén. 08:48
persze ezt mindenki ugy ertekeli, ahogy akarja :D
Azért szerintem ehhez képest sokkal több minden változott az újban nem csak a magassugárzó.
....nincs mélye....ha valakit érdekel akkor meg kell hallgatni de számomra ellentmondásos a cucc.
lehet/szinte biztos, hogy mast is valtoztattak ...ugyanakkor, ahogy ott fogalmaztak: "They should fix the woofer first"

" Where is the bass? What is that woofer doing?" a mélye kapcsán összemasoltam 2 képet.
Unbenannt.JPG
Unbenannt.JPG (60.42 KiB) Megtekintve 1709 alkalommal
a meghallgatással maximalisan egyetértek. valahol ASR oldalon olvastam es szerintem nagyon jo, kb.: ezek a meresek, ez a mért valóság, objektivitás; hogy ki mit szeret/preferál az egy egészen másik kérdés

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Robici »

avl2 írta:
2020.11.20., pén. 08:48
persze ezt mindenki ugy ertekeli, ahogy akarja :D
Azért szerintem ehhez képest sokkal több minden változott az újban nem csak a magassugárzó.
Én mikor meghallgattam az SCM19-et a hitspace-ben (az újat) akkor nagyon be voltam lelkesedve (itt is van nyoma). Aztán két oka volt hogy letettem róla. Egyrészt már ott is hallható volt hogy nincs mélye. Bizonyára a zárt doboz is okozza de ez a mély amit az tud az nekem nagyon kevés és nem lett volna előrelépés még az egyutasomhoz képest se.
Aztán a hifi shown kint voltak tavaly és épp ez is ott volt az ATC saját erősítőjével. Egy kollégámmal mentünk akinek lelkesedtem róla hogy ez milyen jó volt. Kérésemre betettek egy általam vitt nagyzenekari és egy kórusfelvételt. Hát úgy szólt ott mint valami ócska 80-as évekbeli hifi torony. Kollégám csak nézett rám, hogy megsüketültem-e esetleg hogy ezért a hangért lelkesedtem... (És vicces volt mert gyakorlatilag mindeki ki is ment a szobából, ketten maradtunk bent meg az eladó...) Persze szar volt az akusztika de egyrészt mindenki másnál is és másoknál mégis volt elfogadható hang másrészt a hitspace-esek épp az SCM19-ről mondogatták hogy milyen érzéketlen a rossz akusztikára. Úgyhogy ott véglegesen letettem róla. (Kint volt egy nagyobb is de ez után a hidegzuhany után nem jutott eszembe, hogy azt is meghallgassam. Az állítólag jobb volt.) Simán lehet esetleg olyan környezet ahol jól teljesít (a basszuson kívül a hitspace-nél jó volt), én azonban nem láttam értelmét hogy ezek után még letétesen itthon tesztelgessem meg hogy ennyi pénzt kiadjak erre, a nagyobb ATC-k meg már túl nagyok a szobámba és ami még fontosabb: annyi pénzt én hifiért nem adok.
Összességében azért mondom, hogy ha valakit érdekel akkor meg kell hallgatni de számomra ellentmondásos a cucc.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: avl2 »

kisbence írta:
2020.11.15., vas. 15:50
Kedves fórumtagok!
Az lenne a kérdésem hogy egy scm11,vagy 19 mennyire alkalmas
otthoni láncba?Quad és Sugden mellé töprengek egy ATC-n,de
semmilyen tapasztalatom nincs velük.
Köszönöm a segítséget előre is!!
https://www.audiosciencereview.com/foru ... ost-447191

"detailed measurements of the original ATC SMC19 speaker. There is now a second variation with their in-house tweeter. This is the original which I call "V1." ....
I read that the new version uses in-house tweeter. That seems like the wrong problem to try to solve. They should fix the woofer first.
Needless to say, I can not recommend the ATC SCM19 (version 1)."

persze ezt mindenki ugy ertekeli, ahogy akarja :D

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Robici »

kisbence írta:
2020.11.15., vas. 15:50
Kedves fórumtagok!
Az lenne a kérdésem hogy egy scm11,vagy 19 mennyire alkalmas
otthoni láncba?Quad és Sugden mellé töprengek egy ATC-n,de
semmilyen tapasztalatom nincs velük.
Köszönöm a segítséget előre is!!
Szerintem alkalmas de mindenképp hallgasd meg mielőtt megvennéd. Bár nem tudom a hitspace most ebben a helyzetben nyitva van-e még egyáltalán.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

kisbence írta:
2020.11.15., vas. 15:50
Kedves fórumtagok!
Az lenne a kérdésem hogy egy scm11,vagy 19 mennyire alkalmas
otthoni láncba?Quad és Sugden mellé töprengek egy ATC-n,de
semmilyen tapasztalatom nincs velük.
Köszönöm a segítséget előre is!!
A 19-es szerintem tökéletes választás lehet oda, ahova egy ekkora monitor elég.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
kisbence
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2010.08.12., csüt. 16:26
Értékelés: 6

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kisbence »

Kedves fórumtagok!
Az lenne a kérdésem hogy egy scm11,vagy 19 mennyire alkalmas
otthoni láncba?Quad és Sugden mellé töprengek egy ATC-n,de
semmilyen tapasztalatom nincs velük.
Köszönöm a segítséget előre is!!

Online
Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: supravox »

Oszt melyik album az?
Serceg?
Az a felvételen van?
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Vinkler írta:
2020.08.12., szer. 17:37
Moby is ATC-vel nyomja! ;peace;
A MOBY-nak ott van az az album amit sehonnet nem lehet normalis hangon beszerezni. :( Serceg, tompan szol de muszaly hallgatnom mert annyira jo zene. :( Ozt, hogy ATC. :angry:
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: supravox »

Jól is szólnak a lemezei😀
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Moby is ATC-vel nyomja! ;peace;
852B9A5F-3999-4BB5-8A0B-26926DAC49CC.jpeg
852B9A5F-3999-4BB5-8A0B-26926DAC49CC.jpeg (786.37 KiB) Megtekintve 2484 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Érdekes új “aktív” szett...
https://hifipig.com/atc-launches-limite ... er-system/
A3781341-2CD5-4A47-8CF5-B61CC79522CB.jpeg
A3781341-2CD5-4A47-8CF5-B61CC79522CB.jpeg (44.7 KiB) Megtekintve 2626 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Vinkler írta:
2020.07.01., szer. 20:06
Size does matter! ;peace;
EA047A81-D70E-4020-A649-2FD167A57DA1.jpeg
Igy konnyu, az 38 centis lyuk, abba akarki bele tud bujni. :)
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: ATC hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Size does matter! ;peace;
EA047A81-D70E-4020-A649-2FD167A57DA1.jpeg
EA047A81-D70E-4020-A649-2FD167A57DA1.jpeg (170.31 KiB) Megtekintve 2660 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”