Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Kérdés hogy a V659 vagy V661 előfoka rosszabb-e mint a 2700-asé (illetve mennyivel, tekinettel az árarányokra)..
Látom nem hiszel nekem. Nem baj, én is konok vagyok. Szerintem a 661-est vedd meg, mert utólag egyszerűbb lesz eladni! Én csak abból tudok kiindulni, hogy ha a 2700-asnak és 4600-asnak sincs megfelelő előfok része, valószínű a kisebbeknek sincs. A 650-esnek sem volt.

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek a Jamo S 606-os szetthez milyen hm erősítő passzol? Elég hozzá a denon 1306-os vagy kell hozzá nagyobb? Ha igen akkor melyik?

Szvsz az a Denon gyenge hozzá. Vérszegény lesz a produktum moziban.

Akkor melyik? 1507? Vagy még nagyobb, 1907?

ha mozizni szeretnél, akkor a yamaha egy jó választás lehet.

Nem tervezek egyébként semmit csak elgondolkodtam egy kicsit! Egyébként nem feltétlenül csak mozira lenne ha egyszer cserélném a rendszert mert sokat hallgatok zenét is és szerintem megszavaznám a bizalmat megint a denonnak. Csak mivel ugye gondolkodtam eszembe jutott valami, és alkottam egy kis elméletet magamnak. Megnéztem az erőlködőm papírjait és azt találtam:
 
Denon 1306
75 W + 75 W
(8 ohm, 20 Hz ~ 20 kHz med 0,08% T.H.D.)
110 W + 110 W
(6 ohm, 1 kHz med 0,7% T.H.D.)
 
Denon 1507
110 W + 110 W
6 ohms, 1 kHz, THD 0,7%
 
Na most ha jól értelmezem akkor 6 ohmon mindegyik erősítő ugyanakkora teljesítményleadásra képes tehát ha a 1507 elég lenne a maga 110 w-jával 6 ohmon akkor én úgy értelmezem hogy a 1306 is mivel ugyanakkora teljesítményt képes leadni 6 ohmon. Akkor a kérdés csak annyi hogy akkor miért nem elég a 1306? Ha rosszul gondolkodtam akkor bocsi és javítsatok ki!

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek a Jamo S 606-os szetthez milyen hm erősítő passzol? Elég hozzá a denon 1306-os vagy kell hozzá nagyobb? Ha igen akkor melyik?

Szvsz az a Denon gyenge hozzá. Vérszegény lesz a produktum moziban.

Akkor melyik? 1507? Vagy még nagyobb, 1907?

ha mozizni szeretnél, akkor a yamaha egy jó választás lehet.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek a Jamo S 606-os szetthez milyen hm erősítő passzol? Elég hozzá a denon 1306-os vagy kell hozzá nagyobb? Ha igen akkor melyik?

Szvsz az a Denon gyenge hozzá. Vérszegény lesz a produktum moziban.

Akkor melyik? 1507? Vagy még nagyobb, 1907?

Avatar
dobolan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.03.21., kedd 12:35
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: dobolan »


Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek a Jamo S 606-os szetthez milyen hm erősítő passzol? Elég hozzá a denon 1306-os vagy kell hozzá nagyobb? Ha igen akkor melyik?

Szvsz az a Denon gyenge hozzá. Vérszegény lesz a produktum moziban.

| Samsung LE40S86BD | H/K AVR230, Nad 3225PE | Pio dv-393, H/K HD740 |
| Celestion F30+F35c+F10+S80 |
| PC |

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek a Jamo S 606-os szetthez milyen hm erősítő passzol? Elég hozzá a denon 1306-os vagy kell hozzá nagyobb? Ha igen akkor melyik?

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Gyanítom, hogy a 659 sem jobb előfok szempontjából, mint a többi Yamaha. Múltbéli Yamis tapasztalataim alapján én biztosan 2700-at vennék, ha a lenti konfigból kéne választani
Akkor már csak arra lennék kíváncsi, hogy DAC és előfok szempontjából van-e különbség az
 
RX-V2700 (240e)
RX-V659 (80e)
RX-V661 (95e)
 
modellek között, ha jól tudom a DAC mindegyikben csatornánként 24bit / 192 kHz Burr-Brown.
 
