Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hangszóró szervíz help!

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: vm69 »


Vajon ezt milyen anyaggal csinálhatja,az enyémre is ráférne egy ilyen festés...  
 
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... twWMYzainA
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
zedhun
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.02.22., kedd 23:42
Értékelés: 0

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: zedhun »


Köszönöm, holnap felhívom.
Majd megírom az eredményt, remélem tud segíteni.
 
 

Maradjunk itt!
 
"Most hoztam el a hangszórókat, 2600 Ft volt darabja. Múzeum krt. 19-ben, Aubeck Ferenc, nyitva sz-cs, 10-16-ig. A vezetékes telefon már nem él, mobil van helyette: 0670/223-2066 "


Receiver: Onkyo TX-SR606; CD player: Sony CDP-XE270; Media player: Mederer; TV: LG LED
Cables: elfelejtettem ...  /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />; Speakers: GreenWave Audio, Jamo surr, Magnat back surr, Wharefedale center, SUB még nincs

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: arzachel »



Hello mindenki,
 
van egy pár Greenwaveaudio hangfalam, sacc 8 éves, és a mély hangszóró tönkrement benne. Hova tudom vinni, ahol meg tudják javítani? Hétfőn megpróbálom azt a két telefonszámot, amit itt olvastam lentebb, de ha van valakinek ötlete, akkor ossza meg velem légyszives. Köszi!


 
Maradjunk itt!
 
"Most hoztam el a hangszórókat, 2600 Ft volt darabja. Múzeum krt. 19-ben, Aubeck Ferenc, nyitva sz-cs, 10-16-ig. A vezetékes telefon már nem él, mobil van helyette: 0670/223-2066 "
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
zedhun
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.02.22., kedd 23:42
Értékelés: 0

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: zedhun »


Hello mindenki,
 
van egy pár Greenwaveaudio hangfalam, sacc 8 éves, és a mély hangszóró tönkrement benne. Hova tudom vinni, ahol meg tudják javítani? Hétfőn megpróbálom azt a két telefonszámot, amit itt olvastam lentebb, de ha van valakinek ötlete, akkor ossza meg velem légyszives. Köszi!
Receiver: Onkyo TX-SR606; CD player: Sony CDP-XE270; Media player: Mederer; TV: LG LED
Cables: elfelejtettem ...  /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />; Speakers: GreenWave Audio, Jamo surr, Magnat back surr, Wharefedale center, SUB még nincs

Sonny

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Sonny »


Igen, a fia és annak felesége.
Úgy tudom, az öreg meghalt.
S

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Mennyi idős most az öreg?
Én 1982 körül jártam nála utoljára.


Szerintem már a fia és a menye csinálja az üzletet.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: ANDS »



"Most hoztam el a hangszórókat, 2600 Ft volt darabja. Múzeum krt. 19-ben, Aubeck Ferenc, nyitva sz-cs, 10-16-ig. A vezetékes telefon már nem él, mobil van helyette: 0670/223-2066 "
 
érdemes felhívni, teljes felújítást s vállal.
S


Mennyi idős most az öreg?
Én 1982 körül jártam nála utoljára.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: ANDS »



Szép napot!
Segítségre lenne szükségem, olyan lehetőleg Budapesti szakember elérhetősége kellene, aki meg tudja javítani ezt a hangszórót.


Varga úr, vagy Zimonyi Attila a Sonidóban.
 
1086 Budapest VIII. Dobozi utca 27.
Nyitva: H-P: 8.00-12.00 ; 13.00-18.00
Tel: (30) 96-40-683
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?app=f ... id=1271758
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
herstal
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2287
Csatlakozott: 2008.05.13., kedd 22:10
Értékelés: 71

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: herstal »


Köszönöm szépen!
 
 

"Most hoztam el a hangszórókat, 2600 Ft volt darabja. Múzeum krt. 19-ben, Aubeck Ferenc, nyitva sz-cs, 10-16-ig. A vezetékes telefon már nem él, mobil van helyette: 0670/223-2066 "
 
érdemes felhívni, teljes felújítást s vállal.
S



Sonny

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Sonny »


"Most hoztam el a hangszórókat, 2600 Ft volt darabja. Múzeum krt. 19-ben, Aubeck Ferenc, nyitva sz-cs, 10-16-ig. A vezetékes telefon már nem él, mobil van helyette: 0670/223-2066 "
 
érdemes felhívni, teljes felújítást s vállal.
S

Avatar
herstal
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2287
Csatlakozott: 2008.05.13., kedd 22:10
Értékelés: 71

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: herstal »


Szép napot!
Segítségre lenne szükségem, olyan lehetőleg Budapesti szakember elérhetősége kellene, aki meg tudja javítani ezt a hangszórót.


Vendég

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszi megoldódott a probléma.

Vendég

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tavaly Üllőn csináltattam egy Dragster 30 as duplatekercses mélyet amin tekercs +perem csere volt 5E Ft. Annyira azért nem vészes az ár csak mostanában nem járok Üllő felé és csak ezért lemenni nem éri meg, ezért keresek közelebbi szerelőt.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Mire elviszed javíttatni, meg érte mész, meg a javítás ára, az idő, benzin, abból pont vehetsz egy másikat. szvsz...

Szerintem is.

