Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audio Note

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Elhiszem én, hogy jól szólnak, de így képről rondák, mint a bűn... Hol lehet amúgy Büdipesten rájuk fülelni?
nagyon megszépülnek ám használat közben meghallózni? nem tudom... Még ha lesz is a Merlinben később, szerintem nem lesz beállítva demó darab. ez egy rég bejáratott, ismert doboz és aki veszi,tudja mit vesz. én legább is erre nem pazarolnék helyükben el egy párat(kibontás,használat,majd áron alul eladni). szerintem érdemes keresni ismerőst, akinek van. Ugye debrecenben van egy pár,de ahhoz utazni kell. de ilyenkor az jut eszembe,hogy nekem az utolsó drótért,mindenért utaznom kellett annak idején pestre és nem haltam bele Szerintem megér bőven egy utat kipróbálni és az ember ezek után vagy belezúg,vagy nem,de legalább tudja
egyébiránt míg vele éltem jól kiismertem és megtanultam kihozni belőle a lehető legtöbbet(szerintem) egy ilyen meghallgatás mellé,mindenképp nem árt egy-két jótanács és tipp, ötlet. Nem bonyolult beállítnai,de ha egyszer valaki megmutatja,sokkal egyszerűbb,mint heteken át keresni az ideális pozicióját, avagy egy esetleges nem megfelelő meghallgatás miatt félresöpörni,mint jelöltet.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Audio Note

Hozzászólás Szerző: kökény »


De jó, h nem ragasztottam fel a matricát
a totyiknak

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Ultegra »

Elhiszem én, hogy jól szólnak, de így képről rondák, mint a bűn... Hol lehet amúgy Büdipesten rájuk fülelni?

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Az AZ dobozok eddig is fent voltak, csak egy kicsit el voltak dugva, de én megtaláltam

láttam én is régebben,de úgy gondoltam, ott maradt a link. Úgy volt,hogy leáll a gyártás és egy darabig nem is volt esélye a dolgonak. Most,hogy felújították a weblapot és még mindig ott van,azt sugallja,hogy gyártásban van(de ez csak találgatás,nem tény). Nyilván engem már nem feltételnül érint a dolog,legfeljebb egyszer egy második rendszerhez(de minek a kutyám szobájába hifi?), de mindenképpen felhívom a nagyérdemű figyelmét egy igen jól kihasználható relatíve olcsó dobozra. Úgy érzem,ha nekem jó volt, elégedett lehetne vele bármilyen zeneszerető ember. ráadásul a méretek azt mutatják,hogy kis és nagyobb szobákban is lehet egy AudioNote "jóbarátod"
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


A Sugden stimmel, de azok szerintem note dobozok voltak, nem Jordan. De mindegy. Csak azért hoztam fel, mert az ott akkor jól szólt, erre tisztán emléxem

lehet cserélgettek a dobozokat,vagy többször is volt kint a SugdenA21. Én is AN dobozzal hallgattam régebben otthon, de a Jordannal is tetszett.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Audio Note

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »


megnéztem az AN honlapot és örömmel láttam, hogy a megújult honlapon szerepelnek az AZ sorozat dobozai.
 
Az AZ dobozok eddig is fent voltak, csak egy kicsit el voltak dugva, de én megtaláltam
 
Egyébként már épp ideje volt egy új weblapnak az Audio Note részéről, és szerintem jól is sikerült.
 
Ennek a topicnak nagyon örülök. Köszönet érte Revox fórumtársnak .

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Még létezik a Hollik Audio? Azt hittem már bezárta kapuit. Már ha egyre gondolunk
Szerintem már nem létezik.
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
phazer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 12:33
Értékelés: 4

Audio Note

Hozzászólás Szerző: phazer »


Hollik nekem az Alr-Jordan dobozzal rémlik és a Sugden A21ai erősítővel. eme erőítő volt nekem is. tisztességes darab ám
A Sugden stimmel, de azok szerintem note dobozok voltak, nem Jordan. De mindegy. Csak azért hoztam fel, mert az ott akkor jól szólt, erre tisztán emléxem

Még létezik a Hollik Audio? Azt hittem már bezárta kapuit. Már ha egyre gondolunk
Under Construction

