A fórumon megszaporodott bot-ok miatt, teszt jelleggel bevezettünk egy "biztonsági kód" rendszert.
Amikor új posztot hoztok létre, be kell írni a téma alá az alatta lévő biztonsági kódot

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

TPG
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: -6

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TPG » 2019.05.22., szer. 17:59

Aszpirin írta:
2019.05.22., szer. 13:21
-KP- írta:
2019.05.22., szer. 10:19
TPG írta:
2019.05.22., szer. 10:13

Én jelenleg egy külföldi atomerőműben dolgozok. Holnap amikor bemegyek melózni, egy picit másképpen fogok az egészre nézni!
Akkor bizonyára ismered az "ennek a szép barna lánynak pakson van a háza" című nótát :kapdelm:
"...sugárfertőzött kút van az udvarába'
sugárfertőzött és halálos a csókja,
azt hiszem a lába között van az izotópja"
31_1_21.gif
angyal

ezt eddig nem ismertem! ;peace;
Kép: Full HD:  Oppo 95, InFocus IN81, Panassonic 55" plasma
4K: LG43", Samsung 75" Q7

Hang: Arcam AVR600, Focal 826W, 806W, 900CC, 2X Dynavoice Thunder T-12  sub,

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 200

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.05.22., szer. 17:25

Nem az van hogy lett volna ott penz es hajlandosag is az HBO reszerol meg 10 reszre csak a DD paros belefaradt es be akarta fejezni mindenaron? Vagy tudjak hogy a konyvekre 2040-ig varhattak volna vagy mast akarnak csinalni pl SW. Amugy rendezni valoban tudnak, az utolso resz is jol peldazza ezt, de az iras mas. Az keveseknek megy.

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 794
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.05.22., szer. 16:49

wittao írta:
2019.05.22., szer. 15:39
Baratnomnek mondtam ne is kezdjen bele, alljon meg az utolso evadnal, a zeneket meg hallgatjuk egyutt, az jo volt.
Nagyon jó, hogy említed a zenét, én elfelejtettem. Ha valamiben jó az utolsó évad, hát akkor az a zene.
Az utolsó epizódban kórus is nyomja a főcímdal variációit, a végefelé meg angyali női hang "áriázza" lassan... lassan...
A zene tényéeg nagyon jó, hangulatos, eltalált.
Bár nem tudom, hogy a film nélkül működik-e majd (általában az a tapasztalatom, hogy nem, az eredeti, a filmhez komponéált zenék önmagukban nem működnek. Ennio Morricone művei a kivételek :D )
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS Sig. | Marantz SA7003 | Mac + Audirvana + Wadia 121 —> PrimaLuna ProLogue Premium —> Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K —> Marantz SR6013 —> LG OLED B7 | Zensor7 + Ikon Vokal2 Mk2 + Zensor1 + Alteco C1 + BK Electronics DoubleGem

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1513

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.05.22., szer. 15:39

Most, hogy megneztem az utolso evadot, azt kell mondjam inkabb adtam volna meg nekik 1 evet, pedig igy is majd kipeceredtem mostanaig minden heten.

Szerintem belefert volna a koltsegvetesbe egy haborus/tortenelmi szakerto, ezzel nem lett volna annyira idegesito a III. resz csatajelenete. Szep volt, jo volt latvanyilag, de egyben kiborito szinte minden egyes megmozdulasuk.
Azt hittem az V. reszre eppenhogy tudjak majd a kekszemueket elintezni, es utana egy utolso resz ahol meg Cersei-vel kezdenek valamit. A csaj a vasflottaval gyakorlatilag a vegen kapott egy jelenetet... szupi.
Sarkanyokkal csak frontalisan lehet tamadni, na ezt semmgondoltam volna, bar a VI-ban ezt azert potoltak
(ennel egy film van ami jobban bosszant es mai napig nem ertem : A Gyuruk Ura... ott vannak a varazslok es mindenfele tuzgolyo, fagyasztasos varazslat, megbenitas mittudomen nelkul nyomjak vegig es Gandalf KARDOZIK!!!).
Minden foszereplo karaktere teljesen szetesett a vegere, otlettelen Hollywood-i maszlag lett a sorozat utolso evada, hemzsego logikai es egyeb bukfencekkel.

