Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mercedes S65 AMGV12, 6000ccm, 2 turbó, 612LE, 100Nm, 0-100km/h 4.4 mp
és annyira nem is csúnya

Nem-e?
 
Szerintem pocsékul néz ki, azok a domborítások a kerékjárati ív felett egyszerűen röhejesek, iszonyatosan idegenül hatnak ezen az autón

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Mercedes S65 AMGV12, 6000ccm, 2 turbó, 612LE, 100Nm, 0-100km/h 4.4 mp
és annyira nem is csúnya

Eddig fenntartással kezeltem az új S-t vonalai miatt, pedig az előző kettő S ( W140, W220 ) modell már a debütáláskor lenyűgözött anno...
 
A mindig stílusos Amg optika most is óriásit dob a kasznin , a blokk a korábbi 65-ös csúcs modellekből ismert biturbo
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Mercedes S65 AMG
V12, 6000ccm, 2 turbó, 612LE, 100Nm, 0-100km/h 4.4 mp
és annyira nem is csúnya


TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


A Top Gear-ben ma volt a 400 lovas Evo 8... De nem dícsérték agyon.
Akkora turbó lyuka van, hogy még. Ráadásul majd' 20 milla az ára
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »

A Top Gear-ben ma volt a 400 lovas Evo 8... De nem dícsérték agyon.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Most olvastam: Subaru S204 - WRX STI

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Ma jártam lent Balatonszárszó mellett Teleki-ben. Az út:
Leértem. Eddig semmi különös. Tiszta út, semmi extra.
Mikor leértem, hónak nyoma sincs, minden töksima. Érkezésem után 30 perccel elkezd szakadni. 10-re voltam lent, és 3-kor indultam vissza. 3-ig 12 cm hó esett lent. Minden csupa hó volt, és mind meg is maradt. Indulás előtt még barátnőmmel elmentünk szánkózni és hógolyózni. Ismétlem, mikor leérkeztem, semmi nyoma nem volt hónak.
Akkor amíg kiértem a 7-esre, addig 10 cm-es szűz hóban mentem, kb. 10 km-t. Onnan tudtam hol az út széle, hogy láttam kétoldalt az árkot.
Na, 7-es. Az arrafelé 2x2 sávos Zamárdiig. Na, irányonként 1 sávot kotortak el, ráadásul az az egy sáv, pont a két sáv szaggatottvonalán volt. Kvázi a két sáv közepén mentünk. Na, fent vagyok az M7-en (ja, indulás óta szakad a hó). Sima vizes út, mehet a 130. Siófoknál latyak, ugyhogy vissza 110-re.
Siófok után, csak a külső sáv van lekotorva, ott meg 70-el megy a kocsioszlop. Egy idő után egy nyomnyi tisztaság van a belsőben. Valahogy átevickélek oda, mögöttem még egy autó, és mi ott haladunk 90-el. Ez ment Székesfehérvárig, aholis sárga villódzó fényeket látok, és kis kocsisort. Great, gondolm baleset
Hát nem. Ott nyílik 3 sávosra a pálya, és az a sárga villódzó fény, az 3 db. útkotró egy a belső sávban, kicsit mögötte mégegy, a középsőben, és kicsit utána egy 3., az a legszélsőben. Tolják a havat. Mint kiderült, onnan Pestig nem volt letolva a hó. Sz.fehérvártól 30-40-el jöttem. Ugyhogy süti volt. Fehérvártól hazáig 2-es 3-as között váltogattam. És mindezt egy külföldről rendelt surround hangfal miatt

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


[És azt el is felejtettem, hogy AMG Mercedeseknél nem lehet teljesen kikapcsolni az elektronikus segédeszközöket

Valóban, ha "olyan veszély helyzetet" észlel a rendszer, hiába nyomtad ki ... vissza kapcsol

A kritikák egyébként nem voltak haszontalanok ... a Benzekben "7-G-Tronic transmission" került bevezetésre ezzel váltva ez eddigi 5 fokozatut, az érintett modellek a CLS 500, E500, S430, S500, CL500 és az SL500 illetve illetve az AMG-k



Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Tami, kifutó széria Toledókat nem nézted?az is kb Octávia nagyságú viszont belülről szerintem kellemesebb...
Van a cégnél néhány, de kötelezőn kívül nem nagyon kell szervízbe vinni őket.

- seat kizarva.. inkabb skoda akkormar :box:

Emlékszem az egyik ügyfelem egyszer azért vett nálam VW Polo Classic-ot Seat Cordoba helyett, mert habár a két autó elvileg 98%-ban megegyezik, de azért a VW az mégisd csak VW, és hát a német autók így meg úgy stb. A vicc az egészben az, hogy a VW Polo Classic Spanyolországban készült, a Cordoba meg a németeknél ( persze ezt azért nem kötöttem a kedves ügyfél orrára )
 
Szóval ma már soha nem lehet tudni, hogy mit is vesz az ember
 
( Sok korábbi Volvo tulajdonos kapott volna a szívéhez, ha megtudja, hogy a Volvo S40 műszakilag gyakorlatilag megegyezik a Mitsubishi Carismával, egy gyártósoron készültek )
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Tami, kifutó széria Toledókat nem nézted?az is kb Octávia nagyságú viszont belülről szerintem kellemesebb...
Van a cégnél néhány, de kötelezőn kívül nem nagyon kell szervízbe vinni őket.

