Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DAC-olás

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

Ez már most is így van, a Roon Coore a régi audio pc-n fut, usb kartyán kapcsolódik az Ifi dac-hoz, analog táppal hajtva, a Pc-től függetlenül. A Pc analóg tápjait egyenlőre nem raktam vissza, mint ahogy a PPA SSD-t sem, ( az egyszerűbb használat miatt egy gyári kapcsi tápot használok jelenleg) de itt a tél, idő mint tenger :)
A steamer érkezése után valószínűleg a HQPlayer mellőzve lessz......
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3326

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: juliush »

Csak azt akartam jelezni, hogy szerintem ebben a konfigurációban nincs is szükség "streamer"-re a szó szoros értelmében. Az NAA-t tényleg arra találták ki, hogy csak a hálózaton a lejátszó program felől aszinkron módon érkező adatfolyamot a lehető legkisebb befolyással tolja ki a csatlakoztatott DAC-nak. Minden egyéb protokoll kezelése és feldolgozása csak felesleges disztrakció neki. De úgy is tekinthető, hogy a HQPlayer gépe és az NAA együttesen funkcionálnának streamer-ként, bár az előbbi a mostani felállás szerint a szerver is egyben.
NAA.jpg
NAA.jpg (38.09 KiB) Megtekintve 3727 alkalommal
Én azt javasolnám Suminak, hogy gondolkodjon el a Roon Core önálló gépre, akár NAS-ra történő kihelyezéséről is, nekem nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel a megoldással!
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3326

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: juliush »

Hibajavítás: mégiscsak hallottam, hiszen az SoTM-nek is van olyan cucca, ami Roon Ready és NAA is lehet, de ha a Roon végpont a HQPlayer, akkor mi értelme NAA-ként mögé tenni egy komplett Roon Ready streamert?
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3326

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: juliush »

robi20064 írta:
2020.12.12., szomb. 20:35
Ha HQPlayer akkor a streamernel majd figyelj oda hogy NAA-t is tamogasson. Abbol nincs egetveroen sok. Roon RAAT-ot tamogato Roon Ready-bol nagysagrenddel tobb van.
Valami vagy "streamer", ami a hálózaton elérhető streaming szerverek és/vagy szolgáltatók számára működik lejátszó végpontként azok sokszor egyedi protokolljait (pl. DLNA/UPnP vagy a Roon esetén a RAAT) támogatva, vagy "NAA", ami praktikusan egy hálózati "hangkártya" a HQPlayer számára. Az NAA-nak pont az lenne a lényege, hogy erre a szimpla funkcióra dedikált eszköz legyen, elválasztva a DAC interfészelésének feladatát a számtalan egyéb folyamat befolyásoló hatásaitól és épp ezért nem is igazán akarnánk teljeskörű streamerként működtetni (bevallom, nem is hallottam még NAA-képes streamerről).
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

asebestyen írta:
2020.12.12., szomb. 16:13
Roon végpont USB Dac? gondolkodik.gif Roon végpont az valamilyen hálózaton lógó eszköz szokott lenni.
Igazad van, engem is megkavart Sumi. Annyira elszoktam már az USB-től, hogy rögtön a hálózati használat jutott eszembe a Roon-ról. USB összeköttetésen PC-ről természetesen bármilyen DAC használható Roon kimenetként. Hálózati összeköttetéssel Roon Ready eszköz szükséges (hálózati lejátszó, media player, DAC).

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

Ez jó hír, így valami jó hangú öreg masina is megtenné addig, amíg jön egy streamer :)
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3326

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: juliush »

suminator968 írta:
2020.12.12., szomb. 17:00
A Roon nekem a HQPlayerrel együtt fut a Pc-n. A Roon végpontként a HQPlayert látja, a dac pedig csak egy beállított kimeneti eszköz a HQPlayeren. Akkor az bármilyen usb dac lehet? Nem kell, hogy Roon ready legyen a dac, igaz?
Igaz, a Roon végpontként funkcionáló HQPlayer-rel a "Roon szakasza" a lejátszásnak kerek, az USB-n csatlakoztatott bármilyen DAC számára már kutya-közönséges bitstream áll rendelkezésre.
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

Mqa pont nem érdekel engem sem, meg dsd, egyébb hókusz-pókusz, nem varázsszavak ezek :)
Viszont a Roon nekem nagyon betalált, öreg vagyok már, szeretem a kényelmet, meg ha valami működik is :)
Mindig, bomba biztosan!
Apropó, agymenés megint. A Roon nekem a HQPlayerrel együtt fut a Pc-n. A Roon végpontként a HQPlayert látja, a dac pedig csak egy beállított kimeneti eszköz a HQPlayeren. Akkor az bármilyen usb dac lehet? Nem kell, hogy Roon ready legyen a dac, igaz?
Kipróbálnám magam, ha lenne másik usb dac itthon.....
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Roon, MQA. Micsoda varázsszavak. :D

