Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ja nem a tied a 810-es 125.900 ft.
 
http://www.canga.hu/?p=productsMore&iPr ... Bandon-810

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Még nincs leadva a rendelés, a jövőhéten még pontosítok (szín, méret, egy kis alku az árból), a 180cm -hez 56 ost mondtak.
Ugyan ez a Bringa lenne, mert itt csak 116 ezer....2009-es
 
http://www.canga.hu/?p=productsMore&iPr ... Bandon-410


Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »

Még nincs leadva a rendelés, a jövőhéten még pontosítok (szín, méret, egy kis alku az árból), a 180cm -hez 56 ost mondtak.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem vagyok híve a fehér -nek, amúgy ennyiért valszeg nem kapsz jobbat...nekem a másik jobban bejött... :foto:
A szín még kérdés, fehér-piros vagy fekete-piros ( a feketén jobban meglátszik a kosz)van, a merida 880 elfogyott, a mongoose -ért meg nem akarok kiadni annyit, igazából ezt sem tudtam kipróbálni mert csak rendelésre hozzák, pedig a testhelyzetre nagyon kíváncsi lennék, ebből a szempontból még vannak kételyeim, nem szeretném ha csak vízszintes háttal érném el a kormányt, tudom, hogy jobban előre kell majd dőlni mint a monti csak kiváncsi vagyok, hogy ez mennyit ront a kényelmen/komforton, elvégre nem versenyezni akarok hanem jól érezni magam.

A méretekre figyelj, nem kérdezték a magasságod? mert nagyon nem mindegy...

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »


Nem vagyok híve a fehér -nek, amúgy ennyiért valszeg nem kapsz jobbat...nekem a másik jobban bejött... :foto:
A szín még kérdés, fehér-piros vagy fekete-piros ( a feketén jobban meglátszik a kosz)van, a merida 880 elfogyott, a mongoose -ért meg nem akarok kiadni annyit, igazából ezt sem tudtam kipróbálni mert csak rendelésre hozzák, pedig a testhelyzetre nagyon kíváncsi lennék, ebből a szempontból még vannak kételyeim, nem szeretném ha csak vízszintes háttal érném el a kormányt, tudom, hogy jobban előre kell majd dőlni mint a monti csak kiváncsi vagyok, hogy ez mennyit ront a kényelmen/komforton, elvégre nem versenyezni akarok hanem jól érezni magam.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem vagyok híve a fehér -nek, amúgy ennyiért valszeg nem kapsz jobbat...nekem a másik jobban bejött... :foto:

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nekem tetszik...
Azé a tied szebb... :foto:

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem tetszik...

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »


Változott a helyzet, 99% hogy ez lesz: http://www.gepida.hu/reszletek.php?id=17
kap majd vastagabb gumikat és kész a crossosítás, persze szigorúan csak aszfaltra de abból a rosszabb minőségűn is használható lesz, szerintem elég jó kompromisszum.


Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »

Igen, így már világos.

Avatar
Palkó
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 838
Csatlakozott: 2008.07.07., hétf. 17:34
Értékelés: 26

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Palkó »


Forgalmazók, a Mali vázakat sem ők gyártják :foto:

A prosi elején van pár fotó, az egyiken a Máli testvérek 1989 ben, egy másik alá pedig ez van írva: 1990 Budapesten a X. kerületben kezdtük meg a kerékpárvázak gyártását.
A képen egy fickó épp egy vázat bűvöl, ebből gondoltam.

Csináltak tesztpéldányokat, odaadták tesztelésre versenyzőknek.Majd amikor sorozatgyártásra érett a váz ment a rendelés...na hova....Kínába.
Onkyo TX-L20D, KEF Q350, Dali Sub E-12F HGL, Project Debut III. phono, Sony UBP-X700, Egreat A11, Philips CD720, Raspberry Pi4 + Volumio OS + IQAudio DAC+, Panasonic TX-58EX700E

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Forgalmazók, de lehetett legalábbis voltak vázaik saját készítésűek is...
Azért mert van egy Mali matrica a vázon nem azt jelenti, hogy ők gyártják.Beszélgethetünk erről mert a csepeli nagykerek közül szinte mindegyikben dolgozik/zott jó haverom.Sőt a Schwinn-Csepel egyik volt igazgatója is jó ismerősöm.

Én nem tudom a pontos menetét a dolgoknak...De mindig azt hajtogatták az üzletben , h a Malinál csinálták ez a Malinal azt...Ennyire benfentes nem voltam, és nem is igazán érdekelt :foto:

Avatar
Palkó
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 838
Csatlakozott: 2008.07.07., hétf. 17:34
Értékelés: 26

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Palkó »


Forgalmazók, de lehetett legalábbis voltak vázaik saját készítésűek is...
Azért mert van egy Mali matrica a vázon nem azt jelenti, hogy ők gyártják.Beszélgethetünk erről mert a csepeli nagykerek közül szinte mindegyikben dolgozik/zott jó haverom.Sőt a Schwinn-Csepel egyik volt igazgatója is jó ismerősöm.
Onkyo TX-L20D, KEF Q350, Dali Sub E-12F HGL, Project Debut III. phono, Sony UBP-X700, Egreat A11, Philips CD720, Raspberry Pi4 + Volumio OS + IQAudio DAC+, Panasonic TX-58EX700E

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »


Forgalmazók, a Mali vázakat sem ők gyártják :foto:

A prosi elején van pár fotó, az egyiken a Máli testvérek 1989 ben, egy másik alá pedig ez van írva: 1990 Budapesten a X. kerületben kezdtük meg a kerékpárvázak gyártását.
A képen egy fickó épp egy vázat bűvöl, ebből gondoltam.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Forgalmazók, de lehetett legalábbis voltak vázaik saját készítésűek is...