- seat kizarva.. inkabb skoda akkormar

hmm....
 
nagyjából egykutya....
a Skoda konzervatívabb designnal, a Seat merészebbel...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Tami, kifutó széria Toledókat nem nézted?az is kb Octávia nagyságú viszont belülről szerintem kellemesebb...
Van a cégnél néhány, de kötelezőn kívül nem nagyon kell szervízbe vinni őket.

- seat kizarva.. inkabb skoda akkormar
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Tami, kifutó széria Toledókat nem nézted?
az is kb Octávia nagyságú viszont belülről szerintem kellemesebb...
Van a cégnél néhány, de kötelezőn kívül nem nagyon kell szervízbe vinni őket.

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sajti »


Viccen kívül, a Superb sztem best buy. Újonnan is 5 milla körül 1.9 PD tádé, ekkora batár kasznival, igényes belsővel? Nincs sok ellenfele ennyiért.
Valóban a Superb nagyon jó autó. De amennyivel jobb az Octaviánál, annyival drágább is - sajnos. A két kocsi nem egy kategória...
Ha nem kell nagyra nőtt embereket a hátsó ülésbe ültetni hosszabb útra, akkor az Octavia jó választás.
 
sajti

Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sajti »


Lényegében VW technika, csak olcsóbban, persze ezért valószínűleg nem is 100%-osan abban a minőségben. Viszont a Skoda mellett szól hogy nem annyira "kelendő" mint a VW/Audi.

100%-ban ugyanaz. A múltkor néztem, hogy minden apró alkatrészen ott van vagy az Audi, vagy a VW embléma.
 
sajti

Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sajti »


- Skoda Octavia 1,9 PDTDI {>2002} van-e valakinek? [lengyenhonban gyartott motorok:81 kW, gyorben: 77 kW], egy 77KW-osban gondolkodom
Ha jó áron meg tudod szerezni, akkor ne várj vele! Nekem 5 éve van Octaviám, és a cégnél 3 évig Octaviák voltak a céges kocsik. Amit azok kaptak, azt azóta sem bírja semmilyen más márka úgy...
 
sajti

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »

[És azt el is felejtettem, hogy AMG Mercedeseknél nem lehet teljesen kikapcsolni az elektronikus segédeszközöket

Valóban, ha "olyan veszély helyzetet" észlel a rendszer, hiába nyomtad ki ... vissza kapcsol

Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Legutolsó kijelentéseddel mélységesen együtt tudok érteni.  


Keblemre
 
Nekünk vagy 15éve van 120-as Skodánk, de kalapunk nincs hozzá.
Mi vagyunk a kivétel :box:
 
Háát igen, nagyon szép pl az ezüst Fábia sötétszürke műanyag lökössel

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Én a Superbre szavazok.Viszont itt már elkél az erősebb, 130 lovas motor. A túl nagy autó fogalma számomra ismeretlen
Legutolsó kijelentéseddel mélységesen együtt tudok érteni.
 
Amúgy sztem Skodába is kell a kalap. Nem hallottad még a "Kalapos Skodás" kifejezést? :box: Persze ezeket főleg a régebbi 120L és tsai tulajokra találták ki (megjegyzem, elég találó..). Ezek egyenesági leszármazottai jelenleg az 1.2 -es Fábiások. Az a kedvenc verzióm amelyiknek nincs színrefújva az első lökhárítója, az nagyon kemény!! (ezen autó esetében ez eléggé izléstelenül tud kinézni, ha vki nem látta még)
 
 
No és meglett a téli gumim is, hogy saját korábbi kérdésemre válaszoljak. Nokian WR. Mer'az állítólag jó. Ráadásul H-s indexű, szóval nem kell korlátoznom magam, ehhe.

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


De ha Skodát veszel, kalapot is vegyél hozzá!  :smile19:   
 
Viccen kívül, a Superb sztem best buy. Újonnan is 5 milla körül 1.9 PD tádé, ekkora batár kasznival, igényes belsővel? Nincs sok ellenfele ennyiért.

Kalap a Suzukiba kell, nem?
 
