Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

AVX Internetes Fórum

Ebben az al-Fórumban a szerződött Kereskedők és Gyártók számára biztosítjuk a megjelenési és kapcsolattartási lehetőséget.
Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Szeretném lezárni a személyemről szóló témát. Sok dolgot írhatnék, de már nem nagyon van kedvem. Csak néhányat:
 
1. Moderátorság: Kihangsúlyoznám, hogy én nem akarok/akartam moderátor lenni. Béla néhány hete megkérdezte, miben tudnék segíteni Neki, én meg felsoroltam. Ebben szerepelt az is, hogy ha nincs más, elvállalom egy időre a moderátorságot, bár nincsenek túl jó emlékeim ezzel kapcsolatban és nem is tartom magam teljesen alkalmasnak a feladatra. Béla ettől függetlenül felkért rá, én meg átmeneti időre elfogadtam, közben tárgyalásokat kezdtem néhányakkal, akik szerintem nálam alkalmasabbak a feladatra. Majd néhány nap elteltével Béla visszavonta a felkérést a színen váratlanul feltűnő Mobbo javaslatára. Talán nem meglepő, ha ezek után bizalmatlan kezdek lenni.
 
2. Függetlenség: Értem a törekvést és egyet is értek vele, hogy a moderátor olyan személy legyen, aki független az ATC-Tradetől (is). No de akkor kérdem én, a főszerkesztő személyénél nem kellene erre törekedni? Én sokak szemében már most sem vagyok teljesen független, tehát fura ez az indoklás. Néhány hónappal ezelőtt, amikor divat volt szídni, én Béla mellé álltam, mert úgy éreztem/érzem, hogy jó dolgokat szeretne összehozni. Emiatt rengeteg konfliktusom volt már, de végig úgy éreztem, hogy megéri kitartani, mert a végén mindannyian nyerünk. Azok is, akik ellene voltak, vannak. Jelenleg már azt látom, hogy én ezen csak veszthetek.
 
3. Szavazás: Én nem akartam szavazni, mert szerintem nincs jogom hozzá, mivel semmiféle üzletrésszel nem rendelkezem az AVX-ben. Nem is tartom működőképesnek ezt az irányítási formát, főleg nem ilyen online módon. Tisztábbnak láttam volna, ha egy irányító csapat javaslatokat tesz a tulajdonosnak, aki döntéseket hoz, mi pedig végrehajtjuk, ha egyetértünk vele. Ha nem értünk egyet, akkor pedig kiszállunk a dologból. Ez minden általam ismert normális cégnél így működik. Történetesen hiába szavaznánk meg öten, heten, százan olyan dolgot, amivel én nem értek egyet, attól én még nem hajtanám végre, hanem venném a kalapom. Én így működök, nem vagyok katona, aki parancsot teljesít. Ezért látom értelmetlennek a szavazást.
 
4. Szerkesztés: Én elsősorban főszerkesztői feladatokra vállalkoztam. Ennek velejárója szerintem, hogy én választom meg a csapatomat. Amennyiben erre nem kapok lehetőséget, akkor nem tudom az eredményt garantálni, így pedig nem érdekel a megbízás.
 
5. Mobbohoz: Ha tele vagy jó ötletekkel és tervekkel (amiket már 2 évvel ezelőtt is elmeséltél nekem) az oldallal kapcsolatban, miért nem valósultak ezek meg eddig és most hirtelen honnan és miért ez a lendület részedről? Szerinted miért van az, hogy néhány kereskedő, akik eddig nem akartak az AVX-en hivatalosan jelen lenni, tegnap váratlanul megkerestek engem? Mit szólnak majd ahhoz, hogy az eddigi tulajdonos az új csapatban is vezető szerephez jut? Kicsit aggódom emiatt.
 
Nagyon klassz és üdvözlendő, hogy most hirtelen le akarod zárni a múltat. Én tegnapelőttig azt hittem, ezen már rég túl vagyunk. Meglepetésként ért a hír, hogy néhány nappal ezelőtt a régi dolgainkra hivatkozva próbáltál befeketíteni engem Béla előtt. Most pedig javaslod, hogy zárjuk le a témát. Ez kb. olyan, mint ha beszélgetés közben lekevernék egy pofont a partneremnek, majd a válasz előtt gyorsan javaslom, hogy mostantól ne verekedjünk. Ha nem nyilatkozol az okokról, maradok a tippjeimnél, azok alapján pedig nem kívánok egy csapatban dolgozni Veled.
 
