Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DAC-olás

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


Hogy van ez akkor, ha jól értem akkor opcionálisan lehet hozzá külön tápot venni? Kivan alakítva a táp csatlakozási helye is rajta?
Persze.
Az az igazság,hogy repülővek szállíttattuk be,mert nagyon pici és könnyű.
A táp sokkal többe kerülne,mint amit itthon is lehet kapni,ezért azt nem kértük.
Egy nagyon egyszerű tápot gyártanak hozzá.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
 
Bennem felmerül egy kérdés, és valóban csak kérdés, biztosan jobb külső tápról?
 
Mert ha pl. laptopról üzemeltetjük, úgy hogy a laptop saját akkumulátora adja az áramot, akkor ott nincsenek hálózati zavar anomáliák, aminek a kiküszöbölésére lettek kitalálva az akkumulátoros rendszerek is, tehát kvázi úgy működik, mint egy akkumulátoros DAC, aminek sok előnye lehet, egy hálózati árammal működő DAC-hoz képest.
 
Persze szigorúan SzVSz.

Ha ez egy önálló külön akksi lenne,akkor biztosan jó lenne,de ez így nem ugyan az.

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hogy van ez akkor, ha jól értem akkor opcionálisan lehet hozzá külön tápot venni? Kivan alakítva a táp csatlakozási helye is rajta?

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A fontosság szubjektív  kategória, hogy kinek fontosabb az írás eredménye, az ugye relatív erről kár vitatkozni... Merthogy én nem tudom, hogy Neked mennyire fontos és Te sem hogy nekem... 
Ha kicsit visszaolvasol ezen teszthez felajánlottam egy Squeezebox hálózati lejátszót, tehát próbáltam segíteni. Igaz, hogy senki nem reagált rá, de tudom, hogy szívesen vettétek...
 
Csak arra próbáltam (probálok) utalni, hogy ekkora hype és mesterséges várakozás fokozást a Háború és béke érdemelt volna...
 
Remélem ma is várható egy két félmondat arról, hogy "nem akarom lelőni a poént, de..."
 
Mindezeken túl maximális elismerésem Vackoré, hogy bevállalta és köszönöm Neki, hogy megírja és megszervezte. Ami nekem nem tetszik az a körítés, és a továbbra sem megnevezett publikálási idő.
 
Merthogy azt a "kis időt" tényleg kitudjuk várni ha körülbellül tudjuk, hogy az mennyi, és ha nincs egy az előbb említett "nem akarom lelőni a poént, de" tipusú öncélú postolás ami semmi másra nem jó minthogy tudassa, hogy "én ott voltam és tudom, Ti meg nem..."
 
Ja és nem viccelek. Így látom.

Bocs, hogy idegesítelek. A postolásom nem öncélú volt pár részletet szerettem volna megosztani a tesztkörnyezetről és jelenlévő emberekről.
ha neked ennyi jött le akkor sajnálom:
"másra nem jó minthogy tudassa, hogy "én ott voltam és tudom, Ti meg nem..."

Én kérek elnézést (őszintén). Nem szerettem volna senkit kiemelni, nem csak a Te hozzászólásodra gondoltam.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


Szerintem nem volt elnyomva. Ez a termék arra van kitalálva, amire a többi nem.
csak poénnak szántam.

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Még egy kérdés:
Fejhallgatóról használod, vagy külső erősítőt hazsnálsz. Mert DAC-nak jobban sikerült, mint fejhallgató erősítőnek, én azt mondom...

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Miért? Ehhez a termékhez "gyárilag" nem jár hálózati táp?

Elvileg nem kell hozzá,mert az USB-ről kapja a tápot,de külön tápról biztosan sokkal jobb lenne a hangja.

 
 
 
Bennem felmerül egy kérdés, és valóban csak kérdés, biztosan jobb külső tápról?
 
Mert ha pl. laptopról üzemeltetjük, úgy hogy a laptop saját akkumulátora adja az áramot, akkor ott nincsenek hálózati zavar anomáliák, aminek a kiküszöbölésére lettek kitalálva az akkumulátoros rendszerek is, tehát kvázi úgy működik, mint egy akkumulátoros DAC, aminek sok előnye lehet, egy hálózati árammal működő DAC-hoz képest.
 
Persze szigorúan SzVSz.

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintem nem volt elnyomva. Ez a termék arra van kitalálva, amire a többi nem.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


nem,opció. de érdemes venni hozzá,mert sokkal jobb a hangja mint usb tápról.
Ez: kérdés volt?

