Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- hamar kover.., egy sima kis hetkoznapi auto:  erdemes a fordulatszamot is megnezni

Audi, de vajh' melyik? A4-ből és a6-ból max. a 3.0 TDI lehet, de szerintem az nem megy ennyit, A8-ból lehet a 4.0 TDI, de A8-hoz képest ölég puritán a kormány, nem?

- a poen: egy A3 1.9 TDI / PDTDI , 4 felnott emberrel.

Ez nem poén. :kiraly:
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Audi, de vajh' melyik? A4-ből és a6-ból max. a 3.0 TDI lehet, de szerintem az nem megy ennyit
Ne viccelj már ember!
 
Először is, amit az óra mutat, meg amennyivel tényleg mész, az két különböző dolog. Másodszor az M7-M1 közös szakasza előtt pest felé haladva van egy baromi nagy lejtő az M7-esen. A régi céges 1.3-as Suzuki Sedanom órája 200 km/h-t mutatott a lejtő aljához közeledve!
 
Amúgy én jelenleg egy mezei 1.6-os Focussal ingázok minden nap Székesfehérvár és Törökbálint között, kövér gázzal, óra szerint átlagosan 180-190 km/h között. Szóval ezektől a 210-220-as értékektől szvsz nem kell hanyatt esni. 3.0 TDi A6 meg óra szerint könnyedén megfutja akár a 260-at is, lejtő nélkül.

Javítottam magam, nem tűnt fel, ember?
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


Van motoros topik is. De be ne linkeld oda is ezt a cikket.

 
Amugy jo kis teszt. Az elkeszitesehez 1 metert sem kellett menni a gixxerrel
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
mym@c
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 658
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 16:56
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mym@c »


Ha már motor,akkor GSX-R 1000,szerintem!
"Figyelmeztetek minden kedves olvasót, hogy minden idők legerősebb és legjobban kezelhető szériamotorját volt alkalmam kipróbálni, így az elkövetkezendő tesztben durva PR-os ömlengésekre és már-már fizetettreklám-kategóriájú jelzőkre lehet számítani! Aki velem együtt szeretne ömlengeni, nyugodtan olvassa tovább a tesztet, akit már ez a bevezető is felháborított, klikk ide!
 
Őszintén bevallom, kevés motort vártam már úgy, mint az új gixert, hiszen azok a szerencsés kollégák, akik kiutazhattak télen Ausztráliába tesztelni a vasat, ódákat zengtek a motorról. Persze ebből le kell vonni a business class utaztatást és a repivacsorákat, ám jelen esetben akár vitorlázógéppel is vihették volna a tisztelt szakújságírókat, kenyéren és vízen tartva, ugyanis erről a gépről rosszat írni szinte lehetetlen - én szóltam az ömlengésről a bevezetőben!
 
Ahogy egy jó sportmotorhoz illik, a 2005-ös modell szinte minden paraméterében felülmúlja elődjét, erősebb és kezesebb lett, ráadásul mindezt úgy teszi, hogy könnyebb és jóval kisebb is lett annál. A 180 centi feletti motorosok az utóbbi változásnak nem igazán örülhetnek, ugyanis számukra meglehetősen "kompakt" lett az üléspozíció, ám összességében így sem tragikus a helyzet, csak legfeljebb egy kicsit gyakrabban kell megállni pihenni. Amúgy a gixer ergonómiája tökéletes: a keskeny kormánynak, ülésnek és a rövid tanknak köszönhetően szinte beleolvadunk a motorba, nincs a csuklónkon túl nagy teher, így kanyarodáskor minden egyes porcikánkkal irányíthatjuk a gépet, semmi stressz, príma.
 