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

Na bakker!
Srácok, ne már!
Most azt akarjátok mondani, hogy van élet a Roon-on túl is?
Nekem az jön le, hogy Fapaci van csak képben, meg én :)
Roon végpontot keresek, jelesül dac-ot, pl mint az általam használt Ifi is ilyen.
És igen, a végcél egy streamer , ami hálózaton kapcsolódik majd a Roon core-hoz, és van hdmi bemenete is. ( Oppo 203, Zidoo uhd2000)
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Big »

suminator968 írta:
2020.12.12., szomb. 16:19
asebestyen írta:
2020.12.12., szomb. 16:13
fapaci írta:
2020.12.12., szomb. 15:12


Inkább hogy használható Roon végpontként, nem? Sok készüléket kínálnak ezzel a kijelentéssel, de a fele sem igaz.

Az MQA nem Roon szolgáltatás.
Roon végpont USB Dac? gondolkodik.gif Roon végpont az valamilyen hálózaton lógó eszköz szokott lenni.
Általában igen, de egy csomó dac is képes a funkcióra usb-n pl. :)
Akkor olyan dac-ot keresel amiben van hálózati lejátszó? Pl.: mint a TEAC NT sorozat?
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Big »

Egy DAC lehet DSD képes vagy MQA képes stb., de Roon képes......? gondolkodik.gif
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

asebestyen írta:
2020.12.12., szomb. 16:13
fapaci írta:
2020.12.12., szomb. 15:12
asebestyen írta:
2020.12.12., szomb. 12:40


Itt a Roon képesség alatt azt érted, hogy MQA-t teljesen ki tud csomagolni maga a DAC?
Inkább hogy használható Roon végpontként, nem? Sok készüléket kínálnak ezzel a kijelentéssel, de a fele sem igaz.

Az MQA nem Roon szolgáltatás.
Roon végpont USB Dac? gondolkodik.gif Roon végpont az valamilyen hálózaton lógó eszköz szokott lenni.
Általában igen, de egy csomó dac is képes a funkcióra usb-n pl. :)
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

Így van, végpontként működjön. Zidoo a cél majd, használtan, csak nincs eladó óccsóért! Mondjuk drágán sincs. :)
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Big »

Én nem értettem a kérdést...........................szerintem képzavar. :rolleyes:
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

fapaci írta:
2020.12.12., szomb. 15:12
asebestyen írta:
2020.12.12., szomb. 12:40
suminator968 írta:
2020.12.11., pén. 17:14
Srácok! Kicsit kiestem a hifi forgatagból, milyen Roon képes usb dac-ot ajánlanátok manapság belépő szinten . Ifi nano van, azt cserélném le, mert kezd rosszalkodni. :)
Itt a Roon képesség alatt azt érted, hogy MQA-t teljesen ki tud csomagolni maga a DAC?
Inkább hogy használható Roon végpontként, nem? Sok készüléket kínálnak ezzel a kijelentéssel, de a fele sem igaz.

Az MQA nem Roon szolgáltatás.
Roon végpont USB Dac? gondolkodik.gif Roon végpont az valamilyen hálózaton lógó eszköz szokott lenni.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

asebestyen írta:
2020.12.12., szomb. 12:40
suminator968 írta:
2020.12.11., pén. 17:14
Srácok! Kicsit kiestem a hifi forgatagból, milyen Roon képes usb dac-ot ajánlanátok manapság belépő szinten . Ifi nano van, azt cserélném le, mert kezd rosszalkodni. :)
Itt a Roon képesség alatt azt érted, hogy MQA-t teljesen ki tud csomagolni maga a DAC?
Inkább hogy használható Roon végpontként, nem? Sok készüléket kínálnak ezzel a kijelentéssel, de a fele sem igaz.

Az MQA nem Roon szolgáltatás.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

suminator968 írta:
2020.12.11., pén. 17:14
Srácok!
Kicsit kiestem a hifi forgatagból, milyen Roon képes usb dac-ot ajánlanátok manapság belépő szinten . Ifi nano van, azt cserélném le, mert kezd rosszalkodni. :)
Itt a Roon képesség alatt azt érted, hogy MQA-t teljesen ki tud csomagolni maga a DAC?
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

A mennyiséggel most sincs problémám, csak a preferenciák változtak :)
Valami tipped, ha már :)
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Big »

suminator968 írta:
2020.12.11., pén. 17:14
Srácok!
Kicsit kiestem a hifi forgatagból, milyen Roon képes usb dac-ot ajánlanátok manapság belépő szinten . Ifi nano van, azt cserélném le, mert kezd rosszalkodni. :)
gondolkodik.gif Hááát Te nem kicsit hanem nagyon kiestél! gondolkodik.gif :D
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

Srácok!
Kicsit kiestem a hifi forgatagból, milyen Roon képes usb dac-ot ajánlanátok manapság belépő szinten . Ifi nano van, azt cserélném le, mert kezd rosszalkodni. :)
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
Saughassy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2015.09.17., csüt. 12:05
Értékelés: 175

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Saughassy »