Remélem, tiszta és egyértelmű voltam. Jó munkát Nektek!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


fapaci
nem reagalnek arra amit irtal
ami volt elmult, en lezartam, meg is irtam neked
az elottunk allo feladatokra szeretnek koncentralni
o v e r p o w e r e d

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Van egy javaslatom amit fontoljatok meg.
Legyen 5 tagú a szavazó létszám.
Október végéig kell kifizetnem a Mobbó részét,addig kapjon lehetőséget a mostani szarkesztő srác.
A Főszerkesztő szabadon vehet fel szerkesztőket és ki is rughat október végétől,mikor átvettem Mobbo részét.
Ebben én is egyet értek.Béna kacsákra nincs szükség.
Mobbó adhat tanácsokat az átalakításban,de nem szavazhat.
Én,vagy Attila kolegámmal 1 szavazatot kap az ATC.
Ha ez így elfogadható,akkor szavazzunk.
Fapaci ne aggódj itt semmi sincs eldöntve és a későbbiekben sem lesz egy személyben.
Javaslom,hogy találkozzunk 7-en pesten a ti általatok javasolt időben.
Fapaci
Mobbo
ex Cat
Lacy
Tami
Attila
Atctrade.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


5 szavazat,amiből én 1 vagyok.Ha én nem vagyok,akkor Attila szavz helyettem.Nekem ez a felállás maximálisan megfelel.

Én elolvastam. De ugye kétféle felállást vázoltál fel. Vagy 5, vagy 7 fő. Ez utóbbi esetben Te + Attila a céges szavazat. Erre írtam én, hogy ebből a szempontból mindegy, hogy neked van kettő, vagy kettőtöknek egy - egy.

Ok akkor most én is értem.
Bocs

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Tőlem lehet több szavazata is a tulajdonosnak, minden joga megvan hozzá. Sok értelmét amúgy sem látom ennek a szavazósdinak, hiszen úgysem leszünk itt egyszerre mindannyian. 
Én nem döntöttem eddig semmiről sem, hiszen egyelőre nincs is semmiféle státuszom. Maximum a terveimről tudok beszélni, hogy mit tennék, ha... Aquarius elég régóta ír a kezdőlapra, szerintem már megmutatta, mit tud és erről a fórumtagoknak meg is van a véleményük. Nyugodtan meg lehet őket kérdezi erről, de néha már kifakadtak. Nem hiszem, hogy a magasabb fizetség miatt hirtelen megjönne a szakértelme. Nonszensz.
 
Mivel Mobbo és köztem nem túl felhőtlen a viszony (az elmúlt napokban folyamatosan rossz híremet kelti), nem tudom elképzelni az eredményes együttműködést. Úgy látom, egyre több szerephez jut, így hát én a magam részéről köszönöm a bizalmat, de ezennel kilépek a csapatból. A háttérből azért drukkolok Nektek. Üdv!

Fapaci.
Tényleg ne csináld ezt.
Mobbó őszinte ember.
Én megbeszéltem vele moindent.
Azt mondta,hogy a szerkesztést jól csináltad.
Voltak apró nézeteltérések,de hát könyörgöm hol nincs.
Ráadásul személyesen nem is találkoztál vele.
Én már igen.
A jövő héten is jön hozzám.
Ha azt mondjátok,hogy üljünk le beszélni,akkor én mennék pestre egy bap.
Vonattal mennék és a westendben tudnánk tárgyalni.
Javaslat?

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


5 szavazat,amiből én 1 vagyok.Ha én nem vagyok,akkor Attila szavz helyettem.Nekem ez a felállás maximálisan megfelel.

Én elolvastam. De ugye kétféle felállást vázoltál fel. Vagy 5, vagy 7 fő. Ez utóbbi esetben Te + Attila a céges szavazat. Erre írtam én, hogy ebből a szempontból mindegy, hogy neked van kettő, vagy kettőtöknek egy - egy.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Ti (szerencsétekre) nem tudjátok, mik zajlottak le közöttünk Mobboval az elmúlt két évben és azt sem, hogy miket mondott rólam az elmúlt napokban Bélának. Ezt tőlem nem is fogjátok megtudni, ez a módszer tőlem távol áll. Nincs ezzel különösebb baj, csak nem jó dolog két ilyen embert egy csapatba erőltetni. Részemről nincs harag, hiszen voltak előjelek és kb. 2 napja megtippeltem már, hogy ez lesz és fel is készültem rá. Erre tanúim is vannak.
 
