Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Uj ötletek

Ebben az al-Fórumban a szerződött Kereskedők és Gyártók számára biztosítjuk a megjelenési és kapcsolattartási lehetőséget.
Vendég

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyenlőre a Geosolar tud csak szerződést kötni.
Ezt nem értem.

Egyszerű. Ez a régi neve a cégnek. Egy hónap kell az uj cégnév bejegyzéséhez.

Aha. A sajátomon kívül szerintem egy szerződés sem sűrgős október végéig, most elég lenne a tervezetet látni.

Andreától kérj minden ilyesmit.
Szerintem a héten minden meglesz.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Egyenlőre a Geosolar tud csak szerződést kötni.
Ezt nem értem.

Egyszerű. Ez a régi neve a cégnek. Egy hónap kell az uj cégnév bejegyzéséhez.

Aha. A sajátomon kívül szerintem egy szerződés sem sűrgős október végéig, most elég lenne a tervezetet látni.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Itt egy nagyobb verzió, főnök! 
Ilyen nagy nekem is van.
Csinálj belőle akkorát,ami kell az avatarhoz.
Én csináltam 80x79-est belőle,de csak ilyen kicsi kép látszik.

Nem, ez jobb lesz, csak próbáld meg! Kivágtam belőle a felesleges részt.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Itt egy nagyobb verzió, főnök!
Ilyen nagy nekem is van.
Csinálj belőle akkorát,ami kell az avatarhoz.
Én csináltam 80x79-est belőle,de csak ilyen kicsi kép látszik.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Egyenlőre a Geosolar tud csak szerződést kötni.
Ezt nem értem.

Egyszerű.
Ez a régi neve a cégnek.
Egy hónap kell az uj cégnév bejegyzéséhez.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Itt egy nagyobb verzió, főnök!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Akkor kérnék Andreához néhány kontaktot.
berkine.andrea@atctrade.com
 
Tel:70-455-6535

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Egyenlőre a Geosolar tud csak szerződést kötni.
Ezt nem értem.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Akkor kérnék Andreához néhány kontaktot.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
u.i.: Na, ez az új avatar kicsit...

Nem tudom megnagyobbítani.
Nekem tetszik.
Mindenki gondol amire akar,ez benne a jó.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »

Fapaci: 
A tárgyalásaimat egyelőre az nehezíti, hogy nincs szerződésminta a kezemben, illetve még nekem sincs szerződésem az AVX-szel. Tehát pillanatnyilag magánemberként tárgyalok kereskedőkkel egy fikcióról.
 
u.i.: Na, ez az új avatar kicsit...

Hát ezen gyorsan tudunk majd segíteni.
Mint tudod pénteken írtuk alá a szerződést.
Szerintem külgj el minden adatot Andreának és ő majd küldi neked a szerződéseket.
Egyenlőre a Geosolar tud csak szerződést kötni.
Már az ügyvéd megcsinálta a szerződés tervezetet amit a kereskedők kapnak.
Mobbonak semmilyen szerződése sem volt,tehát mi már jobban állunk.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Fapaci:Szerintem itt az idő,hogy bejelentsük a tulajdonos váltást.
Nem lehet így tárgyalni senkivel.
Az átalakításra kevés lesz ez az egy hét már látom.
Ha akarunk komolyan tárgyalni a kereskedőkkel,akkor úgy is el kell mondani.
Már Okt 1-től kell hogy fizessen az a két kereskedő.
Csak annyit kell mondani,hogy egy uj cég vette meg az AVX-et.
A cég neve AVX Fórum Kft.
Az ügyvezető:Berkiné Agárdi Andrea.

Hol jelentsük be? A kereskedők már tudták eddig is. A fórum közössége felé én csak akkor jelenteném be, ha már megtörténtek a látható változások is, amik majd lekötik őket és pozitív élményként élik meg a tulajváltást.
 
A Te egyetértéseddel az október hónapot ingyenesnek hirdettem meg minden új partner számára, tehát november 1-től tudunk szerződni velük. Ahogy most állunk, az október hónap el is fog menni az átalakításokra. A BL és az LSK elvileg már fizet októberre is, de ennek letárgyalását kivettétek a kezemből.
 
A tárgyalásaimat egyelőre az nehezíti, hogy nincs szerződésminta a kezemben, illetve még nekem sincs szerződésem az AVX-szel. Tehát pillanatnyilag magánemberként tárgyalok kereskedőkkel egy fikcióról.
 
u.i.: Na, ez az új avatar kicsit...