Vendég

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Halihó. Szeretnék segítséget kérni! Van egy 25cm-es mélynyomóm de sajnos leégett. Meg kéne javítani. Ha valaki tud a 22. vagy a 11. ker környékén valakit aki javít hangszórót kérem jelezzen. Előre is köszi.
Szerintem ez egy autós subláda
Namármost ebbe (vagy helyette) 15-25e ft között lehet remek hagszórókat (komplett subot) kapni.
Mire elviszed javíttatni, meg érte mész, meg a javítás ára, az idő, benzin, abból pont vehetsz egy másikat. szvsz... :lol!:

Vendég

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Halihó. Szeretnék segítséget kérni! Van egy 25cm-es mélynyomóm de sajnos leégett. Meg kéne javítani. Ha valaki tud a 22. vagy a 11. ker környékén valakit aki javít hangszórót kérem jelezzen. Előre is köszi.
Shalafi az AV fórumon foglalkozik ilyenekkel...Tőle érdeklődj...Nem tudom itt van -e aki ezzel foglalatoskodik..

Vendég

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Halihó. Szeretnék segítséget kérni! Van egy 25cm-es mélynyomóm de sajnos leégett. Meg kéne javítani. Ha valaki tud a 22. vagy a 11. ker környékén valakit aki javít hangszórót kérem jelezzen. Előre is köszi.


Avatar
mozi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.05.08., csüt. 12:09
Értékelés: 0

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: mozi »

Vidéken tud valaki hangszóró javító kisiparost?
Tv:Lg 65"UHD, Media player::Lg, Dvd:Pionneer, Erősítő:Rotel, Front:Dali Evidence 470, Háttér:Dali Evidence 470, Center:Scan-Speak Solist. Kábel:HDMI:Audioquest HDMI-3, Hangfalkábel:Diy, Interkonekt:Diy

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: rudulf »


Sziasztok, kis Magnat hangfalamnak szétszakadt a membránszéle. Tud valaki ajánlani egy jó szerelőt aki meg tudja csinálni / ki tudja cserélni / vagy valami. Egyáltalán megéri megcsináltatni? Milyen árban van egy ilyen javítás sacc/kb? (165mm az átmélrő)Köszi előre is!

???
:-(

Valahol a József körúton vagy a Nyugati környékén van egy hangszóró szervíz, ha jól emlékszem...
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
Keksz
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2006.11.23., csüt. 21:54
Értékelés: 1

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Keksz »


Helló,
 
van egy kb 4-5 éve mukodo ilyen szgepes hangfalszettem, ozaki b5, es 2 napja az egesz cucc pattog, de igy kb 2 masodpercenkent es olyan idegesitoen hogy nem lehet elviselni. A lakasban nalunk nem valtozott semmi, mar masik konnektorba is dugtam, de nem lett jobb. Minden napszakban csinalja, de van h kicsit megall, de aztan ugyanugy folytatja.
 
Mit lehetne vele csinalni? Vmit bekotni a konnektor es a hangfalcucc koze? Vagy a haz muszaki feleloset megkerdezni hogy hatha volt vmi a villamosrendszerrel es ott keressek meg a megoldast?
 
Ha lenne penzem most erre es vennek egy uj cuccot, lehet az is pattogna...
 
Köszi,
K

Avatar
formattedguy
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007.10.02., kedd 11:33
Értékelés: 0

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: formattedguy »


Sziasztok, kis Magnat hangfalamnak szétszakadt a membránszéle. Tud valaki ajánlani egy jó szerelőt aki meg tudja csinálni / ki tudja cserélni / vagy valami. Egyáltalán megéri megcsináltatni? Milyen árban van egy ilyen javítás sacc/kb? (165mm az átmélrő)Köszi előre is!

???
:-(

Avatar
formattedguy
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007.10.02., kedd 11:33
Értékelés: 0

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: formattedguy »


Sziasztok, kis Magnat hangfalamnak szétszakadt a membránszéle. Tud valaki ajánlani egy jó szerelőt aki meg tudja csinálni / ki tudja cserélni / vagy valami. Egyáltalán megéri megcsináltatni? Milyen árban van egy ilyen javítás sacc/kb? (165mm az átmélrő)
Köszi előre is!

Avatar
spenót
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.09.01., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: spenót »


Köszi a segítséget!
 
A porszívóval már próbálkoztam szőrmentén, óvatosan, de nem sikerült.
Lehet, hogy megpróbálom a celluxos variációt.
Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Porszívó kicsit agresszívnak tűnik nekem
hááát egy komolyabb porszívóval nem kellőképpen átgondolva nagy kárt lehet okozni. szóval csak, ha már másképp nem megy!

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Posza »


Sziasztok! 
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
A napokban takarítás közben vettem észre, hogy az egyik hangfalamnak
az alsó hangszóró papírmembránja egy kicsit be van horpadva.
Meg tudná valaki mondani, hogy mennyire befolyásolja ez a hangzást?
Ki tudom én ezt horpasztani valahogy, vagy csak a szerelő tudja rendberakni?
Vagy esetleg hagyjam úgy ahogy van.
Előre is köszönöm a segítséget.

Három hete jártam így. A haver 6 éves unokaöccse két helyen is benyomta a pici ujjával a JBL-em 20milis titándómját.(Meséltem a faternak, ő meg kérdezte, ha kiszerelem a helyéről, akkor nem lehet kinyomi hátulról? ) Ráadásul akkor nem is vettem észre csak egy-két nappal később. El is kapott hirtelen a harci ideg! Utána eszembe jutott, hogy korábban már javítottam meg úgy porvédőt, hogy a kétoldali öntapadó ragasztó csíkot hívtam segítségül. Ez elég erős tapadású, és most is bevált. Levágtam belőle egy kis csíkot, és többszöri próbálkozásra visszaugrott a titándóm.
 
A porszívó is jó lehet, de ott nagyon vigyázz, legyen az újjad a szabályzón, óvatosan növeld a szívóerőt.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”