Mobbo segítségére kényszerűségből én is számítottam volna 1-2 hónapig, hiszen az oldal üzemeltetésével kapcsolatos infók, módszerek az ő birtokában vannak és a tapasztalata is tisztelendő. Ezt meg is beszéltem vele. De ha már győzködi Bélát, hogy korábbi döntéseit, amiket mi is elfogadtunk, vonja vissza és az legyen, amit ő javasol, akkor ez részemről már egy olyan bizalmatlansági jelzés, ami távozásra késztet. A döntést nem hamarkodtam el, hiszen aludtam rá egyet. Na jó, csak 4 órát.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


A magam részéről én örülnék MoBBonak, mert végül is az ő szüleménye az AVX és mégha bele is fáradhatott némileg az utóbbi években, így, hogy anyagi terhek nem hárulnak rá, talán újra lendületet kap. Mindazonáltal eddig is voltak jó ötletei, alapvetően 1-2 emberen kívül mindenki mással jól kijött. És valóban jót tenne a fórumon a jelenléte, főként a kezdeti időkben. 
Persze kérdés, hogy ő tényleg akarja-e ezt? Vele is beszélni kellene erről.
 
Őszintén szólva én arra nem emlékszem, hogy neked rossz híred keltené, de ha már így az elején személyi problémák merülnek fel, akkor kérdés, hogy a jövőben hogyan tudna együtt dolgozni egy ilyen csapat? Szerintem bizonyos szempontból célszerű lenne túllépni ezeken a dolgokon, esetleg megbeszélni, hátha orvosolható a dolog.
 
A moderátorság kérdése ugye még továbbra is függő, hiszen arról volt szó, okt. 1-ig tart az ideiglenes status, és addig agyalhatok rajta, elvállalom-e véglegesen. - talán addigra már látszódik majd az, hogy milyen úton haladunk tovább.
 
Szavazás szempontjából valóban nem célszerű a páros szám, de ha úgy nézzük, akkot tök mindegy, hogy atc-nek van két szavazata, vagy a neki + Attilának, mert jó eséllyel ez úgyis ugyanazt jelenti. Ráadásul Fapacinak teljesen igaza van abban, hogy elég ritkán fordul majd elő olyan, hogy mindannyian egyszerre itt legyünk. - Bár ha nem nagyon sürgős a döntés, akkor ugye előbb - utóbb mindenki szavazgat majd és végül összeállhat az eredmény.
 
Fapaci: Szerintem ne hamarkodd el ezt a döntést, annál inkább sem, mert amennyire én tudom, te voltál az első ember, akinek a neve itt felmerült, szóval agyalj egyet ezen.

Olvasd el újra amit írtam.
5 szavazat,amiből én 1 vagyok.Ha én nem vagyok,akkor Attila szavz helyettem.
Nekem ez a felállás maximálisan megfelel.

Vendég

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Fapaci! Neee

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


A magam részéről én örülnék MoBBonak, mert végül is az ő szüleménye az AVX és mégha bele is fáradhatott némileg az utóbbi években, így, hogy anyagi terhek nem hárulnak rá, talán újra lendületet kap. Mindazonáltal eddig is voltak jó ötletei, alapvetően 1-2 emberen kívül mindenki mással jól kijött. És valóban jót tenne a fórumon a jelenléte, főként a kezdeti időkben.
 
Persze kérdés, hogy ő tényleg akarja-e ezt? Vele is beszélni kellene erről.
 
Őszintén szólva én arra nem emlékszem, hogy neked rossz híred keltené, de ha már így az elején személyi problémák merülnek fel, akkor kérdés, hogy a jövőben hogyan tudna együtt dolgozni egy ilyen csapat? Szerintem bizonyos szempontból célszerű lenne túllépni ezeken a dolgokon, esetleg megbeszélni, hátha orvosolható a dolog.
 