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Hollik nekem az Alr-Jordan dobozzal rémlik és a Sugden A21ai erősítővel. eme erőítő volt nekem is. tisztességes darab ám
A Sugden stimmel, de azok szerintem note dobozok voltak, nem Jordan. De mindegy. Csak azért hoztam fel, mert az ott akkor jól szólt, erre tisztán emléxem
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Revi! Ilyen AZ dobozokat hallhattam már én vmelyik High-End Show-n? (Hollik Audio rémlik)...

ha emlékeim nem csalnak volt kint HES-n 2001-ben és 2002-ben is. Ha jól emléxem 2001-ben az audio innovations alto rendszerrel muzsikáltak és Szentiványi Kálmán csöves RevoxG36-os magnójával,saját 2mikrofonos felvételekkel. az akkor aktuálisan nem posványként üzemelő index hififórumán elhangzott az "ilyenek miatt érdemes kiállításra járni" szöveg,amivel később a Merlin is ékeskedett a hifi-piac magazinban. És tényleg jó volt. Sokat ültem akkor ott abban a szobában. Ott felsorakozott az AZ család mindhárom tagja (1,2és3. nem tökölnek a névadással)
2002-ben Az AudioNote Zero rendszerrel zenélt a HES-en egy kis szobában az AZ1-2 és a kis AX1 is. Itt is Kálmán partizánkodott többek között egy, a Szigeten fölvett sámánénekkel és a G36-al. Érdekes volt összehasonlítani a Master-t és az abből készült CD-t.
 
de lehet 1évet eltérek és mindegyikből ki kell vonni nememléxem már...
 
Hollik nekem az Alr-Jordan dobozzal rémlik és a Sugden A21ai erősítővel. eme erőítő volt nekem is. tisztességes darab ám
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Ha a hangjáról nyilatkozni nem is tudok, külsöre tetszetős
elég letisztult, nem túl sallangos, akad akinek unalmas megjelenés, de igen jelentős értéket képvisel a hangja. Talán a paletta színesedése jó hír. már 4színt vélek felfedezni: Balck Ash, Rosewood, Beech, Cherry. Nekem AZ2- szolgált kb 1-1,5évig. Volt sok drágább dobozom, de valahogy ettől a kis szösztől mégis többet kaptam. Az eladása nálam egy lényegsen magasabb szintű hangsugárzó képbe kerűlése miatt vált szükségessé. Ami a jó benne, ez a kis AZ2 tökéletes leképzése ama "nagyobbnak". Ez a kicsi is hasonló zenei élményt nyújt, csak ugye a nagyobb még jobb. Nem mellékes az érzékenysége és hogy 20cm-es minőségi -divatosan: ZENEI- méyközéppel egy tölcsérben igen jelentős hangerő is produkálható (természetesen méretéhez és árához képest). Egyszerűen egy zenei mindenevő.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


megnéztem az AN honlapot és örömmel láttam, hogy a megújult honlapon szerepelnek az AZ sorozat dobozai. Ez azt sejteti, hogy gyártásban van a már eltemetett típus. Még nem beszéltem a Merlinnel, mi a helyzet AZ ügyben, minden esetre igen biztató jelek ezek. Így aki lemaradt nemrég pl az általam eladott AZ2-ről, nem kell szomorkodnia. Erőssssen megfontolandó dobozok 230ezer/pár környékén!!!

Revi! Ilyen AZ dobozokat hallhattam már én vmelyik High-End Show-n? (Hollik Audio rémlik)...
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
DigitalSTD
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2005.12.11., vas. 20:21
Értékelés: 4

Audio Note

Hozzászólás Szerző: DigitalSTD »

Ha a hangjáról nyilatkozni nem is tudok, külsöre tetszetős

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


nem kell szomorkodnia
ööö...ööőőő. szal nem szomokrodtok. egyelőre, míg meg nem halljátok egyszer, Kökénynél a volt enyém hogy muzsikál egy leharapott sarkú 15ezres NAD3020-al és egy 15-öt se érő öreg nakamichi MB4 CD-váltóval(!!!)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


megnéztem az AN honlapot és örömmel láttam, hogy a megújult honlapon szerepelnek az AZ sorozat dobozai. Ez azt sejteti, hogy gyártásban van a már eltemetett típus. Még nem beszéltem a Merlinnel, mi a helyzet AZ ügyben, minden esetre igen biztató jelek ezek. Így aki lemaradt nemrég pl az általam eladott AZ2-ről, nem kell szomorkodnia. Erőssssen megfontolandó dobozok 230ezer/pár környékén!!!
 
http://www.audionote.co.uk/products/spe ... 2_01.shtml
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”