Forrás: [origo]Egyszerűnek hangzik, pedig a fent taglalt ideális környezet megteremtésére a legtöbb gyár még csak kísérletet sem tesz, amire jó példa az a Ducati 999 S, amelyre a tesztút során egy párszor átülhettem. Az olaszok szeme fénye egy feje tetejére állított vasalódeszkának tűnt a Suzuki után, arról nem is beszélve, hogy az ülés alatti kipufogó mindent megtett annak érdekében, hogy jelen sorok írójának vérvonala ne folytatódjon tovább... Tudom, tudom kripli vagyok, nem való nekem radikális sportmotor, de könyörgök, ha egyszer a kényelmesebb motorral még jobb időt is lehet futni a pályán, akkor már végkép nem értem az önsanyargatásnak ezt a módját.
 
Forrás: [origo]Ami az erőforrást illeti, szerencsére a Suzuki mérnökei nem arra törekedtek, hogy a végletekig kihegyezzék a motort, a hangsúly sokkal inkább az egyenletesebb teljesítmény-leadáson volt. Szégyenkezésre azért így sincs oka senkinek, fékpadi mérések szerint 160 lóerő jelentkezik a hátsó keréken 11 400-as fordulatszám mellett, így az ezres gixxer visszaszerezte a legerősebb superbike-nak járó titulust. A kérdés persze, hogy meddig, véleményem szerint itt és most akár le is húzhatnák a rolót a motorgyárak az utcai gépek fejlesztése terén, ugyanis ezt a technikát és teljesítményt közúton lehetetlen kimotorozni. Nem szeretnék senkit sem elrettenteni azzal, hogy felsorolom azokat az újításokat, amivel 160 lóerőt csavartak ki 998,6 köbcentiből, akit érdekel a titánszelepekről és a könnyebb dugattyúkról szóló sztori, klikkeljen ide.
 
Forrás: [origo]Lássuk inkább a dolog gyakorlati megvalósulását: alapjáraton gonosz hörgéssel ébred a gixer, gázfröccsre pedig a titán kipufógódob is bemutatkozik. Amilyen negatív érzéseket váltott ki belőlem az első sajtófotókon, annyira a szívemhez nőtt a tesztút alatt ez a meglehetősen szokatlan formájú dob, ugyanis olyan szépen szól és durrog vissza, hogy az embernek könnyek gyűlnek a szemébe. Szinte biztos, hogy nem is cserélném le, ha a tulajdonomba kerülne egy ilyen masina, nem úgy, mint az egy számmal kisebb gixer hurkatöltőjét."
 
Kipufogó direkt így lett kialakítva,hogy mikor megdöntik a pályán a gépet,akkor ne érjen a talajhoz.
Nagyon tetszetős "kis"gép!
10/10


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


tsc-nek  
2005.12 Az Audi megújítja az A4-es dízelpalettáját, januártól részecskeszűrővel szerelt, 2,7 literes TDI-vel bővül a kínálat. Az új dízelhez hatsebességes kézi váltó jár, a motor 8,4 másodperc alatt gyorsítja százas tempóra az A4-est. A vége 230-nál van, az átlagfogyasztás pedig 6,7 liter száz kilométerenként.
 
- es ez 2.7l, az 1.9-esrol siman el lehet hinni a 6l alatti fogyit.
{telleg nemakarlakmeggyozni }

Tami, én se akarlak meggyőzni, csak nem vagyok képes annyiban hagyni. :kiraly:
 
Szóval itt egy kérdés: miért jössz itt nekem az "átlagfogyasztással"? Hát az még szép, hogy <6L! Azt általában emberi tempóra adják meg, nem a végsebességközeli száguldozgatásokra. (mondjuk 50% város 50% pálya a kresz szabályainak betartása mellett, 2 személyel meg mondjuk 100 kg-nyi csomaggal)
Mintha kicsit elbeszélnénk egymás mellett.
 
De dízel Audi rulez és kész, NA (meg úgy általában véve minden modern erős dízel nagyon pöpec). Nem vagyok én ellenük, egy percig sem. :taps:

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


tsc-nek
 
2005.12 Az Audi megújítja az A4-es dízelpalettáját, januártól részecskeszűrővel szerelt, 2,7 literes TDI-vel bővül a kínálat. Az új dízelhez hatsebességes kézi váltó jár, a motor 8,4 másodperc alatt gyorsítja százas tempóra az A4-est. A vége 230-nál van, az átlagfogyasztás pedig 6,7 liter száz kilométerenként.
 
