Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2021.01.04., hétf. 12:18
trane írta:
2021.01.04., hétf. 09:48


a titok valszeg a tulajdonos olaszoknál (olvasd el újra a cikket) van...
Olvastam, lejött elsőre. Attól abszurd a dolog, hogy Angliában gyártanak, kiszállítják, aztán onnan terítik mindenhova - kivéve UK-t :D . De nem baj, az angolok úgyis szeretik az abszurdot. Nemrég a Rose búcsúzott tőlük, igaz ők az angolok fordított fékes szabálya miatti faxnival indokolták.
az milyen? már a fordított fék?
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

trane írta:
2021.01.04., hétf. 09:48


a titok valszeg a tulajdonos olaszoknál (olvasd el újra a cikket) van...
Olvastam, lejött elsőre. Attól abszurd a dolog, hogy Angliában gyártanak, kiszállítják, aztán onnan terítik mindenhova - kivéve UK-t :D . De nem baj, az angolok úgyis szeretik az abszurdot. Nemrég a Rose búcsúzott tőlük, igaz ők az angolok fordított fékes szabálya miatti faxnival indokolták.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2021.01.04., hétf. 11:23
Na hi-fi-ről ebben a topikban csak annyit,hogy most vettem meg a fórumról a highend :D NAD5120 gyalut. Van pár lemezem gyerekkoromból,gondoltam meghallgatnám őket. :rolleyes:
De egyébként hajrá tekerés. ;peace; Tegnap végre kint is tudtam menni, be is figyelt 77kili. Az edzésterv ennyit engedett. Ma 1ó tekerés lesz. :napsut:
mindkettőt tekrni kell :D vagyis, felénk létezik az lp-tekerő elnevezés :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Na hi-fi-ről ebben a topikban csak annyit,hogy most vettem meg a fórumról a highend :D NAD5120 gyalut. Van pár lemezem gyerekkoromból,gondoltam meghallgatnám őket. :rolleyes:
De egyébként hajrá tekerés. ;peace; Tegnap végre kint is tudtam menni, be is figyelt 77kili. Az edzésterv ennyit engedett. Ma 1ó tekerés lesz. :napsut:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2021.01.04., hétf. 10:36
revox írta:
2021.01.04., hétf. 09:58
trane írta:
2021.01.04., hétf. 09:48

