Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

AVX tehertaxi

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
freongee
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2018.09.29., szomb. 16:53
Értékelés: 33

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: freongee »

Sziasztok,
BP – Kisvárda vonalon vagy annak a környékén nem mozog valaki?
Egy projektort kellene eljuttatnom egy fórumtársnak.
Természetesen nem ingyen szeretnénk!
Köszönet előre is!
leborulok.gif

Avatar
Garszi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.01.26., szer. 23:51
Értékelés: 355

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Garszi »

Ezúton is köszönöm TRB fórumtársunk überkorrekt hozzáállását és kedves segítségét, aki nem volt rest, Budapesten begyűjtötte és elhozta Debrecenbe a készüléket!
Köszönöm még 1X!
leborulok.gif

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Doky »

Garszi írta:
2021.02.06., szomb. 11:02

Igazából nem pénzkérdés, inkább a kényelmi szempontok dominálnak. Vinkler kolléga becsületére legyen mondva, ő is úgy hirdette meg, hogy nem szeretné csomagolni, postára vinni, cipekedni...
Egy Parasound T3 tunerről van szó egyébként, ha van esetleg olyan kísérletező kedvű fórumtárs, aki kívábcsi egy ilyen rádióra és aki átveszi a kapuban a készüléket, otthon nyugodtan tesztelgetheti egy ideig, nekem nem sürgős, aztán ha megunta, becsomagolja és bedobja nekem egy Foxpost terminálba, az is szuper lenne...
A postaköltséget természetesen én állom.
Én sem a pénz miatt írtam.
Hanem a busz pár óra alatt ott van, nem ejtik le, nem csapják oda semmihez...
De így már tiszta!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
spaceboy75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1969
Csatlakozott: 2014.01.04., szomb. 16:09
Értékelés: 114
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: spaceboy75 »

Garszi írta:
2021.02.06., szomb. 11:02
Doky írta:
2021.02.06., szomb. 07:28
Esetleg valamelyik menetrend szerinti busz sofőrjével elküldeni?
500-1000 ft-ért simán elviszik!
Igazából nem pénzkérdés, inkább a kényelmi szempontok dominálnak. Vinkler kolléga becsületére legyen mondva, ő is úgy hirdette meg, hogy nem szeretné csomagolni, postára vinni, cipekedni...
Egy Parasound T3 tunerről van szó egyébként, ha van esetleg olyan kísérletező kedvű fórumtárs, aki kívábcsi egy ilyen rádióra és aki átveszi a kapuban a készüléket, otthon nyugodtan tesztelgetheti egy ideig, nekem nem sürgős, aztán ha megunta, becsomagolja és bedobja nekem egy Foxpost terminálba, az is szuper lenne...
A postaköltséget természetesen én állom.
Szabi te mindig egy igazi úriember vagy! bravo.gif

Avatar
Garszi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.01.26., szer. 23:51
Értékelés: 355

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Garszi »

Doky írta:
2021.02.06., szomb. 07:28
Esetleg valamelyik menetrend szerinti busz sofőrjével elküldeni?
500-1000 ft-ért simán elviszik!
Igazából nem pénzkérdés, inkább a kényelmi szempontok dominálnak. Vinkler kolléga becsületére legyen mondva, ő is úgy hirdette meg, hogy nem szeretné csomagolni, postára vinni, cipekedni...
Egy Parasound T3 tunerről van szó egyébként, ha van esetleg olyan kísérletező kedvű fórumtárs, aki kívábcsi egy ilyen rádióra és aki átveszi a kapuban a készüléket, otthon nyugodtan tesztelgetheti egy ideig, nekem nem sürgős, aztán ha megunta, becsomagolja és bedobja nekem egy Foxpost terminálba, az is szuper lenne...
A postaköltséget természetesen én állom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aszpirin 2021.02.06., szomb. 11:06-kor.
Ok: elrontott idézetszint javítása

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Doky »