Avatar
Palkó
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 838
Csatlakozott: 2008.07.07., hétf. 17:34
Értékelés: 26

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Palkó »


Most nézem az idei mali katalógust, nem is tudtam, hogy a mali Magyar cég, a mongoose -t is ők gyártják vagy azt csak importálják?
Forgalmazók, a Mali vázakat sem ők gyártják :foto:
Onkyo TX-L20D, KEF Q350, Dali Sub E-12F HGL, Project Debut III. phono, Sony UBP-X700, Egreat A11, Philips CD720, Raspberry Pi4 + Volumio OS + IQAudio DAC+, Panasonic TX-58EX700E

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »

Most nézem az idei mali katalógust, nem is tudtam, hogy a mali Magyar cég, a mongoose -t is ők gyártják vagy azt csak importálják?

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem egy alu meridát karbon villával, ultegra 600 szettel, és valami űber kerekekkel 370 -ben tesznek össze...Ez a bringa 600 ezer minimum a netes üzletekben...Érdemes a kerékpáros üzletekben keresni, és ha nincs akkor ismerősöket is :foto: Sokkal jobban járnál mint egy fix áras bringával.

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »


Vasárnap este küldj rám egy PÜ-t, hogy ne felejtsem el, és hétfőn rákérdezek van-e még ismerős a Mali-ban.nagykerár+1 piciért szoktak kijönni a cuccok.

:kiraly: remek előre is köszönöm :kiraly: :foto:

Avatar
Palkó
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 838
Csatlakozott: 2008.07.07., hétf. 17:34
Értékelés: 26

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Palkó »


Ez nem is olyan drága...És egész normális cuccok vannak rajta, sportolgatni, tekerészni teljesen jó...De neked is csak azt tudom mondani, h kerékpáros üzletben ha bejársz ott jobb áron összedobnak neked, mint a neten ezek a fix áras bringák...
Csak akkor lesz olcsóbb összerakatni ha valahol spórol valamin.Az egybe bringák mindig olcsóbbak ha tök ua. akarod összerakni.Ezek nem netes árak, bemész a Maliba és ennyiért kapod meg.Miért lenne a neten drágább? :foto:
Onkyo TX-L20D, KEF Q350, Dali Sub E-12F HGL, Project Debut III. phono, Sony UBP-X700, Egreat A11, Philips CD720, Raspberry Pi4 + Volumio OS + IQAudio DAC+, Panasonic TX-58EX700E

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »

Ma voltam a "boltomba" de ez pont kiment a fejemből, viszont kapnék rá 10% kedvezményt. Ahhoz képest drága, ahonnan indultam, hogy veszek egy használt régebbi outit 40-50 körül csak a feeling kedvéért.

Avatar
Palkó
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 838
Csatlakozott: 2008.07.07., hétf. 17:34
Értékelés: 26

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Palkó »


Nézelődtem bringa ügyileg és ide jutottam: http://www.mali.hu/index.php/hu/orszagu ... s-kerekpar 
kicsit személyiségzavaros, de nekem pont ilyenre van szükségem, van rajta jó nagy áttétel aszfalton is lehet neki tolni, az erős felni + gumi miatt enyhébb terepen (rossz aszfalt elsősorban) is el lehet vele gurulni, csak hát az ára :foto:

Vasárnap este küldj rám egy PÜ-t, hogy ne felejtsem el, és hétfőn rákérdezek van-e még ismerős a Mali-ban.nagykerár+1 piciért szoktak kijönni a cuccok.
Onkyo TX-L20D, KEF Q350, Dali Sub E-12F HGL, Project Debut III. phono, Sony UBP-X700, Egreat A11, Philips CD720, Raspberry Pi4 + Volumio OS + IQAudio DAC+, Panasonic TX-58EX700E

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez nem is olyan drága...És egész normális cuccok vannak rajta, sportolgatni, tekerészni teljesen jó...De neked is csak azt tudom mondani, h kerékpáros üzletben ha bejársz ott jobb áron összedobnak neked, mint a neten ezek a fix áras bringák...

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »


Nézelődtem bringa ügyileg és ide jutottam: http://www.mali.hu/index.php/hu/orszagu ... s-kerekpar
 
kicsit személyiségzavaros, de nekem pont ilyenre van szükségem, van rajta jó nagy áttétel aszfalton is lehet neki tolni, az erős felni + gumi miatt enyhébb terepen (rossz aszfalt elsősorban) is el lehet vele gurulni, csak hát az ára :foto:


Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én nem tartom értelmét drága binyiglinek, hacsak nem minden nap nyomatja az ember és sportol, versenyez vele...
köszi! :kiraly:
én sem látom értelmét amúgy, meg ezt fatertól kaptam "A Papír"-ért :vazeg:
ezt leszámítva nagyon örülök neki, bár így ugrott a drágább sztereó erőlködő, mondván hogy félév után azt úgyis továbbadom (és milyen igaz :foto: ) , így maradt a jó canga és egy occsó kínai ja66c, ami egyébként teljesen megfelel!
:kiraly:

Ja hát úgy könnyű...Rendes egy faterod van...Nem akar örökbe fogadni, adok én is neki papirt

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”