Kérdés hogy a V659 vagy V661 előfoka rosszabb-e mint a 2700-asé (illetve mennyivel, tekinettel az árarányokra)..
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
klepto
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2004.05.28., pén. 18:20
Értékelés: 5

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: klepto »


Marantz ősszel jön majd új,olyan október körül sztem.Új Onkyo lesz nálam jövő hét elején,le is tesztelem rögtön,de elég bíztatónak tűnik...Mindenképpen új modell-t javasolnék most,legalábbis ebben a kategóriában,amiben nézelődsz.
Az Onkyo,ahogy elnézem,egészen új alapokra helyezte az új cuccokat,mindenképp érdemes megvárni,milyenek is.
De ne hagyd ki a Denon-t sem,abból is nyáron jönnek az újak (2808,3808).

Köszönöm a tájékoztatást
Eddig az általam hallgatott berendezések közül a Marantz volt a legkedvesebb a fülemnek. Sajnos a NAD-hoz csak a '90-es évek közepén volt szerencsém, akkor viszont szerelem volt a részemről az első hallásra. Házi-moziban viszont még nem találkoztam vele élőben.
Az Onkyo-val is hasonló a helyzetem, őt is csak abból az időből ismerem a sztereó készülékein keresztül. Ő már kevésbé tetszett számomra, talán csak a NAD fénye vakított el.
Mozi erősítők között amihez volt szerencsém az a Yamaha, Sony, Denon, Pioneer, Marantz, Harman/Kardon, és valami milliós árú amerikai csoda.
Ezek közül engem a Marantz fogott meg legjobban. A H/K sem volt rossz, de azonos áron a Marantz nekem jobban tetszett. A Sony kellemes csalódás volt, de azt azért nem vennék, mert félek, hogy hosszútávon nem tetszene akárcsak a mostani Yamahám. A Denon nekem kissé langyos víz, a Pioneer, meg egyáltalán nem tetszett már az első meghallgatáskor sem.
Szóval ezért korlátoztam a lehetséges mozi berendezéseimet Marantz/NAD duóra, és kérdőjelesen az Onkyo-ra.
Esetleg a NAD-ról nincs valami infód, hogy ő mikor hozza ki az új HDMI 1.3-as készülékeit?
A fenti felsorolást esetleg ki tudnád egészíteni valami márkával, ami hasonló, 200.000.-Ft körüli árkategóriában mozog, de megveri hangminőségben Marantz/NAD duót, és mindenképp érdemes lenne meghallgatni?

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: rea4 »


A kérdésem azt hiszem egyértelmű, melyiket érdemesebb hosszabb távra választani a három márka 3 típusa közül (NAD T744, Marantz SR-5001, Onkyo TX-SR605), illetve mennyire lesz nehéz eladni a HDMi 1.3 nélküli erősítőket, ha már NAD, és a Marantz is kihozza a HDMI 1.3-as erősítőit?Milyen hangminőségbeli különbség van a Marantz és a NAD között, illetve mennyivel gyengébbek az új Onkyok, ha már volt hozzá valakinek szerencséje?
Mindhárom mellett szól érv, és ellenérv is. Esetleg nem hallottátok-e, hogy a Marantz, és a NAD mikor tervezi kiadni az új hangformátumokkal is kompatibilis erősítőit? Érdemes-e mostanában cserélnem, vagy várjak inkább vele?
A válaszokat előre is köszönöm

Marantz ősszel jön majd új,olyan október körül sztem.Új Onkyo lesz nálam jövő hét elején,le is tesztelem rögtön,de elég bíztatónak tűnik...
Mindenképpen új modell-t javasolnék most,legalábbis ebben a kategóriában,amiben nézelődsz.
Az Onkyo,ahogy elnézem,egészen új alapokra helyezte az új cuccokat,mindenképp érdemes megvárni,milyenek is.
De ne hagyd ki a Denon-t sem,abból is nyáron jönnek az újak (2808,3808).

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
Lex
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2005.09.23., pén. 17:32
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Lex »


Esetleg egy ilyen?
Onkyo TX-SR674
Üdvözlettel: Lex

Avatar
klepto
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2004.05.28., pén. 18:20
Értékelés: 5

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: klepto »


Sziasztok!
 
