Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

istvan01 írta:
2020.12.01., kedd 11:57
Aszpirin írta:
2020.12.01., kedd 01:14
A személyeskedést kéretik abbahagyni.
OFF
csak a tisztánlátás miatt. osztottál nekem egy "figyelmeztetést" amiatt, hogy válaszoltam cables témához tartalmilag egyáltalán kapcsolódó, ellenben személyemet lenéző, csöves területen 25 év alatt szerzett szakmai tapasztalatomat holmi hencegésnek állítására.
Érdekes modi hozzáállás.
/Azt persze még még mindig nem tudni, cables ad-e TÜV igazolást főleg a hálózati kábelei mellé, és ezt persze a modik nem kérhetik számon tőle/
Túlkapásoktól mentes fórum igazgatást kívánok.
Akkor a további tisztánlátás miatt: Cables is megkapta a "magáét". Korábban, mint Te, és komolyabb tartalmú figyelmeztetéssel, mint egy egyszerű warning (amit egyébként szintén kapott az éjjel).
És ezután kértem, hogy hagyjátok abba a személyeskedést.
Provokációra, személyeskedésre nem kellene hasonló stílusban válaszolni publikusan, ráadásul még meg is kértem rá a feleket (próbálok teljesen pártatlan maradni, hidd el). Különben eszkalálódik, és csak durvább eszközökkel lehet véget vetni.

Tehát: nem azért kaptad a figyelmeztetést, mert válaszoltál, hanem mert ugyanolyan személyeskedő stílusban vissza is vágtál. Sajnálom, ha egy figyelmeztetést túlkapásnak érzel, én a túlkapáshoz más intézkedést képzelnék el...

Végül: tényleg nem tudom számonkérni moderátorként a TÜV-minősítést. Egyszerű moderátorként semmiféle szabályzatbeli vagy jogi alapom nincs hozzá. Tehát, ahogy Te sem, én sem tudom, hogy rendelkezik-e ilyennel.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Aszpirin írta:
2020.12.01., kedd 01:14
A személyeskedést kéretik abbahagyni.
OFF
csak a tisztánlátás miatt. osztottál nekem egy "figyelmeztetést" amiatt, hogy válaszoltam cables témához tartalmilag egyáltalán kapcsolódó, ellenben személyemet lenéző, csöves területen 25 év alatt szerzett szakmai tapasztalatomat holmi hencegésnek állítására.
Érdekes modi hozzáállás.
/Azt persze még még mindig nem tudni, cables ad-e TÜV igazolást főleg a hálózati kábelei mellé, és ezt persze a modik nem kérhetik számon tőle/
Túlkapásoktól mentes fórum igazgatást kívánok.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »

Vinkler írta:
2020.11.26., csüt. 20:33
Nagyon sok vitát, flamelést, és problémát váltott ki a negatív értékelés. Volt, hogy egy időre “próba jelleggel” visszakapcsoltuk, de végül úgy döntöttünk, hogy végleg lekapcsoljuk a negatív értékelési lehetőséget.
Értem, köszönöm!
Magam is gondoltam erre a dologra hogy ez miatt lett lekapcsolva a funkció!
De néha azért jól jönne valami hasonló dolog.
Köszönöm!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Doky írta:
2020.11.26., csüt. 19:57
Tisztel adminok, moderátorok, üzemeltetők.
Lehet buta kérdés...
Ha jól emlekszem rövid ideig működött az értékelésnek nem csak pozitív hanem negatív fajtája is.
Kérdésem az lenne hogy ha erre lenne valós igény akkor aktiválható ez a funkció is?
Nagyon sok vitát, flamelést, és problémát váltott ki a negatív értékelés. Volt, hogy egy időre “próba jelleggel” visszakapcsoltuk, de végül úgy döntöttünk, hogy végleg lekapcsoljuk a negatív értékelési lehetőséget.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »

Tisztel adminok, moderátorok, üzemeltetők.
Lehet buta kérdés...
Ha jól emlekszem rövid ideig működött az értékelésnek nem csak pozitív hanem negatív fajtája is.
Kérdésem az lenne hogy ha erre lenne valós igény akkor aktiválható ez a funkció is?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Sólyom »

Köszönöm!
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5708
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Sólyom írta:
2020.11.22., vas. 09:32
Kedves Moderátorok!

Hol találom meg a Fórum szabályzatot?

Tisztelettel és csodálatosan szép napot kívánva nektek:

Sólyom
Képernyőfelvétel (94)_LI.jpg
Képernyőfelvétel (94)_LI.jpg (1.05 MiB) Megtekintve 1856 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Sólyom »

Kedves Moderátorok!

Hol találom meg a Fórum szabályzatot?