Vendég

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fapaci:
Szerintem itt az idő,hogy bejelentsük a tulajdonos váltást.
Nem lehet így tárgyalni senkivel.
Az átalakításra kevés lesz ez az egy hét már látom.
Ha akarunk komolyan tárgyalni a kereskedőkkel,akkor úgy is el kell mondani.
Már Okt 1-től kell hogy fizessen az a két kereskedő.
Csak annyit kell mondani,hogy egy uj cég vette meg az AVX-et.
A cég neve AVX Fórum Kft.
Az ügyvezető:Berkiné Agárdi Andrea.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Ok nincs semmi gond. Legyen Bigi és Bodor,de ne külön helyen.Legyenek együtt a kereskedőkkel. Kereskedői és Gyártói Moderált Fórum Jó így ? Egyenlőre több cégnek ne ígérjük meg az ingyen helyet. Mond meg Bigiéknek,hogy ha egy szó is esik más termékek reklámozásáról,akkor fizetniük kell havi 10000 Ft+Áfát,vagy kirakjuk őket.

Rendben. Az ingyenes magyar gyártós dolgot nem fogom reklámozni, ha úgy gondolod. Bigiék és Bodor megfenyegetését pedig már több alkalommal is megtettem.

Vendég

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mit Próbáljunk olyan döntéseket hozni, amik mellet ki tudunk tartani!
Eddig jelen nem lévő cégeknek nem küldtem semmiféle információt erről, tehát magyar gyártók tömeges jelentkezésétől nem kell tartani. Fizetős partner és reklámbevétel pedig máris minimum kétszer több lesz, mint eddig volt. Szóbeli megállapodásom van már 3 céggel, akik kertopicot bérelnének pénzért és várják a szerződéstervezetet. És hangsúlyoznám, hogy még el sem kezdtük a kampányt!
 


Ok nincs semmi gond.
Legyen Bigi és Bodor,de ne külön helyen.
Legyenek együtt a kereskedőkkel.
Kereskedői és Gyártói Moderált Fórum
Jó így ?
Egyenlőre több cégnek ne ígérjük meg az ingyen helyet.
Mond meg Bigiéknek,hogy ha egy szó is esik más termékek reklámozásáról,akkor fizetniük kell havi 10000 Ft+Áfát,vagy kirakjuk őket.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Mit csináljunk a magyar gyártókkal. Legszívesebben hallgatnék róla. Igazából már nem látom olyan fontosnak. Bigi és Bodor úgy is mindenről dumálna,ezért ezt nem eröltetném. Más meg nem jelentkezett....
Ne eröltessük azt az ingyenes részt,mert később olyan sokan jönnének,hogy nem férnének el. Inkább támogassuk őket árban,ha kell,de jó lenne,ha valami bevétele is lenne a fórumnak egy idő után.

Próbáljunk olyan döntéseket hozni, amik mellet ki tudunk tartani! A fórumon eddig jelen lévő cégeknek már kiment a tájékoztató, szóbeli megállapodások is születtek. Én ezeket már nem mondanám vissza, pláne mert Bigiék megregulázására nem látok más megoldást. Tegyünk egy próbát októberben! Ha bajunk lesz velük, majd módosítunk a dolgon, de ne személyes indíttatásból hozzunk szabályokat. Csak az AQ1 és BodorAudio kapott eddig ilyen lehetőséget, ez pedig szerintem belefér. Pláne hogy Béla találta ki a dolgot.
 
Eddig jelen nem lévő cégeknek nem küldtem semmiféle információt erről, tehát magyar gyártók tömeges jelentkezésétől nem kell tartani. Fizetős partner és reklámbevétel pedig máris minimum kétszer több lesz, mint eddig volt. Szóbeli megállapodásom van már 3 céggel, akik kertopicot bérelnének pénzért és várják a szerződéstervezetet. És hangsúlyoznám, hogy még el sem kezdtük a kampányt!
 