A moderátorság kérdése ugye még továbbra is függő, hiszen arról volt szó, okt. 1-ig tart az ideiglenes status, és addig agyalhatok rajta, elvállalom-e véglegesen. - talán addigra már látszódik majd az, hogy milyen úton haladunk tovább.
 
Szavazás szempontjából valóban nem célszerű a páros szám, de ha úgy nézzük, akkot tök mindegy, hogy atc-nek van két szavazata, vagy a neki + Attilának, mert jó eséllyel ez úgyis ugyanazt jelenti. Ráadásul Fapacinak teljesen igaza van abban, hogy elég ritkán fordul majd elő olyan, hogy mindannyian egyszerre itt legyünk. - Bár ha nem nagyon sürgős a döntés, akkor ugye előbb - utóbb mindenki szavazgat majd és végül összeállhat az eredmény.
 
Fapaci: Szerintem ne hamarkodd el ezt a döntést, annál inkább sem, mert amennyire én tudom, te voltál az első ember, akinek a neve itt felmerült, szóval agyalj egyet ezen.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Tőlem lehet több szavazata is a tulajdonosnak, minden joga megvan hozzá. Sok értelmét amúgy sem látom ennek a szavazósdinak, hiszen úgysem leszünk itt egyszerre mindannyian.
 
Én nem döntöttem eddig semmiről sem, hiszen egyelőre nincs is semmiféle státuszom. Maximum a terveimről tudok beszélni, hogy mit tennék, ha... Aquarius elég régóta ír a kezdőlapra, szerintem már megmutatta, mit tud és erről a fórumtagoknak meg is van a véleményük. Nyugodtan meg lehet őket kérdezi erről, de néha már kifakadtak. Nem hiszem, hogy a magasabb fizetség miatt hirtelen megjönne a szakértelme. Nonszensz.
 
Mivel Mobbo és köztem nem túl felhőtlen a viszony (az elmúlt napokban folyamatosan rossz híremet kelti), nem tudom elképzelni az eredményes együttműködést. Úgy látom, egyre több szerephez jut, így hát én a magam részéről köszönöm a bizalmat, de ezennel kilépek a csapatból. A háttérből azért drukkolok Nektek. Üdv!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Néhány dolgot nem értek. Pl. Bélának és Attilának is van egy-egy szavazati joga? No és Mobbo? Ha csak a kereskedelmi tevékenységben venne részt, miért a szavazat jog? Csak érdeklődöm.
Mobbo az egész átalakulásban részt venne.
Én nem ragaszkodom hozzá,hogy nekem és Attilának is legyen 1-1 szavazati joga,csak ha Mobbot bevesszük,akkor 6-an lennénk.
Mobbot meggyőztem,hogy te legyél a főszerkesztő.
Arra kért,hogy egyenlőre ne te legyél a moderátor.
Ha ex Cat jól végzi a munkáját,ami idáig 100%-os akkor ez lehet,hogy neked is jobb.
A látszatát is el kell kerülni annak,hogy mi befolyásolunk bárkit is.
Attila kolegámon nagyon sok múlik.
Rengeteget tud segíteni a jó müködésben.
Én lemondok a saját szavazatomról ha kell.
Ha Mobbo nem ragaszkodik ahhoz,hogy szavazzon,akkor pedig minden mehet az eredeti felállás szerint.
Mindenről döntsünk közösen.
A te munkád, a szerkesztés nagyon fontos a webáruház miatt és az olvasottság miatt.
Mobbonak volt még egy személyes kérése.
Az aki most a szerkesztő havi 20000 ft-ért dolgozik.
Ennyi pénzért ilyet tud csinálni.
Ki kellene próbálni,ha kapna egy esélyt,akkor tudna e jobban dolgozni.
Az a kérésem,hogy emberek kirugásárol ne dönts egy személyben.
A felvételről dönthetsz,de a kirugásról közösen döntsünk.
Szerintem ezt is írjuk majd le.
Hogy visszatérjünk az első gondolathoz.
Két variáció között kellene dönteni.
1- 7-en lennénk Attilával és Mobboval együtt
2- 5-en lennénk Mobbo nélkül.Attila engem helyettesítene.
Erről kellene szavazni gyorsan.
Én nem szavazok,mert nekem mindegy melyiket választjátok.
Mobbot szeretném ha itt lenne.
Nagyon lelkes ujabban és szerintem jót tenne a jelnelétével.
10 év alatt az AVX a szivéhez nőtt.
Szerintem most érzi,hogy egy nagyon ütőképes csapat kezd összeállni.
A tulajdon részt 100%-ban átveszi a cégünk.
ebben megállapodtunk.Én többször kértem,hogy maradjon tulajdonos valamekkora %-ban,de ő ezt választotta.
Ha hoz fizetőképes ügyfeleket akkor a cégünk közvetlen fogja fizetni.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Néhány dolgot nem értek. Pl. Bélának és Attilának is van egy-egy szavazati joga? No és Mobbo? Ha csak a kereskedelmi tevékenységben venne részt, miért a szavazat jog? Csak érdeklődöm.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Az előbb beszélgettem Mobboval telefonon.
Szeretné kivenni a részét az átalakuláskor is.
Sokan megnyugodnának,ha tudnák,hogy ő is a csapathoz tartozik.
Javaslom,hogy vegyük be a döntéshozó testületbe.
Mivel,hogy mostmár meglenne a 7 ember,így mindenki szavazna.
Fapaci
Mobbo
ex Cat
Tami
Lacy
Attila ő a kolegám
Atctrade
 