Ezt a nyomorult Havas Dzsonit meg mar en vegeztem volna ki, ha megnezzuk az egeszet egybeveve az ember hulyesege miatt 5x annyian haltak meg feleslegesen, mintha nem szerepelt volna. Ja es a vegere a nagy josagaval meg mindennel egyutt 3 lepessel hatrebb kerult mint a sorozat elejen.

Kisujj, Varys, Torpe a szamomra legelvezetesebb kis ugyeskedeseikkel korabban hoztak a szintet, itt 0.0

Baratnomnek mondtam ne is kezdjen bele, alljon meg az utolso evadnal, a zeneket meg hallgatjuk egyutt, az jo volt.
Core Audio, TARALABS, PrimaLuna, STAX, Entreq

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 923

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.05.22., szer. 15:22

Szerintem a spoiler alert nem elég. ebbe simán beleolvashat valaki. Szerintem borzasztó lett a záró évad, bár a befejezés nem volt annyira rossz, mint a 3. 4. és 5. rész. Tisztán látszik, hogy könyv alap nélkül a készítők elvesztették a fonalat. Nagyjából bármit eldobtak, amit eddig felépítettek, ha a történet úgy kívánta...
Sztereó: Linn Majik DS-I ; Martin Logan Electromotion ESL
Mozi: Anthem MRX500 - Martin Logan Stage - 2db SVS SB12

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.05.22., szer. 14:28

bitrograde írta:
2019.05.22., szer. 13:57
Apropó, sarkos vélemény: ki mit szólt a GoT végéhez?
SPOILER ALERT

Szerintem a legutolsó, 6. rész jó lett. (bárcsak el lehetne mondani ezt a 8. évad 4. és 5. részéről is...).
Tetszik, hogy "nemkonvencionális" a befejezés. Amikor a sárkány ott áll Havas Jon előtt, szinte biztos voltam, hogy szénné akarja majd égetni, és akkor kiderül, hogy Jon is egy Targaryen, akit nem fog a sárkány tüze; övé lesz a sárkány, és ő lesz a király. Ehhez képest: a sárkány szétolvasztja a vastrónt (aminek birtoklásáért nyolc évadon át ment a küzdelem) és egyszerűen elrepül, otthagyva Jont a valahogy nem túl meggyőző gyászában. Zseniális ez a jelenet, még ha (nem is kicsit) szájbarágós is a szimbolizmusa.
Tetszik, hogy végre értelmet nyer Bran léte, és tetszik az is, ahogy a "rendszerváltásnál" szó szerint kiröhögik a közvetlen demokrácia ötletét. Becsempésztek egy vicces jelenetet a nagy komolykodásba :-)
Az is tetszik, hogy végül Bran "csak" 6 királyság ura lesz, Észak nem hódol be, és erre mindenki rábólint.

Szerintem ezekre senki nem számított. Valószínűleg. És épp ezért jók ezek a fordulatok.

Az utolsó jelenet, amint az északi szabad emberek bevonulnak a havas erdőbe, szerintem nagyon jó befejezés, és hajaz az első évad legelső jelenetére, ami szintén egy havas erdei jelenet, ha jól emlékszem.

Szerintem a történet nagyon jó befejezést kapott ezzel az epizóddal, kerek lett, VÉGE.

Kár, hogy mindent, ami ide vezetett a 8. évadban, szánalmasan összecsaptak, és borzalmas karaktergyilkosságokat követtek el a utolsót megelőző epizódokban. Az Éjkirály, Dany, Cersei, stb. egyszerűen többet érdemeltek volna a forgatókönyvíróktól. Szintén csak szerintem.

A több kritikában is olvasható logikai bukfencek pedig hidegen hagynak, mégis miért várnuk el, hogy a logika egy ilyen fantasy-világban ugyanúgy működjön, ahogy a miénkben?
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS Sig. | Marantz SA7003 | Mac + Audirvana + Wadia 121 —> PrimaLuna ProLogue Premium —> Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K —> Marantz SR6013 —> LG OLED B7 | Zensor7 + Ikon Vokal2 Mk2 + Zensor1 + Alteco C1 + BK Electronics DoubleGem

bitrograde
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 855

Hozzászólás Szerző: bitrograde » 2019.05.22., szer. 13:57

Tonyka írta:
2019.05.21., kedd 19:49
Egy igazán jó összefoglaló, ami magyarázatot ad az egyre népszerűbbé váló sorozatokra is......