Lassan szeretném lecserélni a Yamaha RX-V659-es erősítőmet. A kiszemelt típusok a Marantz, a NAD, és az új Onkyo sorozat a HDMi 1.3 (Thure HD, DTS HD, stb.), hangformátumok miatt.
A hangfalaim Wharfedale Diamond 9 sorozat részei, 9.6-os fronttal, amivel nagyon meg vagyok elégedve, de az erősítőt kicsinek érzem hozzá. Én kényszerűségből a mozi erősítőt használom sztereóra is, ezért fontos a sztereó hangzása is a gépnek. NAD-ból, csak a legkisebbre, a T744-re futná, illetve nem látom értelmét a T753-ra azt a pluszt kifizetni, mivel úgyis csak 5.0-ban használom a jelenlegi erősítőmet is, és amíg panelben élek, nem is bővítenék 7.0, vagy 7.1-re. Marantzból a 200.000.-Ft-os árkategória alatt maradva, a NAD-hoz hasonló áron tudnám megvenni az SR-5001-es típust, illetve az Onkyo-ból is 2 tipus is férne bele az árba, a TX-SR605, ami némileg olcsóbb a Marantznál, és feltételezhetőleg a nálunk még nem kapható, egyel nagyobb TX-SR705 is beleférne a keretembe.
A kérdésem azt hiszem egyértelmű, melyiket érdemesebb hosszabb távra választani a három márka 3 típusa közül (NAD T744, Marantz SR-5001, Onkyo TX-SR605), illetve mennyire lesz nehéz eladni a HDMi 1.3 nélküli erősítőket, ha már NAD, és a Marantz is kihozza a HDMI 1.3-as erősítőit?
Milyen hangminőségbeli különbség van a Marantz és a NAD között, illetve mennyivel gyengébbek az új Onkyok, ha már volt hozzá valakinek szerencséje?
Mindhárom mellett szól érv, és ellenérv is. Esetleg nem hallottátok-e, hogy a Marantz, és a NAD mikor tervezi kiadni az új hangformátumokkal is kompatibilis erősítőit? Érdemes-e mostanában cserélnem, vagy várjak inkább vele?
A válaszokat előre is köszönöm

Avatar
Lex
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2005.09.23., pén. 17:32
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Lex »

Esetleg egy elfogadható árú (ha van) processzor jó megoldás lenne a Canopusok elé.
Üdvözlettel: Lex

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Ha a nagy avr mögé canopusokat kötünk, akkor meg mi értelme van a nagy avr-nek? 
Lehet, hogy a sztereó jobb lesz, de akkor meg a moziban nem lesz egységes a hangzáskép... vagy venni kell 5 canopust mögé, de akkor mi értelme a drága avr-nek? Egy olcsóbb símán megtenné... vagyis...
 
Azért még mindig kivi vagyok, hogy egy nagy nad/hk/denon/yamaha avr(2-300k) ki tudná-e hajtani az 5 dynómat?-moziban

SZVSZ:
- drágább AVR = jobb előfok rész
- drágább AVR = jobb végfok is, de
- nagyon drága AVR-nél is lényegesen jobb hangja van egy hifis monoblokknak
- olcsó előfok + monoblokkok megoldásnál jobb egy drágább AVR. Olcsó AVR + végfokok = egyértelmű hiányérzet. Az olcsó előfok kiad magából egy valamilyen (nem túl jó) jelet, majd ezt kristálytisztán erősítve ugyan, de minden hibáját "felnagyítva" kiadja magából a végfok...

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


YAMAHA Yamaha RX-V2700 (a saját végfokaival) 
avagy
 
YAMAHA RX-V659 mondjuk 5 db Canopus végfokkal?
(feltételezve, hogy a PRE-OUT jelszintje elegendő a Kancsóknak).

Itt igazából a feltételezésen múlik minden. Gyanítom, hogy a 659 sem jobb előfok szempontjából, mint a többi Yamaha. Múltbéli Yamis tapasztalataim alapján én biztosan 2700-at vennék, ha a lenti konfigból kéne választani.
 
Balha: Nekem elég szemét hangfalaim vannak hajtás szempontjából (gázabbak, mint az Audience sorozat), de a 4600-as Yami már nagyon ügyesen bánt velük. Ezeket a mordályokat már meg lehet venni bátran, az hogy az előfokkimenet szar, semmire nincs hatással, ha a saját végfokait használod.