Én azt vállaltam, hogy év végéig nagy változásokat csinálok az oldal minőségét és bevételeit tekintve. Nehéz helyzetbe hoztok, ha folyamatosan változtatjuk az elképzeléseinket. Néhány hete itt már megegyeztünk a kereskedelmi feltételekről. Azóta már az is elhangzott, hogy mégse legyenek reklámbannerek. Nem könnyű így behozni cégeket, ha nem tudom, mit ajánlhatok nekik. Javaslom, hogy legalább év végéig tartsuk magunkat a kimondott szavunkhoz, aztán újragondoljuk az egészet.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nos, akkor ahogy én elképzelem az oldalt: 
A kezdőoldal jelenlegi struktúráján túl sokat nem változtatnék, de növelném a szélességét 1024 pixelre. A 800 pont enyhén szólva is túlhaladott már. A mostani felső funkció nélküli AVX csík és nem működő kereső helyére tenném az ATC-Trade bannerét, illetve a webáruház linkjét.
 
Az oldalsó oszlopok maradnának, de frissíteni kell a tartalmukat. Nem tudom, a DVD áruházzal milyen megállapodás van, ezt tisztázni kell. A többi bal felső linknek nem sok értelmét látom a fórumoson kívül. Valahogy meg kellene oldani, hogy a fórumba csak itt, a kezdőlapon át lehessen belépni. A középső híroszlop szélesebb lenne. Itt nem a mostani hosszú hírek jelennének meg, hanem a jól elkülönített rovatok headlinejai egymás alatt, rovatonként a 4-6 legfrissebb cikk, hír címével, első mondatával. Bármelyikre kattintva a célzott rovat oldalára jutunk, ahol az eddig megszokott rend szerint sorakoznak a cikkek egymás alatt. Így a nyitóoldal kompaktabb, áttekinthetőbb lenne, nem kellene oldalakat scrollozni lefelé.
 
Szerkesztői szempontból meg kellene oldani, hogy a cikkfeltöltésnél választható legyen a megcélzott rovat. Magamnak minden rovathoz, a többi szerkesztőnek csak a saját rovatához kérek hozzáférést biztosítani. A dedikálás lehet akár automatikus is, ha megoldható.
 
A fórumban - Béla javaslatával egyetértve - szintén legfelülre helyezném az ATC-Trade bannerét, alatta a fórum menüjével, majd a a fórum tartalomjegyzékével. Kivenném a legfrisseb híreket innen. Egyrészt nincs értelme, ha úgyis csak a főoldalon át lehet belépni, másrészt hülyén néz most ki és sok helyet foglal. A shoutboxot meghagynám, ez egy fontos közösségi felület. A fórumrészek fejléceit módosítanám: Kereskedők moderált fóruma, Szakmai fórum, Adás/vétel, Kávézó. A galériát áttenném a kávézóba, az úgyis csevegő helyszín lett, de nem tudom, megoldható-e a kávézóban külön alfórum létrehozása. A hullaszagú kiadói fórumokat megszüntetném. Az adás/vételben kivenném az elavult régi részt, legtöbben már átszoktak az újra.
 
Továbbá kérnék a szerkesztőségi tagoknak szerkesztői, a kereskedőknek pedig céglogóval, linkkel ellátott kereskedői megjelölést a fórumban. Előbbi már létező csoport, utóbbit létre kell hozni.
 
Kb ennyi jutott most eszembe, de még fokozni fogom szerintem.

Én is valami hasonlóra gondoltam.
Mit csináljunk a magyar gyártókkal.
Legszívesebben hallgatnék róla.
Igazából már nem látom olyan fontosnak.
Bigi és Bodor úgy is mindenről dumálna,ezért ezt nem eröltetném.
Más meg nem jelentkezett.
Szerintem ha azt a címet adnánk ennek a résznek,hogy kereskedői és Gyártói moderált fórum,akkor bárki jöhetne.
Ne eröltessük azt az ingyenes részt,mert később olyan sokan jönnének,hogy nem férnének el.
Inkább támogassuk őket árban,ha kell,de jó lenne,ha valami bevétele is lenne a fórumnak egy idő után.
 
Jó lenne,ha látnék egy próba oldalt bármilyen formátumban.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Nos, akkor ahogy én elképzelem az oldalt:
 
A kezdőoldal jelenlegi struktúráján túl sokat nem változtatnék, de növelném a szélességét 1024 pixelre. A 800 pont enyhén szólva is túlhaladott már. A mostani felső funkció nélküli AVX csík és nem működő kereső helyére tenném az ATC-Trade bannerét, illetve a webáruház linkjét.
 