A hétvégén úgyis találkozom a Skodaszervizes ismerőssel, megkérdezem hogy mik a tapasztalatok 1.9 Octávia és Superb fronton és majd referálok
 
Én a Superbre szavazok.Viszont itt már elkél az erősebb, 130 lovas motor. A túl nagy autó fogalma számomra ismeretlen :box:

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


De ha Skodát veszel, kalapot is vegyél hozzá! :smile19:
 
 
Viccen kívül, a Superb sztem best buy. Újonnan is 5 milla körül 1.9 PD tádé, ekkora batár kasznival, igényes belsővel? Nincs sok ellenfele ennyiért.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- Skoda Octavia 1,9 PDTDI {>2002}  van-e valakinek?  [lengyenhonban gyartott motorok:81 kW,  gyorben: 77 kW], egy 77KW-osban gondolkodom 
Több ismerősömnek is van újabb Skodája (1.4TDi Fábia,1.6 Octávia, 1.9PDTDi Superb) és mindannyiann nagy-nagy megelégedettséggel használják. Az Octáviás Skoda szalon szervizében dolgozik, gondolom ha annyira rossz lenne a típus, nem vett volna ilyet.
Autóvásárláskor (akár új, akár használt) én erősen elgondolkodnék a Skodán.
Lényegében VW technika, csak olcsóbban, persze ezért valószínűleg nem is 100%-osan abban a minőségben. Viszont a Skoda mellett szól hogy nem annyira "kelendő" mint a VW/Audi.
Az 1.9PDTDi meg elég baráti motor, vár a PD-k nem annyira tartósak mint a régi 90-110 lovas 1.9TDi-k (fúvókák vs. marha nagy nyomás) viszont alig esznek valamit.
Esetleg még egy 1.8T-t vennék számításba Octávia fronton.
 
Az új Octáviák viszont sokkal szebbek, cserébe drágábbak is, főleg amiben normális motor van, mert az 1.4 Octávia (netán klímával) elég mazohista kombináció
 
Tami,
Volvó S60/S80-on nem gondolkodtál?? 3 millió körül már ezek is vannak.
vagy Lexus IS??
mondjuk ezek inkább 5-6évesek mint 2-3...
 
most nézem hogy 1.9PDTDi Superb is van már 3.3-3.5 milla körül...
Na az is jó választás szerintem :box:

- erre az oktaviara raizgultam..
- audi-tol felek, hogy ellopjak.., ha kinn elnek nemeto-ban vagy svajcban nemlenne kerdes
- benzines oktavia kilove, mostmar szeretnek egy jo dieselt, es a pumped az most nekem fekszik :punk:
- Volvo ehhh nevetseges.. az utcaban van 3 belole tudnek meselni.. es mindegyik rendre jar szervizbe.. sux meg amugyse tetszik.
- lexus egyelore nem nekem valo, meghat oda love is kell.
- superb tulnagy egyelore.., meg fenn is kell tartanom a leendo autot
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- Skoda Octavia 1,9 PDTDI {>2002} van-e valakinek? [lengyenhonban gyartott motorok:81 kW, gyorben: 77 kW], egy 77KW-osban gondolkodom
Több ismerősömnek is van újabb Skodája (1.4TDi Fábia,1.6 Octávia, 1.9PDTDi Superb) és mindannyiann nagy-nagy megelégedettséggel használják. Az Octáviás Skoda szalon szervizében dolgozik, gondolom ha annyira rossz lenne a típus, nem vett volna ilyet.
Autóvásárláskor (akár új, akár használt) én erősen elgondolkodnék a Skodán.
Lényegében VW technika, csak olcsóbban, persze ezért valószínűleg nem is 100%-osan abban a minőségben. Viszont a Skoda mellett szól hogy nem annyira "kelendő" mint a VW/Audi.
Az 1.9PDTDi meg elég baráti motor, vár a PD-k nem annyira tartósak mint a régi 90-110 lovas 1.9TDi-k (fúvókák vs. marha nagy nyomás) viszont alig esznek valamit.
Esetleg még egy 1.8T-t vennék számításba Octávia fronton.
 
Az új Octáviák viszont sokkal szebbek, cserébe drágábbak is, főleg amiben normális motor van, mert az 1.4 Octávia (netán klímával) elég mazohista kombináció :box:
 
Tami,
Volvó S60/S80-on nem gondolkodtál?? 3 millió körül már ezek is vannak.
vagy Lexus IS??
mondjuk ezek inkább 5-6évesek mint 2-3...
 
most nézem hogy 1.9PDTDi Superb is van már 3.3-3.5 milla körül...
Na az is jó választás szerintem

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


[Az AMG Mercedeseknél ott kezdődik a probléma, hogy csak automata váltóval rendelhetőek,

Méghozzá sokáig azzal az eléggé megkritizált "five-speed automatic"-kal > pl c 32 amg v slk 32...

És azt el is felejtettem, hogy AMG Mercedeseknél nem lehet teljesen kikapcsolni az elektronikus segédeszközöket
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
TheRussian
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.12.16., pén. 22:10
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: TheRussian »


- Skoda Octavia 1,9 PDTDI {>2002} van-e valakinek? [lengyenhonban gyartott motorok:81 kW, gyorben: 77 kW], egy 77KW-osban gondolkodom
teljes laikusként csak azt tudom mondani, hogy a mostani skodák nagyon feljöttek.szinte egyenlőek az egy két éve megjelent vwkkel (pl superb meg régi passat közt sem túl sok különbség van )
nem tom hogyért adnak most egy octaviat, de lehet megérné szétnézni hasonló árban a vw palettán is.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- Skoda Octavia 1,9 PDTDI {>2002} van-e valakinek? [lengyenhonban gyartott motorok:81 kW, gyorben: 77 kW], egy 77KW-osban gondolkodom
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”