Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Wááá ez a Colnago :lol!:

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »



"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »



"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »



"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »



"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »



"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »



"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »



"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »


bicaj gyártó autógyártók..

"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: arn »


Ez jó kis oldal...Egy időben nagyon rácsúsztam a súlymániára,akkor napi rendszerességgel nézegettem... :lol!:

te is csokkentetted a sulyod, vagy csak a bringat kinoztad?

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


talaltam ilyen topikot http://www.light-bikes.com/bikegallery/ ... sp?id=1507
http://www.light-bikes.com/bikegallery/ ... asp?id=451

Ez jó kis oldal...
Egy időben nagyon rácsúsztam a súlymániára,akkor napi rendszerességgel nézegettem... :lol!:

Saját súly vagy a kerékpáré?

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


talaltam ilyen topikot http://www.light-bikes.com/bikegallery/ ... sp?id=1507
http://www.light-bikes.com/bikegallery/ ... asp?id=451

Ez jó kis oldal...
Egy időben nagyon rácsúsztam a súlymániára,akkor napi rendszerességgel nézegettem... :lol!:
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
csöpi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2006.11.08., szer. 19:08
Értékelés: 288

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: csöpi »


hude jo, hogy a kutyuzhetnek bringanal nem erintett meg, mint hwek es a hifi teren :lol!: 
egy 2007es cube overland discet hasznalok ket eve, remelem meg sokaig. jo dontes volt. teljesen atlagosan felszerelt bringa, de azert figyeltek arra az atlagos szinvonalra.
 

 
Cube Overland Disc Rahmen: Trekking ALU 7005 2-fach konifiziert Gabel: Suntour NCX-D-LO, Lockout (63 mm) Steuersatz: Ritchey Zero Logic, semi-integriert Lenker: Ritchey Riser Vorbau: Ritchey Sattelstütze: Scape light Sattel: Scape Active Comfort2 Kurbel: Shimano FC-M540 mit Kettenschutz Innelager: Shimano BB-ES25 Schaltwerk: Shimano XT Umwerfer: Shimano Deore Bremse: Magura Julie, hydr. Scheibenbremse vorne 180mm hinten 160mm Bremshebel: Magura Julie Schalthebel: Shimano Deore Kassette: Shimano HG50 Kette: Shimano HG53 Felgen: Rigida Taurus 2000 Disc Naben: Shimano Deore Disc Speichen: DT Champion 2.0 Vorderreifen: Schwalbe CX Comp Hinterreifen: Schwalbe CX Comp Pedale: Fasten Alu Farbe: entgegen Abbildung anthrazit Gewicht: ca 13,05 kg Gewicht bezieht sich auf die kleinste Rahmenhöhe ohne Pedale

CUBE the King!!!
Én is azon izzadok!
Kép:Sony VPL-VW50
ScreenLine Amleto 250x140 1.4Gain
CD-DVD:Sony DVP-S 7700
Erősítő:Yamaha RX-A 3030
Médialejátszó:HTPC+Bluesound Node 2i
Hangfalak:Clarus Titan front,Titan center,Rhea háttér
SUB: Focal Cobalt sw800
Kábelek:Neotech-Audioquest kábelek,Néhai tápelosztó

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Mathias »

Ma este(és az elkövetkezendő napokban) 19:30-tól pályakerékpár az eurosporton.

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: arn »


Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


II. PORT.hu Bringaexpo - 2009.03.27-29.
 
2009 március 27-29. között második alkalommal kerül sor a II. PORT.hu Bringaexpóra, melyet az idei évben is a Velo.hu szervez. A tavaly debütáló esemény a kiemelkedő sikereket követően az idén is a budapesti Vasúttörténeti Parkban kap helyet. Jelentős változás, hogy a 2008-as évhez képest közel kétszer akkora területen láthatják az érdeklődők a kiállítók termékeit. Az expo szeretné megtartani a kiállítás jellegét, így a helyszínen vásárolni idén sem lehet. Természetesen most is rengeteg programmal készülünk, igyekszünk minden korcsoportnak tartalmas szórakozást nyújtani a Park területén. A látogatók a jegy mellé ingyenesen megkapják majd a Bringaexpo hivatalos kiadványát, mely egy jól áttekinthető termékkatalógus lesz, hasznos kerékpáros infókkal megspékelve.
 
A hétvégi (március 27-29.) II. PORT.hu Bringaexpo szervezői az idei évben még több ingyenes és szórakoztató programmal várják a látogatókat. Alapvető különbség a tavalyi rendezvényhez képest, hogy idén már 60 kiállító, 6000 nm-en mutatja be 2009-es újdonságait és termékpalettáját. A megnövekedett területhez természetesen több program is jár, lássuk most a részleteket, mire számíthatunk a kiállítói standokon kívül.
 
