Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati szűrők

Avatar
szorin
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.09.20., szer. 21:41
Értékelés: 0

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: szorin »


sziasztok!
bocsika hogy ide írok de egy kis segítséget szeretnék kérni
házimozi témában


Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én most együtt tudok érezni Newmannel. Már hetek óta csellengek mindenféle boltban, hátha találok egy rendes elosztót. Nincsenek nagy igényeim, egyszerű de robosztus kivitel (ne vmi műanyagházas), réz csatlakozás, mindféle led+gomb+zavarszűrés nélkül. Nem igazán találok ilyet.
Kök.
 
Nekem egy OBI-s van, ronda is és k*rva nagy is. :kiraly: 10-es elosztó-rúd.. Tudni kell, h anno a cuccaim száma: 7 volt. Ezért kellett. Most két eszköz van. Ezért írtam, h 4 max 5-ös valami normális.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: andix »

Én most együtt tudok érezni Newmannel. Már hetek óta csellengek mindenféle boltban, hátha találok egy rendes elosztót. Nincsenek nagy igényeim, egyszerű de robosztus kivitel (ne vmi műanyagházas), réz csatlakozás, mindféle led+gomb+zavarszűrés nélkül. Nem igazán találok ilyet.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2518
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »

Én Isoteket is hallottam, az jól működik, tényleg szűr zavart, de ezeknek a szűrőknek megvannak a korlátai a hangra gyakorolt hatásban. De az tényleg hasznosnak bizonyult az adott körülmények között.
Naim-ZU

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintem mindenki akit érdekel próbálja ki, hallgasson meg egy komolyabb szűrőt, és utána döntsön róla, hogy megéri-e neki kifizetni az árát. Szerintem senkit nem kell megmenteni semmitől, egy meghallgatástól meg legkevésbé kéne eltántorítani egy érdeklődőt. Minél többet hallgatózik valaki, annál jobb eséllyel fogja megtalálni a saját ízlésének megfelelőt.

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt inkább dokigyg-nak szántam. Nem tartom helyesnek, hogy leszól valamit, amiről nincs megfelelő tapasztalata.
Ronin,meg dörmögi!
Gondolom nektek sincs fingotok arról,hogy mi ,és mennyi volna a tapasztalatom,ergo érdekesnek tartom,hogy nem tartod helyesnek azt,amiről fingod sincs.
 
Ezeket az úri mulatságokat átengedném azoknak,akik ettől élveznek,hál istennek,én még zenét is szeretek hallgatni.Csak azért szóltam ebbe a topikba,hogy hátha van remény újmanyust kivezetni abból a mókuskerékből amibe beterelitek.Ezekszerint hiába.Bizti sok az elherdálni való pénze.Elvégre egy xaros elosztó azé fontosabb,mint néhány lemez megvétele.További sok sikert!
Tudod, mindenki úgy élvez...

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Hát, jah, így nem érdemes vásárolni, hogy csak azért, hogy legyen
 
Egyébként nem az számít nálam, hogy mi van benne, hanem , hogy ténylegesen van -e hatása a hangra, és az pozitív -é...
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Tami »


Én erre gondoltam, csak az áráról sejtésem sincs. A tíz ezres Eichmann épp belefért volna, nyamvatt elosztó többet nem ér (ennyit se, de egyszer kell venni, megnyugszok tőle :kiraly: ). Felhívni nem merem őket, mert az van kiírva a cégükhöz, h hi-end audio, szóval először nálatok puhatolózok. Az AVA termékekről másutt olvastam, ezt találtam. Valaki?
- ha tudnad mi is van ezekben az elosztokban, fejed verned falba, hogy adtal ertuk penzt
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Tami »


- en fognek egy 1:1 trafot legalabb 1KW-os legyen, ellatnam mindeket oldalon alulatereszto szurokkel es kesz.
- meg galvanikus levallasztast is csinal ami joljon.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Légyszi majd számolj be a MiniSub-ról. Köszi
Majd írok róla pár sort, de én sem fogom elég átfogóan kiismerni. Ha lesz rá pénzem, akkor elhozom tesztelgetni pár napot. Ha beválik, akkor majd írok róla mindenképpen bővebben is.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


Amúgy neked is szánhattam volna, hiszen írtam, hogy vagy költesz rá rendesen, vagy ne várj sokat. Én olcsó hálózati szűrőt nem vennék, akkor inkább semmi.  
 
Az APC-hez visszatérve az nem olyan szűrő, mint amikről egyébként beszélünk. Az inkább csak a nagyobb kiugrásokat tudja tisztítani (de szerintem azt sem megfelelően) és ezek a készülékek első sorban túlfesz. védők. Nem arra tervezték őket, hogy majd csodákat művel a készüléked minőségével.

Korrekt.
 
De most inkább átugrom az Oktoberfestre!

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Amúgy neked is szánhattam volna, hiszen írtam, hogy vagy költesz rá rendesen, vagy ne várj sokat. Én olcsó hálózati szűrőt nem vennék, akkor inkább semmi.
De én nem akarok szűrőt, elírtam, de már írtam. Elosztó kő majd.

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Az APC-hez visszatérve az nem olyan szűrő, mint amikről egyébként beszélünk. Az inkább csak a nagyobb kiugrásokat tudja tisztítani (de szerintem azt sem megfelelően) és ezek a készülékek első sorban túlfesz. védők. Nem arra tervezték őket, hogy majd csodákat művel a készüléked minőségével.
Ez igaz!
 
Légyszi majd számolj be a MiniSub-ról. Köszi
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Amúgy neked is szánhattam volna, hiszen írtam, hogy vagy költesz rá rendesen, vagy ne várj sokat. Én olcsó hálózati szűrőt nem vennék, akkor inkább semmi.
 