Az nem kérdés,hogy Feri majd csinál hozzá.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


Miért? Ehhez a termékhez "gyárilag" nem jár hálózati táp?

Elvileg nem kell hozzá,mert az USB-ről kapja a tápot,de külön tápról biztosan sokkal jobb lenne a hangja.

Avatar
bikabeka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2007.09.03., hétf. 20:58
Értékelés: 58

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bikabeka »


nem,opció. de érdemes venni hozzá,mert sokkal jobb a hangja mint usb tápról.
Akkor nem volt "elnyomva". Szerintem az a jó teszt, amikor egy terméket úgy tesztelnek, ahogy én is megkapom, mint egyszerű vásárló.
Béla, ha igaz, hogy egy táppal jobban szól, akkor kéne ajánlani hozzá valamilyent. Nem?

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


nem,opció. de érdemes venni hozzá,mert sokkal jobb a hangja mint usb tápról.
Ez: kérdés volt?

válasz ne légy má olan AT

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

nem,opció. de érdemes venni hozzá,mert sokkal jobb a hangja mint usb tápról.

Avatar
bikabeka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2007.09.03., hétf. 20:58
Értékelés: 58

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bikabeka »


Én várom a végső konklúziót, és nem érdekel mikorra lesz kész. 
Engem 1 dolog érdekel a márkafüggetlenség, és minden unszinpátia mentes korrekt vélemény, előítéletek nélkül...
 
Bízom abban a pár emberben, h ezt így is fogjuk visszakapni,még akkor is ha esetleg volt termék amivel ne adj isten nem szimpatizált valaki 

A mi termékünk volt a legjobban elnyomva,ugyanis Bodor időhiány miatt nem tudta elkészíteni hozzá a hálózati tápot,így csak USB-ről lehet táplálni.A minőség sokkal jobb lenne egy jó minőségű tápról,de ezt most nem tudták így kipróbálni,de ez engem nem igazán érdekelt.

Miért? Ehhez a termékhez "gyárilag" nem jár hálózati táp?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én várom a végső konklúziót, és nem érdekel mikorra lesz kész. 
Engem 1 dolog érdekel a márkafüggetlenség, és minden unszinpátia mentes korrekt vélemény, előítéletek nélkül...
 
Bízom abban a pár emberben, h ezt így is fogjuk visszakapni,még akkor is ha esetleg volt termék amivel ne adj isten nem szimpatizált valaki 

A mi termékünk volt a legjobban elnyomva,ugyanis Bodor időhiány miatt nem tudta elkészíteni hozzá a hálózati tápot,így csak USB-ről lehet táplálni.A minőség sokkal jobb lenne egy jó minőségű tápról,de ezt most nem tudták így kipróbálni,de ez engem nem igazán érdekelt.

Avatar
bikabeka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2007.09.03., hétf. 20:58
Értékelés: 58

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bikabeka »

Örülök, hogy "Vibavoice" Laci már jobban van....

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én várom a végső konklúziót, és nem érdekel mikorra lesz kész.
 
Engem 1 dolog érdekel a márkafüggetlenség, és minden unszinpátia mentes korrekt vélemény, előítéletek nélkül...
 
Bízom abban a pár emberben, h ezt így is fogjuk visszakapni,még akkor is ha esetleg volt termék amivel ne adj isten nem szimpatizált valaki

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Este felgépeltem a bevezető szöveget. Fáradt voltam, és éjfél volt, de azért olvasmányos. Akit csak az eredmény érdekel, kihagyhatja. Itt még a körülmények, és az első benyomások szerepelnek ma.
 
Felgépelem a többit is, ahogy kis családomtól és dolgomtól függően képes leszek rá.
 
Szóval az első rész:
 