ezt mondom :smile53: azt ksiliabizáltam, hogy olszok, de utána olyan okfejtés jön, ami a majd 3 hét vakáció utáni első hétfői fejemnek sokkk volt :D kicsit olyan, mint amiko a Macskafogóban levezetnek valami "ő tudja,hogy mi tudjuk..." vagy hasonlót :D
mindenesetre okos lépés volt angol bartainktől. bocsánat, britek :) mondjuk nekünk fontos kerékpárgyártót nem találok hirtelen náluk, ami nélkül megállna az élet. a higfi már problémásabb, de nekem az már megvan ;peace;
rosszul idéztem, pärt kolléga írására reflektáltam volna - bocs' leborulok.gif
nekem sincs gondom a hi-fi-mmel, rendben van 36_3_1.gif , csupán látom, hogy ami eddig onnét kíváncsiságból beszerezhető volt, annak megvásárlási esélyét a Brexit-tel nagyjából lenullázták (legalábbis erre-felé) :smile33: . igaz, van ennek egy jó adag előnye is :rolleyes: , nevesül, több idő marad tekerni ;peace;
háááááááááááát, ha ideírnám, havonta mennyi időt töltök a hifi előtt, sírnál :D manapság az autóban hallgatok zenét, míg utazunk(tod, tőlönk minden legalább 2 órára van) Főként DJ Asszony pendrájvra leszedett válogatása. jóesetben ramones, rosszabb esetben néha kerül rá madonna is :D (vicc, utazni jó madi is, ha nem is minden nótája :D 1-2)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2021.01.04., hétf. 09:48
pärt írta:
2021.01.04., hétf. 09:28
revox írta:
2021.01.04., hétf. 08:42
...De az elég abszurd, hogy egy angol cég Angliában gyártott termékeit átmenetileg nem tudod Angliában megvenni.
a titok valszeg a tulajdonos olaszoknál (olvasd el újra a cikket) van és kb. így nézhet ki :rolleyes: : ha a saját cégem által gyártott terméket csak vámmal és ÁFA-val megnövelt áron tudom megvenni, akkor úgy döntök, hogy abba az országba, ami miatt ez van, nem szállítok (sőt, a gyártást is átteszem ide /azé' az olaszoknál van némi hagyománya a nyeregkészítésnek, valljuk be leborulok.gif ) - hasonlóan gondolkodott a cikk-beni holland bringáscucc-forgalmazó is :yingyang:
ezt mondom :smile53: azt ksiliabizáltam, hogy olszok, de utána olyan okfejtés jön, ami a majd 3 hét vakáció utáni első hétfői fejemnek sokkk volt :D kicsit olyan, mint amiko a Macskafogóban levezetnek valami "ő tudja,hogy mi tudjuk..." vagy hasonlót :D
mindenesetre okos lépés volt angol bartainktől. bocsánat, britek :) mondjuk nekünk fontos kerékpárgyártót nem találok hirtelen náluk, ami nélkül megállna az élet. a higfi már problémásabb, de nekem az már megvan ;peace;
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2021.01.04., hétf. 09:04
revox írta:
2021.01.04., hétf. 08:42
és a Tesco? axxem az is ánglis
passz gondolkodik.gif - bár személy szerint nem bánnám, ha lelépne :ohnoohnoohno: (nem járunk oda sem), csak a hazai ott-dolgozókat sajnálnám sad.gif
lesznek itt kiskapuzások. a Part linkelte cikkben is írják,hogy trükköznek
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:
2021.01.04., hétf. 08:42
trane írta:
2021.01.04., hétf. 00:23
pärt írta:
2021.01.04., hétf. 00:00
A Brexit fura hozadéka. Biztos lesz még jónéhány hasonló.
Az angol Brooks fellfüggeszti az értékesítést a hazai vásárlók felé. bravo.gif :
https://road.cc/content/news/brooks-eng ... 279791?amp
hát igen, hi-fi téren szvsz igen nagyot fognak szívni (nomeg, vice versa, mi is) sad.gif - de hát ők (ti. a többség) döntöttek így... :yingyang:
és a Tesco? axxem az is ánglis
Ja, lehet, hogy mennek. De az elég abszurd, hogy egy angol cég Angliában gyártott termékeit átmenetileg nem tudod Angliában megvenni.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2021.01.04., hétf. 00:23
pärt írta:
2021.01.04., hétf. 00:00
A Brexit fura hozadéka. Biztos lesz még jónéhány hasonló.
Az angol Brooks fellfüggeszti az értékesítést a hazai vásárlók felé. bravo.gif :
https://road.cc/content/news/brooks-eng ... 279791?amp
hát igen, hi-fi téren szvsz igen nagyot fognak szívni (nomeg, vice versa, mi is) sad.gif - de hát ők (ti. a többség) döntöttek így... :yingyang:
és a Tesco? axxem az is ánglis
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2021.01.04., hétf. 00:00
A Brexit fura hozadéka. Biztos lesz még jónéhány hasonló.
Az angol Brooks fellfüggeszti az értékesítést a hazai vásárlók felé. bravo.gif :
https://road.cc/content/news/brooks-eng ... 279791?amp
Megérdemlik ;peace;
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

A Brexit fura hozadéka. Biztos lesz még jónéhány hasonló.
Az angol Brooks fellfüggeszti az értékesítést a hazai vásárlók felé. bravo.gif :
https://road.cc/content/news/brooks-eng ... 279791?amp

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2021.01.03., vas. 23:11
revox írta:
2021.01.03., vas. 22:53
Ők a régi, mksz lenyúlós csapatot erősítették. Időközben elzavarták azokat a vezetőket és most látjuk,mi a változás hozadéka az elmúlt 5 éves fejlődésben. Mára kitisztult a vezetés, a főkufár is már a román csapatokat feji. Persze Gábor nem volt ilyen okos,hogy nyúljon, csak voltak vélt sérelmei az új vezetéssel és ahol lehetett, balhézott. Egyszer nyilarkozatot is kellett kiadni,mert kezdett elfajulni, de Mikor be lett lengetve a jogi lépések lehetősége, elkussolt mindenki...