Ez lenne a végső létszám.
Ez a hetes szám még jól is jöhet.
 
Megadtam Mobbonak a belépési kódot.
Lehet,hogy enélkül is be tud jönni,de mindegy.Illendőségből elküldtem neki.
A koleganőmnem lesz még belépési kódja,aki a KFT ügyvezetője.
Összesen 9 ember tudja a kódot Pagrussal együtt.
Remélem jókat fogunk alkotni.
Mobbo sok uj megrendelőt tud hozni,ami nagyon szükséges a költség növekedés miatt.
 
Remélem ezzel a döntésemmel egyetértetek.
A felállás változatlan.
Az ajánlatom is.
Az AVX-en működő és innen érkező összes termék forgalma után 5%-ot rakok be a közös kasszába.
Ebből az összegből Mobbo én és Attila nem részesedne.
Mobbó a behozott cégek után részesedeik a cégünktől.
Ez külön megállapodás.
Ha valaki hoz egy céget,ami az ő érdeme akkor ez szintén külön megállapodás tárgya lesz.
Sokmindent le kell írni majd.
Attila kolegám nagyon profi ebben.
A cégünknek van jogásza,tehát erre egy fillért sem kell költeni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Béla! Javaslom, most egy ideig maradj hivatalos és kimért a fórumon. Inkább az ATC fórumon belül írj csak, mi megpróbáljuk kezelni a helyzetet. Ha valaki személyeskedik Veled, vagy mással, azt is. Ezért van a moderátor. Bár azt hiszem, magától meg fog oldódni a dolog. Hogy lásd, már el is kezdődött a folyamat: ma reggel Leva bejelentkezett hozzám a HiVi hangfalak meghallgatására és rajta kívül csak ma hárman. Doki normális pasi, nem lesz vele gond. Vele is beszélgettem a minap. Ha látják, hogy jó irányba mennek a dolgok, minden rendben van, sőt még támogatni is fognak. Én megértem Őket, hogy féltik a megszokott, szeretett fórumukat a gonosz kereskedőtől, aki szokatlan aktivitással lerohanta őket. Próbáld Te is megérteni Őket!
Én már csak ott írogatok.
Ha megnézed,akkor láthatod,hogy egyre kevesebbet.
Doki szerintem is kezelhető.
Kért hogy töröljem ki az utolsó beírásait.
Beírtam,hogy töröltem az ő kérésére és hogy elnézést is kért.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Neked is megfelelő, hogy a kolegám helyettesít?
Persze.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Béla! Javaslom, most egy ideig maradj hivatalos és kimért a fórumon. Inkább az ATC fórumon belül írj csak, mi megpróbáljuk kezelni a helyzetet. Ha valaki személyeskedik Veled, vagy mással, azt is. Ezért van a moderátor. Bár azt hiszem, magától meg fog oldódni a dolog. Hogy lásd, már el is kezdődött a folyamat: ma reggel Leva bejelentkezett hozzám a HiVi hangfalak meghallgatására és rajta kívül csak ma hárman. Doki normális pasi, nem lesz vele gond. Vele is beszélgettem a minap. Ha látják, hogy jó irányba mennek a dolgok, minden rendben van, sőt még támogatni is fognak. Én megértem Őket, hogy féltik a megszokott, szeretett fórumukat a gonosz kereskedőtől, aki szokatlan aktivitással lerohanta őket. Próbáld Te is megérteni Őket!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Légyszives majd vedd fel a kapcsolatot a kolegámmal,mert amit írsz az nekem kóreai. azért nem kinai,mert azt értem egy kicsit.


