Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


[Hun lácc Te Merdzsót meg Fauvét út mellett lerobbanva? Én autót is alig látok út mellett, azok is többnyire régi Skodák, Zsigulik, stb.
A régi Skodák, Zsigulik csak pisilni álltak meg azé van kint az elakadásjelző hogy ne menjenek beléjük a motorház meg azért van nyitva hogy mindenki lássa a szép motort mer a nincs leburkolva flancos műanyaggal!

:kiraly:
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


[Hun lácc Te Merdzsót meg Fauvét út mellett lerobbanva? Én autót is alig látok út mellett, azok is többnyire régi Skodák, Zsigulik, stb. :kiraly:
A régi Skodák, Zsigulik csak pisilni álltak meg azé van kint az elakadásjelző hogy ne menjenek beléjük a motorház meg azért van nyitva hogy mindenki lássa a szép motort mer a nincs leburkolva flancos műanyaggal!

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Amúgy akkor is ezt mondanád, ha a Te ülnél az egyik hibás Toyotában egy elhagyatott út mellett?
Mindíg ezt kérdezed. Nem isssss tuuudomm. Keveset látok az út szélén :kiraly: . Még Szuzukit se nagyon pedig abból van bőven, Mercit, Golfot annál inkább. A majdnem széria Toyota Landcruser végigvitte Palikot a dakaron csak nem fog velem lerobbanni az utszélén...

Hun lácc Te Merdzsót meg Fauvét út mellett lerobbanva? Én autót is alig látok út mellett, azok is többnyire régi Skodák, Zsigulik, stb.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Amúgy akkor is ezt mondanád, ha a Te ülnél az egyik hibás Toyotában egy elhagyatott út mellett?
Mindíg ezt kérdezed. Nem isssss tuuudomm. Keveset látok az út szélén :kiraly: . Még Szuzukit se nagyon pedig abból van bőven, Mercit, Golfot annál inkább. A majdnem széria Toyota Landcruser végigvitte Palikot a dakaron csak nem fog velem lerobbanni az utszélén...

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


A végeredmény: 
1. BMW 530i Sport
2. Lexus GS300 SE
3. Mercedes-Benz E280 Avantgarde
 
Aki ismeri a Top Geart, az tudja, hogy számukra a legnagyobb érték az autó vezethetősége, az élmény-faktor. Ebben a BMW -szokás szerint- nagyon elpicsázta ellenfeleit.
 
Lehet, hogy mégsem a Lexus a tökéletes autó?

A Lexus nem egy élményautó mint már írtam (a BMW 100* inkább). Ilyen szempontból a helyezések teljesen korrektek.
 
A faberakástól úgy látszik már soha nem szabadulunk meg
Corolla kormány
Futurisztikus belsővel biztos többet lehetne eladni, számomra ez nem elsődleges szempont pláne ha tökéletes az ergonómia...
 
A magnó helyett kérheted a Mark Levinson (!) Cd-t akik csak a Lexusba hajlandók beszerelni termékeiket mert ott csend van... :kiraly:
Teljesen más karakter az 530i és a GS300. A BMW európaibb, élvezhetőbb a GS minőségibb a mindennapokra jobb (SZVSZ!!!)
 
"A kormány a Lexusban adja a legkesebb visszajelzést, valamint a gáz-fék-sebességváltó hármasa ebben érződik a leglustábbnak."
Nem egy sportkocsi, mégis pont elég lehet a remekül hangolt futóművel együtt egységes kerek egészt alkotnak (marketingduma ).
 
Ennyi pénzt nem adnék a GS-ért az biztos a Merciért viszont fele annyit sem. A BNW-n gondolkodnék de nehogymáne lexussal járjak ha van pénzem

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Aki nem hallgat rám az igy jár:
A Toyota szalonok előtt pedig az ilyen tábláktól nem látni a szalont. :kiraly:

Én úgy tudom, hogy a Toyota az egyik legmegbízhatóbb autók egyike.
A legkevesebb hibaaránnyal rendelkezik.

Igen, tudom, azért írtam, külön Syscónak.
 
Amúgy akkor is ezt mondanád, ha a Te ülnél az egyik hibás Toyotában egy elhagyatott út mellett?
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Aki nem hallgat rám az igy jár:
A Toyota szalonok előtt pedig az ilyen tábláktól nem látni a szalont. :kiraly:

Én úgy tudom, hogy a Toyota az egyik legmegbízhatóbb autók egyike.
A legkevesebb hibaaránnyal rendelkezik.

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Aki nem hallgat rám az igy jár:
A Toyota szalonok előtt pedig az ilyen tábláktól nem látni a szalont. :kiraly:
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Vettem ma egy Jeep Grand cherokee ORVIS-t... sajnálom a TT-t hasznáni télen a dzsuvába... :kiraly:
Nagyon jól választottál.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »

1234
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


"A Lexus fölényes mindenben jobbsága egy kicsit ellenszenves, az STS tramplisága meg egy kicsit szeretetre méltó. De egy percig sem kérdés, hogy melyik a jobb autó, egy percig sem meglepő, miért a Lexus fojtogatja a Cadillacet amerikában, és nem a Cadillac a Lexust Japánban..."
A Top Gear legutóbbi számában egy prémium kategóriás összehasonlító tesztet csináltak. A végeredmény:
 