Tisztelettel és csodálatosan szép napot kívánva nektek:

Sólyom
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5708
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

zoli73 írta:
2020.11.14., szomb. 08:39
Úgy látom, sokaknak még mindig gondot jelent, a hely meghatározása, hogy az általa hirdetett készülék merre található.
Pedig a szabályzatot elfogadták ugye...
A másik észrevételem, hogy többen hirdetnek úgy, hogy meghirdet egy komplett rendszert, a neki megfelelő helyen, majd a rendszer elemeit beteszi külön-külön a megfelelő topicba is. Tudom, ez így hatékonyabb, de tudtommal szabályellenes.
Igen ez még mindig gond, de nem tudunk mit csinálni vele.Hiába: az olvasni tudó embernek párja nincs...
Már egy jó ideje nem szabályellenes-régebben töröltük ezeket de már megengedett.(ez meg az admin és moderátor közeleményekbe került anno leírásra-csak azt sem olvassa senki... :smile51: )
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Úgy látom, sokaknak még mindig gondot jelent, a hely meghatározása, hogy az általa hirdetett készülék merre található.
Pedig a szabályzatot elfogadták ugye...
A másik észrevételem, hogy többen hirdetnek úgy, hogy meghirdet egy komplett rendszert, a neki megfelelő helyen, majd a rendszer elemeit beteszi külön-külön a megfelelő topicba is. Tudom, ez így hatékonyabb, de tudtommal szabályellenes.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Aszpirin írta:
2020.11.13., pén. 15:56
cannonball írta:
2020.11.13., pén. 14:14
Van-e tervbe véve e vezetőség részéről az egy témához kapcsolható maximális upok száma?
Vicces, hogy egyesek lassan a 100. upnál járnak, és 3 éve árulgatnak valamit változatlan áron. Ha meg szólsz neki, hogy ez így nem fog menni, akkor még neki áll feljebb.
Bevallom, én nem tudok róla, hogy lenne ilyen terv. Nem igazán zavar a 100. up sem, ha szabályos, és ha a hirdetőt nem zavarja. Viszont pont ez ilyen hirdetőtopik "lerövidítése" miatt próbálom felhívni a figyelmet az "Előreugrasztás" funkcióra (lásd GyIK). Ha belefutok egy ilyen n-edik up-ba, akkor szoktam küldeni egy pü.-t, ami felhvja a figyelmet a lehetőségre. Általában köszönetet kapok érte, és elkezdik használni. Nem tudnak róla az emberek.
Köszönöm, ezt én sem láttam eddig. De jóval kevésbé idegesítő így, meg látszik az eredeti hirdetés is, egyszerűbb mint visszakeresni a Hup tengerben.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

cannonball írta:
2020.11.13., pén. 15:29
Elég korrekt itt a moderáció, törölnék az újabb hirdetést. Feltehetné, de mondjuk 3-6 hónap pihenő után.
Óriási mennyiségű a hirdetés, és erre nincs automatizmus. Lehetetlen erre figyelni. A duplikált hirdetéseknél is a memóriánkra meg a többi fórumtag segítségére tudunk támaszkodni. Utóbbit nagyon köszönjük!!!
A régi hirdetéseket és speciel nem törölném, sőt..., mert egy fórumban való hirdetésnek pont az az egyik előnye a vevői oldalról, hogy sok eladandó cuccnak van egyfajta "történelme", amire rá lehet keresni. Nagyon jó információforrás tud ez lenni, talán nincs is értelme ragoznom, érted, amire gondolok :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

cannonball írta:
2020.11.13., pén. 14:14
Van-e tervbe véve e vezetőség részéről az egy témához kapcsolható maximális upok száma?
Vicces, hogy egyesek lassan a 100. upnál járnak, és 3 éve árulgatnak valamit változatlan áron. Ha meg szólsz neki, hogy ez így nem fog menni, akkor még neki áll feljebb.
Bevallom, én nem tudok róla, hogy lenne ilyen terv. Nem igazán zavar a 100. up sem, ha szabályos, és ha a hirdetőt nem zavarja. Viszont pont ez ilyen hirdetőtopik "lerövidítése" miatt próbálom felhívni a figyelmet az "Előreugrasztás" funkcióra (lásd GyIK). Ha belefutok egy ilyen n-edik up-ba, akkor szoktam küldeni egy pü.-t, ami felhvja a figyelmet a lehetőségre. Általában köszönetet kapok érte, és elkezdik használni. Nem tudnak róla az emberek.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5708
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

cannonball írta:
2020.11.13., pén. 15:36
Az érem eme oldalára nincs rálátásom.
Nekem van.Hidd el így sem kevés hirdetést nézünk át napi szinten.Ilyen számolgatós bohóckodásra végképp nincs időnk.
Ha árulni szereti valaki a cuccát, tegye...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Az érem eme oldalára nincs rálátásom.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Elég korrekt itt a moderáció, törölnék az újabb hirdetést. Feltehetné, de mondjuk 3-6 hónap pihenő után.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Ha mindegy lenne, nyilván nem lobbiznék változásért. Idegesítő, hogy rengeteg pangó téma jön fel újra meg újra.
Lássuk be az eladó részéről is ostobaság, ráadásul felesleges hely és időpocsékolás. Ki vesz meg valamit, amit 3 éve senki? A hirdetési, árverési oldalon is lejár az idő, és újra fel kell tenned. Ez a te javadat is szolgálja, mert így az új érdeklődő nem látja, ha esetleg évek óta árulod. De itt igen, ezért nem látom értelmét 15-20 megújításnál többnek. Persze sokan csak hobbiból árulgatnak, tehát valójában nem akarja eladni, így felteszi irreálisan magas áron, hátha valami balek rárepül. Ha korlátozva lenne a megújítások száma, reálisabb lenne már a kiinduló ár is.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7187
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