Neked is megfelelő,hogy a kolegám helyettesít?
Ő nagyon sok közvetlen infóval rendelkezik.
Ildikó nem ez a szint.
Attila belső ember.A cégvezető Berkiné Andrea.Ő az ügyvezetője annak a cégnek is ami megveszi Mobbó részét.Ez októberben történik meg.
Andrea aláírási joggal rendelkezik,tehát ehhez sem kellek.
Ő is nagyon csinos,mint az Ildikó.
Ami még fontos,hogy a havi 100000 Ft+Áfa összeget is Attila fogja befizetni,mert ő foglalkozik a REBAT KHT ügyeivel is.Ennek az ügyvezetője Sárkány Ágnes,aki mellesleg a feleségem.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Légyszives majd vedd fel a kapcsolatot a kolegámmal,mert amit írsz az nekem kóreai. azért nem kinai,mert azt értem egy kicsit.


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »

Shalafi66-al az élen.Ő miatta robbant ki az egész balhé,ami már az x-edik velem.


Igazából nekem is csak ő az igazi fekete bárány.
A többi kezelhető.
Légyszives nézz bele egy két beírásába.
A többiekkel nem kell foglalkozni egyenlőre.
Kérdezzétek Pagrust,hogy ez a Shalafi mit csinál mindenkivel,ha valamilyen hangszóróról van szó.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Shalafi66-al az élen.Ő miatta robbant ki az egész balhé,ami már az x-edik velem.
Én soha egyetlen sort sem írtam az ő topicjaiba sehol.
Még nyitottam is egyet itt,de persze a kutya sem látogatja.
Minden fórumon leszarozza más termékeit.
Aztán jönnek a vér szagára a többiek:Leva,Dokigyg,Robotka.
Sajnos Simon is közéjük tartozott.


Shala-t nem ismerem, róla nem tudok véleményt alkotni. De Leva, Robotka, Simon régi motoros. Nem jellemző rájuk, hogy ok nélkül lázongjanak.
 
Azt hiszem privátban is írtam neked, a fórumon is. Te berobbantál ide, mint egy forgószél és sok mindent fenekestül felforgattál. te is vétettél hibákat, vádoltál meg embereket ok nélkül, vannak olyanok akik ezt tolerálják, vannak akik nem. Ők hárman ez utóbbi csoportba tartoznak, de ez nem azt jelenti, hogy bármi baj lenne velük. (Én DokiGY-t csak egyszer láttam, beszéltem vele, de abból a taliból sem az jött le, hogy egy mindenáron kötözködni vágyó vki lenne)
 
Szóval szerintem ne aggassunk senki nyakába még semmilyen táblát. Idő kell usereknek, hogy felfogják, nem feltétlenül rossz változások lesznek majd itt. De előbb ezeknek a változásoknak legalább vmi minimális látszatja kellene, hogy legyen, amiből kiindulva feltételezhetik a javulást. Mert jelenleg mindenkiben - szvsz benned is - a sértettség, és a harag dominál. Ez pedig soha nem jó tanácsadó.
 
Vki azt írta róla, hogy pártatlan vagyok. Nem érzem ezt teljesen igaznak, inkább azt mondanám magamról, hogy reménykedő. És próbálok hinni abban, hogy most bármilyen rossz dolgok történnek, ebből azért a végén jó lesz. Ha nem, akkor majd max. húzok innen a francba..
 
Nos kb. Simon is uezt mondja, csak sokkal eréjesebben. Ő - MoBBo találóan fogalmazott - szabadságharcoskodik. De ha - és te is ezt kéred a többiektől -van esély rá és van értelme, akkor változni fog a hozzáállása. Szerintem ezt nem szabad megtagadni től(e/ük) és nem szabad megbélyehezni azzal, hogy ő egy balhés fickó. Mert nem az, csak épp van egyfajta stílusa.
 
