Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelezzünk

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: rudulf »


Én annó teljesen szkeptikus voltam a témában. Mikor hangfalkábelt vettem és hazahoztam többet, akkor döbbentem rá, hogy sokat számíthat. Aztán kíváncsiságból hazahoztam egy tápkábelt is és ott is erre jutottam... de meghallgatás nélkül semmire se mész, mert pl az összes nálam járt hangfalkábel közül csak 1 tetszett igazán hangra és gondolom tápkábelnél is így van.
A hangfal/IC kabelekkel nincs bajom, csak valahogy a tapkabel minoseget tavolibbnak erzem

Halgass meg a CD lejátszór a dugva egy JPS Digital AC-t.
Lehet, hogy hanyatvágódsz...
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
YikeSS
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2006.09.05., kedd 20:23
Értékelés: 1

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: YikeSS »


Én annó teljesen szkeptikus voltam a témában. Mikor hangfalkábelt vettem és hazahoztam többet, akkor döbbentem rá, hogy sokat számíthat. Aztán kíváncsiságból hazahoztam egy tápkábelt is és ott is erre jutottam... de meghallgatás nélkül semmire se mész, mert pl az összes nálam járt hangfalkábel közül csak 1 tetszett igazán hangra és gondolom tápkábelnél is így van.
A hangfal/IC kabelekkel nincs bajom, csak valahogy a tapkabel minoseget tavolibbnak erzem
Erősítők: Dussun DS-99 + (Isotek Elite), Cambridge Audio Azur 540R V2 Front: Dali Ikon 6 Center: Dali Ikon Vokal 2 Surround: Dali Ikon 2 Sub: ML Dynamo Forrás: Debian -> Slimdevices SqueezeBox, Slimdevices Transporter Hangfalkábel: Xindak FS-2 IC: Xindak FA-1 TV: Pioneer PDP-507XD

Avatar
Orgi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2006.09.19., kedd 20:08
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Orgi »

Én annó teljesen szkeptikus voltam a témában. Mikor hangfalkábelt vettem és hazahoztam többet, akkor döbbentem rá, hogy sokat számíthat. Aztán kíváncsiságból hazahoztam egy tápkábelt is és ott is erre jutottam... de meghallgatás nélkül semmire se mész, mert pl az összes nálam járt hangfalkábel közül csak 1 tetszett igazán hangra és gondolom tápkábelnél is így van.
Dynaudio Contour 1.1 Korsun KS99 Xindak FS-2

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Ezt meg igy kicsit sokallom, illetve nem tudom erhet-e ennyit egytapkabel. vagy kabelezzek at mindent az eromuig?
Ennyit szvsz megér.
 
Persze hallgasd meg, és akkor el tudod dönteni, hogy Neked megéri -e vagy sem.
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
YikeSS
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2006.09.05., kedd 20:23
Értékelés: 1

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: YikeSS »


Tudtok ajanlani valami elfogadhato ar/minosegu tapkabelt Dussun DS-99-hez (Korsun)? 
Abszolut nem vagyok kepben, hogy mennyit szamit egy normalisabb tabkabel, meghogy erdemes-e ra kolteni, illetve mennyit erdemes.
 
Ja es hogy hol?
 
Koszi.

Az adás,vétel topikban DigitalStd árul egy Isotek Elite kábelt 30k körül. Állítólag elég jó, én még nem hallottam . Szintén ks99 -et használ. A meghallgatás is biztos megoldható.

Ezt meg igy kicsit sokallom, illetve nem tudom erhet-e ennyit egytapkabel. vagy kabelezzek at mindent az eromuig?
Erősítők: Dussun DS-99 + (Isotek Elite), Cambridge Audio Azur 540R V2 Front: Dali Ikon 6 Center: Dali Ikon Vokal 2 Surround: Dali Ikon 2 Sub: ML Dynamo Forrás: Debian -> Slimdevices SqueezeBox, Slimdevices Transporter Hangfalkábel: Xindak FS-2 IC: Xindak FA-1 TV: Pioneer PDP-507XD

Avatar
YikeSS
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2006.09.05., kedd 20:23
Értékelés: 1

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: YikeSS »


Elnézve az aláírásodat mondjuk a Xindak biztos illene a többihez.Pl itt:
http://www.nysound.com/exec/servlet/Cat ... 9&formID=0
 
Bár csak a cattylinknél van EU-s dugóval.

