A fórumon megszaporodott bot-ok miatt, teszt jelleggel bevezettünk egy "biztonsági kód" rendszert.
Amikor új posztot hoztok létre, be kell írni a téma alá az alatta lévő biztonsági kódot

Aiwa AA 8700 erősítőt keresek

Minimum 30 éves készülékek
Hiteka
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 12

Re: Aiwa AA 8700 erősítőt keresek

Hozzászólás Szerző: Hiteka » 2019.06.15., szomb. 00:04

kistibcsi írta:
2019.06.14., pén. 23:23
Hiteka írta:
2019.06.14., pén. 19:12
Na csak óvatosan ezzel az oldallal!!! Ez egy német belpiaci kis ebay, ahol nem lehet biztonságosan PayPallal vásárolni, így csak bankok közötti utalással. Egyszer vettem volna itt valamit nagyobb összegért, kiderült totál átverés volt, az áru nem létezett, az eladó sem, csak egy bankszámlaszám egy névvel ahol lenyúlták a pénzt. PayPal-es biztonság nélkül semmilyen külföldi portálon nem érdemes vásárolni, mert csúnyán ráfázhat az ember, mivel semmire nincs garancia.
Nem akarom szétoffolni a topikok de azért ez így erős csúsztatás! Egy vásárlási próbálkozásból általános következtetést levonni nem feltétlen érdemes. Bármelyik oldalon előfordulnak kamu hirdetések, és egy töredék áron kínált drága terméknél elsőre látszik, hogy felesleges foglalkozni vele. Gondolom ilyesmiben futhattál bele .
Rosszul gondolod, mert nem töredék, hanem normál piaci értékén kínált áruról volt szó, így a gyanúnak még csak az árnyéka sem merülhetett fel. Sok mindent külföldről vásároltam, így van benne tapasztalatom és sajnos még az ebay hirdetéseket is képesek meghamisítani volt rá példám, melyből rendőrségi ügy is lett. PayPal-es biztonság nélkül semmit nem érdemes venni, mert anélkül az ebay is mossa kezeit és sok az eltitkoltan hibásan elküldött áru, erre is volt nem egy példám.
Úgyhogy semmi csúsztatás nincs a beírásomban, mindössze egy valós figyelmeztetés arra nézve hogyan érdemes vásárolni manapság és hogy nem, mert az utóbbi időkben--ismeretségi körből is tudom--többen belecsúsznak kamu, vagy hibás áru hirdetésekbe hibátlannak titulálva, mint régebben amikor még ez nem volt jellemző.

kistibcsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 57

Hozzászólás Szerző: kistibcsi » 2019.06.14., pén. 23:23

Hiteka írta:
2019.06.14., pén. 19:12
Na csak óvatosan ezzel az oldallal!!! Ez egy német belpiaci kis ebay, ahol nem lehet biztonságosan PayPallal vásárolni, így csak bankok közötti utalással. Egyszer vettem volna itt valamit nagyobb összegért, kiderült totál átverés volt, az áru nem létezett, az eladó sem, csak egy bankszámlaszám egy névvel ahol lenyúlták a pénzt. PayPal-es biztonság nélkül semmilyen külföldi portálon nem érdemes vásárolni, mert csúnyán ráfázhat az ember, mivel semmire nincs garancia.
Nem akarom szétoffolni a topikok de azért ez így erős csúsztatás! Egy vásárlási próbálkozásból általános következtetést levonni nem feltétlen érdemes. Bármelyik oldalon előfordulnak kamu hirdetések, és egy töredék áron kínált drága terméknél elsőre látszik, hogy felesleges foglalkozni vele. Gondolom ilyesmiben futhattál bele .

Hiteka
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: Hiteka » 2019.06.14., pén. 19:12

kistibcsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 57

Hozzászólás Szerző: kistibcsi » 2019.06.14., pén. 08:52

Hiteka
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: Hiteka » 2019.06.13., csüt. 15:55

250 GBP-ért láttam az utolsó ilyet új állapotban, mivel korábban én is pont ilyet kerestem, mivel kitűnő erősítő.
Azóta se merült fel ilyen, viszont találtam hasonló karakterűt de még ennél is jobbat. Ha érdekel milyet keress meg privátban!
Üdv: Hika

gerzsony1
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Aiwa AA 8700 erősítőt keresek

Hozzászólás Szerző: gerzsony1 » 2019.06.02., vas. 17:40

Keresek Aiwa AA 8700 típ. erősítőt.
Ha valaki tud 06 30 2324656
Csatolmányok
Screenshot_2019-06-02-17-27-52.png
Screenshot_2019-06-02-17-27-52.png (2.45 MiB) Megtekintve 294 alkalommal