1. BMW 530i Sport
2. Lexus GS300 SE
3. Mercedes-Benz E280 Avantgarde
 
Aki ismeri a Top Geart, az tudja, hogy számukra a legnagyobb érték az autó vezethetősége, az élmény-faktor. Ebben a BMW -szokás szerint- nagyon elpicsázta ellenfeleit. A legjobb futómű, a legjobb kormány és pedálok, a legjobb vezetési pozíció, a legjobb motor, a legjobb menetteljesítmények és messze a legjobb fékek ( 125 km/h sebességről fékezve közel 6 méterrel előbb áll meg mint a Lexus ill. a Merci ). Emellet ennek az utastere nyújtotta a legjobb minőségi benyomást, a kezelőszervek működése és dizájnja, ill. a felhasznált anyagok minősége is felülmúlta a két riválist. Ha mindez nem lenne elég, még praktikusságban is a BMW viszi el a pálmát, az ülései a legkényelmesebbek, a legtöbb táróló rekeszt nyújtja az utastérben, valamint a csomagtartója is hatalmas ( 90 literrel nagyobb a Lexusénál, 10 literrel kisebb a Merdzsónál ). Az egyetlen komolyabb kritika az iDrive rendszert érte.
 
A Lexusnál dícsérték az autó kényelmét, csendességét és kifinomúltságát, valamint a kiváló ergonómiát, és a példás megépítést. Azonban "a japánok azon törekvésük ellenére, hogy Európában is elfogadottak legyenek, még mindig nem érzik, hogy mit értünk mi "luxus" alatt." Az újság kritikával illeti az avitt, csillogó-villogó, szuper-fényes faberakást a műszerfalon, valamint felteszik a kérdést, hogy egy 36.000Ł-ba kerülő autóba ( a legdrágább a három autó közül ) miért egy tíz évvel ezelőtti Corollát idéző kormánykereket találunk? Az is érdekes, hogy vajon ki hallgat ma még a high-tech mániás Japánban magnó kazettát, ugyanis a Lexushoz alapban nem jár CD, csak kazettás magnó :kiraly:
A kormány a Lexusban adja a legkesebb visszajelzést, valamint a gáz-fék-sebességváltó hármasa ebben érződik a leglustábbnak.
 
A Top Gear teszt pályáján elért időeredmények:
 
BMW: 1:44
Mercedes-Benz: 1:46
Lexus: 1:47
 
Lehet, hogy mégsem a Lexus a tökéletes autó?
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
JakuzaCosmicNova @ [VezuvZeusz]
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.11.07., hétf. 12:42
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: JakuzaCosmicNova @ [VezuvZeusz] »


Aki nem hallgat rám az igy jár:
Most milyen van az illetőnek ? :kiraly:
Jakuza

Avatar
JakuzaCosmicNova @ [VezuvZeusz]
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.11.07., hétf. 12:42
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: JakuzaCosmicNova @ [VezuvZeusz] »


Hamár Aston Martin-ok, itt a new :Erről mi a véleményetek ?

nagyon szép
Jakuza

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Aki nem hallgat rám az igy jár:


Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


- olvastatok az uj regado tervezetet? amit benyujtottak?? http://index.hu/gazdasag/magyar/regado1105/

Azt eddig is tudtuk, hogy a magyarok baromira erőn felül vásárolnak maguknak új autót ( meg sok mást is ), húzzunk hát le róluk még egy bőrt. Már most is elég brutálisan el van adósodva a lakosság, most egy kicsit még jobban el lesz.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- olvastatok az uj regado tervezetet? amit benyujtottak??
http://index.hu/gazdasag/magyar/regado1105/
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: cosmo »

saca: szép darab! :kiraly: Gratula hozzá!

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Vettem ma egy Jeep Grand cherokee ORVIS-t... sajnálom a TT-t hasznáni télen a dzsuvába... :kiraly:
Gratula!!
 
Jó csapatásokat vele! Persze csak óvatosan
Majd írj hogy milyen
 
A TT meg, főleg a Cabrio valóban nem dzsuvába és télre való...
 
A gallytörő rácsot még engedi a kressz? vmi hallottam hogy már tilos, vagy csak tőlünk nyugatabbra az?

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Na még egy:



Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Még egy kép:



Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Vettem ma egy Jeep Grand cherokee ORVIS-t... sajnálom a TT-t hasznáni télen a dzsuvába...



Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
Giraffe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2005.04.12., kedd 13:27
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Giraffe »


. . . de egy kanyargós hegyi szerpentinen egy jó hátsókerekes, pl. egy BMW sokkal nagyobb vezetési élményt nyújt, és jó pilóta kezében gyorsabb is. . .
:kiraly:
TV: Samsung 60D6500; Erősítő: házimozi : Pioneer VSX D912; sztereó : Quad 405; Heed Obelisk Si + X2; DVD: Pioneer DV668AV; DAC: Heed Dactilus; Hivox Lupus; Hangfal: Acoustic Energy Aegis EVO 3 és EVO 1 + center; Deck: Aiwa AD-R450; CD: Pioneer PD 6700; Hálózati szűrő: Belkin SurgeMaster SurgePro - Maximum Serie; Kábelek: Neotech, AudioLink, RG59

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


[Én sem a megvételre gondoltam, csak hát tudod, dicsérgethetem én naphosszat az Astont, akkor sem kerülök közelebb hozzá. :kiraly: 

egyenlőre én sem...
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Hamár Aston Martin-ok, itt a new :Erről mi a véleményetek ?

Szerinted mi lenne? Hogy a Suzuki a mi autónk?

hmm…nem a megvételre hanem a külső jegyeire gondoltam, de nevermind :kiraly:
 
+ ugye Suzukit mondtál ? hmm…Egy GSX-R :smile19: 1000 bejönne bár az nem car…

Én sem a megvételre gondoltam, csak hát tudod, dicsérgethetem én naphosszat az Astont, akkor sem kerülök közelebb hozzá.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”