Közvetlenül úgysem kell együttműködnöd egyikkel sem, a fórum meg éli az életét, szerintem velük együtt jobban, mint nélkülük.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


...Ha én nem vagyok elérhető és nem a legfontosabb anyagi döntésekről lenne szó,akkor engem Pagrus helyettesítene....

Jajj. Én nem tartom magam ilyesmire alkalmasnak.

Fapacit javaslom inkább.

Az nem ér! Akkor két szavazatom lenne! Szerintem jobb lenne, ha Béla valamelyik közeli kollégáját javasolná, hogy legyen közvetlen képviselete a tulajdonosnak a vezetőségben.

Igazad van.Az egyik helyettesem fog helyettem szavazni.
Úgy hívják,hogy Kurucsai Attila.
Ő nagyon fontos lehet ebben az együttműködésben,mert ő a felelős a webáruházért a cégemnél.
Most írunk egy pályázatot webáruházra,mert az állam fizeti az 50%-ot.
Minimum 6MFt az alsó összeg.
Attilát befogom léptetni a belső fórumba.
Nagyon rendes srác.
Tőle majd megtudjátok,hogy mennyire bízok az emberekben és a kolegáimban.
Ő nem fog részesedni az 5%-ból.
Őt én fizetem.
Most beszéltem vele és elvállalta.
Tami:
Légyszives majd vedd fel a kapcsolatot a kolegámmal,mert amit írsz az nekem kóreai.
azért nem kinai,mert azt értem egy kicsit.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Én nem érzem azt, hogy lenne egy kemény mag, akik minden balhéban benne vannak. Ill. ez leginkább a hi-fi topicok kiváltsága és az oda írogatóké. Szerintem első körben meg kell prübálni bevezetni egy némileg szigorúbb moderációt - még akkor is, ha ezzel voltaképp én magam sem értek teljesen egyet - mert elejét kell venni a folyton kirobbanó és a végén valóban személyeskedésbe torkolló vitáknak.
 


Sajnos van.
Van egy pár ürge akinek szinte minden megszólalása negatív.
Shalafi66-al az élen.
Ő miatta robbant ki az egész balhé,ami már az x-edik velem.
Én soha egyetlen sort sem írtam az ő topicjaiba sehol.
Még nyitottam is egyet itt,de persze a kutya sem látogatja.
Minden fórumon leszarozza más termékeit.
Aztán jönnek a vér szagára a többiek:Leva,Dokigyg,Robotka.
Sajnos Simon is közéjük tartozott.
Állandóan kereste az alkalmat,hogy belém kössön.
Én számtalan privátot küldtem neki,hogy inkább legyünk barátok meg stb.
Egyszer mikor teli szaladt vele is a hócipőm,megmondtam Mobbonak,hogy ha nem állítja le akkor én kilépek és ne is küldje a számlát.
Simon megígérte,hogy soha többé nem jön a mi topicunkba.
Egy hét után megszegte.
Ilyen emberrel nem szeretnék együttműködni a jövőben sem.
Ez a mostani csapat nagyon tetszik nekem.
Ti pedig adjatok nekem esélyt,hogy bebizonyítsam,hogy milyen ember vagyok.
Én visszaveszek a tempómból,amit rosszul csináltam,azon változtatni fogok.
hamarosan időm sem lesz ezzel foglalkozni.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Jó, akkor jöjjön a nehezebb téma, számoljuk ki, mibe kerülünk! Ki mit kér a munkájáért? Hadd ne én tippeljem meg!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Igazándiból a bannert MoBBo-tól "kaptuk" ajándékba, vagyis Ő ajánlotta fel talán 2-3 evővel ezelött.Amúgy valóban, van egy törzsgárda, de mi is szeretnénk bevonni uj arcokat, ami mindíg sikerül is, mert azért páran csak eljönnek az evőre olyanok is akik addig nem voltak-nemcsak evőn, de egyáltalán személyes ismerősök.
Reklámértéke meg biztos lenne valóban a közösségi szellem megvalósulása mint olyan ebben szerintem nagyon jelen van.

Egyetértek és támogatom.Egyszer én is szeretnék elmenni.

Vissza: “Kereskedők és Gyártók valamint Támogatók”