https://www.valaszonline.hu/2019/05/17/ ... UlXYWrXNZI
Tényleg jó kis cikk, már ami az első felét-kétharmadát illeti: szépen vezeti le, hogy hogyan lett alig egy évtized alatt ez a modern-kosztümös meseműfaj az, ami. Azért lehet vele vitatkozni az értékelésben: szerintem nagyon nem találja el a TV és a mozi viszonyának leírását, hogy melyik honnan jött és merre tart; az eszképizmusról és jungiánus hősnarratíváról szóló érvelés is meglehetősen gyenge lábakon (sekélyes kultúrafelfogáson) áll. De legalább lehet vele vitatkozni. Csak két apróság: a műfaji filmek egy része társadalmi szinten jelentkező, helyenként egészen nyilvánvaló szorongások megfogalmazására képes, és így nagyon hasznos szerepet tölt be abban, hogy a) ezek a szorongások a felszínre kerüljenek, és b) feloldódjanak, c) a kettő együtt. A hősnarratívákat egyetemesnek - kortalannak és mindenféle kontextustól függetlennek tételezni - szerintem butaság. A Trójának egészen nyilvánvalóan semmi köze nincs az Iliászhoz. Azért jó, hogy ellenpontként beidézik Moore-t, akinek a saját műveiből készült adaptációkról is elég sarkos véleménye volt.
Apropó, sarkos vélemény: ki mit szólt a GoT végéhez?
Audio-PC by zozoweb/Oppo DV 980H - Yulong Sabre DA8 (Hoer-Wege mods) - Promitheus Audio TVC - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature ||| Wyred4Sound - freeba - Versalab Woodblock(s)

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.05.22., szer. 13:21

-KP- írta:
2019.05.22., szer. 10:19
TPG írta:

Én jelenleg egy külföldi atomerőműben dolgozok. Holnap amikor bemegyek melózni, egy picit másképpen fogok az egészre nézni!
Akkor bizonyára ismered az "ennek a szép barna lánynak pakson van a háza" című nótát :kapdelm:
"...sugárfertőzött kút van az udvarába'
sugárfertőzött és halálos a csókja,
azt hiszem a lába között van az izotópja"
31_1_21.gif

MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 316

Hozzászólás Szerző: MGMART » 2019.05.22., szer. 13:15

dhcodoki írta:
2019.05.22., szer. 00:21

youtu.be/hcQnmwen36E
Tetszett a népnek.Hétperces álló vastaps volt a bemutató végén.

https://www.youtube.com/watch?v=GS118qfNZnM

Kellene szervezni egy AVX-es buszt a fórumtagoknak.Egyszer leruccanhatnánk Cannes-ba :D

dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2098

Hozzászólás Szerző: dhcodoki » 2019.05.22., szer. 13:07

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 923

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.05.22., szer. 10:19

TPG írta:

Sztereó: Linn Majik DS-I ; Martin Logan Electromotion ESL
Mozi: Anthem MRX500 - Martin Logan Stage - 2db SVS SB12

TPG
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: -6

Hozzászólás Szerző: TPG » 2019.05.22., szer. 10:13

Az egyik a Csernobil (Chernobyl), ami egy angol sorozat, de meglepő részlet- és valósághűséggel mutatja be a hírhedt 1986-os atomkatasztrófát és következményeit, illetve ezen keresztül a szovjet társadalmat. A sorozat au IMDB-n 18.745 értékelés alapján jelenleg 9,6-on áll!

A 9,6 abszolút nem túlzás.

Nálam:10/10
A mini sorozat eddig egyszerűen, zseniális. Nem tudok rosszat, csak jót mondani róla. Nagyon jól ábrázolja az akkori Oroszországban lévő politikai állapotokat. Miért is veszélyes, és rossz , ha nem a megfelelő ember ül a megfelelő pozicióban.Stb....
Kép: Full HD:  Oppo 95, InFocus IN81, Panassonic 55" plasma
4K: LG43", Samsung 75" Q7

Hang: Arcam AVR600, Focal 826W, 806W, 900CC, 2X Dynavoice Thunder T-12  sub,

dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2098

Hozzászólás Szerző: dhcodoki » 2019.05.22., szer. 00:21

Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2421

Hozzászólás Szerző: Tonyka » 2019.05.21., kedd 19:49

Egy igazán jó összefoglaló, ami magyarázatot ad az egyre népszerűbbé váló sorozatokra is......

https://www.valaszonline.hu/2019/05/17/ ... UlXYWrXNZI
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.05.21., kedd 19:43

Leült ez a topik? gondolkodik.gif
No mindegy, akkor is beírok ide még egy sorozat-ajánlót.