Hat 1 db kabelt eleg draga rendelni
Erősítők: Dussun DS-99 + (Isotek Elite), Cambridge Audio Azur 540R V2 Front: Dali Ikon 6 Center: Dali Ikon Vokal 2 Surround: Dali Ikon 2 Sub: ML Dynamo Forrás: Debian -> Slimdevices SqueezeBox, Slimdevices Transporter Hangfalkábel: Xindak FS-2 IC: Xindak FA-1 TV: Pioneer PDP-507XD

Avatar
aron83
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2005.06.01., szer. 13:17
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: aron83 »


Tudtok ajanlani valami elfogadhato ar/minosegu tapkabelt Dussun DS-99-hez (Korsun)? 
Abszolut nem vagyok kepben, hogy mennyit szamit egy normalisabb tabkabel, meghogy erdemes-e ra kolteni, illetve mennyit erdemes.
 
Ja es hogy hol?
 
Koszi.

Az adás,vétel topikban DigitalStd árul egy Isotek Elite kábelt 30k körül. Állítólag elég jó, én még nem hallottam . Szintén ks99 -et használ. A meghallgatás is biztos megoldható.
Hangfal:Sonido Ant ,Erősítő:Korsun ks99,Forrás:Emu 0404, Fejhallgató:Akg k1000

Avatar
Orgi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2006.09.19., kedd 20:08
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Orgi »


Elnézve az aláírásodat mondjuk a Xindak biztos illene a többihez.
Pl itt:
http://www.nysound.com/exec/servlet/Cat ... 9&formID=0
 
Bár csak a cattylinknél van EU-s dugóval.
Dynaudio Contour 1.1 Korsun KS99 Xindak FS-2

Avatar
YikeSS
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2006.09.05., kedd 20:23
Értékelés: 1

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: YikeSS »


Tudtok ajanlani valami elfogadhato ar/minosegu tapkabelt Dussun DS-99-hez (Korsun)?
 
Abszolut nem vagyok kepben, hogy mennyit szamit egy normalisabb tabkabel, meghogy erdemes-e ra kolteni, illetve mennyit erdemes.
 
Ja es hogy hol?
 
Koszi.
Erősítők: Dussun DS-99 + (Isotek Elite), Cambridge Audio Azur 540R V2 Front: Dali Ikon 6 Center: Dali Ikon Vokal 2 Surround: Dali Ikon 2 Sub: ML Dynamo Forrás: Debian -> Slimdevices SqueezeBox, Slimdevices Transporter Hangfalkábel: Xindak FS-2 IC: Xindak FA-1 TV: Pioneer PDP-507XD

Avatar
Barti
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 15:20
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Barti »


A kérdés, hogy szerintetek érdemes e akkor inkább már mindenből ilyet venni ami tudja a HDMI-t?
Esetedben az erősítőre nem kell HDMI, felesleges átkergetni rajta a képet, tehát emiatt ne vegyél másikat. A lejátszóra viszont jó lenne, ha már ilyen TVd van.

Őszintén szolva igy is ugyis veszek másik erősítőt mert a jelenlegi cucc a nappaliban van ez meg a hálószobába lesz, így inkább az a kérdés, hogy megéri e az árkülönbözetet a 700 as az 500 ashoz képest... ok hogy van rajta HDMi de ha ugyse érdemes használni mert a hangot egy jo kis koax kábelen is át lehet vinni akkor kérdés megéri e a 20 ezer ft árkülöbözetet... bár nyilván nem csak ennyivel tud többet mert az 500as egy belépő szintű erősítő a 700as meg csak egyel komolyabb... viszont akkor azt eldöntöttem hogy akkor iróból nem az 525 öt hanem a 825öt veszem mert az tudja a HDMit
Tv:Sony Kp 61PS1, DVD lejátszó: Pio DVD 350 (Philips DVD737), Erősítő: Pio VSX-D1011, Hangfal Front Wharfedale Pacific PI20, Back Pi20, Sorround Back Pi20, Center Wharfedale Pacific, Sub: Wharfedale PC 15

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


A kérdés, hogy szerintetek érdemes e akkor inkább már mindenből ilyet venni ami tudja a HDMI-t?
Esetedben az erősítőre nem kell HDMI, felesleges átkergetni rajta a képet, tehát emiatt ne vegyél másikat. A lejátszóra viszont jó lenne, ha már ilyen TVd van.

csatlakozom...

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


A kérdés, hogy szerintetek érdemes e akkor inkább már mindenből ilyet venni ami tudja a HDMI-t?
Esetedben az erősítőre nem kell HDMI, felesleges átkergetni rajta a képet, tehát emiatt ne vegyél másikat. A lejátszóra viszont jó lenne, ha már ilyen TVd van.

Avatar
Barti
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 15:20
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Barti »


Akkor igy fogok kábeleket beszerezni... tehát egy RBg egy koax meg persze a hangfalkábelek...
RGB, drágám!!!
 