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Azt mondják az okosok, hogy az előfok kevésbé számít, mint a végfok.
Nem tudom ki mondta, de tévedett. Bármilyen jel erősítési folyamatában a legfontosabb a legelső fokozat. Ami ott elvész, azt később nem hozza vissza semmilyen végfok. A "legeslegdrágább" világában egyébként többe is kerülnek az előfokok, mint a végfokok.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Megnéztem az agytekervényeidet...
- inkabb az itteni galeriamat nezd meg, az ottani kicsit elavult

Pontosan hol is?

Tami neve "alatt" (is) a gal felirat az.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
zoom
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2007.03.21., szer. 14:42
Értékelés: 90

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: zoom »


Megnéztem az agytekervényeidet...
- inkabb az itteni galeriamat nezd meg, az ottani kicsit elavult

Pontosan hol is?
HTPC, Bladelius Dac, Korsun V6i BE, Ps Audio XStream, Dynaudio Contour II, Mi 4k laser projector

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Balha »


...
ez jó kérdés...(ilyesmin agyalok én is... )
...

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Elvi kérdésem az lenne, hogy a két alábbi kombináció közül szerintetek melyik jobb házimozira?
 
YAMAHA Yamaha RX-V2700 (a saját végfokaival)
 
avagy
 
YAMAHA RX-V659 mondjuk 5 db Canopus végfokkal?
(feltételezve, hogy a PRE-OUT jelszintje elegendő a Kancsóknak)
 
Az két megoldás árban ugye hasonló, nagyságrendileg úgy értem... De ha nem, a kérdésem akkor is ugyanez.
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Tami »


Megnéztem az agytekervényeidet...
- inkabb az itteni galeriamat nezd meg, az ottani kicsit elavult
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Az a bibi,hogy 8.5 pénzért nekem nem kell,pontosabban nem biztos,hogy hirtelen vennék ennyiért 5-6 lemezt.
Szvsz még nagyon sokan vannak ezzel így.

Én se fogok rendszert csinálni ebből,de ezt csak itt adják ki felirattal.A többi kintről jön,jóval olcsóbban.No meg....

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
heineken
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2003.12.04., csüt. 12:03
Értékelés: 129
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: heineken »


S most mutassatok nekem valamit.
Olyan HD-DVD-t vagy BD-t amin van vagy a közeljövőben lesz Dolby TrueHD, DTS-HD vagy épp Dolby Plus???
Lehet hogy valahol valamikor elsiklottam valamelyik lemez felett, DE...
 
 
Nem vitaindítónak szántam, nem is itt kellene talán.
Inkább elgondolkodtatónak szántam. Talán az. [/offtopic]

http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FI ... 6081045277

Az a bibi,hogy 8.5 pénzért nekem nem kell,pontosabban nem biztos,hogy hirtelen vennék ennyiért 5-6 lemezt.
Szvsz még nagyon sokan vannak ezzel így.

Avatar
zoom
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2007.03.21., szer. 14:42
Értékelés: 90

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: zoom »


Mekkora helységben , milyen falakra?
- kozel indiferens, kb. 28-29nm, kis allo falak, 5.1 rendszer. [es nem izgatnak a 6/7/8.1-es rendszerek]

Megnéztem az agytekervényeidet...Szóval B&W...Ahhoz marantz az ajánlott,sajna ezt a párosítást még csak sztereóban hallottam.A 7.1-es erősítőktől se riadj vissza mert egyes típusoknál a plussz két csatorna a biamp, és nem az azon felüli csatornák.Na szóval egy jó avr-ből kéne kifogni egy jót.
Üdv.
Ja és lehet sok bosszúságot megspórolnál
HTPC, Bladelius Dac, Korsun V6i BE, Ps Audio XStream, Dynaudio Contour II, Mi 4k laser projector

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: rea4 »


http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FI ... 6081045277
 
OFFTOPIC:

Na jó, eddig 1, de akkor is...

Kezdetnek ez se rossz...
Majd jön a többi is.

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
Kiten
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:34
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Kiten »


http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FI ... 6081045277
 
OFFTOPIC:

Na jó, eddig 1, de akkor is...

TV: Samsung SP46L6HX
DVD: Yamaha DVD-S1500
[ Van még cucc, csak sajna dobozban; lakásfelújítok... /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> ]

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”