Szombaton nagylétszámú, késő estébe hajló kertiparti volt nálam, és egy adott pillanatban a 17 éves focista keresztfiam unta már a “felnőttek” buliját, és bevonult nézni valamit. Egyszer bemegyek hozzá a házba, kérdem, mit néz, elkezd áradozni, szerinte zseniális sorozat amit néz éppen az HBO GO-n: All American, magyar címén Spencer. Mondja, már a hatodik résznél tart és mindneképpen nézzem meg.

Vasárnap aztán a kertibuli “fáradalmainak” kipihenése közben megnéztem egy pár részt belőle. Nem rajongok érte, de egészen nézhető. Igaz, mar többször látott amerikai társadalmi problémákat elemez (szegények és dúsgazdagok illetve rasszok közötti ellentét, kitörés a gettóból és felemelkedés, felnőni apa nélkül, bandaügyek, stb.) de legalább igaz történet az alapján, és komplex karakterekkel: nincs csak rossz és csak jó (természetesen a főszereplő kivételével), vannak meglepő fordulatok (módjával), amennyire meg tudom állapítani, egészen életszerű. Los Angeles híres-hírhedt fekete-negyedéből kitörő, és tehetsége, kitartása miatt kiemelkedő fekete amerikai focista srác története. Messze nem kiemelkedő, de élvezhető alkotás. Még arra is rávett, hogy utánaolvassak a Crenshaw nevű negyed történetének, megnézegessem kicsit Google Maps-en, kalandozzak kicsit benne virtuálisan a Google Streetview segítségével.

Érdemes adni neki egy esélyt, talán megfog, talán tetszeni is fog. Magyar szinkron is van hozzá, de eredeti nyelven az igazi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aszpirin 2019.05.21., kedd 19:57-kor.

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.05.20., hétf. 17:48

Véget ért ugyan a Trónok Harca, de az HBO elemében van, jönnek a további jó sorozatok. Most két, nemrég indított sorozatot ajánlanék a figyelmetekbe. Nem értékelés, mert mindkettőnek még csak 2-3 része látható, majd jön a többi is...de azért érdemes őket elkezdeni.

Az egyik a Csernobil (Chernobyl), ami egy angol sorozat, de meglepő részlet- és valósághűséggel mutatja be a hírhedt 1986-os atomkatasztrófát és következményeit, illetve ezen keresztül a szovjet társadalmat. A sorozat au IMDB-n 18.745 értékelés alapján jelenleg 9,6-on áll!

A másik A 22-es csapdája (Catch 22), gondolom Heller szatirikus művét nem kell senkinek bemutatnom; ezúttal egy tévésorozatban követhetjük nyomon Yossarian második világháborús kalandjait, illetve a híres dilemmát. Tökéletes keveréke a háborús drámának és a szarkasztikus, intelligens,olykor röhögtető vicceknek (lásd pl Őrnagy Őrnagy Őrnagy őrmester őrnaggyá válásának történetét ☺︎). A sorozatban jónéhány ismert figura játszik, pl. Hugh Laurie, George Clooney, ... és a forgatókönyv elég sok alkalmat ad nekik kiélni bohóc-hajlamaikat.

R.G.
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 73

Hozzászólás Szerző: R.G. » 2019.05.18., szomb. 18:25

Nem tudom volt e mar korabban, de ma megneztem a Glass cimu filmet. Ha a sok szuperhosos film meg nem okozott megcsomorlest, akkor ezt ajanlom megnezesre. Vegig ott tudott tartani a kepernyo elott. Es ami a raadas, a hangja (TrueHD) is remekul szerkesztett. Nekem nagyo tetszett 😉

" Az Üveg 2019-ben bemutatott amerikai szuperhős-thriller, melyet M. Night Shyamalan írt és rendezett. A film Shyamalan két korábbi munkájának; A sebezhetetlen és a Széttörve, című alkotások folytatása, egyben az Eastrail 177 trilógiaként is ismert filmsorozat lezáró darabja. Bruce Willis "
Hangfalak: Emotiva T2, Emotiva C2, Emotiva B1, Erősítő: Emotiva XPA5 GEN2, Crown XTI 2002, Proci: Marantz AV8801, TV: Sony 55", Mediaplayer: Zidoo X9S, NAS: Synology DS218play, Kábelek: Supra, Furukawa, IsoTek EVO3 Premier, Van Damme, Vention, Szünetmentes táp: APC BX950

scaurus
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 111

Hozzászólás Szerző: scaurus » 2019.05.18., szomb. 12:45

robi20064 írta:
2019.05.18., szomb. 12:27
...
Akkor miert nem kapcsolod ki azt az opciot?
OFF
Mert néha hasznos.
(Mint az autóvezetés, nem szeretem, de tudok, mert néha hasznos.)
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 200

