Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
LCO
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2005.01.04., kedd 08:19
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LCO »


1. miért nem a népítéletet olvasgatod? mennyi az esélye, hogy itt pont van legalább 5 olyan ember akinek pont olyan autója van amit kérdezel? (annál kevesebb véleményre meg nem adnék.) 
2. miért renault? Ja, ahogy Daemien is mondja, franciát csak újonnan és rövid időre, ha nem akarsz kockáztatni. De ha meg van újra pénzed, akkor már akár japánt is vehetsz annyiból. :box: (mármint japán japánt, nem angol japánt)
 
A népitélet most hírdetett győzteseket és veszteseket: élboly - szinte csak japók, vesztesek: szinte csak franciák (főleg Citrom)
Ezek után nem értem miért akar az ember szándékosan szarba lépni - elnézést a kifejezésért. Én egyébként tisztelem a francia autógyártást is, vannak jó eredményeik, és sokszor kínálnak nagyon szép dolgokat, versenyképes áron. de ha pont te leszel az, aki megszívja a vadi új "F betűssel", (mondjuk 30 márkaszervíz látogatás az első évben) akkor már késő lesz. :smile19:
 
Persze mindez szigorúan szvsz. A francia autó tulajok meg meg is fognak kövezni a véleményemért.

Dehogy kövezlek meg, sőt teljesen egyetértek veled! Az a baj, hogy az emberek a médiától és a nagyonokosoktól mindíg csupa jótanácsot kapnak és így hajlamosan azoknak bedőlni. Én is ezért léptem két éve sz@rba és megvettem egy megane-t. Most meg nem tudom eladni úgy, hogy nem bukjam el a harmad árat. Na ezért nem kell francia autót venni.
Más. A főnököm 206 cc-je közel 5 milla volt, az országba bekerülő első autótulajok között volt. Most 4 éves az autó szinte szalon állapotban van és ér 3-at. Ez milyen? Hehehe... vett volna egy mazda 6-ot az is akkor jött ki...csak annak nem nyílik le a teteje. Igaz ezt sem nyitogatja már mert nem lehet visszazárni rendesen, az ablakoknál van egy cm rés, nyekereg a tető stb.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


1. miért nem a népítéletet olvasgatod? mennyi az esélye, hogy itt pont van legalább 5 olyan ember akinek pont olyan autója van amit kérdezel? (annál kevesebb véleményre meg nem adnék.)
 
2. miért renault? Ja, ahogy Daemien is mondja, franciát csak újonnan és rövid időre, ha nem akarsz kockáztatni. De ha meg van újra pénzed, akkor már akár japánt is vehetsz annyiból. :box: (mármint japán japánt, nem angol japánt)
 
A népitélet most hírdetett győzteseket és veszteseket: élboly - szinte csak japók, vesztesek: szinte csak franciák (főleg Citrom)
Ezek után nem értem miért akar az ember szándékosan szarba lépni - elnézést a kifejezésért. Én egyébként tisztelem a francia autógyártást is, vannak jó eredményeik, és sokszor kínálnak nagyon szép dolgokat, versenyképes áron. de ha pont te leszel az, aki megszívja a vadi új "F betűssel", (mondjuk 30 márkaszervíz látogatás az első évben) akkor már késő lesz. :smile19:
 
Persze mindez szigorúan szvsz. A francia autó tulajok meg meg is fognak kövezni a véleményemért.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- Scénic -rol velemeny? esetleg a Grand Scénic?
Az újak már jóval kevésbé sérülékenyek, mint a korábbiak voltak. Ha max. 3 évig használod őket (feltéve, hogy újonnan veszed, persze ), nem lesz velük komoly gond.
 
Amúgy meg használtan Renault-t...
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
LCO
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2005.01.04., kedd 08:19
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LCO »


- Scénic -rol velemeny? esetleg a Grand Scénic?
má megint rönó :box:
mazdát akarok nagy grand mazdát akarok

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- Scénic -rol velemeny? esetleg a Grand Scénic?
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


- domi nemakarsz egy kulon topicot nyitni a kepeknek? ezzel a tomenytelen mennyisegu keppel csat szetzilalod a topicot, nembeszelve akinek nicns szelessavu netje kiatkoz
Viccelsz? :box: Mivel nagy valószínűséggel Bentleym úgysem lesz (ha lesz, feltétlenül megosztom veletek ), így jó élvezkedni a képeken.

És is erre gondoltam, de idegesíteni még véletlenül sem szeretnék senkit. Nézegetni én is szeretem őket, de nem mások zavarása mellett. Max. ha másoknak is vannak képeik, akkor új topik.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Na, Azuroo -val azt találtuk ki, hogy naponta felteszek 2 képet. Először London, utána ami még akad. Van egy pár, de a napi 2 talán nem idegesítő. Ha valaki mégis unná, jelezze.
Ezért írtam, de akkor vettem, leálltam. Külön topikot nyitok, ha érdekel valakit, vagy ha másnak is vannak ilyen saját készítéású "exotic-car" fotói, éls akkor oda mindenki tehet fel ebben a témában. De most magam miatt nem nyitok topikot.
Ellenben ha valakit érdekel, akkor van még, tudok feltenni. De akkor most abbahagytam.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


- domi nemakarsz egy kulon topicot nyitni a kepeknek? ezzel a tomenytelen mennyisegu keppel csat szetzilalod a topicot, nembeszelve akinek nicns szelessavu netje kiatkoz
Egyetértek.
 