Garszi írta:
2021.02.05., pén. 11:26
Sziasztok! Nem jár valaki esetleg a közeljövőben a Debrecen-Budapest távon? Vinkler admin kollégától vásároltam egy tunert, azt kellene valahogy Hajdú-Bihar Megyébe juttatni, annyit nem ér a készülék, hogy kifejezetten ezért utazzak, doboza meg nincs, így a posta sem járható út...
Hálás lennék, ha valaki segítene ebben...
Köszönöm!
Üdv. Szabolcs
Esetleg valamelyik menetrend szerinti busz sofőrjével elküldeni?
500-1000 ft-ért simán elviszik!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Garszi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.01.26., szer. 23:51
Értékelés: 355

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Garszi »

Sziasztok! Nem jár valaki esetleg a közeljövőben a Debrecen-Budapest távon? Vinkler admin kollégától vásároltam egy tunert, azt kellene valahogy Hajdú-Bihar Megyébe juttatni, annyit nem ér a készülék, hogy kifejezetten ezért utazzak, doboza meg nincs, így a posta sem járható út...
Hálás lennék, ha valaki segítene ebben...
Köszönöm!
Üdv. Szabolcs

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Pénteken megyek Szegedre délután. Ha kell esetleg vinni valamit oda, vagy onnan Pestre, tudok segíteni.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 147

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: frankoo »

Sziasztok!
Újfent akadályba ütköztem, egy Sonofer mélyládát szeretnék Pozarevac-ból (Szerbia) megvenni és persze a hirdető nem túl segítőkész... A 4. levelemre végre válaszolt és hajandó lenne sofőrnek odaadni, (ha odaküldök) vagy esetleg Szabadkáig eljuttatni. Az egyetlen szabadkai ismerősöm felszívódott, (remélem jól van az egészsége) így most érdeklődöm, hátha a fórumon vannak Szabadkán élők és tudnának segíteni!
Köszönöm!!
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Ha másképp nem megy, itt ki tudod kalkulálni a hivatalos árakat:
https://csomagnet.hu/
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
drane
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.12.29., pén. 14:51
Értékelés: 1

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: drane »

Sziasztok!

Égen földön keresek wharfedale diamond 9 polcsugárzót kettőt, meg centert. Nagy nehezen találtam egy szettet Lengyelországban, Lódz mellett közvetlen. Van esetleg ötlete valakinek, erre milyen megoldást tudnék találni? Ha valaki tud segíteni, természetesen fizetek szállítást, bármi egyéb felmerülő költséget.

Köszönöm!

Online
Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 147

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: frankoo »

Sziasztok!

Németországi címre lenne szükségem, ahová megrendelhetem a projektorom izzóját, majd onnan haza kellene küldeni postán a magyar címemre!
Nem jutok dűlőre egy dojcse eladóval, eleinte nagyon barátságos volt, meg is írta, hogy 12€ lenne a hazaküldés, de nem állítja át elmebajon, hogy Magyarországról is meg lehessen rendelni az izzót! Tiszta agyrém! :D
Légyszilégyszi, természetesen megháláom!

Köszönöm!
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
zsolti-i
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.01.10., vas. 14:54
Értékelés: 39

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: zsolti-i »

Szervusztok!

Várhatóan a hét közepén (szerda-csütörtök), egy Győr-Miskolc járattal tudnék segíteni kevésbé bonyodalmas ügymenetű szállításban (nem bútor, normál személyautó). Visszafelé előreláthatólag egy tű sem fér el..... (hacsak az akusztikai elemeket el nem viszi addig valaki Miskolcon - ld. hirdetés :))).
Mivel "szívességről" lenne szó, kérem megértéseteket, ha mégsem kedvetek/érdeketek szerint alakulna a felajánlás.

