Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12629
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

cables írta:
2021.03.06., szomb. 08:00
fapaci írta:
2021.03.01., hétf. 10:37
Aszpirin írta:
2021.03.01., hétf. 10:14
Kedves fórumtársak! Az elmúlt rövid időszakban többször többen leírták itt (mintegy vitazáróként a saját részükről), hogy a fórum mennyire gyenges színvonalú.
2003-as belépésem óta folyamatosan ezt olvasom, hogy csökken a színvonal, ami már önmagában is eléggé vicces így 18 évre vetítve.

Daft Punkot csapató kolléga, amennyiben nem akarják kisajátítani maguknak a teljes hobbit. De sajnos mindig jön valaki, aki ezt megpróbálja és amikor nem jár sikerrel, lehülyézi az egész csapatot. Csak hát ezzel pont ő maga rántja mélybe a színvonalat. Vagy nem? Vagy de?
Ezzel van itt a baj. A csapattal. Azokkal akik itt élik a mindennapjaikat és akár van, akár nincs értelmes közlendőjük állandóan szerepelni akarnak. Rengeteg vevőm olvassa az AVX-et, de nem írnak be, mert tartanak az állandóan itt lebzselő "csapat" agresszív tagjainak véleményétől, ami a legtöbb esetben ledorongolás.
Néztél már tükörbe? gondolkodik.gif
Néha napokig nem bírjuk oltani a tűzet, amit tudatosan gyújtogatsz!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: cables »

fapaci írta:
2021.03.01., hétf. 10:37
Aszpirin írta:
2021.03.01., hétf. 10:14
Kedves fórumtársak! Az elmúlt rövid időszakban többször többen leírták itt (mintegy vitazáróként a saját részükről), hogy a fórum mennyire gyenges színvonalú.
2003-as belépésem óta folyamatosan ezt olvasom, hogy csökken a színvonal, ami már önmagában is eléggé vicces így 18 évre vetítve.

Daft Punkot csapató kolléga, amennyiben nem akarják kisajátítani maguknak a teljes hobbit. De sajnos mindig jön valaki, aki ezt megpróbálja és amikor nem jár sikerrel, lehülyézi az egész csapatot. Csak hát ezzel pont ő maga rántja mélybe a színvonalat. Vagy nem? Vagy de?
Ezzel van itt a baj. A csapattal. Azokkal akik itt élik a mindennapjaikat és akár van, akár nincs értelmes közlendőjük állandóan szerepelni akarnak. Rengeteg vevőm olvassa az AVX-et, de nem írnak be, mert tartanak az állandóan itt lebzselő "csapat" agresszív tagjainak véleményétől, ami a legtöbb esetben ledorongolás.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12629
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Doky írta:
2021.03.05., pén. 21:08
Nállam a képek megjelenítésével vannak gondok.
Androidon (mobilon és tab-on is).
Mi a baj konkrétan?
iOS-en, sem iPadOS sem tapasztalok problémát.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12629
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Shimano írta:
2021.03.04., csüt. 12:30
Hali!
Az üzenőfal betöltési problémáival más is szembesül,vagy csak nálam jelentkezik?Baromi lassan tölti,vagy inkább sehogy.
Android rendszer,abból is a legfrissebb,és chrome böngésző.A netem egyebként rendben van,és gyors.
Én nem tapasztaltam, azóta is probléma?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »

Nállam a képek megjelenítésével vannak gondok.
Androidon (mobilon és tab-on is).
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Hali!
Az üzenőfal betöltési problémáival más is szembesül,vagy csak nálam jelentkezik?Baromi lassan tölti,vagy inkább sehogy.
Android rendszer,abból is a legfrissebb,és chrome böngésző.A netem egyebként rendben van,és gyors.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Aszpirin írta:
2021.03.01., hétf. 10:14
Kedves fórumtársak! Az elmúlt rövid időszakban többször többen leírták itt (mintegy vitazáróként a saját részükről), hogy a fórum mennyire gyenges színvonalú.
2003-as belépésem óta folyamatosan ezt olvasom, hogy csökken a színvonal, ami már önmagában is eléggé vicces így 18 évre vetítve.