A kor miatt nem aggodnék, több mint egy évtizede van nálam egy Audio Alchemy DDE 3.0+DTI Pro 32 páros de szembe jött egy Marantz HD DAC1, amit össze tudtam vele vetni. Az utóbbinak is elég jó híre van, és 6 éves konstrukció.
Elsőre sőt másodikra is simán azt mondom, hogy egy kaliber az en rendszeremen, sőt nagyon hasonló karakterek.
Az erősítő egy MF X A1, a hangfalak Triangle Altea EX-szek. Nyilván ez is lehet szűk keresztmetszet (szerintem nem :), de ha így is van, akkor is jelzi, hogy a régi dacokban is van potenciál. Ott inkább az a probléma hogy haklisabbak a forrásra, a zavarokra, de a DTI Pro 32 speciel ebbe pont erős.

kovacs10s írta:
2020.11.19., csüt. 12:40
Robici írta:
2020.11.19., csüt. 12:31
kovacs10s írta:
2020.11.19., csüt. 12:09
No pont ezért olyan nehéz eldönteni h mit is vegyen az ember. Csábitó a kinaiak olcsósága, szolgáltatásai, ára, ráadásul ott is vannak feltörekvő gyártók (topping, loxjie).
A legnehezebb nem azt eldönteni, hogy mit vegyél hanem hogy elfogdaja az ember hogy az is jó ami van és nem kell fölöslegesen pénzt költeni. :-)
Én próbáltam egy Topping E30-at, az szerintem egész jó volt, hangminőségre és megépítettségre is. Ha lehet abból tippelni akkor talán a nagyobb Toppingokkal sem lehet baj. De ha neked a számítógépes lejátszás az elsődleges meg a fejhallgató akkor talán még azt is meg tudnád csinálni, hogy elmész meghallgatni DAC-okat, feltéve hogy a jelenlegi időkben van még kereskedő aki egyáltalán nyitva tart.
A gond az h a számítógépes lejátszás az elsődleges, csak nem fülesen, hanem sztereo erősítőn keresztül. Ráadásul videki is vok igy a meghallgatás elég nehézkes.
Vajon az e30 az már hallhatóan jobb lenne az udsd-nel? A nuprimeudsd megiscsak egy 5eves konstrukció, ami a dacok fejlődését nézve már öregnek számít.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

szj4 írta:
2020.12.05., szomb. 17:29

Az 501 eladó, de a kérdés nem ez volt :-)
És mi az a mindkettőnél jobb?
Én csak arra szerettem volna utalni, hogy a 2 készülék árán már tudnál egy olyan dacot venni, aminek kapcsán fel sem merül ez a kérdés. Hiába jobb az 503 az 501-nél, a különbség nem jelentős, ugyanazon gyártó egymást váltó modelljei, nem is elvárható. Hogy a dac9-hez hogy viszonyulnak, azt nem tudom.
Hogy mi lenne jobb mindkettőnél, az sok kérés függvénye, pl hogy milyen környezetbe kerülne és milyen funkcióinak kéne lennie. Pl kell-e fajhallgató erősítő bele, kell-e rá valódi szimmetrikus kijárat, kell-e tudnia meghajtani közvetlenül egy végfokot és ha igen, milyet? Milyen bemenetekre van szükséged, milyen forrásokat használsz, azok közt mik a prioritások? Ezek megválaszolása leszűkíti a kört, utána kellesz hozzá Te, hogy meghallgasd a versenyben maradtakat, hogy az ízlésednek melyik felel meg leginkább.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: alto »

szj4 írta:
2020.12.05., szomb. 17:29
asebestyen írta:
2020.12.05., szomb. 17:19
szj4 írta:
2020.12.05., szomb. 16:59
Sziasztok!

Nuprime dac 9-et valaki vetett már össze Teac UD-503-al?
Nekem előbbi van jelenleg, illetve egy UD-501-em de kiváncsiságból lehet meghallgatnék alkalom adtán egy 503-ast.
Azt mondják az 503 már sokkal jobb az 501-nél, de vajon a Nuprime 9-hez hogy viszonyul?
Köszi!
Vagy add el a Nuprime dac9-et is meg az UD-501-et is és vegyél egy mindkettőnél jobbat. :)
Az 501 eladó, de a kérdés nem ez volt :-)
És mi az a mindkettőnél jobb?
Hát pl. az UD-505 vagy Nuprime DAC10H
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

szj4 írta:
2020.12.05., szomb. 16:59
Sziasztok!

Nuprime dac 9-et valaki vetett már össze Teac UD-503-al?
Nekem előbbi van jelenleg, illetve egy UD-501-em de kiváncsiságból lehet meghallgatnék alkalom adtán egy 503-ast.
Azt mondják az 503 már sokkal jobb az 501-nél, de vajon a Nuprime 9-hez hogy viszonyul?
Köszi!
Vagy add el a Nuprime dac9-et is meg az UD-501-et is és vegyél egy mindkettőnél jobbat. :)
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”