Nem mintha belassítana, de autós képből csilliárdnyi van a neten, inkább beszéljünk róla.
 
Persze ez csak szvsz. :box:

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- domi nemakarsz egy kulon topicot nyitni a kepeknek? ezzel a tomenytelen mennyisegu keppel csat szetzilalod a topicot, nembeszelve akinek nicns szelessavu netje kiatkoz
Viccelsz? :box: Mivel nagy valószínűséggel Bentleym úgysem lesz (ha lesz, feltétlenül megosztom veletek ), így jó élvezkedni a képeken.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- Zafira-rol mi a velemeny?
Nekem egy 1.6-os volt még az első szériából. Nagyon gyenge ez a motor, ha klímáztam nyáron az emelkedőn nem tudtam elindulni... egyszer egy kanyarban "leált" a szervó és felmentem a járdára majdnem elütöttem 2 embert... kormánymű, féltengely csere 2.5 év alatt, féktárcsa, fékbetétek, stb... a váltó annyi szar volt, hogy néha az volt az érzésem, hogy nincs...

Hú, ezen a járdás dolgon most jót röhögtem ( ), de persze nyilván akkor neked nem volt valami vicces.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- domi nemakarsz egy kulon topicot nyitni a kepeknek? ezzel a tomenytelen mennyisegu keppel csat szetzilalod a topicot, nembeszelve akinek nicns szelessavu netje kiatkoz
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


#12
máj. 20. A Wimbledoni (ott laktam) vonat és metróállomás mellett. Lamborghini Gallardo. Lenyomta az Ibizát

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


#11.
máj. 20. A Wimbledoni (ott laktam) vonat és metróállomás mellett. Lamborghini Gallardo.

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


#10
máj. 17. A Madame Tussaud's mellett. Bentley Contitental GT.

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- Zafira-rol mi a velemeny?
Ha a régiekre gondolsz nem a mostani új szériára, akkor azoknak nem volt túl fényes a töréstesztjük (3 csillag, gyalogosvédelem 2 csillag)
Én nem vennék...
 
Az új viszont már 5 csillagos.

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


- Zafira-rol mi a velemeny?
Nekem egy 1.6-os volt még az első szériából. Nagyon gyenge ez a motor, ha klímáztam nyáron az emelkedőn nem tudtam elindulni... egyszer egy kanyarban "leált" a szervó és felmentem a járdára majdnem elütöttem 2 embert... kormánymű, féltengely csere 2.5 év alatt, féktárcsa, fékbetétek, stb... a váltó annyi szar volt, hogy néha az volt az érzésem, hogy nincs...

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


- Zafira-rol mi a velemeny?
Remek gép. Apukám használ egyet úgy 4 éve, nagy - nagy megelégedéssel, én is sokat vezettem, szeretjük nagyon, mert praktikus, tágas, megbízható, családi utazóautó. Ez egy 1.8-as benzines, még a 115 lovas, de szerintem egész dinamikus.
 
225e km van már benne (első tulaj egyébként), és kvázi hibátlan volt eddig. 1-2 kopó alkatrész cseréje volt, máskülönben semmi (olajfogyi sincs, pedig Ecotec motor ).
 
(Mondjuk azóta mióta Hondám van, pl. az Opel váltóján csak mosolygok, de azért mindenképpen ajánlom a Zafirát.)

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- Zafira-rol mi a velemeny?
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


#9
máj. 14. Whitehall Ct. Bentley Arnage. (ez volt Londonban az első napom, és ezt mind egy nap láttam. Kellemes nap volt )

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


#8
máj. 14. Whitehall Ct. Bentley Arnage.

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


#7máj. 14. Whitehall Ct. Talán kitaláljátok mi ez. Nem egy nehéz feladvány.

Bár Bentleyben nem vagyok olyan jártas, de ez egy Arnage szerintem

Talált. És a SEC is stimmel.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
mym@c
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 658
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 16:56
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mym@c »


Ezt az Eclipse-et egy tuningkiállításon csíptem el!
Ismerhetjük a Halálos Iramban című filmből!


Avatar
mym@c
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 658
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 16:56
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mym@c »


A most látott képek újra vannak fényképezve!
Kezdjük egy régebbi SL 500-as Mercedes-szel,amivel Pulában(ha jól írom)(Horvátország)találkoztam.
Favorit!
 
 
 
Valaki mondja el,hogyan kell belinkelni képeket,hogy ne kelljen letömöríteni,csökkenteni a kép méretét!
Megköszönném!


Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


#7máj. 14. Whitehall Ct. Talán kitaláljátok mi ez. Nem egy nehéz feladvány.

 
OFFTOPIC:

mellette, bal oldalon mintha egy Mercedes W140 S coupé /-Sec-/ állna
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


#7máj. 14. Whitehall Ct. Talán kitaláljátok mi ez. Nem egy nehéz feladvány.

Bár Bentleyben nem vagyok olyan jártas, de ez egy Arnage szerintem
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”