Jót lehetne beszélgetni a színvonal definíciójáról is, de előtte megjegyezném, a társalgás gyenge minősége szerintem nem származtatható abból, hogy a reklamálók kisebbségben érzik magukat a véleményükkel. A teljes egyetértés legalább annyira gyanús és unalmas, mint a folyamatos öncélú ellenszegülés. Számomra egyaránt szimpatikus az eltartott kisujjú konzervatív hifista és a Daft Punkot csapató kolléga, amennyiben nem akarják kisajátítani maguknak a teljes hobbit. De sajnos mindig jön valaki, aki ezt megpróbálja és amikor nem jár sikerrel, lehülyézi az egész csapatot. Csak hát ezzel pont ő maga rántja mélybe a színvonalat. Vagy nem? Vagy de?


youtu.be/VAr9zrnteN8

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Kedves fórumtársak!
Az elmúlt rövid időszakban többször többen, több topikban is leírták (mintegy vitazáróként a saját részükről), hogy a fórum véleményük szerint gyenge színvonalú.

Szeretném kérni a fórum színvonalának kritikusait, hogy
- ezeket a megjegyzéseket a "Fórummal kapcsolatos észrevételek" topikba írják (vagyis ide), hozzátéve, hogy miért érzik úgy (de nagyon kérem, hogy általánosan fogalmazzunk, ne konkrét személyek ellen szóljon a megjegyzésünk, és tiszteljük meg egymást azzal, hogy nem nevezzük egymás véleményét "baromságnak" /akkor sem, ha az valóban tényszerűen nem állja meg a helyét/ - ezzel is emelve a fórumbeli kommunikációs stílus átlagszínvonalán)
- lehetőleg javaslatokat is adjanak, hogy mivel lehetne emelni szerintük a fórum színvonalát - a kritika konstruktívvá tételének ez az egyik leghatékonyabb formája
- és nem utolsósorban: nagyon szépen kérem a fórum színvonalát jó szándékkal kritizálókat, hogy tevékenyen segítsenek emelni a fórum színvonalát, például magas színvonalú, szakmai hozzászólással
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Aszpirin írta:
2021.03.01., hétf. 09:10
denesdr írta:
2021.03.01., hétf. 08:36
KopaszKutya írta:
2021.03.01., hétf. 08:32
Sziasztok!

Lehet én vagyok csak vak, de nincs külön hangfal topik?
Szia!
A hangsugárzós topik valami miatt nem a hifi topik altopikja.
https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=5
Nem, persze, mert az nem egy topik, hanem külön alfórum.
Mondjuk általános hangfal topik nincs, csak dedikált márkára szakosodva. Lehet kéne egy általános értekező topik is, ami nem egy márkára vonatkozik.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

denesdr írta:
2021.03.01., hétf. 08:36
KopaszKutya írta:
2021.03.01., hétf. 08:32
Sziasztok!

Lehet én vagyok csak vak, de nincs külön hangfal topik?
Szia!
A hangsugárzós topik valami miatt nem a hifi topik altopikja.
https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=5
Nem, persze, mert az nem egy topik, hanem külön alfórum.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: denesdr »

KopaszKutya írta:
2021.03.01., hétf. 08:32
Sziasztok!