AVX DAC futam
 
2008. július 17. Vackor, Magyarország: jelentem a mai napom jó volt. Reggel frissen ébredve bepakoltam egy pár kütyüt az autóm csomagtartójába, és elindultam a fővárosba. Nem sima hétköznap volt, ez egy kicsit más. Mögöttem nem a szokásos tej, kenyér, ásványvíz volt, hanem mindenféle műszaki tartalmú szerkezetek. A hifis társadalom DAC-nak nevezi őket, teljes nevén digitál-analóg konverter. Azt, hogy ezekre miért van szükségünk, ne menjünk bele, de a teszt apropója érdekesebb. Olcsó zenehallgatási megoldásra volt érdeklődés az AVX fórumán (is?) ezt kiszolgálandó jött fel egy-két ajánlás, aminek a betűkbe foglalását én végül elvállaltam. Ezt azóta legalább hatszor megbántam, de mégse. Ez fura mondat, de az iromány végére érthető lesz. Meg is húztuk a mércét, 50 ezer körüli ársávban. Volt, aki adott DAC-ot, volt akinek ez nem jött össze, olyan is, aki nem akart részt venni az egészben, és volt, akinek jóval drágább készüléke lett volna. Ez már jó kkivs kavalkád, és ehhez jön a bemenetek mássága: van ami csak USB, van ami csak digitális… Ekkor jött az ötlet, hogy ha már összaejött a csapat, akkor már fussunk neki két ársávban, és ha nem is fedjük le a teljes kínálatot, de egy átfogóbb képet tudunk rajzolni a kínálatról.
A szállítmánytól eltekintve az utam a szokásos volt: az első 35 kilométer annyi időt vett igénybe, mint az utolsó 5, nehéz volt parkolóhelyet találni, majd cipekedhettem a Bodoraudio bemutató termébe a dobozkáimat. Ott már ismerős és kevésbé ismerős emberek beszélgettek, hallgatóztak. Itt ért a következő meglepetés: a tesztet én szerveztem, a meghallgatást Bodor Feri, ennek eredményeképp Szentgyörgyi László a Pocket dac helyett Tube II clone dacját hozta tízszer (!) annyiért.
Mondtam, semmi gond, ez a kezdők szerencséje, tegnap nem tudtam elérni telefonon, hogy hozzon bátran egy drágábbat, hogy legyen egy olyan ami az Audio Soner ás az AQ1 árkategóriájában versenyzik… Meg kell említenem még Whitefül DAC-ját, aminek sem az árát nem tudjuk, valamint alkatrész sincs már hozzá ez miatt ugyanilyen már nem készülhet belőle, de mint a jelenlévők által ismert/elismert mércét, nem hagyhattuk ki a meghallgatásból. Ha már megemlítettük a drágábbakat, akkor hadd jöjjenek a belépő szintű modellek amelyek a következők voltak: Style Audio HD1V, UD1,(20000, 33000) Ethosz Audio Mini DAC (akció:35000), és végül de nem teljesen elkésve mégis befutott egy Vibavoice Pocket DAC dobozban, ami az eredeti 15000Ft-os árat 25000Ft-ra duzzasztja. Ja, a nagy Viba 170000+ÁFA, a Soner 180000, az AQ1 D21 tudtommal 138000Ft. Whitefül dacjának az árát ne akarjátok tudni, mert még ő sincs vele tisztában. De minket ez nem zavart. Hogy kiket? Sorolom, türelem:
 
BodorFeri
manta-z
Szentgyörgyi László (Vibavoice Audio)
vackor mint kutyaütő.
 
A meghallgatás Bodor rendszeren Art And Voice hangfalakkal történt, Futóműként egy Popcorn Hour nevű médiacentert használtunk, majd Bodor féle modifikált Music Hall lejátszót (mit ad isten, jobb hangot kaptunk) illetőleg délután Bakai Gábor szakújságíró barátom vette fülügyre a szállítmányt (rendszer: Wadia 860X, ősöreg Sony előfok, JBL pro végfok, JBL 4311B stútiómonitor, Siltech kábelek), végül én otthon végeztem egy kis finomhangolást. Digitális kábel a fórumon már ismert jó öreg katonai megoldás volt, amit a legkiegyenlítettebbnek hallottunk a jelenlévők darabok közül.
Az olcsó kategóriában nem lesz teljesen korrekt a meghallgatás, ugyanis az Ehosz és a Vibavoice digitális bemenettel rendelkeznek, a Styleaudio pedig USB-vel., vérre menő viták a felhasználás mássága miatt remélhetőleg nem lesznek. Ezt úgy oldottam meg, hogy a Cd lemezt PC esetén egy külső házas Plextor Prémiummal játszottam le Foobarral (ASIO), ebben az összevetésben egy öreg Philips Matchline 957 dvd lejátszó volt az ellenfél futóműve.
 
Zene: hát, volt itt több is a népzenétől az operáig, System Of A Down-tól King singersig.
 
 
Külső:
Styleaudio. Hááát, a neve alapján kitalálható. Apró, de pofás csomagolás, jópofa borítékban a használati útmutató, cigarettás doboz méretű készülékek. az UD1 fehér, olyan Mac stílus, a HDV fekete, amolyan komolyabb. USB bemenet, optikai és sztereó RCA kimenetek hátul, elől 6,3 Jack a fejhallgatóhoz, illetve egy hangerő poti.
 