A Vasúttörténeti park területén belül igyekeztünk még több szórakoztató dolgot felállítani, az alábbiak ingyenesen igénybe vehetők lesznek a látogatók számára.
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kár. De azért egyszer összefuthatnánk egy környékbeli túrára, hármasban Kimberrel. Semmi versenytempó meg 170-es pulzus, csak úgy öregesen.
Oké. Benne vagyok.

Akkó ezt majd megdumáljuk. :lol!:

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Kár. De azért egyszer összefuthatnánk egy környékbeli túrára, hármasban Kimberrel. Semmi versenytempó meg 170-es pulzus, csak úgy öregesen. :lol!:
Oké. Benne vagyok.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az jó magas. Bár ez is korfüggő, de sztem ez még 20 évesen is sok, hacsak nem a touron sikerült produkálni.
Nem volt más választásom, különben lemaradok a többiektől.:lol!: Végig azon izgultam, hogy mikor állnak le a lábaim, mondván hogy köszönik elég volt a terhelésből, de szerencsére bírtam hazáig a tempót.

Terepezni nem szoktál?

Nem. Nincs is MTB-om.:taps:

Kár. De azért egyszer összefuthatnánk egy környékbeli túrára, hármasban Kimberrel. Semmi versenytempó meg 170-es pulzus, csak úgy öregesen.

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Az jó magas. Bár ez is korfüggő, de sztem ez még 20 évesen is sok, hacsak nem a touron sikerült produkálni.
Nem volt más választásom, különben lemaradok a többiektől.:lol!: Végig azon izgultam, hogy mikor állnak le a lábaim, mondván hogy köszönik elég volt a terhelésből, de szerencsére bírtam hazáig a tempót.

Terepezni nem szoktál?

Nem. Nincs is MTB-om.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


egy 2007es cube overland discet hasznalok ket eve, remelem meg sokaig. jo dontes volt. teljesen atlagosan felszerelt bringa, de azert figyeltek arra az atlagos szinvonalra.
 


Szép bringa ettől független...

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: arn »


hude jo, hogy a kutyuzhetnek bringanal nem erintett meg, mint hwek es a hifi teren
 
egy 2007es cube overland discet hasznalok ket eve, remelem meg sokaig. jo dontes volt. teljesen atlagosan felszerelt bringa, de azert figyeltek arra az atlagos szinvonalra.
 

 
Cube Overland Disc Rahmen: Trekking ALU 7005 2-fach konifiziert Gabel: Suntour NCX-D-LO, Lockout (63 mm) Steuersatz: Ritchey Zero Logic, semi-integriert Lenker: Ritchey Riser Vorbau: Ritchey Sattelstütze: Scape light Sattel: Scape Active Comfort2 Kurbel: Shimano FC-M540 mit Kettenschutz Innelager: Shimano BB-ES25 Schaltwerk: Shimano XT Umwerfer: Shimano Deore Bremse: Magura Julie, hydr. Scheibenbremse vorne 180mm hinten 160mm Bremshebel: Magura Julie Schalthebel: Shimano Deore Kassette: Shimano HG50 Kette: Shimano HG53 Felgen: Rigida Taurus 2000 Disc Naben: Shimano Deore Disc Speichen: DT Champion 2.0 Vorderreifen: Schwalbe CX Comp Hinterreifen: Schwalbe CX Comp Pedale: Fasten Alu Farbe: entgegen Abbildung anthrazit Gewicht: ca 13,05 kg Gewicht bezieht sich auf die kleinste Rahmenhöhe ohne Pedale

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az jó magas. Bár ez is korfüggő, de sztem ez még 20 évesen is sok, hacsak nem a touron sikerült produkálni.
Nem volt más választásom, különben lemaradok a többiektől.:lol!: Végig azon izgultam, hogy mikor állnak le a lábaim, mondván hogy köszönik elég volt a terhelésből, de szerencsére bírtam hazáig a tempót.

Terepezni nem szoktál?

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Az egyedileg, méretre épített kerékpár nincs hét kilogramm, pedig tárcsafékkel van felszerelve, valamint beépített GPS és szenzorok alapján tartja nyilván az edzésteljesítményt.
Az a karbon tárcsa biztosan nem nagyon emeli meg a bringa súlyát...
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Az jó magas. Bár ez is korfüggő, de sztem ez még 20 évesen is sok, hacsak nem a touron sikerült produkálni.
Nem volt más választásom, különben lemaradok a többiektől.:lol!: Végig azon izgultam, hogy mikor állnak le a lábaim, mondván hogy köszönik elég volt a terhelésből, de szerencsére bírtam hazáig a tempót.

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”