Lehet én vagyok csak vak, de nincs külön hangfal topik?
Szia!
A hangsugárzós topik valami miatt nem a hifi topik altopikja.
https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=5

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5856
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7189
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Kéne erre a fórumra legalább 1 tartalmában (is) moderált topic, ahol egy elismert (fizikai, zenei, reprodukciós értelemben vett) hangokhoz értő szakember vezeti a diskurzust, akinek van rálátása, tapasztalata arról a folyamatról, ami az első zenei ötlet fejben történő megszületésétől a hangzó anyag fizikai megjelenéséig tart. Kéne mindez azért, hogy az idetévedő kezdők jussanak némi hiteles információhoz is, ne csak a hifista bullshitet kapják ezerrel. Az összes többi topicban mehetne a woodoo meg a "laposföldhit" terjesztése, meg az audiofil zenehallgatás. Szerintem lenne igény a minőségi, megbízható, hiteles információkra. Én szívesen fizetnék is ezért.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: audioline »

Határozott a radírotok. Biztos van oka...

Kérdezném, az alábbi témáknál nem lehetne szintén használni?

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=186

Az ember rá kattint, aztán semmi.
.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Kedves fórumtársak!

Kicsit nem figyeltünk oda, és elszabadultak az indulatok...
Amint az érintettek láthatják, takarítás volt itt is, és máshol is. Sok lájkot kapott hozzászólások is el lettek távolítva.


A “flame war” ezen a fórumon nem kívánatos. Ezért, függetlenül attól, hogy igaza van-e az szerzőnek vagy sem, a személyeskedő, egymást sértegető hangvételű hozzászólásokat és ezekre érkező reakciókat eddig sem toleráltuk, és a jövőben sem fogjuk tolerálni.

A személyes nézeteltéréseket kérjük privát üzenet formájában, lehetőleg ott is normális hangnemben lerendezni.

A fórum mindenki számára nyitott, és szabályzat alapján működik. A szabályzatban jelenleg nincs a hozzászólások számát korlátozó kitétel, ezért ha valaki a szabályzat egyéb pontjait nem sérti, a “túlzott aktivitással” önmagában jelenleg nem követ el semmi szabályzatellenest.

Jelen topik az általános jellegű felvetések és azok megvitatásának igenis helye. De egy konkrét személlyel kapcsolatos ellenérzések közlése ill. konkrét személlyel szemben felvetett intézkedési javaslatok nem tartoznak ide. Továbbra is azt kérjük, hogy az ilyeneket jelentés formájában eszkaláljátok a moderátorok felé.

A tegnap esti esettel kapcsolatban: vettük a jelzést, és remélhetőleg az érintett is vette.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

marconi írta:
2021.02.18., csüt. 17:45
+1. Teljesen egyetértek a felvetéssel, bennem is többször megfogalmazódott ez. Vajon demokratikus lenne e őt leszabályozni vagy tiltani? Nem valószínű, de így csak lehúzó hatása van.
A demokrácia (liberalizmus) és az anarchia között nagyon keskeny a határ.
Az egész internetes társadalom ettől szenved. Arctalan megmondóemberek, fizetett és született trollok, mindenkibe is belekötők, gyűlölködők uralják a netes világot.
Miért pont az AVX lenne ez alól kivétel?
Az is csoda, hogy itt azért még nem szabadultak el az indulatok.
Bár ehhez nagyban hozzájárul az adminok, moderátorok megfeszített (társadalmi) munkája is.
Nélkülük már totális lenne a káosz.
Nem egyszerű megmaradni a "demokratikusnak" látszó keretek között. Sajnos ennek ára a rendkívüli felhígulás, a színvonal töretlen esése.
Inkább egy jól működő "szoft" diktatúra, mint az anarchia és a káosz.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12629
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

audioline írta:
2021.02.12., pén. 22:18
viewforum.php?f=203

gondolkodik.gif Velük mi a helyzet?
Egyeztetés alatt van a feltöltés.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: audioline »

viewforum.php?f=203

gondolkodik.gif Velük mi a helyzet?
.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

arsenal1980 írta:
2021.01.31., vas. 12:25
Sziasztok! Nekem minden hirdetésem a megjelenés után törlődik. Ez mitől lehet? Előre is köszönöm a segítséget!
Attól, hogy nem adsz meg kötelező adatokat.
viewtopic.php?p=2570410#p2570410
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
arsenal1980
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.02.11., pén. 17:39
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: arsenal1980 »

Sziasztok! Nekem minden hirdetésem a megjelenés után törlődik. Ez mitől lehet? Előre is köszönöm a segítséget!