http://dksi.hu/team/letoltesek/Kozlemen ... _jul26.pdf
... sad.gif
Igazából fele volt Steig, a másik fele, hogy befűtötték. Eszköz volt, furmányosabb emberek helyett balhézott, akik a háttérben tartózkodtak, persze a tenyerüket dörzsölték. De rég volt, elmúlt, szerencsére új lendületet kapott azóta az mksz és ez látszik az itthon megrendezett, kategorizált versenyeken, ill a fiatalok fejlődésén. Ma már egy U19-es, némely U17-es megy úgy,mint 5-6 éve az elit versenyzőink. Az u23, elit meg látjuk, hogy kezd felnőni a nemzetközi mezőnyhöz. :smile32:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2021.01.03., vas. 22:41
revox írta:
2021.01.03., vas. 22:36
Jól emlékeztem, a Gábor a necces :D
Egyszer mi is majdnem rendőrrel vitettük el. Az egész hazai mezőny előtt hőbörgött(utánpórlás előtt is) a kritériumpályán és seminemű felszólításra nem hagyta el a pályát :D abban az évben nem is lett elit bajnok avatva, le lett fújva a verseny.

De nem az első balhéja volt :) Egyébként jól bicajozik... Vagyis,mikor utoljára láttam meni, jól tekert.

https://www.bama.hu/baranya/sport/verek ... en-389638/
hát ilyenekről nem tudtam... :ohnoohnoohno:
Ők a régi, mksz lenyúlós csapatot erősítették. Időközben elzavarták azokat a vezetőket és most látjuk,mi a változás hozadéka az elmúlt 5 éves fejlődésben. Mára kitisztult a vezetés, a főkufár is már a román csapatokat feji. Persze Gábor nem volt ilyen okos,hogy nyúljon, csak voltak vélt sérelmei az új vezetéssel és ahol lehetett, balhézott. Egyszer nyilarkozatot is kellett kiadni,mert kezdett elfajulni, de Mikor be lett lengetve a jogi lépések lehetősége, elkussolt mindenki...

http://dksi.hu/team/letoltesek/Kozlemen ... _jul26.pdf
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Jól emlékeztem, a Gábor a necces :D
Egyszer mi is majdnem rendőrrel vitettük el. Az egész hazai mezőny előtt hőbörgött(utánpórlás előtt is) a kritériumpályán és seminemű felszólításra nem hagyta el a pályát :D abban az évben nem is lett elit bajnok avatva, le lett fújva a verseny.

De nem az első balhéja volt :) Egyébként jól bicajozik... Vagyis,mikor utoljára láttam meni, jól tekert.

https://www.bama.hu/baranya/sport/verek ... en-389638/
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Steigékkel csak a baj van :D már nem emléxem, melyik az őrült, Csaba vagy Gábor, de az egyik elég fura :D
Persze jól tekert,mikor utoljára láttam, meg a sporttársi tisztelet működött, de voltak fura húzásai :rolleyes:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
geza123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 687
Csatlakozott: 2013.03.07., csüt. 09:33
Értékelés: 374

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: geza123 »

Szalon írta:
2021.01.03., vas. 20:58
Melyik oldalról? :rolleyes:
Ha lesz újra majd bicajom, mehetnénk együtt is akár, én is szoktam arra menni.
Már a kérdés feltevésből is látom, hogy valóban ismerős vagy a terepen. :)
Elsőre a lazább oldalt választottam. Puha vagyok még, igaz a vége annak is 15%-os.

Persze, tekerhetünk majd együtt, jelezd, ha lesz bicód.
Lindemann Musicbook Source; Anthem P2; Elac FS 409, HiDiamond

Avatar
Szalon
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 13:09
Értékelés: 1373

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Szalon »

geza123 írta:
2021.01.03., vas. 20:17
Tegnapelőtt feltekertem Pannonhalmára az apátsághoz, ahova nyári, jobb kondival és a trekkinggel csak szenvedtem, most szinte felrepültem. :)
Melyik oldalról? :rolleyes:
Ha lesz újra majd bicajom, mehetnénk együtt is akár, én is szoktam arra menni.
Avantgarde Acoustic Duo G2
Avantgarde Acoustic Model THREE
Lumin A1
Siltech