 
Az APC-hez visszatérve az nem olyan szűrő, mint amikről egyébként beszélünk. Az inkább csak a nagyobb kiugrásokat tudja tisztítani (de szerintem azt sem megfelelően) és ezek a készülékek első sorban túlfesz. védők. Nem arra tervezték őket, hogy majd csodákat művel a készüléked minőségével.

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Bocsi..

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Ronin »

Ezt inkább dokigyg-nak szántam. Nem tartom helyesnek, hogy leszól valamit, amiről nincs megfelelő tapasztalata.

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én épp most pénteken fogok bemenni Limarba a MiniSubot meghallgatni. Az egy elismert szűrő. Több jelölést is kapott külföldi neves lapoktól. Ez viszont már a passzív szűrők felsőbb kategóriáját képviseli. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog "szólni".
Remélem ezt az egészet nem nekem írtad, mert nem vagyok megőrülve. Annyiért vegyek szűrőt mint egy pár hangfalat hozzá?
 
Quote-ra: valaki egyszer írta pont ilyenre, h miért a zenét hallgatod meg h szól? Azon röhögtem.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Az elvileg az összes létező dugót fogadja, de ennek sajna ára van. Mégpedig az, hogy olyan ernyedten tartja a dugókat, hogy kis túlzással egy nagyobb szellő kifújja őket a foglalatból.
Na ez jól hangzik.
 
Én erre gondoltam, csak az áráról sejtésem sincs. A tíz ezres Eichmann épp belefért volna, nyamvatt elosztó többet nem ér (ennyit se, de egyszer kell venni, megnyugszok tőle :kiraly: ). Felhívni nem merem őket, mert az van kiírva a cégükhöz, h hi-end audio, szóval először nálatok puhatolózok. Az AVA termékekről másutt olvastam, ezt találtam. Valaki?

Nyugodtan hívd fel az Amtront, nem fognak lenyelni. Ha minden igaz, az új univerzális Eichmann elosztók szorosan tartják a dugókat, de ezt ők tudnák inkább megmondani.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Szerintem két lehetőség van. Vagy megfizeted rendesen és veszel egy jó zsűrőt (most passzívról beszélek), vagy ha nem tolsz bele elég pénzt, akkor ellentétesen sülhet el a dolog. Aktív szűrő meg eleve 300eFt környékén kezdődik, szóval abba mindenképpen bele kell tolni sok sok zsetont.
 
Én épp most pénteken fogok bemenni Limarba a MiniSubot meghallgatni. Az egy elismert szűrő. Több jelölést is kapott külföldi neves lapoktól. Ez viszont már a passzív szűrők felsőbb kategóriáját képviseli. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog "szólni".

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az elvileg az összes létező dugót fogadja, de ennek sajna ára van. Mégpedig az, hogy olyan ernyedten tartja a dugókat, hogy kis túlzással egy nagyobb szellő kifújja őket a foglalatból.
Na ez jól hangzik.
 
Én erre gondoltam, csak az áráról sejtésem sincs. A tíz ezres Eichmann épp belefért volna, nyamvatt elosztó többet nem ér (ennyit se, de egyszer kell venni, megnyugszok tőle :kiraly: ). Felhívni nem merem őket, mert az van kiírva a cégükhöz, h hi-end audio, szóval először nálatok puhatolózok. Az AVA termékekről másutt olvastam, ezt találtam. Valaki?

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: 21st »



Én csak egy elosztót szeretnék majd venni. Falba van egy 220 és abból ki egy kábel, amin van mondjuk 4-5 férőhely.

No mégeccer: Eichmann Power Strip. Ennyit azért megérdemelne a cuccod.

Az mennyibe "fáj" egyébként?

Ha jól tudom, 10 000 Ft körüli az ára.

az tud fogadni amcsi dugokat is

Az elvileg az összes létező dugót fogadja, de ennek sajna ára van. Mégpedig az, hogy olyan ernyedten tartja a dugókat, hogy kis túlzással egy nagyobb szellő kifújja őket a foglalatból.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Ha csak elosztó kell: Eichmann Power Strip (www.amtron.hu).
ÖÖÖ, a Power Strip nem egy táp kábel? Az a kék? Alatta a fehér lenne az elosztó nem? Az nem Power Strip. Amtron-t néztem.

Az Amtron honlapja kicsit félrevezető. Amiről szó van, az valóban a kék tápkábel alatti elosztó, csak kicsi a kép és nem látszik, hogy az elosztóra sárga alapon az van nyomtatva: Power Strip.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha csak elosztó kell: Eichmann Power Strip (www.amtron.hu).
ÖÖÖ, a Power Strip nem egy táp kábel? Az a kék? Alatta a fehér lenne az elosztó nem? Az nem Power Strip. Amtron-t néztem.

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: csövi »



Én csak egy elosztót szeretnék majd venni. Falba van egy 220 és abból ki egy kábel, amin van mondjuk 4-5 férőhely.

No mégeccer: Eichmann Power Strip. Ennyit azért megérdemelne a cuccod.

Az mennyibe "fáj" egyébként?

Ha jól tudom, 10 000 Ft körüli az ára.

az tud fogadni amcsi dugokat is
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Én csak egy elosztót szeretnék majd venni. Falba van egy 220 és abból ki egy kábel, amin van mondjuk 4-5 férőhely.

No mégeccer: Eichmann Power Strip. Ennyit azért megérdemelne a cuccod.

Az mennyibe "fáj" egyébként?

Ha jól tudom, 10 000 Ft körüli az ára.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”