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Ok, köszi

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Cutler írta:
2021.01.24., vas. 18:42
Adminokat kérdezném, hogy a mobiltelefonos adás-vételi topiknál, tegnap este feltett hírdetésem miért került törlésre. Semmiféle értesítést nem kaptam, nem tudom hírtelen az okát? Kaphatok segítséget?
Nem adtál meg hely / posta adatot.
viewtopic.php?p=2570410#p2570410
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Adminokat kérdezném, hogy a mobiltelefonos adás-vételi topiknál, tegnap este feltett hírdetésem miért került törlésre. Semmiféle értesítést nem kaptam, nem tudom hírtelen az okát? Kaphatok segítséget?

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »

Tisztelt AVX közösség!

Korábban már vki írta, de lehet tényleg fontolóra kellene venni, hogy az apró hirdetési részen ne lehessen hozzá szólni.
(ez alól kivétel maga az eladó, moderátorok, fórum tulajdonos)
Napi szinten látok vitákat, kérdéseket, butaságokat, felháborodást stb... (amiket PM- ben is meg lehetne kérdezni, illetve a fórum szabályzat nem ismerete, vagy használata generál, vagy csak nem érdekli a felhasználót).
Rengeteg elpazarolt energia modiknak is állandóan takarítani.
Tulajdonképpen sem lehetne nagyon hozzá szólni a hirdetésekhez és mindenre van már bárki számára elérhető külön topic (ajánlom, nem ajánlom, magas ár, csalók stb.....) sőt jelentés gomb amivel bárki, bármikor jelezheti ha olyat lát vagy gondja van.
Természetesen a 7 nap up szabály változatlan az eladó számára.
Próba jelleggel 1 hónapra kipróbálhatnánk vagy egy szavazást megérne szerintem.
Köszönöm, hogy elolvastátok.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Rotox írta:
2021.01.18., hétf. 11:57
Aszpirin írta:
2021.01.18., hétf. 11:34
Mi (moderátorok) nem férünk hozzá a privát üzenetek tartalmához. Erre nincs technikai lehetőségünk sem, hacsak a privát üzenet valamelyik résztvevője szándékosan nem vonja be a moderátort is.
...
A fenti két szcenárió szerintem nem sérti a Btk.-t.
...
Ígérem, nem rugózom ezen tovább, de azért csak óvatosan egy privátban küldött levél "továbbküldözgetésével", de még inkább tartalma mások általi megismerésének világgá kürtölésével (bár itt pl. "happy end" :D lett): https://jogaszvilag.hu/szakma/leveltito ... a-hozatal/
Mivel a dologgal kapcsolatban én "léptem" a moderátorok közül (bár a rendszergazda is kifejtette a rendszer működését és a moderátor társak is) azért hozzátenném: semmiféle továbbított üzenetet nem kaptam, csupán jelentették a topikot, mint a fórum elveivel szembemenő eladási módszert.A jelentés szövegében saját szavaival írta le a egyik vásárolni szándékozó tag, hogy privátban licitre kérte az eladó.Ennyi, nem több.A privátok olvashatóságára már megkaptad / tátok a választ csandaztól és két kollégától.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Meglepő történet. Amúgy tök fura, hogy ha pl. "az Epos 200 ezer, de alku belefér" - formában írja ki, akkor az a privát licit egy teljesen elfogadott és hétköznapi formája gondolkodik.gif
Hozzá teszem gyorsan, hogy ez most nem kritika senki felé sem! Csak érdekes a jelenség, hogy technikailag ugyan az, mégis a felfelé licit megbotránkoztató és idegen (számomra is!) a lefelé licit meg tök oké. Vicces :D
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”