Üzenet előnyben, de sürgős esetben: 30 nyolc92nulla477

Avatar
lalacko
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2016.11.29., kedd 18:40
Értékelés: 7

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: lalacko »

Sziasztok,
Debrecen-Budapest útvonalon jár valaki mostanában? Egy mélynyomót szeretnék vásárolni, de futárra nem szívesen bíznám. Köszönöm

Avatar
spaceboy75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1969
Csatlakozott: 2014.01.04., szomb. 16:09
Értékelés: 114
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: spaceboy75 »

Hali!
Miskolc-Pest oda-vissza nem megy valaki a héten vagy jövő héten?
Köszi.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Próbáld meg itt.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Ottokár
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2019.04.22., hétf. 18:02
Értékelés: 87

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Ottokár »

Ottokár írta:
2020.12.02., szer. 23:31
Tisztelt fórumtársak! Pécsről Budapest II- be lenne 2 kisméretű és könnyű állódoboz (9 kg). Lehet, hogy megy is vissza pár napon belül. Mibe kerülne ez, ha volna rá mód?
Sony-STS770ES, Philips CD304, Nakamichi 480, Nakamichi 680 ZX, Tascam 122 MKIII, Auralic Aries femto - DIY AN5 DAC - Luxman 1500, Sugden A21 SE Signature, DPA 300B SE - Harbeth M30.1, Celestion 700, Celestion Ditton 25

Ottokár
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2019.04.22., hétf. 18:02
Értékelés: 87

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Ottokár »

Pécsről Budapest II- be lenne 2 kisméretű és könnyű állódoboz (9 kg). Lehet, hogy megy is vissza pár mapon belül. Mibe kerülne ez, ha vóna?
Sony-STS770ES, Philips CD304, Nakamichi 480, Nakamichi 680 ZX, Tascam 122 MKIII, Auralic Aries femto - DIY AN5 DAC - Luxman 1500, Sugden A21 SE Signature, DPA 300B SE - Harbeth M30.1, Celestion 700, Celestion Ditton 25

Avatar
mandras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2007.08.29., szer. 20:15
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: mandras »

Köszönöm, megoldódott!

Avatar
mandras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2007.08.29., szer. 20:15
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: mandras »

Tisztelt Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki a közeljövőben nem megy-e Linz irányába? Egy erősítőt szeretnék eljuttatni a vevőhöz. Természetesen nem ingyen kérem.

Üdvözlettel
András
+36-20-469-5391

Mr.Fox
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2019.01.05., szomb. 00:28
Értékelés: 56

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Mr.Fox »

Sziasztok!

Győrből esetleg valaki két kis méretű állódobozt nem tudna elhozni,akár Bp-ig is szuper lenne.


Üdv.Csaba

Avatar
teophilus
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2007.12.11., kedd 15:03
Értékelés: 37
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: teophilus »

Üdvözlet!

Budapestről Jánossomorja felé (akár Mosonmagyaróvár, Győr, Sopron környékéig is) való szállításban lenne szükségem segítségre. Kis méretű hangfalról lenne szó.

Köszönöm.

Péter
- Audio Note TT One, Origin Live Alliance, Goldring G1042
- Audio Note CD2
- Synology DS-212j, Linn Majik DS-I
- Audio Innovations S300 mkI
- Audio Note AN-E KIT DIY
- Audio Note AN-L tápkábelek, Audio Note AN-Lexus IC, Audio Note AN-L hangfalkábel

Avatar
Nyolc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 17:36
Értékelés: 26

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Nyolc »

Üdvözlet!
Kecskemétről Szegedre keresnék fuvart egy CD játszó számára.

Avatar
dukefilesmoker
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2019.09.28., szomb. 13:42
Értékelés: 1

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: dukefilesmoker »

Sziasztok!
technikai kérés: Jár e mostanság valaki szeged-Vásárhely-Miskolc vonalon kocsival? miskolcról küldenének nekem egy pár hangfalállványt. benzinköltségbe beszállnék+főznék kávét ha valaki elhozná és beadná nekem. (az eladónak nem áll módjában postázni, én meg nagyon nem járok arra.)

köszönöm!
A zene rendet teremt a csöndben.

Avatar
spaceboy75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1969
Csatlakozott: 2014.01.04., szomb. 16:09
Értékelés: 114
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: spaceboy75 »

Hali!

Pestről Miskolcra a jövőhéten nem tudna valaki elhozni egy pár hangfalat? gondolkodik.gif
Előre is köszönöm. leborulok.gif

Üdv.
Atis.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”