Ethosz: félméretes, mint pl. a Cyrus termékei. Egyszerű célratörő külső, elöl egy leddel (van-e benne kraft..), hátul mindössze egy digitális koax (bnc)bemenet, és egy rca kimenet található, + a be- és kikapcsoló (power) kapcsoló. Éppen elég.
 
AQ1: teljes méretű, lapos tetszetős készülék. Egyedül ez a készülék rendelkezik több -4 (!) – digitális bemenettel, ami rendkívül hasznos lehet azok számára, akik több forráskészüléket (CD, DVD, Digitális műholdvevő stb.)akarnak így kiszolgálni. 2 db (1 pár) RCA kimenet.
 
Soner Audio: Egy digitális bemenet, rca sztereó kimenet. Ő is félméretes, igen tetszetős, letisztult darab.
 
Vibavioce Pocket: Én a dobozolt változatot kaptam meg, ami a gyártó elmondása szerint semmivel nem jobb a mezei változatnál (ahol ugye „csak” egy fadarabra van szerelt NYÁK-ról beszélhetünk), igény volt rá vásárlói oldalról, íme tessék. Hátul azért kilátszik a NYÁK, táp csatlakozó, digit bemenet, RCA kimenet, tehát csak a kötelező alap.
 
Vibavoice Tube II Clone DAC: őkelme is félméretes, (úgy látszik, ez a divat mostanában), 2 digit bemenet (BNC, rca), rca kimenet. Elöl, az előlap alatt takarásban 2 db kapcsoló, az egyik a szokásos power, a másik a töltésért felelős. Ugyanis ez saját beépített akkuval is rendelkezik, az infók alapján ha nem kap jelet a dat, pár perc múlva automatikusan tölti magát a hálózatról, amely kikapcsol ismét zenehallgatás közben. A kapcsolás a gyártói információ alapján nem hallható.
 
 
 
Ennyit az első benyomásokról, most már vágjunk bele a közepébe…

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mivel ez egy online lehetőség, nem gondoltam, hogy ekkora problémát jelent az, hogy tudatom, nincs már sok hátra.
 
 
A hálózati lejátszó felajánlást köszönjuk, Szentgyörgyi László révén kaptunk egy Popcorn Hour nevezetű háttértáras kütyüt, amivel meg tudtuk oldani a lejátszást.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


A fontosság szubjektív kategória, hogy kinek fontosabb az írás eredménye, az ugye relatív erről kár vitatkozni... Merthogy én nem tudom, hogy Neked mennyire fontos és Te sem hogy nekem... 
Ha kicsit visszaolvasol ezen teszthez felajánlottam egy Squeezebox hálózati lejátszót, tehát próbáltam segíteni. Igaz, hogy senki nem reagált rá, de tudom, hogy szívesen vettétek...
 
Csak arra próbáltam (probálok) utalni, hogy ekkora hype és mesterséges várakozás fokozást a Háború és béke érdemelt volna...
 
Remélem ma is várható egy két félmondat arról, hogy "nem akarom lelőni a poént, de..."
 
Mindezeken túl maximális elismerésem Vackoré, hogy bevállalta és köszönöm Neki, hogy megírja és megszervezte. Ami nekem nem tetszik az a körítés, és a továbbra sem megnevezett publikálási idő.
 
Merthogy azt a "kis időt" tényleg kitudjuk várni ha körülbellül tudjuk, hogy az mennyi, és ha nincs egy az előbb említett "nem akarom lelőni a poént, de" tipusú öncélú postolás ami semmi másra nem jó minthogy tudassa, hogy "én ott voltam és tudom, Ti meg nem..."
 
Ja és nem viccelek. Így látom.

Tényleg emlékszek a felajánlásodra.
Elnézést kérek.


Avatar
manta-z
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.11.27., kedd 12:49
Értékelés: 0

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: manta-z »


A fontosság szubjektív kategória, hogy kinek fontosabb az írás eredménye, az ugye relatív erről kár vitatkozni... Merthogy én nem tudom, hogy Neked mennyire fontos és Te sem hogy nekem... 
Ha kicsit visszaolvasol ezen teszthez felajánlottam egy Squeezebox hálózati lejátszót, tehát próbáltam segíteni. Igaz, hogy senki nem reagált rá, de tudom, hogy szívesen vettétek...
 
Csak arra próbáltam (probálok) utalni, hogy ekkora hype és mesterséges várakozás fokozást a Háború és béke érdemelt volna...
 