Avatar
geza123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 687
Csatlakozott: 2013.03.07., csüt. 09:33
Értékelés: 374

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: geza123 »

Vinkler írta:
2021.01.03., vas. 20:32

Persze, teljesen más a geo. A trekkinet arra ettem, hogy a gyerekülést rászereljem, meg az utánfutót, meg a vonórúdon a gyerekbringát és családi tekerésre menjünk. Előtte (gyerekek előtt) a fixivel jártam a családi bringázásokra. Most, hogy a legkisebb gyerek is önjáró, már nincs igazából létjogosultsága a cross trekkingnek és geoban is közelednék az országútihoz, így jött a váltás ötlete. Most meg bőven elvagyok egyébként a jelenlegivel, a formm sem nagyon indokol mást. Szenvedjek csak! :smile29:
Hasonló akkor a helyzetünk, nálunk még a legkisebb gyerekülésben fogja idén is nyomni, úgyhogy marad a trekking is. Meg a családdal én is azzal járok majd közös túrákra, túl gyors lennék a gravellel. :)
A 13 éves fiammal viszont így már nagyobb esélyem lesz együtt maradni a tekerések alkalmával. Neki is gravel van, de tavaly nyáron már úgy megindult, hogy alig bírtam kapaszkodni utána a trekkinggel. :) És kitartó is, 100 km-es körre is eljött velem már, idén pedig a Balcsi-kört akarja velem lenyomni egyben. Úgyhogy indolkolt a gyorsabb bicó. :D
Lindemann Musicbook Source; Anthem P2; Elac FS 409, HiDiamond

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12683
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7377
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

geza123 írta:
2021.01.03., vas. 20:17
Vinkler írta:
2021.01.03., vas. 13:24
Gondoltam, hogy a trekkinget lecserélem egy gravel-re, vagy egy cyclocross-ra, de úgy döntöttem csak akkor fogom, ha idén tényleg rendesen tolom a bringát és MEGÉRDEMLEM! Akkor a jövő téli szezonra meglepem magam egy új bicóval. ;peace;
Szerintem is jó gondolat. 2 hete vettem meg a gravelt, mutattam is itt alább. Azóta beletettem 250 km-t. Nagyon más, mint a trekking. Szerencsére, amitől a legjobban féltem (hátfájás) nem jött elő rajta, viszont sokkal jobban esik vele a tekerés, hát még a mászás. Tegnapelőtt feltekertem Pannonhalmára az apátsághoz, ahova nyári, jobb kondival és a trekkinggel csak szenvedtem, most szinte felrepültem. :)
Persze, teljesen más a geo. A trekkinet arra ettem, hogy a gyerekülést rászereljem, meg az utánfutót, meg a vonórúdon a gyerekbringát és családi tekerésre menjünk. Előtte (gyerekek előtt) a fixivel jártam a családi bringázásokra. Most, hogy a legkisebb gyerek is önjáró, már nincs igazából létjogosultsága a cross trekkingnek és geoban is közelednék az országútihoz, így jött a váltás ötlete. Most meg bőven elvagyok egyébként a jelenlegivel, a formm sem nagyon indokol mást. Szenvedjek csak! :smile29:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

geza123 írta:
2021.01.03., vas. 20:17
Vinkler írta:
2021.01.03., vas. 13:24
Gondoltam, hogy a trekkinget lecserélem egy gravel-re, vagy egy cyclocross-ra, de úgy döntöttem csak akkor fogom, ha idén tényleg rendesen tolom a bringát és MEGÉRDEMLEM! Akkor a jövő téli szezonra meglepem magam egy új bicóval. ;peace;
Szerintem is jó gondolat. 2 hete vettem meg a gravelt, mutattam is itt alább. Azóta beletettem 250 km-t. Nagyon más, mint a trekking. Szerencsére, amitől a legjobban féltem (hátfájás) nem jött elő rajta, viszont sokkal jobban esik vele a tekerés, hát még a mászás. Tegnapelőtt feltekertem Pannonhalmára az apátsághoz, ahova nyári, jobb kondival és a trekkinggel csak szenvedtem, most szinte felrepültem. :)
Jó ilyen beszámolókat olvasni :smile32:

Avatar
geza123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 687
Csatlakozott: 2013.03.07., csüt. 09:33
Értékelés: 374