Tehát amit venned kell:
 
1 db Scart-Scart RGB
1 db RCA-RCA digit koax (vagy optikai) audio
meg valamilyen olcsó hangfalkábel a szükséges hosszban

azért kérdezek ilyen hülyeségeket mert mint látszik eléggé laikus vagyok, de azért szeretném a minőség adta lehetőségeket kiélvezni...
Tv:Sony Kp 61PS1, DVD lejátszó: Pio DVD 350 (Philips DVD737), Erősítő: Pio VSX-D1011, Hangfal Front Wharfedale Pacific PI20, Back Pi20, Sorround Back Pi20, Center Wharfedale Pacific, Sub: Wharfedale PC 15

Avatar
Barti
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 15:20
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Barti »


Lehet akkor rosszul tudom de ez ilyen kis kerek dugos kábel aminek sok pici lába van körbe mármint a tv meg a dvd között én azt hittem ez optikai kábel... biztos nem RGB meg nem is koax...  de ha nem optikai akkor nemtudom milyen lehet...  


s-video

ehhe az lehet
 
Ha már itt tartunk még egy két kérdés bár ez Off... szoval most, hogy Fapaci irta, hogy csak a tvn van HDMi digit bement, ugyhogy gyorsan rákérdeztem és a HX 825 illetve a DG 700 as erősítők azok amik ezt már tudják... ez cirka 80 ezres árkülönbség az 525 illetve az 500 között ami végülis nem vág földhöz...
A kérdés, hogy szerintetek érdemes e akkor inkább már mindenből ilyet venni ami tudja a HDMI-t? Vagy ettől nincs olyan nagy érzékelhető különbség mármint hogy az iró meg az erősító csak analog jelet képes
Tv:Sony Kp 61PS1, DVD lejátszó: Pio DVD 350 (Philips DVD737), Erősítő: Pio VSX-D1011, Hangfal Front Wharfedale Pacific PI20, Back Pi20, Sorround Back Pi20, Center Wharfedale Pacific, Sub: Wharfedale PC 15

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Akkor igy fogok kábeleket beszerezni... tehát egy RBg egy koax meg persze a hangfalkábelek...
RGB, drágám!!!
 
Tehát amit venned kell:
 
1 db Scart-Scart RGB
1 db RCA-RCA digit koax (vagy optikai) audio
meg valamilyen olcsó hangfalkábel a szükséges hosszban

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Lehet akkor rosszul tudom de ez ilyen kis kerek dugos kábel aminek sok pici lába van körbe mármint a tv meg a dvd között én azt hittem ez optikai kábel... biztos nem RGB meg nem is koax... de ha nem optikai akkor nemtudom milyen lehet...  


s-video

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Barti
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 15:20
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Barti »


a jelenlegi cuccomnál egy optikai kábel van a Dvd meg a TV között koaxiális az erősítő meg a DVd között...
??? Optikai bemenete van a TVnek? Nem hiszem.
 
Az erősítőd helyesen STR DG 500? A TVn van HDMI digitális bemenet, de a többi cuccon nincs, így kénytelen vagy a képet analógon vezetni. Erre veszel egy Scart RGB kábelt a DVD és a TV közé. Ha felvenni is akarsz a rögzítővel (gondolom ezért vetted), vagy ezt használod tunerként, akkor az antenna kábelt a DVD-be dugd. A TV ezen keresztül megkapja a jelet a Scart kábelen, de az antenna RF jelét is továbbviheted egy RF koax kábelen. A hanghoz elég egy koax digitális kábel a DVD és az erősítő közé. Már csak a hangdobozokat kell rákötnöd az erősítőre és kész is vagyunk.

köszönöm szépen!
 
Lehet akkor rosszul tudom de ez ilyen kis kerek dugos kábel aminek sok pici lába van körbe mármint a tv meg a dvd között én azt hittem ez optikai kábel... biztos nem RGB meg nem is koax... de ha nem optikai akkor nemtudom milyen lehet...
 
Igen az Erősítő STR DG 500 vagy mi igazad van
 
Akkor igy fogok kábeleket beszerezni... tehát egy RBg egy koax meg persze a hangfalkábelek...
 
Na szoval mégegyszer körszi a Helpet fapaci
 
 
 
üdv: Barti
Tv:Sony Kp 61PS1, DVD lejátszó: Pio DVD 350 (Philips DVD737), Erősítő: Pio VSX-D1011, Hangfal Front Wharfedale Pacific PI20, Back Pi20, Sorround Back Pi20, Center Wharfedale Pacific, Sub: Wharfedale PC 15

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


a jelenlegi cuccomnál egy optikai kábel van a Dvd meg a TV között koaxiális az erősítő meg a DVd között...
??? Optikai bemenete van a TVnek? Nem hiszem.
 