Remélem ma is várható egy két félmondat arról, hogy "nem akarom lelőni a poént, de..."
 
Mindezeken túl maximális elismerésem Vackoré, hogy bevállalta és köszönöm Neki, hogy megírja és megszervezte. Ami nekem nem tetszik az a körítés, és a továbbra sem megnevezett publikálási idő.
 
Merthogy azt a "kis időt" tényleg kitudjuk várni ha körülbellül tudjuk, hogy az mennyi, és ha nincs egy az előbb említett "nem akarom lelőni a poént, de" tipusú öncélú postolás ami semmi másra nem jó minthogy tudassa, hogy "én ott voltam és tudom, Ti meg nem..."
 
Ja és nem viccelek. Így látom.

Bocs, hogy idegesítelek. A postolásom nem öncélú volt pár részletet szerettem volna megosztani a tesztkörnyezetről és jelenlévő emberekről.
ha neked ennyi jött le akkor sajnálom:
"másra nem jó minthogy tudassa, hogy "én ott voltam és tudom, Ti meg nem..."

Avatar
bikabeka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2007.09.03., hétf. 20:58
Értékelés: 58

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bikabeka »

Mongyon le!!!!!

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A fontosság szubjektív kategória, hogy kinek fontosabb az írás eredménye, az ugye relatív erről kár vitatkozni... Merthogy én nem tudom, hogy Neked mennyire fontos és Te sem hogy nekem...
 
Ha kicsit visszaolvasol ezen teszthez felajánlottam egy Squeezebox hálózati lejátszót, tehát próbáltam segíteni. Igaz, hogy senki nem reagált rá, de tudom, hogy szívesen vettétek...
 
Csak arra próbáltam (probálok) utalni, hogy ekkora hype és mesterséges várakozás fokozást a Háború és béke érdemelt volna...
 
Remélem ma is várható egy két félmondat arról, hogy "nem akarom lelőni a poént, de..."
 
Mindezeken túl maximális elismerésem Vackoré, hogy bevállalta és köszönöm Neki, hogy megírja és megszervezte. Ami nekem nem tetszik az a körítés, és a továbbra sem megnevezett publikálási idő.
 
Merthogy azt a "kis időt" tényleg kitudjuk várni ha körülbellül tudjuk, hogy az mennyi, és ha nincs egy az előbb említett "nem akarom lelőni a poént, de" tipusú öncélú postolás ami semmi másra nem jó minthogy tudassa, hogy "én ott voltam és tudom, Ti meg nem..."
 
Ja és nem viccelek. Így látom.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Persze teljes mértékben elfogadható, hogy egyben akarod lerakni az asztalra, de azt lehet, úgyis, hogy nem ír valaki 5 percenként egy hozzászólást a jelenlévők közül, aminek az a vége, hogy de nem akarom lelőni a poént... Mert jelenleg még mindig ez a bizonyos "összekacsintos, bennfentes, homályos utalgatás" megy, ami még mindig nem túl elegáns...
 
Sőt lassan kicsit udvariatlannak érzem. Dehát ez csak egy vélemény.

Ne viccelj már.
Tegnap volt az egész.
Hazament és ma szerintem ha lesz ideje,akkor megírja.
Én sem tudok semmit,pedig gondolom elhiszed,hogy nekem fontosabb,mint neked.
Mivel mindenki szivességből csinálta,ezért én inkább köszönettel tartozok ezért.
Ha legközelelebb te is segíteni akarsz valamiben,akkor szívesen vesszük.

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


De az azért nem titok, hogy ez az írás holnap a jövő héten vagy a jövő hónapban jön ki, ugye?
 
Vackor, nem is az 5-6 mondat volt az érdemi része a hozzászólásomnak inkább az alábbi:
 
 
Nagyon röviden és tömören: nem biztos hogy elegáns homályosan, bennfentesen és összekacsintva utalgatni rá úgy hogy egy csomóan nagyon kiváncsiak rá. Plusz direkt egy szót sem szólni róla, hogy mikorra várható az írás.

 
Persze teljes mértékben elfogadható, hogy egyben akarod lerakni az asztalra, de azt lehet, úgyis, hogy nem ír valaki 5 percenként egy hozzászólást a jelenlévők közül, aminek az a vége, hogy de nem akarom lelőni a poént... Mert jelenleg még mindig ez a bizonyos "összekacsintos, bennfentes, homályos utalgatás" megy, ami még mindig nem túl elegáns...
 
Sőt lassan kicsit udvariatlannak érzem. Dehát ez csak egy vélemény.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”