cannonball írta:
2020.11.13., pén. 14:14
Van-e tervbe véve e vezetőség részéről az egy témához kapcsolható maximális upok száma?
Vicces, hogy egyesek lassan a 100. upnál járnak, és 3 éve árulgatnak valamit változatlan áron. Ha meg szólsz neki, hogy ez így nem fog menni, akkor még neki áll feljebb.
De nem mindegy Neked hányszor uppol, meddig árul valamit? :rolleyes:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Van-e tervbe véve e vezetőség részéről az egy témához kapcsolható maximális upok száma?
Vicces, hogy egyesek lassan a 100. upnál járnak, és 3 éve árulgatnak valamit változatlan áron. Ha meg szólsz neki, hogy ez így nem fog menni, akkor még neki áll feljebb.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

tonee73 írta:
2020.11.13., pén. 13:59
Aszpirin írta:
2020.11.13., pén. 08:04
Deadpool írta:
2020.11.12., csüt. 22:31
Az up helyetti előrehozás ki lett kapcsolva?

Nekem valamiért nem jön elő. Pedig okt 31-es hsz-t húznék fel.
Nálam működik, régiekre, sőt még a lezártakra is... Küldd el nekem a linkjét, ránézek kicsit később, hogy van-e valami specialitása.
Nálam is csak rapszódikusan megy, van amikor 1 hónap után sem látszik.
Megkaptam a linket Deadpool-tól, amit észrevettem, hogy az utolsó hozzászólás ("Up") már legalább egyszer ugrasztva volt. Amint azt töröltem, sikerült neki előreugrasztania.
Kérdés, hogy van-e bármilyen módon korlátozva a megengedett előreugrasztások száma gondolkodik.gif
Ha nem jó helyen tapogatózom, akkor itt valami bugos dátum-aritmetika lehet a bűnös.
1 héten belül kiderül, hogy tudja-e továbbugrasztani Deadpool a hirdetését (ha igen, akkor bug lesz az, a dátum-aritmetikában szerver oldalon, legalábbis jobb magyarázatot nem tudok arra, hogy csak spéci esetekben nem megy. Ha viszont egy hét múlva már megint nem tudja előreigrasztani, akkor igen valószínű, hogy a többszöri előreugrasztás van valahogy korlátozva).
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5708
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Aszpirin írta:
2020.11.13., pén. 08:04
Deadpool írta:
2020.11.12., csüt. 22:31
Az up helyetti előrehozás ki lett kapcsolva?

Nekem valamiért nem jön elő. Pedig okt 31-es hsz-t húznék fel.
Nálam működik, régiekre, sőt még a lezártakra is... Küldd el nekem a linkjét, ránézek kicsit később, hogy van-e valami specialitása.
Nálam is csak rapszódikusan megy, van amikor 1 hónap után sem látszik.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Deadpool írta:
2020.11.12., csüt. 22:31
Az up helyetti előrehozás ki lett kapcsolva?

Nekem valamiért nem jön elő. Pedig okt 31-es hsz-t húznék fel.
Nálam működik, régiekre, sőt még a lezártakra is... Küldd el nekem a linkjét, ránézek kicsit később, hogy van-e valami specialitása.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Nincs kikapcsolva, 7 nap van beállítva. Mondjuk sose használtam, nem tudom hol kellene keresni

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Az up helyetti előrehozás ki lett kapcsolva?

Nekem valamiért nem jön elő. Pedig okt 31-es hsz-t húznék fel.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

asebestyen írta:
2020.10.23., pén. 20:48
Aszpirin írta:
2020.10.23., pén. 20:31
asebestyen írta:
2020.10.23., pén. 20:27

Egyértelmű böngésző függés. Hat Te képei Edge alatt látszanak, Chrome alatt nem. Semmi blocker nincs telepítve/bekapcsolva.
A vicc az, hogy én épp Chrome alatt látom Hat Te kepeit, iPad-en. És épp ma frissítettem a Chrome-ot (a napokban jött ki rá frissítés iOS-hez és iPadOS-hez). Safari-n is látszik.
Na igen, én winfos+Chrome. gondolkodik.gif
Ilyet nem akarok hallani... A "winfos" és a chrome téged véd... pont mintha a rendőröket szidnád, mert sebességet ellenőriznek meg járőröznek....

Ebben az esetben a chrome jár el helyesen, minden más böngésző operációs rendszer ahol látszanak ezek a képek, ROSSZUL járnak el...
Röviden tömören: feláldozzák a biztonságot, a kényelem oltárán!

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”