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: geza123 »

Vinkler írta:
2021.01.03., vas. 13:24
Gondoltam, hogy a trekkinget lecserélem egy gravel-re, vagy egy cyclocross-ra, de úgy döntöttem csak akkor fogom, ha idén tényleg rendesen tolom a bringát és MEGÉRDEMLEM! Akkor a jövő téli szezonra meglepem magam egy új bicóval. ;peace;
Szerintem is jó gondolat. 2 hete vettem meg a gravelt, mutattam is itt alább. Azóta beletettem 250 km-t. Nagyon más, mint a trekking. Szerencsére, amitől a legjobban féltem (hátfájás) nem jött elő rajta, viszont sokkal jobban esik vele a tekerés, hát még a mászás. Tegnapelőtt feltekertem Pannonhalmára az apátsághoz, ahova nyári, jobb kondival és a trekkinggel csak szenvedtem, most szinte felrepültem. :)
Lindemann Musicbook Source; Anthem P2; Elac FS 409, HiDiamond

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Vinkler írta:
2021.01.03., vas. 13:00
Hát gyerekek nem köntörfalazok! Életem egyik legkínkeservesebb, legszánalmasabb 22,5 km-ét produkáltam. sad.gif
Közben volt időm gondolkodni is és rájöttem, hogy valójában 2 éve nem voltam bringázni, párszor ültem bringán (talán 5x), akkor is a gyerekekkel mentünk 15 km-t. Van rajtam 20 kiló felesleg, amit le kell adjak idén, 10-15 öt nyárig mindenképpen, mert különben nem tudok ráülni a Casatira. sad.gif
No, de innen szép felállni! Remélem nem gyengülök el!
A felismerés már meg van, a munka része rajtad áll :smile32:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2021.01.03., vas. 12:58

Nem lennék a szervizes srácok helyében... :D
Sterimó csodákra képes, csak a csapágyakat nem kel veretni közelről :rolleyes:
Még a vizes, országúti tréning, karbantartás szempontjából szinte roxxabb. Az esővíz először kimos mindent, utána meg beviszi a koszt a réseken,pl lánc. De azért a cx bringán nem irigylem a váltógörgő takarítását :D éljen a tömör feszítőkerekes :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

trane írta:
2021.01.03., vas. 13:09
revox írta:
2021.01.03., vas. 09:53
Magices csávo nem egy szószátyár, nem sokat segít a döntésben, csak rámondja,hogy jó bicaj,bármira,ami árul,de nem nagyon láttam még nála xar bicajt. Persze,mindent az árán kezelve. Nincs rossz feedbackje.
én azóta orrolok rá, hogy amikor tavaly el akartam adni a Bianchi-mat, azt azt megvenni szándékozó srácnak, aki átküldte neki a képeket, azt mondta, drágán adom, aztán év végén, amikor végül hozzá került a gép, ákerekek nélkül, többért kínálta a bicót :smile33: moNNYuk még mindig árulja :kapdelm:
Nalátod, igaza volt ;peace;
Egyébként azóta egy ilyen bringa ára 50-80ezerrel fentebb ment. Ezeket a kinti lehetőségekhez lövik be és az most nagyon pang, ill nincs nagy haszonkulcs a covid miatt, még, ha be is tudja hozni valahogy. Én a kerekeknél látom. Ami eddig 200 volt,most minimum 250. A 300ezresek felugrottak, 350-380ra és aki bolt, megteheti, ki is tartja.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Vinkler írta:
2021.01.03., vas. 13:00
Hát gyerekek nem köntörfalazok! Életem egyik legkínkeservesebb, legszánalmasabb 22,5 km-ét produkáltam. sad.gif
Közben volt időm gondolkodni is és rájöttem, hogy valójában 2 éve nem voltam bringázni, párszor ültem bringán (talán 5x), akkor is a gyerekekkel mentünk 15 km-t. Van rajtam 20 kiló felesleg, amit le kell adjak idén, 10-15 öt nyárig mindenképpen, mert különben nem tudok ráülni a Casatira. sad.gif
No, de innen szép felállni! Remélem nem gyengülök el!
A hideg főleg odarak ám :rolleyes: az wlső téli etap mindig kemény... :smile53:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”