- es ez 2.7l, az 1.9-esrol siman el lehet hinni a 6l alatti fogyit.
{telleg nemakarlakmeggyozni }
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


- a palyakon kozel ennyivel.., meg a fedelzeti szamitogep sem mutatott 6l tobbet ennel a temponal :kiraly:
- tudom hihetetlen, de ki kell probalni egy pdtdi-t :taps:

Pont most írtam, hogy elég sokat nyomulok (heti rendszerességgel) sima meg PD tdi-vel is (cégautók), szóval a próbákon túlvagyok. (sőt akad itt többféle HDI, dCi, meg szívódízel is)
 
Sztem nagyon jók, de folyamatosan 200+ -al száguldozva nincs az széria autó ami 6L-t eszik. Nekem mind1 mit ír ki a fed. computer, ez csak egy álom.
 
Egy ultra áramvonalas 6 sebességes dízel, 6.-ban, egyenletes 200-nál, nem túl széles gumikkal sztem saccperkb 8L. Esetleg 7, de ott már erősen leborulok.
 
Egy percig se akarom mondani, hogy nem király dolog egy PDTDI A3-as, de azért csodák nincsennek. Nyilván nem állandóan kétkilóval toltátok neki, főleg mert ezért pl. Ausztriában - amin ugye át kell menni Németo. fele - megesznek keresztbe a rendőrök! (A köztes "nyugis 140-es" részeknél meg szépen feljavul a fogyi átlag.)
 
(Amúgy az én verdám kb. 16L-t eszik 200-nál, de ugye nem dízel (ez a lényeg), és csak 5 sebességes, és talán nem is annyiral áramvonalas)

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- a poen: egy A3 1.9 TDI  / PDTDI , 4 felnott emberrel.
több kapufa után azért csak összehoztuk :kiraly:

- es ami meg szep a tortenetben, hogy ilyen temponal nem sikerult a fogyasztasat felvinni 6l fole! {magyarorszag -> nemetorszag -> magyarorszag}

Ha végig tényleg ennyivel mentetek volna, vagy legalább a fél úton, akkor azért nem 6L lett volna. Oké hogy néha elnehezült a láb, meg minden, de azért ennyire nem ász a TDI. Tudom, mert elég sokat megyek ilyen VW csoportos 1.9 TDI autóval, meg 1.9 PDTDI-vel is.
Sőt, az 1.4 HDI-vel se tudtam tartós 150-160 mellett 6L alatt maradni Szeged-München-Szeged úton. Pedig azt "3.6L" -es autónak reklámozták. Hozzáteszem 90-es tempónál lazán hozza is.

- a palyakon kozel ennyivel.., meg a fedelzeti szamitogep sem mutatott 6l tobbet ennel a temponal :taps:
- tudom hihetetlen, de ki kell probalni egy pdtdi-t
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


NA akkor enis linkelek szep mocit (ebbe az a jo hogy ezzel motorozni is lehet ):
 

 
 
Es a tulajdonosa:
 

Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Nem autó téma, de azért jó lesz ide is... 
Ez is szép!

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Ha sebességre vágytok,akkor látogassatok el a www.e39.de oldalra.

Érdekes mód a Porsche-k állnak az első helyeken.

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Csekkoljátok meg,jó oldal.Van köztük magyar is.

thx
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
mym@c
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 658
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 16:56
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mym@c »


Ha sebességre vágytok,akkor látogassatok el a www.e39.de oldalra.
Német őrültségek.
Arról szól az egész,hogy lefotozzák a sebességmérőt és beküldik az oldalra.
Több száz autó sebességmérője le van fényképezve.
 
Németország legjobbja:Német fazon egy Porsche 996 GT3-al 346Km/h-val száguldozott.
Csekkoljátok meg,jó oldal.
Van köztük magyar is.

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Azt írták hogy az új kiszemeltjei a Lamborghini Spyder, F430 kabrió, Aston Martin Vantage8, és az új Zonda...Remélem ezeket is megtekinthetjük majd...


Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


És egy utolsó:


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Na még egy kép:


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Nem autó téma, de azért jó lesz ide is... amióta megláttam ezt a mocit, azóta nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy nekem KELL EGY ILYEN! Az ára viszont már lassan két éve "kordában tart", de most felcsillant a remény, ha beszámítanák a VL 1500-ös intruderem, lehet hogy összejön....
 
Itt van egy két kép róla:


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Azt írták hogy az új kiszemeltjei a Lamborghini Spyder, F430 kabrió, Aston Martin Vantage8, és az új Zonda...
Remélem ezeket is megtekinthetjük majd...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Pontosan ez a fószer volt kecskeméten is.Lamborghini,Ferrarik,Bugatti,Maseratik és Mercik társaságában!
Valamit kihagytam?

Van még Aston Martinja és Pagani Zondája is (illetve a Zondát egy cikk szerint mostanában adta el), nem tudom ezek is voltak-e a kiállításon....

Így van, voltak
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Pontosan ez a fószer volt kecskeméten is.Lamborghini,Ferrarik,Bugatti,Maseratik és Mercik társaságában!
Valamit kihagytam?

Van még Aston Martinja és Pagani Zondája is (illetve a Zondát egy cikk szerint mostanában adta el), nem tudom ezek is voltak-e a kiállításon....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
mym@c
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 658
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 16:56
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mym@c »


Pontosan ez a fószer volt kecskeméten is.
Lamborghini,Ferrarik,Bugatti,Maseratik és Mercik társaságában!
Valamit kihagytam?

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


[autóskiállításra és bepöccentették az Enzo-t!Oltári nagy hangja volt!

Tudom, jó pár alkalommal voltam már én is annak a dunaújvárosi arab arcnak a "kiállításán" főleg a hang miatt
Volt hogy mindet megordítatta egerszegen...

Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
mym@c
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 658
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 16:56
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mym@c »


2. fejezet 
A szikla
The Rock (USA - 1996)
 
Ebben lapítják majdnem agyon Nicolast, annak a bizonyos üldözésnek(H1 & villamos stb) a végén Michael Bay filmjében...
/Az xpressen valamiért anno mindenki "lamborghinizte" de ez tévedés./
Az egy
Ferrari F355 Berlinetta volt

Nem vagyok 1 nagy Ferraris,de nem rossz ez a gyártmány!
Régebbi típusok jobban bejönnek,mint a mostani szuperszónikus csúcsgépek,bár az Enzo hangjának nem tudok ellenállni.
Kecskeméti látogatásunk során betévedtünk 1 autóskiállításra és bepöccentették az Enzo-t!
Oltári nagy hangja volt!

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


- a poen: egy A3 1.9 TDI  / PDTDI , 4 felnott emberrel.
több kapufa után azért csak összehoztuk :kiraly:

- es ami meg szep a tortenetben, hogy ilyen temponal nem sikerult a fogyasztasat felvinni 6l fole! {magyarorszag -> nemetorszag -> magyarorszag}

Ha végig tényleg ennyivel mentetek volna, vagy legalább a fél úton, akkor azért nem 6L lett volna. Oké hogy néha elnehezült a láb, meg minden, de azért ennyire nem ász a TDI. Tudom, mert elég sokat megyek ilyen VW csoportos 1.9 TDI autóval, meg 1.9 PDTDI-vel is.
Sőt, az 1.4 HDI-vel se tudtam tartós 150-160 mellett 6L alatt maradni Szeged-München-Szeged úton. Pedig azt "3.6L" -es autónak reklámozták. Hozzáteszem 90-es tempónál lazán hozza is.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- a poen: egy A3 1.9 TDI  / PDTDI , 4 felnott emberrel.
több kapufa után azért csak összehoztuk

- es ami meg szep a tortenetben, hogy ilyen temponal nem sikerult a fogyasztasat felvinni 6l fole! {magyarorszag -> nemetorszag -> magyarorszag}
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”