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.05.18., szomb. 12:27

scaurus írta:
2019.05.18., szomb. 12:06
scaurus írta:
2019.05.18., szomb. 10:48
...
Ellenben a dialógusok, a karakterek közöti (különösen nők és férfiak között) borzalmasak.
...
"...közötti (különösen nők és férfiak között) interakciók.. "

Utálom a mobileszközök virtuális billentyűzeteit és az automatikus javítás/prediktív szövegbevitel opciókat...
Akkor miert nem kapcsolod ki azt az opciot?

scaurus
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: scaurus » 2019.05.18., szomb. 12:06

scaurus írta:
2019.05.18., szomb. 10:48
...
Ellenben a dialógusok, a karakterek közöti (különösen nők és férfiak között) borzalmasak.
...
"...közötti (különösen nők és férfiak között) interakciók.. "

Utálom a mobileszközök virtuális billentyűzeteit és az automatikus javítás/prediktív szövegbevitel opciókat...
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

scaurus
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: scaurus » 2019.05.18., szomb. 10:48

Mozi: megnéztem a Végjátékot.
A csoda elmaradt.
Az első egy óra lassú és unalmas, a vége összecsapott, többször saját keretei között is logikátlan.
Nem értem a hájpot, azt sem, hogy a moziban körülöttem miért szipogott mindenki, miközben én csak az órámat néztem.
Nekem egyszernézős iparosmunka.
Számomra "A" Marvel továbbra is (az első) Bosszúállók és a Thor:Ragnarok.

Szerk.: ja, a "girl power" nem volt kínos, hanem teljesen jó volt (ha nincs hiszti körülötte, külön fel sem tűnik, szépen illeszkedett a filmbe).

TV: Dr. Blake 1. évad 1-3. rész.
Karakterek jók, hangulat, képi világ jó, bűnügyek sem rosszak.
Kasza.

irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1042

Hozzászólás Szerző: irishcream » 2019.05.18., szomb. 10:21

.......egy filmkocka a modern változatból
Titanic 2019.jpg
Titanic 2019.jpg (49.5 KiB) Megtekintve 756 alkalommal

kargidje
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 135

Hozzászólás Szerző: kargidje » 2019.05.17., pén. 08:26

MGMART írta:
2019.05.15., szer. 19:28
Az IT Café Filmvilág topicjába érdemes benézni.Napokban a "mozis élményeim" téma vetődött fel.Jó sztorikat , filmes élményeket lehet olvasni. Mindegyikünknek vannak gondolom ilyenek, de jó volt másoktól is olvasni.
Mondjuk velünk ellentétben ott egy kicsit jobban pörög a filmek ajánlása, adott filmről pro és kontra vélemények megosztása csevegés a filmekről.

https://itcafe.hu/tema/filmvilag_2/hsz_ ... 22700.html
Ide nem szabad beírni, hogy neked pl. nem tetszett, mert akkor megszólnak :smile51:

Szerző: scaurus » 15 máj. 2019 16:44 :
Ja, hát az igénytelenségnek nincsenek határai. :smile53:

irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1042

Hozzászólás Szerző: irishcream » 2019.05.16., csüt. 23:15

tumblr_pnlpvoKeyP1tz716l_540.jpg
tumblr_pnlpvoKeyP1tz716l_540.jpg (85.18 KiB) Megtekintve 846 alkalommal

MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 316

Hozzászólás Szerző: MGMART » 2019.05.15., szer. 19:28

Az IT Café Filmvilág topicjába érdemes benézni.Napokban a "mozis élményeim" téma vetődött fel.Jó sztorikat , filmes élményeket lehet olvasni. Mindegyikünknek vannak gondolom ilyenek, de jó volt másoktól is olvasni.
Mondjuk velünk ellentétben ott egy kicsit jobban pörög a filmek ajánlása, adott filmről pro és kontra vélemények megosztása csevegés a filmekről.

https://itcafe.hu/tema/filmvilag_2/hsz_ ... 22700.html

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”