Az erősítőd helyesen STR DG 500? A TVn van HDMI digitális bemenet, de a többi cuccon nincs, így kénytelen vagy a képet analógon vezetni. Erre veszel egy Scart RGB kábelt a DVD és a TV közé. Ha felvenni is akarsz a rögzítővel (gondolom ezért vetted), vagy ezt használod tunerként, akkor az antenna kábelt a DVD-be dugd. A TV ezen keresztül megkapja a jelet a Scart kábelen, de az antenna RF jelét is továbbviheted egy RF koax kábelen. A hanghoz elég egy koax digitális kábel a DVD és az erősítő közé. Már csak a hangdobozokat kell rákötnöd az erősítőre és kész is vagyunk.

Avatar
Barti
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 15:20
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Barti »


Most veszek egy képmegjelenítőt egy erősítőt meg egy DVD írót...Milyen kábeleket kell beszereznem, hogy össze tudjam kötni őket?

Kicsit bővebben írd le, miket veszel!

Egy sony KDF 50E 2000 es Tvt egy Sony STDR G 500 erősítő meg egy HX 525 dvd irot....
 
gondolom csak a tápkábel van hozzájuk a csogamban ezért kérdem... a jelenlegi cuccomnál egy optikai kábel van a Dvd meg a TV között koaxiális az erősítő meg a DVd között... de ezt 3 éve vettem azóta gondolom változott ez is...
Tv:Sony Kp 61PS1, DVD lejátszó: Pio DVD 350 (Philips DVD737), Erősítő: Pio VSX-D1011, Hangfal Front Wharfedale Pacific PI20, Back Pi20, Sorround Back Pi20, Center Wharfedale Pacific, Sub: Wharfedale PC 15

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: GTomi »


francér 1m es a lagrövidebb RCA kábel amit találtam:(így 1 méteres lett atta a jó 10cm es távra

Menj el a kacsa audiohoz csinálnak neked 10cm-es kanócot is.

kb. 2*5cm a dugó
 
rá se tudják forrasztani
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: pjotr »


francér 1m es a lagrövidebb RCA kábel amit találtam:(így 1 méteres lett atta a jó 10cm es távra

Menj el a kacsa audiohoz csinálnak neked 10cm-es kanócot is.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Most veszek egy képmegjelenítőt egy erősítőt meg egy DVD írót...Milyen kábeleket kell beszereznem, hogy össze tudjam kötni őket?

Kicsit bővebben írd le, miket veszel!

Avatar
Barti
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 15:20
Értékelés: 0

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Barti »


Sziatok!
 
Biztos nagy lámaságot kérdezek, de nem vagyok képben...
Most veszek egy képmegjelenítőt egy erősítőt meg egy DVD írót...
Milyen kábeleket kell beszereznem, hogy össze tudjam kötni őket?
 
üdv: Barti
Tv:Sony Kp 61PS1, DVD lejátszó: Pio DVD 350 (Philips DVD737), Erősítő: Pio VSX-D1011, Hangfal Front Wharfedale Pacific PI20, Back Pi20, Sorround Back Pi20, Center Wharfedale Pacific, Sub: Wharfedale PC 15

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


francér 1m es a lagrövidebb RCA kábel amit találtam:(
így 1 méteres lett atta a jó 10cm es távra

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Tápkábel vásárlását tervezem a közeljövőben. Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ez mit is jelent pontosan, vmi amcsi szabvány, mennyire érinthet ez engem? 
"Be prepare to replace IEC female plug."

kb anyit jelent, hogy készülj fel az IEC aljzat cseréjére
 
az IEC egyébként pont az europai szabvány!

Köszi, értek vmicskét angolul, a magyar értelmezésével van gondom:) Ez az "IEC egyébként pont az europai szabvány" nagyon fontos infó volt nekem, a cserélést beíró az amerikai, akkor lehet hogy ez rám nem is vonatkozik?

Az amerikai kivitelü kábelek a legtöbb esetben nem a "female plug"-ban (készülék felöl), hanem a "male plug"-ban (konnektor/elosztó felöl) különböznek az európai kábelektöl, mert az amerikai készülékek többségén ugyanolyan aljzat van, mint az európaiakon. (Az én hálózati kábeleim amerikai kivitelüek.) Igy aztan ha amerikai kábelt akarsz venni, inkább amiatt aggódj, hogy be tudod-e dugni a konnektorba/elosztóba. A lentebb már emlitett Eichmann elosztóval viszont ez a gond is kiküszöbölhetö.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”