Az oldalsó oszlopok maradnának, de frissíteni kell a tartalmukat. Nem tudom, a DVD áruházzal milyen megállapodás van, ezt tisztázni kell. A többi bal felső linknek nem sok értelmét látom a fórumoson kívül. Valahogy meg kellene oldani, hogy a fórumba csak itt, a kezdőlapon át lehessen belépni. A középső híroszlop szélesebb lenne. Itt nem a mostani hosszú hírek jelennének meg, hanem a jól elkülönített rovatok headlinejai egymás alatt, rovatonként a 4-6 legfrissebb cikk, hír címével, első mondatával. Bármelyikre kattintva a célzott rovat oldalára jutunk, ahol az eddig megszokott rend szerint sorakoznak a cikkek egymás alatt. Így a nyitóoldal kompaktabb, áttekinthetőbb lenne, nem kellene oldalakat scrollozni lefelé.
 
Szerkesztői szempontból meg kellene oldani, hogy a cikkfeltöltésnél választható legyen a megcélzott rovat. Magamnak minden rovathoz, a többi szerkesztőnek csak a saját rovatához kérek hozzáférést biztosítani. A dedikálás lehet akár automatikus is, ha megoldható.
 
A fórumban - Béla javaslatával egyetértve - szintén legfelülre helyezném az ATC-Trade bannerét, alatta a fórum menüjével, majd a a fórum tartalomjegyzékével. Kivenném a legfrisseb híreket innen. Egyrészt nincs értelme, ha úgyis csak a főoldalon át lehet belépni, másrészt hülyén néz most ki és sok helyet foglal. A shoutboxot meghagynám, ez egy fontos közösségi felület. A fórumrészek fejléceit módosítanám: Kereskedők moderált fóruma, Szakmai fórum, Adás/vétel, Kávézó. A galériát áttenném a kávézóba, az úgyis csevegő helyszín lett, de nem tudom, megoldható-e a kávézóban külön alfórum létrehozása. A hullaszagú kiadói fórumokat megszüntetném. Az adás/vételben kivenném az elavult régi részt, legtöbben már átszoktak az újra.
 
Továbbá kérnék a szerkesztőségi tagoknak szerkesztői, a kereskedőknek pedig céglogóval, linkkel ellátott kereskedői megjelölést a fórumban. Előbbi már létező csoport, utóbbit létre kell hozni.
 
Kb ennyi jutott most eszembe, de még fokozni fogom szerintem.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Ti fogtok velük szenvedni.Én meg megyek a Hainan szigetekre maszíroztatni magam.


Majd ha jössz kaja után mesélek menet közben.

jo de busszal megyunk kajalni vagy setalunk

Tavasszal,ha megjön az uj verda,akkor kb 20%-al fogod rosszabbul érezni majd magad.
580 LE és 650 Nm
0-200=14,5 sec

amiota kiszalltam abbol a dögből autora ra se birok nezni
vonattal jarok

 
az a 20% mar nem oszt nem szoroz

o v e r p o w e r e d

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ti fogtok velük szenvedni.Én meg megyek a Hainan szigetekre maszíroztatni magam.


Majd ha jössz kaja után mesélek menet közben.

jo de busszal megyunk kajalni vagy setalunk

Tavasszal,ha megjön az uj verda,akkor kb 20%-al fogod rosszabbul érezni majd magad.
580 LE és 650 Nm
0-200=14,5 sec

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Ti fogtok velük szenvedni.Én meg megyek a Hainan szigetekre maszíroztatni magam.


Majd ha jössz kaja után mesélek menet közben.

jo de busszal megyunk kajalni vagy setalunk
o v e r p o w e r e d

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ti fogtok velük szenvedni.Én meg megyek a Hainan szigetekre maszíroztatni magam.


Hát igen. Majd imáinkba foglaljuk a neved:
 
Béla hozzászólásaitól ments meg Uram minket!

Azóta csend van.
Ne aggódj ennyire.
Mobbo is jól megedződött már itt.
Már én sem veszem ugy a lelkemre.
Örüljetek,hogy én lettem a fekete bárány,pedig ebben aztán ártatlan voltam.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ti fogtok velük szenvedni.Én meg megyek a Hainan szigetekre maszíroztatni magam.


Majd ha jössz kaja után mesélek menet közben.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Ti fogtok velük szenvedni.Én meg megyek a Hainan szigetekre maszíroztatni magam.


Hát igen. Majd imáinkba foglaljuk a neved:
 
Béla hozzászólásaitól ments meg Uram minket!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Uj ötletek

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Ti fogtok velük szenvedni.Én meg megyek a Hainan szigetekre maszíroztatni magam.

o v e r p o w e r e d

Vissza: “Kereskedők és Gyártók valamint Támogatók”